Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
ναι κατι διαβασα εδω αλλα ελεγα μηπως αλλαξε τιποτα και γευτούμε καινουργια ποδαρακια γιατι παω στανταρ σε 2 3 ( αριαδνη συχνα νελλυ σπανια κ μπλακ κατ σπανια) και ηθελα αλαγη :cry:

κριμα και ηθελα κατι καινουργιο
Ποιες είναι η Νελλυ και η Μπλακ κατ?
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Η Mysteria ανεβαίνει Θεσσαλονίκη. Έχει κανείς άποψη; Το κορμί της με ιντριγκάρει για κάποιο λόγο αν και πρέπει να είναι too much.
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Ποιες είναι η Νελλυ και η Μπλακ κατ?
η νελλυ εχει αγγελια στο σαφεσεξ σαν ερμιονη η black cat δεν ξερω αν εχει αγγελια μιλαμε απο κινητο αλλα και οι 2 ζητανε πολλα σε σχεση με αριαδνη που ειναι στανταρ εγγυηση
Η μόνη καλή η Chrysa Asteriadou
πρωτη φορα την ακουω πες παραπανω!
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
η νελλυ εχει αγγελια στο σαφεσεξ σαν ερμιονη η black cat δεν ξερω αν εχει αγγελια μιλαμε απο κινητο αλλα και οι 2 ζητανε πολλα σε σχεση με αριαδνη που ειναι στανταρ εγγυηση

πρωτη φορα την ακουω πες παραπανω!
Αυτή η Χρύσα αστεριαδου ήταν καλή αλλά μετά σταμάτησε γιατί παντρεύτηκε και το έκοψε το άθλημα. 50 έπαιρνε σε δικό της χώρο.
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Η Mysteria ανεβαίνει Θεσσαλονίκη. Έχει κανείς άποψη; Το κορμί της με ιντριγκάρει για κάποιο λόγο αν και πρέπει να είναι too much.
Που το είδες αυτό φίλε μου; έχει κάποια αγγελία; γιατί στο Τουίτερ της ή στο φετ δεν είδα τίποτα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Η Mysteria ανεβαίνει Θεσσαλονίκη. Έχει κανείς άποψη; Το κορμί της με ιντριγκάρει για κάποιο λόγο αν και πρέπει να είναι too much.
αν εξαιρεσεις την ηλικια της ειναι καλη φαση ,πρεπει να πηγα πριν 10-12 χρονια και τοτε ηταν μεγαλη ,πιστευω οτι ειναι μια 60αρα τωρα,σε αυτα που κανει τα κανει καλα ,προσοχη μην την πεις να σε σαπισει γιατι θα κανεις καμια εβδομαδα να συνερθεις καπου εκει την πατησα τοτε ,παραεφαγα ξυλο ειναι αρκετα αγαρπη μαλλον γιατι δεν ελεγχει ακριβως την δυναμη της ,στην δευτερη σφαλιαρα που εφαγα νομιζα οτι με λενε σνουπι ,δεν μπορουσα να θυμηθω το ονομα μου.Στο facesitting σε φτανει στον πνιγμο και μετα σηκωνεται,στο ποδοπατημα την ακους κανονικα ,χυτη ,οπου παταει νοιωθεις δυσφορια,γενικα ειναι σαν τον κοναν τον βαρβαρο σε γυναικια μορφη ,δεν θα τολμουσα να ξαναπαω ,ειναι για πολυ εμπειρους στον πονο και σε αυτους που δεν τους νοιαζει να νοιωσουν κατι ερωτικο,εμενα αντι να μου σηκωθει εγινε μισος απο το κανονικο του ,σαν να πηδηξα σε μια παγομενη λιμνη ,για να τελειωσω ουτε συζήτηση ,προσπαθησε με ποδομαλακια αλλα που ,εψαχνε να κρυφτει ,σαν αναμνηση και εμπειρια καλη ειναι
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
αν εξαιρεσεις την ηλικια της ειναι καλη φαση ,πρεπει να πηγα πριν 10-12 χρονια και τοτε ηταν μεγαλη ,πιστευω οτι ειναι μια 60αρα τωρα,σε αυτα που κανει τα κανει καλα ,προσοχη μην την πεις να σε σαπισει γιατι θα κανεις καμια εβδομαδα να συνερθεις καπου εκει την πατησα τοτε ,παραεφαγα ξυλο ειναι αρκετα αγαρπη μαλλον γιατι δεν ελεγχει ακριβως την δυναμη της ,στην δευτερη σφαλιαρα που εφαγα νομιζα οτι με λενε σνουπι ,δεν μπορουσα να θυμηθω το ονομα μου.Στο facesitting σε φτανει στον πνιγμο και μετα σηκωνεται,στο ποδοπατημα την ακους κανονικα ,χυτη ,οπου παταει νοιωθεις δυσφορια,γενικα ειναι σαν τον κοναν τον βαρβαρο σε γυναικια μορφη ,δεν θα τολμουσα να ξαναπαω ,ειναι για πολυ εμπειρους στον πονο και σε αυτους που δεν τους νοιαζει να νοιωσουν κατι ερωτικο,εμενα αντι να μου σηκωθει εγινε μισος απο το κανονικο του ,σαν να πηδηξα σε μια παγομενη λιμνη ,για να τελειωσω ουτε συζήτηση ,προσπαθησε με ποδομαλακια αλλα που ,εψαχνε να κρυφτει ,σαν αναμνηση και εμπειρια καλη ειναι
Για ξεχωριστή περίπτωση-sesssion το εβλεπα και εγώ και σαν κάποια που εχει χαράξει μια σημαντική πορεία στο χώρο οπότε θα ήθελα να την προσθέσω στις εμπειρίες μου...Αλλα μετά είδα τα 170 που ζητάει outcall (δεν είχε κάν επιλογή incall- που και πάλι για μένα τα 170 είναι πάρα πόλλα) και μαζεύτηκα....

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και την περιγραφη πάντως!
 
Τελευταία τροποποίηση:

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Που το είδες αυτό φίλε μου; έχει κάποια αγγελία; γιατί στο Τουίτερ της ή στο φετ δεν είδα τίποτα

Θεσσαλονίκη 4-6/2
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Για ξεχωριστή περίπτωση-sesssion το εβλεπα και εγώ και σαν κάποια που εχει χαράξει μια σημαντική πορεία στο χώρο οπότε θα ήθελα να την προσθέσω στις εμπειρίες μου...Αλλα μετά είδα τα 170 που ζητάει outcall (δεν είχε κάν επιλογή incall- που και πάλι για μένα τα 170 είναι πάρα πόλλα) και μαζεύτηκα....

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία και την περιγραφη πάντως!
Δεν είναι πολλά για out και να σαν εμπειρία έστω και μια φορά παραξιζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Δεν είναι πολλά για out και να σαν εμπειρία έστω και μια φορά παραξιζει
Για εμπειρία σίγουρα αξίζει. Και σε σχέση με άλλες muscular που κάνουν τουρ και προσφέρουν παρόμοιες υπηρεσίες είναι σαφώς φθηνότερη. Απλά για μένα είναι πάρα πολλά χρήματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Ακριβως η Μυστερια ειναι μοναδικη στο ειδος της. Καθηλωτικος ο σωματοτυπος της και εμπειρη αλλα πρεπει να μπορεις να αντεξεις τα κυβικα της. Ηλικιακα πλεον σιγουρα πανω απο 50.
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές .
Έχει πάει κάποιος με τις αφέντρες sylviris & kat ?
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Όσο αφορά την κατ αν λέμε την μπλακ κατ για μένα είναι απελπισία! Με συλβιρης δεν αξίζει από ότι έχω διαβάσει και ζητάει και 120. Με 70 πας Αριάδνη και γουστάρεις!
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Όσο αφορά την κατ αν λέμε την μπλακ κατ για μένα είναι απελπισία! Με συλβιρης δεν αξίζει από ότι έχω διαβάσει και ζητάει και 120. Με 70 πας Αριάδνη και γουστάρεις!
Όχι η μπλακ κατ , μια μαζί με τη σιλβιρις που είναι, μια γεμάτη τατουάζ και έχει πιρσινγκ στο πρόσωπο .
Ευχαριστώ για την απάντηση .
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Όσο αφορά την κατ αν λέμε την μπλακ κατ για μένα είναι απελπισία! Με συλβιρης δεν αξίζει από ότι έχω διαβάσει και ζητάει και 120. Με 70 πας Αριάδνη και γουστάρεις!
αλλη η black cat και αλλη η κατ που ειναι μαζι με την συλβιρης η κατ ειναι συνεχεια κοκκαλο απο το τσιγαρο, τζαμπα εσκασα τα λεφτα μου!
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Όχι η μπλακ κατ , μια μαζί με τη σιλβιρις που είναι, μια γεμάτη τατουάζ και έχει πιρσινγκ στο πρόσωπο .
Ευχαριστώ για την απάντηση .
μακρια μονο με συλβιρης αμα πας και αυτο αν εχει ορεξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom