Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Α και δεν πηγ
Είχα μιλήσει εγώ μαζί της λίγο πριν μπω εδώ και πάρω κάποια άποψη για αφέντρα. Είχαμε μιλήσει μέσω μέιλ και είχαμε κλείσει για ραντεβού σε ξενοδοχείο διότι δεν έχει χώρο, οπότε βάλτε συν 30 μαζί με τις τιμές. Τελευταία στιγμή μου στέλνει μήνυμα πως της ήρθε περίοδος. Την εκραξα και από τότε δεν μιλήσαμε ξανά. Εντάξει είπαμε σε όλους κάτι μπορεί να συμβεί αλλά όταν έχεις περίοδο το υποψιάζεσαι και δεν κλείνεις ραντεβού. Δεν έχω γνωρίσει γυναίκα που να μην ξέρει ότι θα έχει περίοδο τουλάχιστον μία μέρα πριν. Τέλος πάντων, αν κάποιος έχει όντως εμπειρία ας την εκφράσει. Ίσως κάνω λάθος!
Α και δεν πηγαίνει ούτε σε δικο σας χώρο αν έχετε για λόγους ασφαλείας όπου οκ ας πούμε το βρίσκω κάπως λογικό. Αυτά γνωρίζω.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Της έστειλα μήνυμα και μου απάντησε:
1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€
4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€
5) Χωριάτικη.....................................7,50
6) Φέτα..............................................4,00
7) Σουτζουκάκια...............................9,00

Τι ειναι αυτά ρε ; Και μονο με αυτά που γράφει την κανεις Χ και πας Αριάδνη
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
5) Χωριάτικη.....................................7,50
6) Φέτα..............................................4,00
7) Σουτζουκάκια...............................9,00

Τι ειναι αυτά ρε ; Και μονο με αυτά που γράφει την κανεις Χ και πας Αριάδνη
Έτσι ακριβώς αδερφέ, για αυτό και εγώ πήγα εκεί και γούσταρα με το παραπάνω. Τίμιο κορίτσι και εκτιμάει τα χρήματα που παίρνει με το παραπάνω.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Έτσι ακριβώς αδερφέ, για αυτό και εγώ πήγα εκεί και γούσταρα με το παραπάνω. Τίμιο κορίτσι και εκτιμάει τα χρήματα που παίρνει με το παραπάνω.
Δεν ειναι τυχαιο ότι η Αριάδνη έχει κοινό και στην Αθηνα και φαντάσου ότι εμας εδω κάτω μας χρεωνει και με τιμές Αθηνας :grin:
Το 70αρι που ζηταει εκει είναι ταμάμ , δεν εχετε και πολλές επιλογές άλλωστε οπότε μην τα πετάτε στο καθε τσόλι που την ειδε Αφεντρα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Like
970
Πόντοι
81
Είχα μιλήσει εγώ μαζί της λίγο πριν μπω εδώ και πάρω κάποια άποψη για αφέντρα. Είχαμε μιλήσει μέσω μέιλ και είχαμε κλείσει για ραντεβού σε ξενοδοχείο διότι δεν έχει χώρο, οπότε βάλτε συν 30 μαζί με τις τιμές. Τελευταία στιγμή μου στέλνει μήνυμα πως της ήρθε περίοδος. Την εκραξα και από τότε δεν μιλήσαμε ξανά. Εντάξει είπαμε σε όλους κάτι μπορεί να συμβεί αλλά όταν έχεις περίοδο το υποψιάζεσαι και δεν κλείνεις ραντεβού. Δεν έχω γνωρίσει γυναίκα που να μην ξέρει ότι θα έχει περίοδο τουλάχιστον μία μέρα πριν. Τέλος πάντων, αν κάποιος έχει όντως εμπειρία ας την εκφράσει. Ίσως κάνω λάθος!
Τύπε τι ρόλο παίζει η περίοδος σε μία καθαρά ποδολαγνική συνεδρία;;; Στην πούτσα σου, εκτός κι αν πήγαινες να την γαμήσεις.
Σκέτη απο γιουβέτσι έχει το μενού;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Τύπε τι ρόλο παίζει η περίοδος σε μία καθαρά ποδολαγνική συνεδρία;;; Στην πούτσα σου, εκτός κι αν πήγαινες να την γαμήσεις.
Σκέτη απο γιουβέτσι έχει το μενού;
Όχι δεν κατάλαβες, εγώ μπορεί βέβαια να το είπα λάθος! Η συνάντηση ήταν καθαρά ποδολαγνειας και όχι σεξ. Αλλά όταν μου έστειλε μήνυμα ότι έχει περίοδο εκείνη μου το ακύρωσε. Όταν της είπα αυτό που μου λες εσύ ότι τι σχέση έχει και ουσιαστικά θα παίξω με τα πόδια σου και όχι με κάτι άλλο εκείνη είπε ότι εγώ θέλω να είμαι άνετη. Δεν ακύρωσα εγώ λόγου περιόδου αλλά εκείνη!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Like
970
Πόντοι
81
Όχι δεν κατάλαβες, εγώ μπορεί βέβαια να το είπα λάθος! Η συνάντηση ήταν καθαρά ποδολαγνειας και όχι σεξ. Αλλά όταν μου έστειλε μήνυμα ότι έχει περίοδο εκείνη μου το ακύρωσε. Όταν της είπα αυτό που μου λες εσύ ότι τι σχέση έχει και ουσιαστικά θα παίξω με τα πόδια σου και όχι με κάτι άλλο εκείνη είπε ότι εγώ θέλω να είμαι άνετη. Δεν ακύρωσα εγώ λόγου περιόδου αλλά εκείνη!
Μια χαρά κατάλαβα, αλλά το έγραψα απλώς για να υπερτονίσω πόσο άκυρη είναι. Σου πέταξε μιά άσχετη μαλακία για να σε ξεφορτωθεί, αντί να βρει έστω μία στοιχειωδώς ανεκτή δικαιολογία.
Αλλά ρε φίλε μόνο απ' τον κατάλογο των 'υπηρεσιών' της, δεν κατάλαβες την παπάτζα;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Πολλές γυναίκες περνάνε πολύ δύσκολα, λόγω πόνου, την περίοδο τους. Οπότε, είναι πιθανόν να μην μπορούσε να ανταποκριθεί σε σέσσιον. Τώρα όσον αφορά τις μέρες, ίσως να της ήρθε νωρίτερα.

Ο κατάλογος των υπηρεσιών, ειδικά όταν προσφέρει μόνο ποδολαγνεία.....δεν αξίζει σχολιαμού....
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Έκανα και εγω την προσπάθεια μου με τον εν λόγο τιμοκατάλογο. Θα δείξει τωρα wish me luck
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Μια χαρά κατάλαβα, αλλά το έγραψα απλώς για να υπερτονίσω πόσο άκυρη είναι. Σου πέταξε μιά άσχετη μαλακία για να σε ξεφορτωθεί, αντί να βρει έστω μία στοιχειωδώς ανεκτή δικαιολογία.
Αλλά ρε φίλε μόνο απ' τον κατάλογο των 'υπηρεσιών' της, δεν κατάλαβες την παπάτζα;
Εμ δεν το κατάλαβα αυτό ήταν το λάθος μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έκανα και εγω την προσπάθεια μου με τον εν λόγο τιμοκατάλογο. Θα δείξει τωρα wish me luck
Εύχομαι εσένα να σου πάνε όλα καλά και να μας πεις την εμπειρία σου.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Εμ δεν το κατάλαβα αυτό ήταν το λάθος μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εύχομαι εσένα να σου πάνε όλα καλά και να μας πεις την εμπειρία σου.
Καλό θα ήταν να της πει να προσθέσει και μερικά ακόμα στο μενου να μη φαινεται φτωχό
Για παράδειγμα

1) Γλυψιμο αριστερής πατουσας 10 Ευρω
2) Γλύψιμο αριστερής πατουσας συν δακτυλα 15
3) Γλύψμο αριστερής δεξιάς συν δάκτυλα μόνο 25
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
Εδώ και κάτι μέρες είναι στη Θεσσαλονίκη η κυρία Ίσιδα
Εκμεταλλευτείτε το και αφήστε τις τυχαίες
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
179
Like
379
Πόντοι
21
Εδώ και κάτι μέρες είναι στη Θεσσαλονίκη η κυρία Ίσιδα
Εκμεταλλευτείτε το και αφήστε τις τυχαίες
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Έχω κάνει sessions με την Ίσιδα και κάθε φορά είναι διαφορετικά.....
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Ισιδάρα εγγύηση..!
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Καλό θα ήταν να της πει να προσθέσει και μερικά ακόμα στο μενου να μη φαινεται φτωχό
Για παράδειγμα

1) Γλυψιμο αριστερής πατουσας 10 Ευρω
2) Γλύψιμο αριστερής πατουσας συν δακτυλα 15
3) Γλύψμο αριστερής δεξιάς συν δάκτυλα μόνο 25
χαχαχαχα εεε τι κανουμε για να βάλουμε καμια πατουσα στο στομα μας
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
ακούγονται πολλά για την εν λόγω κυρία. Ακούγετε οτι είναι παχουλή, ισχύει;
Δεν ειναι καθολου παχουλη. Εν μεσω πανδημιας ειχε μερικα κιλα παπαπανω αλλα εκτοτε τα χει χασει και πηγαινει τακτικα γυμναστηριο. Ειναι υπεροχη κοπελα, κοντα στο 1,77-1,80 υψος και γουσταρει τρελα ποδολαγνεια. Εχει νο40 πατουσα και προσωπικα τη βρισκω (γουστα ειναι αυτα) πολυ ομορφη, ειδικα οταν πιανει κοτσο τα μαλλια της τρελαινομαι. Ειναι σαν να βγαζεις το γουστο σου με την κοπελα σου, χωρις να της το ζητας εσυ αλλα αυτη να το επιβαλλει. Ο,τι καλυτερο στη Θεσσαλονικη, παρακαλατε να μην το παρατησει καποια στιγμη οπως η Ηλεκτρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom