Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Σας ευχαριστώ και τους 2 για τις άμεσες απαντήσεις. Θα κρατήσω τα λεφτά μου μάλλον επειδή όλοι οι συναγωνιστές στην Θεσσαλονίκη για ένα καλύτερο αύριο στην ποδολαγνεία στην Θεσσαλονίκη μας λέτε το ίδιο. Τσάμπα λεφτά. Ευχαριστώ και πάλι
Υπάρχει και η επιλογή των στούντιο στο μύλο αν δεν σε καλύπτουν οι επαγελματίες αφέντρες. Αυτήν την περίοδο θα σου πρότεινα για σοφτ αυταρχικό την Μιρέλα. Τούμπανο, ψηλή, κούκλα, πολύ καλή στο στραπ και ποδάρες ατέλειωτες.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους και χρόνια πολλά! Μήπως κάποιος γνωρίζει τι παίζει με την Ιρίνα στο θέμα της αφέντες όμως για ποδολαγνεία; Έχω ακούσει ότι είναι γυναικάρα και τα σχετικά! Αλλά σε αυτό το κομμάτι έχει κάποιος εμπειρία; Ευχαριστώ!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους και χρόνια πολλά! Μήπως κάποιος γνωρίζει τι παίζει με την Ιρίνα στο θέμα της αφέντες όμως για ποδολαγνεία; Έχω ακούσει ότι είναι γυναικάρα και τα σχετικά! Αλλά σε αυτό το κομμάτι έχει κάποιος εμπειρία; Ευχαριστώ!

Τύπε με τέτοιο χάλι και μικρόβια που έχει το σπίτι της, αν της γλείψεις κάνα πόδι παίζει να μουχλιάσει η γλώσσα σου
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει και η επιλογή των στούντιο στο μύλο αν δεν σε καλύπτουν οι επαγελματίες αφέντρες. Αυτήν την περίοδο θα σου πρότεινα για σοφτ αυταρχικό την Μιρέλα. Τούμπανο, ψηλή, κούκλα, πολύ καλή στο στραπ και ποδάρες ατέλειωτες.
Έχουμε στοιχεία επικοινωνίας? αγγελία? κάπου να την βρούμε:P
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Τύπε με τέτοιο χάλι και μικρόβια που έχει το σπίτι της, αν της γλείψεις κάνα πόδι παίζει να μουχλιάσει η γλώσσα σου
Οχ κατάλαβα τόσο χάλια δηλαδή! Σε ευχαριστώ πάντως να είσαι καλά!
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν κάποιος έχει επαφές με την αφέντρα Αριάδνη όπως είναι στο φμπ είναι εύκολο να της πει ότι την έχω στείλει 10 μηνύματα για συνάντηση από χθες; Δεν έχει διαβάσει κανένα και πρέπει να είναι στα αιτήματα λογικά! Η κάποιος αν έχει κάποια να μου προτείνει είναι δεκτό. Εκτός στούντιο φυσικά! Ευχαριστώ.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
179
Like
379
Πόντοι
21
Καλησπέρα, αν κάποιος έχει επαφές με την αφέντρα Αριάδνη όπως είναι στο φμπ είναι εύκολο να της πει ότι την έχω στείλει 10 μηνύματα για συνάντηση από χθες; Δεν έχει διαβάσει κανένα και πρέπει να είναι στα αιτήματα λογικά! Η κάποιος αν έχει κάποια να μου προτείνει είναι δεκτό. Εκτός στούντιο φυσικά! Ευχαριστώ.
Καλησπέρα, στείλε της στο fetlife ή στο τηλέφωνό της......
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Υπάρχει και η επιλογή των στούντιο στο μύλο αν δεν σε καλύπτουν οι επαγελματίες αφέντρες. Αυτήν την περίοδο θα σου πρότεινα για σοφτ αυταρχικό την Μιρέλα. Τούμπανο, ψηλή, κούκλα, πολύ καλή στο στραπ και ποδάρες ατέλειωτες.
Η αλήθεια είναι πως δεν ειμαι του στραπ αλλά μόνο για ποδολαγνεία και να γλύψω καμία πατούσα. Κάνει μόνο αυτό η Μιρέλα;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Η αλήθεια είναι πως δεν ειμαι του στραπ αλλά μόνο για ποδολαγνεία και να γλύψω καμία πατούσα. Κάνει μόνο αυτό η Μιρέλα;
Ναι το κάνει. Ποδολαγνεία έχω κάνει μαζί της, πατούσες εγώ δεν ήθελα-δεν είμαι γενικά φαν της πατούσας. Νομίζω ότι δύσκολα να βρεις κάποια που να μην το προσφέρει. Το θέμα είναι να έχει καλοσχηματισμένα πόδια, λίγο mindgame (όσο σηκώνει η ποδολαγνεία) και για αυτούς που θέλουν και ωραίες πατούσες. Η μιρέλα είναι κοντά 1.75, με ποδάρες και από παιγνίδι το έχει. Για μένα αξίζει.
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
69
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν κάποιος έχει επαφές με την αφέντρα Αριάδνη όπως είναι στο φμπ είναι εύκολο να της πει ότι την έχω στείλει 10 μηνύματα για συνάντηση από χθες; Δεν έχει διαβάσει κανένα και πρέπει να είναι στα αιτήματα λογικά! Η κάποιος αν έχει κάποια να μου προτείνει είναι δεκτό. Εκτός στούντιο φυσικά! Ευχαριστώ.
Καλησπέρα φίλε μ!
Αν καταφέρεις και βρεθείς μαζί της πες μου εντυπώσεις! Είναι κάποια χρόνια πριν αλλά η εμπειρίαζ μαζί της ηταν απίστευτη!
Τέλειες πατουσαρες που απολάμβανε τρελά την ποδολατρεία που της έκανα. Παράλληλα το είχε τέλεια με το εγκεφαλικό παιχνίδι και με τον λεκτικό εξευτελισμό!
Θυμάμαι να τελειώνω σαν τρελός ενώ με ταίζε με τις πατουσάρες της και σφυρίζε ότι το πουλάκι μου είναι άχρηστο
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μ!
Αν καταφέρεις και βρεθείς μαζί της πες μου εντυπώσεις! Είναι κάποια χρόνια πριν αλλά η εμπειρίαζ μαζί της ηταν απίστευτη!
Τέλειες πατουσαρες που απολάμβανε τρελά την ποδολατρεία που της έκανα. Παράλληλα το είχε τέλεια με το εγκεφαλικό παιχνίδι και με τον λεκτικό εξευτελισμό!
Θυμάμαι να τελειώνω σαν τρελός ενώ με ταίζε με τις πατουσάρες της και σφυρίζε ότι το πουλάκι μου είναι άχρηστο
Αμέ εννοείται πως θα σου πω. Είναι πολύ θετικές οι κριτικές σου πάντως και σε ευχαριστώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης έχει δοκιμάσει κανένας εδώ; Δίνω τα πόδια μου σε ποδογλύφτες μπορεί να μας πει γνώμη;
Έχω προσπαθήσει να έρθω σε επικοινωνία αλλά δεν πήρα απάντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom