Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
ακούγονται πολλά για την εν λόγω κυρία. Ακούγετε οτι είναι παχουλή, ισχύει;
Εξαρτάται πως το εννοεις το παχουλό φιλε, κοκκαλο δεν ειναι αλλά χοντρή σε καμια περίπτωση, εχει καμπύλες και ακρως επιβλητικη φατσα. Αμα θελεις αδυνατη πολύ τράβα στη VIda αλλά οι πατουσες της ειναι σκετη απογοητευση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ειναι καθολου παχουλη. Εν μεσω πανδημιας ειχε μερικα κιλα παπαπανω αλλα εκτοτε τα χει χασει και πηγαινει τακτικα γυμναστηριο. Ειναι υπεροχη κοπελα, κοντα στο 1,77-1,80 υψος και γουσταρει τρελα ποδολαγνεια. Εχει νο40 πατουσα και προσωπικα τη βρισκω (γουστα ειναι αυτα) πολυ ομορφη, ειδικα οταν πιανει κοτσο τα μαλλια της τρελαινομαι. Ειναι σαν να βγαζεις το γουστο σου με την κοπελα σου, χωρις να της το ζητας εσυ αλλα αυτη να το επιβαλλει. Ο,τι καλυτερο στη Θεσσαλονικη, παρακαλατε να μην το παρατησει καποια στιγμη οπως η Ηλεκτρα.
Μεγάλε κοψε κάτι 1,77 με την καμία ειναι γυρω στο 1,72 ξυπολητη, μια χαρά υψος για γυναικα τωρα επειδη ειναι ζουμερη εχεις την ψευδιαισθηση οτι ειναι ψηλότερη
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Δεν ειναι καθολου παχουλη. Εν μεσω πανδημιας ειχε μερικα κιλα παπαπανω αλλα εκτοτε τα χει χασει και πηγαινει τακτικα γυμναστηριο. Ειναι υπεροχη κοπελα, κοντα στο 1,77-1,80 υψος και γουσταρει τρελα ποδολαγνεια. Εχει νο40 πατουσα και προσωπικα τη βρισκω (γουστα ειναι αυτα) πολυ ομορφη, ειδικα οταν πιανει κοτσο τα μαλλια της τρελενομαι. Ειναι σαν να βγαζεις το γουστο σου με την κοπελα σου, χωρις να της το ζητας εσυ αλλα αυτη να το επιβαλλει. Ο,τι καλυτερο στη Θεσσαλονικη, παρακαλατε να μην το παρατησει καποια στιγμη οπως η Ηλεκτρα.

Εξαρτάται πως το εννοεις το παχουλό φιλε, κοκκαλο δεν ειναι αλλά χοντρή σε καμια περίπτωση, εχει καμπύλες και ακρως επιβλητικη φατσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μεγάλε κοψε κάτι 1,77 με την καμία ειναι γυρω στο 1,72 ξυπολητη
Δε νομιζω φιλε εγω ειμαι 1.80 νταν και οποτε ειμαστε ενωπιος ενωπιω τη βλεπω σχεδον ακριβως στα ματια. Μπορει να χεις δικιο, δεν την πηρα με τη μεζουρα.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Δε νομιζω φιλε εγω ειμαι 1.80 νταν και οποτε ειμαστε ενωπιος ενωπιω τη βλεπω σχεδον ακριβως στα ματια. Μπορει να χεις δικιο, δεν την πηρα με τη μεζουρα.
Δε νομιζω να τη βλεπεις ξυπολητη ! Η όταν τη βλεπεις ξυπολητη μαλλον εισαι γονατιστός ! Μη το κουράζουμε δεν υπαρχει καλύτερη επιλογη εκει πάνω καρντάσια
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Πάντως επειδή όπως φαίνεται ίσως είμαι ο τελευταίος που βρέθηκα μαζί της την περασμένη εβδομάδα, να τονίσω πώς ούτε χοντρή είναι ούτε εύσωμη. Θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο παραπάνω πως είναι άκρως μία επιβλητική γυναίκα με προωσωπάρα και σωματάρα. Είναι ο όρος αφέντρας που σε πατάει και την ακούς για τα καλά. Μόνο που την βλέπεις απλά γονατίζεις δεν χρειάζεται να σου πει δηλαδή κάτι. Από εκεί και πέρα για μένα είναι η καλύτερη επιλογή στη Θεσσαλονίκη σε σχέση με αυτές που κυκλοφορούν και παρουσιάζονται ως αφέντρες. Και όπως έγραψε και κάποιος φίλος η γυναίκα δεν έχει αγγελίες πουθενά. Έχω γίνει σκλάβος της και θα ξανά γίνω πολύ ευχαρίστως. Και καλό θα είναι ότι όποιος δεν έχει δοκιμάσει να πάει να το κάνει να γουστάρει. Δεν θα περάσει άσχημα καθόλου μάλιστα!
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Πάντως επειδή όπως φαίνεται ίσως είμαι ο τελευταίος που βρέθηκα μαζί της την περασμένη εβδομάδα, να τονίσω πώς ούτε χοντρή είναι ούτε εύσωμη. Θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο παραπάνω πως είναι άκρως μία επιβλητική γυναίκα με προωσωπάρα και σωματάρα. Είναι ο όρος αφέντρας που σε πατάει και την ακούς για τα καλά. Μόνο που την βλέπεις απλά γονατίζεις δεν χρειάζεται να σου πει δηλαδή κάτι. Από εκεί και πέρα για μένα είναι η καλύτερη επιλογή στη Θεσσαλονίκη σε σχέση με αυτές που κυκλοφορούν και παρουσιάζονται ως αφέντρες. Και όπως έγραψε και κάποιος φίλος η γυναίκα δεν έχει αγγελίες πουθενά. Έχω γίνει σκλάβος της και θα ξανά γίνω πολύ ευχαρίστως. Και καλό θα είναι ότι όποιος δεν έχει δοκιμάσει να πάει να το κάνει να γουστάρει. Δεν θα περάσει άσχημα καθόλου μάλιστα!
Πώς πάει όμως κάποιος που "δεν έχει δοκιμάσει". Στο φουμπου δεν εμφανίζει τίποτα με τον όρο Αριάδνη Κυρίαρχη. Φταίει το ότι δεν έχω λογαριασμό;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Πώς πάει όμως κάποιος που "δεν έχει δοκιμάσει". Στο φουμπου δεν εμφανίζει τίποτα με τον όρο Αριάδνη Κυρίαρχη. Φταίει το ότι δεν έχω λογαριασμό;
Ειμαι ο μονος που δεν κατάλαβε τι ακριβως ρωτάς ; Μπες Instagram @ariadni_domina Ως προς το πρωτο σκέλος δε βγαζω ακρη τι ακριβως ρωτάς
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Ειμαι ο μονος που δεν κατάλαβε τι ακριβως ρωτάς ; Μπες Instagram @ariadni_domina Ως προς το πρωτο σκέλος δε βγαζω ακρη τι ακριβως ρωτάς
Ο φίλος από πάνω λέει όποιος δεν έχει δοκιμάσει να πάει να δοκιμάσει, γι'αυτό ξεκίνησα έτσι το μήνυμα. Γιατί όλοι λένε ότι τη βρίσκουμε μέσω φούμπου αλλά δεν υπάρχει στο φου μπου. Ευχαριστώ για το ινστα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Ο φίλος από πάνω λέει όποιος δεν έχει δοκιμάσει να πάει να δοκιμάσει, γι'αυτό ξεκίνησα έτσι το μήνυμα. Γιατί όλοι λένε ότι τη βρίσκουμε μέσω φούμπου αλλά δεν υπάρχει στο φου μπου. Ευχαριστώ για το ινστα
μια χαρα υπαρχει,Αριαδνη Κυριαρχη
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
69
Like
103
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη μας.

Χαιρομαι παρα πολυ φιλε μου που καταφερερες και εσυ τελικα να βρεθεις στα ποδια της!
Πραγματικα η πρωτη φορα ηταν απιστευτη μαζι της! Αρρωστες αυτες οι πατουσαρες της ε? 40αρι νουμερι και δεν χορταινεις να τις γλειφεις και να τις λατρευεις με καθε τροπο!
Καλα εννοειται το λεκτικο ξεφτυλισμα της ειναι ολα τα λεφτα! Το κανει με τετοια μαεστρια...της αρεσει πολυ να σε μειωνει στο "μεγεθος" και να σου θυμιζει γιατι γλειφεις πατουσες. (Γιατι δεν εχεις αρκετα μεγαλο καυλι)
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
69
Like
103
Πόντοι
0
Ναι φίλος κάνει foot job μου το είχε πει το κορίτσι.
Χαχα τωρα ζηλεψα! Αυτο δεν το εζησα δυστυχως μαζι της! Δεν μπορω να φανταστω τι απολυτη εμπειρια θα ειναι να χυνεις απειρο σπερμα σε αυτες τις πατουσαρες! Το ζητησε ο φιλος?
Εμενα με εβαλε να ξαπλωσω ανασκελα και να μαλακιστω μονος μου και να χυσω πανω μ ενω ετριβε τις πατουσαρες της στα μουτρα μ και μου σφυριζε ποσο μικρο καια χρηστο ειναι το πουλακι μ
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
340
Like
574
Πόντοι
81
Παιδιά που εχει χωρο η Αριάδνη ;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Ε σε μένα ρε φίλε δεν εμφανίζεται. Ίσως έχει να κάνει γιατί δεν έχω λογαριασμό στο φουμπου
Συγγνώμη αλήθεια, αλλά μπορώ σε παρακαλώ να ξέρω γιατί πρέπει να σε πάρουμε σοβαρά και να καθόμαστε να τρώμε χρόνο από την ζωή μας για να βρεις την Αριάδνη και την κάθε Αριάδνη χωρίς να έχεις λογαριασμό; Θέλει μεγάλο iq για να καταλάβει πέντε πράγματα; Ελπίζω να μην ψηφίζεις και να μην έχεις γενικά δικαιώματα.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.993
Πόντοι
206
Session με Sandra αρχές του μήνα, εντυπώσεις πολύ καλές:

διαμέρισμα πεντακάθαρο με ζέστη, πολύ καλό κορμί η ίδια , ευχάριστη & συζητήσιμη. 150€ η ώρα αλλά έκατσα τουλάχιστον 20' περισσότερα.

Στα του αγώνα που λέτε κ εδώ μέσα (νέοπαρντ σχετικά εγώ), δεκτική σε αυτά που ήθελα εγώ να την "πάω", με ευχαρίστησε και με το παραπάνω ✔️

Γενικά ένα καθαρό 8άρι για μένα στα 10 ✨
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Συγγνώμη αλήθεια, αλλά μπορώ σε παρακαλώ να ξέρω γιατί πρέπει να σε πάρουμε σοβαρά και να καθόμαστε να τρώμε χρόνο από την ζωή μας για να βρεις την Αριάδνη και την κάθε Αριάδνη χωρίς να έχεις λογαριασμό; Θέλει μεγάλο iq για να καταλάβει πέντε πράγματα; Ελπίζω να μην ψηφίζεις και να μην έχεις γενικά δικαιώματα.
Σορι που ψηφίζω χωρίς να έχω σπουδάσει στη σχολή του Facebook. Τη Domina Erica γιατί τη βγάζει ρε φίλε και χωρίς να έχω λογαριασμό; τόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις αυτό που ρωτάω; δεν ξέρω από Facebook. Τη μια τη γκουγκλαρω και βγάζει το προφίλ της και την άλλη όχι. Όποτε ρωτάω αν έχει σβήσει το προφίλ της και αν υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας. Υπάρχει το ινσταγκραμ, τέλος. Υπάρχει λόγος να μπεις στη διαδικασία να κοροϊδέψεις; πόσο κόμπλεξ πια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom