Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Αφού γράφεις πως η Βίκυ Καγιά και η Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τα δικά σου γούστα είναι κοκκάλια μου λύθηκε και η απορία γιατί χαρακτηρίζεις όπως χαρακτηρίζεις την κυρία Vida που έχει κορμάρα.
Καλά Χριστούγεννα να έχεις.
Κοκκάλι είναι η βίντα αλλά ψηλή μόνο ξύλο δεν ξέρει τίποτα άλλο
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Αφού γράφεις πως η Βίκυ Καγιά και η Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τα δικά σου γούστα είναι κοκκάλια μου λύθηκε και η απορία γιατί χαρακτηρίζεις όπως χαρακτηρίζεις την κυρία Vida που έχει κορμάρα.
Καλά Χριστούγεννα να έχει
Η Vida έχει από τα πιο καλλίγραμα και -όσο χρειάζεται- γυμνασμένα κορμιά που έχω δει. Προσωπικά τη θεωρώ από τις ομορφότερες γυναίκες που έχουν περάσει από τον χώρο.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.396
Κριτικές
3
Like
3.332
Πόντοι
736
Αφού γράφεις πως η Βίκυ Καγιά και η Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τα δικά σου γούστα είναι κοκκάλια μου λύθηκε και η απορία γιατί χαρακτηρίζεις όπως χαρακτηρίζεις την κυρία Vida που έχει κορμάρα.
Καλά Χριστούγεννα να έχεις.
οι συγκεκριμενες που ανεφερες ακολουθουν την ταση των μοντελων της εποχης τους, το οποιο οριζε να ειναι υπερβολικα αδυνατες. καποια χρονια αργοτερα αλλαξε η ταση αυτη στο χωρο της μοδας (και εφοσον υπηρξαν αρνητικα σχολια για τα πρακτορεια που προμοταραν τετοιες κοπελες οπως επισης και μετα απο δηλωσεις μοντελων που τις εξαναγκαζαν να γινουν ανορεξικιες για να εχουν δουλεια) και πλεον εχουν αλλαξει τα στανταρ αυτα. ναι η καγια ειναι εχει ανορεξικο σωμα, προσωπικα ειμαι φαν της κουλιανου ή της δουνια (μην μου πεις οτι αυτες δεν ειναι μοντελα τωρα).
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μπορεί κάποιος να μου πει μια αφέντρα από Θεσσαλονίκη στο ελάχιστο με 60 ευρώ γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι; Ας είναι και σοφτ. Επίσης γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για μια αρια στο Safe sex που έχει αγγελία και αν έτυχε να βρεθεί κάποιος μαζί της;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
οι συγκεκριμενες που ανεφερες ακολουθουν την ταση των μοντελων της εποχης τους, το οποιο οριζε να ειναι υπερβολικα αδυνατες. καποια χρονια αργοτερα αλλαξε η ταση αυτη στο χωρο της μοδας (και εφοσον υπηρξαν αρνητικα σχολια για τα πρακτορεια που προμοταραν τετοιες κοπελες οπως επισης και μετα απο δηλωσεις μοντελων που τις εξαναγκαζαν να γινουν ανορεξικιες για να εχουν δουλεια) και πλεον εχουν αλλαξει τα στανταρ αυτα. ναι η καγια ειναι εχει ανορεξικο σωμα, προσωπικα ειμαι φαν της κουλιανου ή της δουνια (μην μου πεις οτι αυτες δεν ειναι μοντελα τωρα).
Έχουμε χάσει το νόημα των λέξεων, άλλο αδύνατο σώμα και άλλο ανορεξικό σώμα. Ανορεξικό σώμα είχε η Νανά Καραγιάννη, η Βίκυ Καγιά έχει αδύνατο μοντελέ σώμα και σε καμία περίπτωση ανορεξικό. Αν υπολογίσει κάποιος και ότι δεν είναι 25 χρονών αλλά 45 στα 46 έχει ακόμα κορμάρα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.396
Κριτικές
3
Like
3.332
Πόντοι
736
Έχουμε χάσει το νόημα των λέξεων, άλλο αδύνατο σώμα και άλλο ανορεξικό σώμα. Ανορεξικό σώμα είχε η Νανά Καραγιάννη, η Βίκυ Καγιά έχει αδύνατο μοντελέ σώμα και σε καμία περίπτωση ανορεξικό. Αν υπολογίσει κάποιος και ότι δεν είναι 25 χρονών αλλά 45 στα 46 έχει ακόμα κορμάρα.
η καγια απο παντα βρισκοταν σε αυτα τα κιλα και ναι αγγιζει τα ορια της νευρικης ανορεξιας. βαλε διπλα της τη δουνια και κανε συγκριση. ομοιως και με την Βιντα δεν ειναι μοντελε οσο και να κοπανιεσαι η μοναδικη pro domme που εχει κυριολεκτικα αναλογιες μοντελου ειναι η Λολα (η Θεανω ειναι λιγα κιλα παραπανω σε αυτο το κομματι).
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
η καγια απο παντα βρισκοταν σε αυτα τα κιλα και ναι αγγιζει τα ορια της νευρικης ανορεξιας. βαλε διπλα της τη δουνια και κανε συγκριση. ομοιως και με την Βιντα δεν ειναι μοντελε οσο και να κοπανιεσαι η μοναδικη pro domme που εχει κυριολεκτικα αναλογιες μοντελου ειναι η Λολα (η Θεανω ειναι λιγα κιλα παραπανω σε αυτο το κομματι).
Τι να σου πω τώρα; Προφανώς δεν έχουμε τα ίδια γούστα και όσο και να κοπανιέσαι η Vida έχει σώμα μοντέλου και όσοι την έχουν συναντήσει το ξέρουν.
Τι ύψος έχει περίπου η Λόλα; Σε ρωτώ γιατί δεν την έχω δει από κοντά και θα ήθελα να είχα μια γνώση.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Ποια φούστα μωρέ ,το κόκκαλο κόκκαλο είναι σε όλα τα μάτια
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
Ποια φούστα μωρέ ,το κόκκαλο κόκκαλο είναι σε όλα τα μάτια
Καλά για εσένα κορμάρα έχει η Άρτεμις...
Υ.Γ: γούστα είναι το σωστό όχι φούστα, από το άγχος σου να κράξεις μπερδεύτηκες.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα τα μηνύματα που φαίνονται;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μπορεί κάποιος να μου πει μια αφέντρα από Θεσσαλονίκη στο ελάχιστο με 60 ευρώ γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι; Ας είναι και σοφτ. Επίσης γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για μια αρια στο Safe sex που έχει αγγελία και αν έτυχε να βρεθεί κάποιος μαζί της;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.396
Κριτικές
3
Like
3.332
Πόντοι
736
Τι να σου πω τώρα; Προφανώς δεν έχουμε τα ίδια γούστα και όσο και να κοπανιέσαι η Vida έχει σώμα μοντέλου και όσοι την έχουν συναντήσει το ξέρουν.
Τι ύψος έχει περίπου η Λόλα; Σε ρωτώ γιατί δεν την έχω δει από κοντά και θα ήθελα να είχα μια γνώση.
σαν τη Θεανω νομιζω......αν θυμαμαι καλα με τακουνια μου εριχνε μισο κεφαλι και ειμαι 1.80
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μπορεί κάποιος να μου πει μια αφέντρα από Θεσσαλονίκη στο ελάχιστο με 60 ευρώ γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι; Ας είναι και σοφτ. Επίσης γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για μια αρια στο Safe sex που έχει αγγελία και αν έτυχε να βρεθεί κάποιος μαζί της;
δοκιμασε την αριαδνη καπου εκει κοντα παιζει
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Καλά για εσένα κορμάρα έχει η Άρτεμις...
Υ.Γ: γούστα είναι το σωστό όχι φούστα, από το άγχος σου να κράξεις μπερδεύτηκες.
ποια αρτεμης ,η οποιαδηποτε ειναι πιο ομορφη απο το κοκκαλο (για τις υπηρεσιας καλυτερα να μη μιλήσω και ναι πηγα και εγω)
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
ποια αρτεμης ,η οποιαδηποτε ειναι πιο ομορφη απο το κοκκαλο (για τις υπηρεσιας καλυτερα να μη μιλήσω και ναι πηγα και εγω)
Ότι πες, θα σου χαλάσω εγώ χατίρι γιορτινές μέρες;
 

Betoven38

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
193
Like
369
Πόντοι
21
Αγαπητοί συναγωνιστές, καλά Χριστούγεννα.
Αν και δεν είμαι πολύ φανατικός του bdsm την Vida ήθελα πολύ να την επισκεφτώ.
Είναι πολύ καλή για σοφτ καταστάσεις που έψαχνε και ο συναγωνιστής παραπάνω. Δεν πάει να πει όμως πως δεν μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα. Είχαμε καλή χημεία και το ευχαριστήθηκε και η ίδια.
Διαφωνώ κάθετα ότι είναι μόνο ξύλο. Εξάλλου ήταν μέσα στις κόκκινες γραμμές μου.
Μόνο μερικές σφαλιάρες μέχρι να μπορέσω να βρω τι χρώμα έχουν τα νύχια της.
Ευτυχώς που ήταν κάποια από τα χρώματα που είχε και στα νύχια των χεριών και γλύτωσαν το πολύ ξύλο!!!!!!
Το κορίτσι είναι πολύ εφευρετική.
Κάνει και φοβερά δεσίματα.

Σχετικά αν είναι αδύνατη πολύ ή όχι είναι κατά τα γούστα του καθενός.
Για μένα είναι οκ στα όρια.
Η Άννα που έχει χώρο ανατολικά είναι πιο αδύνατη, άσε που είναι και η μεγαλύτερη ξεπετά που υπάρχει.
Κάποια στιγμή με ρωτάει σε μια φάση αν γουστάρω και την είπα πως δεν γουστάρω και την ξάφνιασε. Όταν της είπα πως κάνω πλάκα και γουστάρω τέρμα, γέλασε.
Θέλω να πως δεν είναι ο τύπος της αφεντρας που δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί της, προσαρμόζεται. Είναι λιγότερο ή περισσότερο αυστηρή ανάλογα με την περίσταση.
Προσπάθησα να κρίνω αντικειμενικά και να βοήθησα όσους το σκέφτονται.
Με τον χρόνο είναι οκ και με το παραπάνω.
Ο χορός είναι καθαρός αλλά μου είπε πως έχει έρθει πρόσφατα και ακόμα το φτιάχνει.
Όποιος το σκέφτεσαι να Μιν έχει κατά νου του πως μπορεί να κάνει ντουζ, μέχρι νεοτέρας.
 

Betoven38

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
193
Like
369
Πόντοι
21
Αν είχε και σεξ στο πρόγραμμα θα ήταν από άλλο πλανήτη.
Και αυτό το λέω καθαρά υποκειμενικά.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα και χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! Κάποιος μπορεί να μου απαντήσει σε αυτά που έχω γράψει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom