Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές, καλά Χριστούγεννα.
Αν και δεν είμαι πολύ φανατικός του bdsm την Vida ήθελα πολύ να την επισκεφτώ.
Είναι πολύ καλή για σοφτ καταστάσεις που έψαχνε και ο συναγωνιστής παραπάνω. Δεν πάει να πει όμως πως δεν μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα. Είχαμε καλή χημεία και το ευχαριστήθηκε και η ίδια.
Διαφωνώ κάθετα ότι είναι μόνο ξύλο. Εξάλλου ήταν μέσα στις κόκκινες γραμμές μου.
Μόνο μερικές σφαλιάρες μέχρι να μπορέσω να βρω τι χρώμα έχουν τα νύχια της.
Ευτυχώς που ήταν κάποια από τα χρώματα που είχε και στα νύχια των χεριών και γλύτωσαν το πολύ ξύλο!!!!!!
Το κορίτσι είναι πολύ εφευρετική.
Κάνει και φοβερά δεσίματα.

Σχετικά αν είναι αδύνατη πολύ ή όχι είναι κατά τα γούστα του καθενός.
Για μένα είναι οκ στα όρια.
Η Άννα που έχει χώρο ανατολικά είναι πιο αδύνατη, άσε που είναι και η μεγαλύτερη ξεπετά που υπάρχει.
Κάποια στιγμή με ρωτάει σε μια φάση αν γουστάρω και την είπα πως δεν γουστάρω και την ξάφνιασε. Όταν της είπα πως κάνω πλάκα και γουστάρω τέρμα, γέλασε.
Θέλω να πως δεν είναι ο τύπος της αφεντρας που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί της, προσαρμόζεται. Είναι λιγότερο ή περισσότερο αυστηρή ανάλογα με την περίσταση.
Προσπάθησα να κρίνω αντικειμενικά και να βοήθησα όσους το σκέφτονται.
Με τον χρόνο είναι οκ και με το παραπάνω.
Ο χορός είναι καθαρός αλλά μου είπε πως έχει έρθει πρόσφατα και ακόμα το φτιάχνει.
Όποιος το σκέφτεσαι να Μιν έχει κατά νου του πως μπορεί να κάνει ντουζ, μέχρι νεοτέρας.
Χρονια πολλα, καλα Χριστουγεννα, ποια ειναι η Αννα ανατολικα? καποιο λινκ?
 

Betoven38

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
193
Like
369
Πόντοι
21
Χρονια πολλα, καλα Χριστουγεννα, ποια ειναι η Αννα ανατολικα? καποιο λινκ?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Τι σχέση έχει αυτή με αυταρχικό και σε αυτό το θρεντ παραμένει μυστήριο
 
  • Like
Αντιδράσεις: iosiff

Betoven38

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
193
Like
369
Πόντοι
21
Όχι δεν έχει καμία σχέση.
Τες πάντων ίσος ήταν λίγο άκυρο που το ανέφερα.
Απλά σχετικά με κόκκαλο που αναφέρθηκε παραπάνω. Αν η Vida θεωρείται κόκαλο η παραπάνω τι θεωρείται?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Όχι δεν έχει καμία σχέση.
Τες πάντων ίσος ήταν λίγο άκυρο που το ανέφερα.
Απλά σχετικά με κόκκαλο που αναφέρθηκε παραπάνω. Αν η Vida θεωρείται κόκαλο η παραπάνω τι θεωρείται?
ειπε κανενας εδω μεσα οτι δεν υπαρχουν πιο κοκκαλα απο το κοκκαλο? η μηπως τωρα που εδειξες μια επισης κοκκαλιαρα η αλλη εγινε κανονικη?
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
Όχι δεν έχει καμία σχέση.
Τες πάντων ίσος ήταν λίγο άκυρο που το ανέφερα.
Απλά σχετικά με κόκκαλο που αναφέρθηκε παραπάνω. Αν η Vida θεωρείται κόκαλο η παραπάνω τι θεωρείται?
Η Vida θεωρείται κόκκαλο μόνο για όσους βλέπουν ως κορμάρα τη madame Caramel. Για τους normal ανθρώπους η Vida θεωρείται κορμάρα.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Η Vida θεωρείται κόκκαλο μόνο για όσους βλέπουν ως κορμάρα τη madame Caramel. Για τους normal ανθρώπους η Vida θεωρείται κορμάρα.
οτι ναναι εισαι ,μιλησε κανενας για την caramel? μας πετας μια σαβουρα 60 ετων για να μας πεις οτι ι vida ειναι γκομεναρα?ασε μας ρε φιλε μας τα εχεις ζαλισει με την στεκα του μπιλιαρδου
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
οτι ναναι εισαι ,μιλησε κανενας για την caramel? μας πετας μια σαβουρα 60 ετων για να μας πεις οτι ι vida ειναι γκομεναρα?ασε μας ρε φιλε μας τα εχεις ζαλισει με την στεκα του μπιλιαρδου
Μη μου συγχίζεσαι, στις κυρίες που επισκέπτεσαι να τους πηγαίνεις και κανένα κιλό κουραμπιέδων ή ένα ταψί παστίτσιο για να διατηρούν τα κιλά που σου αρέσουν. Άσε εμάς που μας αρέσουν οι ψηλές κορμάρες να πηγαίνουμε στις αφέντρες που έχουν γυμνασμένα κορμιά.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Μη μου συγχίζεσαι, στις κυρίες που επισκέπτεσαι να τους πηγαίνεις και κανένα κιλό κουραμπιέδων ή ένα ταψί παστίτσιο για να διατηρούν τα κιλά που σου αρέσουν. Άσε εμάς που μας αρέσουν οι ψηλές κορμάρες να πηγαίνουμε στις αφέντρες που έχουν γυμνασμένα κορμιά.
σιγα μην συγχιστώ με τις ανοησιες σου,οσο το τι θα κανω δεν σου πεφτει λογος και ουτε σου ζητησα την συμβουλη σου , συ τραβα με οτι θελεις και βλεπε την οπως θελεις αλλα μην μας τα ζαλίζεις καθε 3 και λιγο με το κοκκαλο
υ.γ. αφου γουσταρεις να την διαφημιζεις τοσο ανοιξε ενα δικο της θρεντ και απαλαξε μας εδω που ειναι γενικη συζήτηση απο την αηδια που νοιωθουμε οταν μας την παρουσιαζεις θεογκομενα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
σιγα μην συγχιστώ με τις ανοησιες σου,οσο το τι θα κανω δεν σου πεφτει λογος και ουτε σου ζητησα την συμβουλη σου , συ τραβα με οτι θελεις και βλεπε την οπως θελεις αλλα μην μας τα ζαλίζεις καθε 3 και λιγο με το κοκκαλο
Για πιο λόγο γράφεις ότι σε ζαλίζω; Την γνώμη μου για την Vida γράφω όπως την γράφεις και εσύ.
Εγώ απάντησα σε κάτι που έγραψε ο Betoven38 και εσύ πετάχτηκες σαν την πορδή να πεις πάλι κόκκαλο μια γυναίκα που για το 99% των αντρών θεωρείται κορμάρα.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Για πιο λόγο γράφεις ότι σε ζαλίζω; Την γνώμη μου για την Vida γράφω όπως την γράφεις και εσύ.
Εγώ απάντησα σε κάτι που έγραψε ο Betoven38 και εσύ πετάχτηκες σαν την πορδή να πεις πάλι κόκκαλο μια γυναίκα που για το 99% των αντρών θεωρείται κορμάρα.
εσυ και κανα 2 προσφατα προφιλ είσαστε το 99%:jerking::jerking::jerking: ,σου ειπα ανοιξε ενα δικο της και θα δεις το τεραστιο ενδιαφερον,ιδου η ροδος ιδου το πηδημα ολα τα αλλα ειναι σαλια της χαλιμας
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
εσυ και κανα 2 προσφατα προφιλ είσαστε το 99%:jerking::jerking::jerking: ,σου ειπα ανοιξε ενα δικο της και θα δεις το τεραστιο ενδιαφερον,ιδου η ροδος ιδου το πηδημα ολα τα αλλα ειναι σαλια της χαλιμας
Σιγά μην κάτσω να ανοίξω νήμα για την οποιαδήποτε λες και θα πάρω ποσοστά, ακόμα και για την Vida που την θεωρώ top. Κάτσε εσύ στη μιζέρια σου και κράζε κοπέλες που είναι κορμάρες επειδή σου αρέσουν οι χοντρές.
Υ.Γ.: Παραμύθια της Χαλιμάς είναι το σωστό, γράφεις που γράφεις ανοησίες τουλάχιστον να γράφεις σωστά.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Σιγά μην κάτσω να ανοίξω νήμα για την οποιαδήποτε λες και θα πάρω ποσοστά, ακόμα και για την Vida που την θεωρώ top. Κάτσε εσύ στη μιζέρια σου και κράζε κοπέλες που είναι κορμάρες επειδή σου αρέσουν οι χοντρές.
Υ.Γ.: Παραμύθια της Χαλιμάς είναι το σωστό, γράφεις που γράφεις ανοησίες τουλάχιστον να γράφεις σωστά.
αυτο λεω και εγω ,να γραφουμε σωστα ,ακου κορμαρα,μανεκεν,αθλητικο σωμα κτλ κτλ,ουτε κωλο εχει,ουτε γαμπα υπαρχει,μπουτια ανυπαρκτα την φατσα δεν θα την σχολιασω ,μια σανιδα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
αυτο λεω και εγω ,να γραφουμε σωστα ,ακου κορμαρα,μανεκεν,αθλητικο σωμα κτλ κτλ,ουτε κωλο εχει,ουτε γαμπα υπαρχει,μπουτια ανυπαρκτα την φατσα δεν θα την σχολιασω ,μια σανιδα
Ότι να'ναι γράφεις. Είτε σου αρέσει είτε όχι το 99% θεωρεί τη Vida μουνάρα. Αν εσύ πχ θεωρείς ωραίες αφέντρες παχουλές σαν την Άρτεμις είναι πάλι δικαίωμά σου. Παίξε το πουλάκι σου για την κάθε χοντρή και μη με ζαλίζεις.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Ότι να'ναι γράφεις. Είτε σου αρέσει είτε όχι το 99% θεωρεί τη Vida μουνάρα. Αν εσύ πχ θεωρείς ωραίες αφέντρες παχουλές σαν την Άρτεμις είναι πάλι δικαίωμά σου. Παίξε το πουλάκι σου για την κάθε χοντρή και μη με ζαλίζεις.
στο ξαναλεω εσυ και 2 προσφατα προφιλ δεν εισαστε το 99% ,α τωρα απο την caramelo πηγες στην αρτεμη ,οτι ναναι ,το πουλακι μου μην το βαζεισ στο στομα σου μπιχλα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
στο ξαναλεω εσυ και 2 προσφατα προφιλ δεν εισαστε το 99% ,α τωρα απο την caramelo πηγες στην αρτεμη ,οτι ναναι ,το πουλακι μου μην το βαζεισ στο στομα σου μπιχλα
Έλα τώρα μη μου συγχίζεσαι χρονιάρες μέρες. Αφού το ξέρουν όλοι ότι την παίζεις με φωτογραφίες της Caramel και της Άρτεμις, μη ντρέπεσαι, δεν κάνεις κάτι κακό.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Έλα τώρα μη μου συγχίζεσαι χρονιάρες μέρες. Αφού το ξέρουν όλοι ότι την παίζεις με φωτογραφίες της Caramel και της Άρτεμις, μη ντρέπεσαι, δεν κάνεις κάτι κακό.
πολυ φαντασια εχεις γιαυτο την βλεπεις μαλλον ομορφη την κοκκαλα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
πολυ φαντασια εχεις γιαυτο την βλεπεις μαλλον ομορφη την κοκκαλα
Ναι λεβέντη μου, εγώ και όσοι Θεσσαλονικείς έχουν συναντήσει την Vida έχουν φαντασία και μόνο εσύ που τον παίζεις για την Caramel και την Άρτεμις είσαι ο σωστός. Για αυτό άνοιξε και χώρο η Vida; Επειδή δεν την θεωρούν στη Θεσσαλονίκη την πιο μουνάρα αφέντρα που πέρασε από εκεί;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
καλη επιτυχια αλλα περα απο το χαλι εμφανισιακα οι γνωσεις της ειναι νηπιαγωγείου
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
καλη επιτυχια αλλα περα απο το χαλι εμφανισιακα οι γνωσεις της ειναι νηπιαγωγείου
Θεωρώ ότι σίγουρα θα πάει καλά γιατί εκτός από κουκλάρα είναι top και στο αυταρχικό. Αν είχε γεννηθεί στην Τσεχία θα ήταν στις top αφέντρες του OWK, τόσο από εμφάνιση όσο και στο να μαστιγώνει κωλαράκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom