Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Σε τηλέφωνο που πήρα αλλά δεν πήρα απάντηση και ούτε βαιπερ
στο viber απανταει αμεσα,δοκιμασες η μονο στο site?
Θα προσπαθήσω και εγώ μάγκες.. Παμε να δουμε τι καινούριο μας περιμένει στην πόλη μας με 37 νούμερο κιόλας
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
περιεργο,χτες μου απαντησε παντως στο viber
Εντάξει μπορεί να έχει δουλειά η γυναίκα. Θα δούμε μετά. Έχει χώρο στην Αγίου Δημητρίου; Μου θυμίζει τα πόδια μιας black cat πάντως με την οποία δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
69
Like
103
Πόντοι
0
Αμέ εννοείται πως θα σου πω. Είναι πολύ θετικές οι κριτικές σου πάντως και σε ευχαριστώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Εγω σε ευχαριστω! Πραγματικα ανυπομονω να ακουσω απο καποιον που μοιραζεται τα ιδια παθη μια αναλογη εμπειρια με την δικη μου μαζι της!
Μακαρι να ειμουν πιο συχνα Ελλαδα και Θεσσαλονικη. Η εμπειρια ηταν απιστευτη...Το με τι μαεστρια ξηλωνε μεθοδικα τον ανδρισμο μου ενω με εκανε να λατρευω τα ποδια τη ειναι δυσκολο να περιγραφει πληρως!
Της λατρεψα τα ποδια σε καθε σταση και γωνια...

Καλησπέρα, αν κάποιος έχει επαφές με την αφέντρα Αριάδνη όπως είναι στο φμπ είναι εύκολο να της πει ότι την έχω στείλει 10 μηνύματα για συνάντηση από χθες; Δεν έχει διαβάσει κανένα και πρέπει να είναι στα αιτήματα λογικά! Η κάποιος αν έχει κάποια να μου προτείνει είναι δεκτό. Εκτός στούντιο φυσικά! Ευχαριστώ.
Δοκιμασε και IG.
Εχω τηλ αλλα νομιζω προτιμαει να γινει μια συννενοηση πρωτα απο ιντερνετ
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Εντάξει μπορεί να έχει δουλειά η γυναίκα. Θα δούμε μετά. Έχει χώρο στην Αγίου Δημητρίου; Μου θυμίζει τα πόδια μιας black cat πάντως με την οποία δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.
Πως ειναι αυτη η black cat σε εμφανιση? απο στηθος?
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Πως ειναι αυτη η black cat σε εμφανιση? απο στηθος?
Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε. Πιασαρικο όνομα και έφαγα παπά αλλά από κοντά ήταν αίσχος! Εμφάνιση κοντό μαλλί αγορε και τίποτα το ουσιώδες από ποδολαγνεία. Πρόσωπο μέτρια φάση! Μίλησα πάντως με την Έλλη που αναφέρω παραπάνω. Παίζει να είναι στούντιο δεν μιλάει λέει από τηλέφωνο μόνο από βαιπερ. Περίεργα πράγματα.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Εγω σε ευχαριστω! Πραγματικα ανυπομονω να ακουσω απο καποιον που μοιραζεται τα ιδια παθη μια αναλογη εμπειρια με την δικη μου μαζι της!
Μακαρι να ειμουν πιο συχνα Ελλαδα και Θεσσαλονικη. Η εμπειρια ηταν απιστευτη...Το με τι μαεστρια ξηλωνε μεθοδικα τον ανδρισμο μου ενω με εκανε να λατρευω τα ποδια τη ειναι δυσκολο να περιγραφει πληρως!
Της λατρεψα τα ποδια σε καθε σταση και γωνια...


Δοκιμασε και IG.
Εχω τηλ αλλα νομιζω προτιμαει να γινει μια συννενοηση πρωτα απο ιντερνετ
Αν μπορείς σε παρακαλώ και έχεις παρτίδες πες της πως έχω στείλει μεσεντσερ, καίγομαι για συνάντηση!
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε. Πιασαρικο όνομα και έφαγα παπά αλλά από κοντά ήταν αίσχος! Εμφάνιση κοντό μαλλί αγορε και τίποτα το ουσιώδες από ποδολαγνεία. Πρόσωπο μέτρια φάση! Μίλησα πάντως με την Έλλη που αναφέρω παραπάνω. Παίζει να είναι στούντιο δεν μιλάει λέει από τηλέφωνο μόνο από βαιπερ. Περίεργα πράγματα.
Πωπω οχι και αγορε μαλλι :cry:
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Πωπω οχι και αγορε μαλλι :cry:
Eμενα προσωπικά με χάλασε και το σανδάλι! Καλοκαίρι ήταν άλλα φορά ένα πέδιλο ΓΑΜΩΤΟ. Δηλαδή ποδολαγνεια κάνεις. Άσε που βγήκε δεν είναι πια στο κάνε σεξ και ευτυχώς γιατί δεν είχε κάτι το ουσιώδες! Α και δοντάκια τα πλαϊνά ελαφρώς έξω όταν χαμογελούσε. Αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη πολύ ευχαρίστως να πει την δική του οπτική. Αλλά νομίζω επειδή κάνω κριτική ως προς το κομμάτι της εμφάνισης δεν νομίζω κάποιος να ήταν αοματος.
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
190
Πόντοι
0
Αμέ εννοείται πως θα σου πω. Είναι πολύ θετικές οι κριτικές σου πάντως και σε ευχαριστώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχω προσπαθήσει να έρθω σε επικοινωνία αλλά δεν πήρα απάντηση.
Και εγώ έστειλα μήνυμα αλλά ακόμα δεν το είδε. Θα δούμε. Σκοπεύω να πάω και θα ενημερώσω.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Και εγώ έστειλα μήνυμα αλλά ακόμα δεν το είδε. Θα δούμε. Σκοπεύω να πάω και θα ενημερώσω.
Και εγώ να πάω θέλω χαχα. Εύχομαι να τα δει και να μας δεχτεί. Ότι είναι θα μιλήσουμε φιλαράκι! Να είσαι καλά πάντως και σε ευχαριστώ!
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Eμενα προσωπικά με χάλασε και το σανδάλι! Καλοκαίρι ήταν άλλα φορά ένα πέδιλο ΓΑΜΩΤΟ. Δηλαδή ποδολαγνεια κάνεις. Άσε που βγήκε δεν είναι πια στο κάνε σεξ και ευτυχώς γιατί δεν είχε κάτι το ουσιώδες! Α και δοντάκια τα πλαϊνά ελαφρώς έξω όταν χαμογελούσε. Αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη πολύ ευχαρίστως να πει την δική του οπτική. Αλλά νομίζω επειδή κάνω κριτική ως προς το κομμάτι της εμφάνισης δεν νομίζω κάποιος να ήταν αοματος.
Εμένα που μ αρέσει το κοντό μαλλί, έχεις να στείλεις κανά λινκ;
 

Vio Feet

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Έχω δουλέψει με αρκετές duo.
Η Θεσσαλονίκη έχει Αφέντρες.
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Eμενα προσωπικά με χάλασε και το σανδάλι! Καλοκαίρι ήταν άλλα φορά ένα πέδιλο ΓΑΜΩΤΟ. Δηλαδή ποδολαγνεια κάνεις. Άσε που βγήκε δεν είναι πια στο κάνε σεξ και ευτυχώς γιατί δεν είχε κάτι το ουσιώδες! Α και δοντάκια τα πλαϊνά ελαφρώς έξω όταν χαμογελούσε. Αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη πολύ ευχαρίστως να πει την δική του οπτική. Αλλά νομίζω επειδή κάνω κριτική ως προς το κομμάτι της εμφάνισης δεν νομίζω κάποιος να ήταν αοματος.
Ακομα ειναι, απλα αλλαξε προφιλ Ποδολαγνεία
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
H Sandra που ηρθε τι λεει? καλη?
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Ακομα ειναι, απλα αλλαξε προφιλ Ποδολαγνεία
Σοβαρά αυτή είναι; Πωωω ευτυχώς που δεν πήγα γιατί μίλησα μαζί της αλλά δεν έδινε τηλέφωνο να μιλήσουμε και μου την έσπασε. Σαν μπλακ κατ είχε χώρο Αγίου Δημητρίου τώρα αλλού είπε για αυτό δεν την καταλαβα. Μάγκες τσάμπα το πενηνταρικο αλήθεια μην πάτε δεν αξίζει.
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Σοβαρά αυτή είναι; Πωωω ευτυχώς που δεν πήγα γιατί μίλησα μαζί της αλλά δεν έδινε τηλέφωνο να μιλήσουμε και μου την έσπασε. Σαν μπλακ κατ είχε χώρο Αγίου Δημητρίου τώρα αλλού είπε για αυτό δεν την καταλαβα. Μάγκες τσάμπα το πενηνταρικο αλήθεια μην πάτε δεν αξίζει.
Ναι Αγ. Δημητριου, 120 με ειπε με στραπον 1 ωρα
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Ναι Αγ. Δημητριου, 120 με ειπε με στραπον 1 ωρα
Ξέρω ότι δεν κάνει στραπόν. Πάντως σαν φιλική συμβουλή μην κάνεις αυτό το λάθος στη ζωή σου αλήθεια. Ότι και να αποφασίσεις εύχομαι να σου βγει πάντως. Εγώ πάντως μετά το session έφυγα τρέχοντας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom