Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
190
Πόντοι
0
Και εγώ να πάω θέλω χαχα. Εύχομαι να τα δει και να μας δεχτεί. Ότι είναι θα μιλήσουμε φιλαράκι! Να είσαι καλά πάντως και σε ευχαριστώ!
Τελικά μου απάντησε σήμερα.
Της ζήτησα: Footjob trampling facesit
και μου απάντησε:
Ποδολαγνεία 60€
Με τελείωμα 90€

Δηλαδή στην ποδολαγνεία δεν θα τελείωνα?
Και φυσικά η απάντηση ήταν άσχετη με αυτά που ζήτησα/ρώτησα.
Αν κάποιος άλλος καταλαβαίνει κάτι περισσότερο, παρακαλώ να μου πει, μήπως αδικώ την κοπέλα.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Τελικά μου απάντησε σήμερα.
Της ζήτησα: Footjob trampling facesit
και μου απάντησε:
Ποδολαγνεία 60€
Με τελείωμα 90€

Δηλαδή στην ποδολαγνεία δεν θα τελείωνα?
Και φυσικά η απάντηση ήταν άσχετη με αυτά που ζήτησα/ρώτησα.
Αν κάποιος άλλος καταλαβαίνει κάτι περισσότερο, παρακαλώ να μου πει, μήπως αδικώ την κοπέλα.
Εμένα δεν μου απάντησε. Ούτε καν έχουν παραδοθεί. Στο μεσεντσερ εστειλες;
 

Smeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν κάποιος έχει επαφές με την αφέντρα Αριάδνη όπως είναι στο φμπ είναι εύκολο να της πει ότι την έχω στείλει 10 μηνύματα για συνάντηση από χθες; Δεν έχει διαβάσει κανένα και πρέπει να είναι στα αιτήματα λογικά! Η κάποιος αν έχει κάποια να μου προτείνει είναι δεκτό. Εκτός στούντιο φυσικά! Ευχαριστώ.
Ariadni Afentrara για αυτήν εδώ λες;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Παίδες θυμάται κάποιος μήπως κάποια κοπέλα με το όνομα Άννυ που έκανε ποδολαγνεία πριν τέσσερα χρόνια περίπου; Με χώρο Αγίου Δημητρίου σε ένα στενό. Πολύ καλή, αλλά μετά τις αρχές του κόβιντ χάθηκε εντελώς. Ξέρει κάποιος κάτι;
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
δεν θα επιμενω παντως εγω πηγα καλαμαρια,τα ψεματα στα μουτρα σου
επιμεινεις δεν επιμεινεις ξερεις που σε γραφω. μαγκιες στην οικογενεια σου και στους φιλους σου, οχι πισω απο το πληκτρολογιο.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη μας.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη μας.
οπως τα λες ειναι
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη ωρα/

Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη μας.
Χρονος ραντεβου/κοστος??
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Χρονος ραντεβου/κοστος??
Έδωσα 70 για μία ώρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έδωσα 70 για μία ώρα.
Σε δικό της χώρο. Για αυτά που προσφέρει είναι πολύ καλή. Χώρια ότι έχει πατουσάρες. Έχει τρελά πόδια πραγματικά.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
340
Like
574
Πόντοι
81
Που ι ειναι φιλε κάποιο λινκ ;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλημέρα σε όλους! Εγώ χθες βρέθηκα με την Αριάδνη Κυρίαρχη και μόνο θετικά έχω να πω. Ήταν λιγάκι δύσκολο να την βρω στην αρχή αλλά εφόσον διάβασε τα μηνύματα μου στο μεσεντζερ, υπήρχε άριστη συνεννόηση. Η γυναίκα με το που την βλέπεις θέλεις να πέσεις κάτω και να υποταχθείς. Έχει τόσο επιβλητικό βλέμμα. Εμείς είχαμε συνεννοηθεί για ποδολαγνεία και παρόλα αυτά επειδή κατάλαβε ότι μου αρέσει να με ξευτιλίζει, με ταπείνωσε λεκτικά. Έχω πάθει κάτι σαν εθισμό στα τέλεια πόδια που έχει. Η συμπεριφορά της ήταν άψογη και κακώς δεν την εκτιμάμε όσο θα έπρεπε εμείς στην Θεσσαλονίκη. Ψάχνουμε από εδώ και από εκεί και την κάθε πικραμένη φοιτήτρια που πάει να βγάλει το νοίκι ενώ έχουμε μία πραγματική και αληθινή κυρίαρχη στην πόλη μας.
Συμφωνώ για τα θετικά που αναφέρεις. Το κακό είναι, για αυτούς που θέλουν κάτι παραπάνω, ότι εδώ και αρκετό καιρό δεν προχωράει σε strap
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Συμφωνώ για τα θετικά που αναφέρεις. Το κακό είναι, για αυτούς που θέλουν κάτι παραπάνω, ότι εδώ και αρκετό καιρό δεν προχωράει σε strap
Δεν το ξέρω αυτό γιατί δεν το ρώτησα. Αλλά έχω δει στο παρελθόν στάτους εδώ μέσα ότι έκανε. Τώρα έχει σταματήσει το στραπόν;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Δεν το ξέρω αυτό γιατί δεν το ρώτησα. Αλλά έχω δει στο παρελθόν στάτους εδώ μέσα ότι έκανε. Τώρα έχει σταματήσει το στραπόν;
Σε παλαιότερη επικοινωνία μαζί της μου ανέφερε ότι προσφέρει κυρίως ποδολαγνεία και εξευτελισμό και όχι στραπ, γυμνό κτλ. Από τότε δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Σε παλαιότερη επικοινωνία μαζί της μου ανέφερε ότι προσφέρει κυρίως ποδολαγνεία και εξευτελισμό και όχι στραπ, γυμνό κτλ. Από τότε δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι.
Η άποψη μου ως υποτακτικός, ότι δεν χρειάζεται μία αφέντρα να σου έχει γυμνό. Βλέπω εδώ συνομιλίες από κάτι αγάμητους που λένε αα δεν πάω σε εκείνη γιατί δεν δίνει μουνί. Αν θέλεις μουνί πήγαινε σε πουτάνα τη θέλεις την αφέντρα; Τα λέω χύμα και απότομα αλλά πολλές φορές διαβάζοντας απόψεις από κάποιους εκνευρίζομαι. Το στραπόν οκ, είναι στην αρεσκεία της κάθε γυναίκας αν θα το δώσει ή όχι. Αλλά όταν πας σε αφέντρα ξέρεις ότι θα την λατρέψεις και όχι ότι θα σου κάνει γυμνό το θεωρώ κουταμάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom