Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Δηλ. δε το συνιστάς σε κάποιον να πάρει ένα κουπόνι από groupοn και να δοκιμάσει? με κανα 20αρι έξτρα επι τόπου δε θα έχει τπτ παραπάνω?

Τα κουπόνια αυτά είναι σαν τα εισητήρια διακοπών της εργατικής εστίας: σε αντιμετωπίζουν ως κακομοίρη
 

TH_AX

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα κουπόνια αυτά είναι σαν τα εισητήρια διακοπών της εργατικής εστίας: σε αντιμετωπίζουν ως κακομοίρη

χαχαχα....321 αγορές μέχρι τώρα! έκλεισε το μαγαζί για κανα 2μηνο
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους,
προσωπικα πηγα -πηγαινω στο εν λογω ελαιοτριβειο και μπορω να πω οτι ειμαι "τυχερος" απο καθε αποψη δεοδομενου οτι δεν με δαγκωσαν οπως ανεφερε συναγωνιστης!!
ωστοσο πρεπει να μην σκεφτομαστε εεν ψυχρω και να βγαζουμε βεβιασμενα συμπερασματα, σιγουρα ο φιλος δεν πιστευω οτι εχει λογο να πει οτι του συνεβει κατι ετσι επειδη ξυπνησε στραβα!! αλλα παο την αλλη δεν μπορω και να μην συμφωνησε με ετερο συναγωνιστη που ανεφερε οτι οταν ενα προβατο ειναι μαυρο φταιει ολο το κοπαδι!
για υτο υπαρχει αυτο το θρεντ.. για αυτο ενημερωνομαστε οσοι ενημερωνουν.. ωστε ακομη και εμεις που δεν εχουμε τυχει σε αναλογο περιστατικο να λαβουμε τ αμετρα μας.. η λυση ειναι απλη και την ανεφερε συναγωνιστης.. δεν κουβαλας επιπελον χρηματα απο αυτα που θα ξοδεψεις αντε 20-30 ευρα επιπλεον..  προφυλασεις πρωτα τον εαυτο σου..και κανεναν αλλο!!
Το αν καποιος καταγγειλει ενα περιστατικο δεν σημαινει αυτοματα οτι πρεπει να απολυσει-διωξει τον εν λογω υπαλληλο-συνεργατη η Ελενα-σουλα και οποιοσδηποτε!!
Για σκεφτειτε το πιο ψυχραιμα αν τυχει στην δικη σας δουλεια να κανουνε παραπονα.. εσεις θα διωξετε τον υπαλληλο με την μια? η θα θελατε να σας διωξουν με την μια?
Καλως η κακως..( καλως για εμενα) ολοι εχουμε το κριτηριο της αθωοτητας μεχρι αποδειξεως της ενοχης..

ας προσεχουμε ολοι περισσοτερο ωστε ακομη και σε τετοιες περιπτωσεις που ενδεχεται να υπαρχουν αν εχουμε λαβει προφυλαξεις!!
την καλησπερα μου σε ολοσ
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους,
προσωπικα πηγα -πηγαινω στο εν λογω ελαιοτριβειο και μπορω να πω οτι ειμαι "τυχερος" απο καθε αποψη δεοδομενου οτι δεν με δαγκωσαν οπως ανεφερε συναγωνιστης!!
ωστοσο πρεπει να μην σκεφτομαστε εεν ψυχρω και να βγαζουμε βεβιασμενα συμπερασματα, σιγουρα ο φιλος δεν πιστευω οτι εχει λογο να πει οτι του συνεβει κατι ετσι επειδη ξυπνησε στραβα!! αλλα παο την αλλη δεν μπορω και να μην συμφωνησε με ετερο συναγωνιστη που ανεφερε οτι οταν ενα προβατο ειναι μαυρο φταιει ολο το κοπαδι!
για υτο υπαρχει αυτο το θρεντ.. για αυτο ενημερωνομαστε οσοι ενημερωνουν.. ωστε ακομη και εμεις που δεν εχουμε τυχει σε αναλογο περιστατικο να λαβουμε τ αμετρα μας.. η λυση ειναι απλη και την ανεφερε συναγωνιστης.. δεν κουβαλας επιπελον χρηματα απο αυτα που θα ξοδεψεις αντε 20-30 ευρα επιπλεον..  προφυλασεις πρωτα τον εαυτο σου..και κανεναν αλλο!!
Το αν καποιος καταγγειλει ενα περιστατικο δεν σημαινει αυτοματα οτι πρεπει να απολυσει-διωξει τον εν λογω υπαλληλο-συνεργατη η Ελενα-σουλα και οποιοσδηποτε!!
Για σκεφτειτε το πιο ψυχραιμα αν τυχει στην δικη σας δουλεια να κανουνε παραπονα.. εσεις θα διωξετε τον υπαλληλο με την μια? η θα θελατε να σας διωξουν με την μια?
Καλως η κακως..( καλως για εμενα) ολοι εχουμε το κριτηριο της αθωοτητας μεχρι αποδειξεως της ενοχης..

ας προσεχουμε ολοι περισσοτερο ωστε ακομη και σε τετοιες περιπτωσεις που ενδεχεται να υπαρχουν αν εχουμε λαβει προφυλαξεις!!
την καλησπερα μου σε ολοσ


Σωστός
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καθόλου σωστός.....
Αλλο να καταγγείλεις έναν υπάλληλο επειδή π.χ. σου ασχημομίλησε και άλλο να τον καταγγείλεις ότι σου πήρε λεφτά απο το παντελόνι....εχει μεγάλη διαφορά...
Ο φίλος που το έπαθε,έπρεπε να αντιδράσει αμέσως.Η Ελένη θα του γύρναγε τα λεφτά και θα έδιωχνε την "κυρία",διοτι η ζημιά που παθαίνει το μαγαζί απο μια τέτοια καταγγελία είναι μεγάλη....
Τώρα,το ότι το έκανε γαργάρα,η δεν το πήρε έγκαιρα χαμπάρι,και ήρθε μετά να το πεί εδω....ας πρόσεχε.....
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
σημερα θα σας κανω μια αποκαλυψη η μαλλον θα βαλω ερωτημα ...

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΑ ΛΕΝΗΣ?

το ελενη ειναι ψευδονυμο δεχομαι απαντησεις με πμ και εδω!!!

τι κερδιζουμε ?  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



αααααααα, εαν ξερουμε και τι κατοικια που διαμενει ,  κερδιζουμε κατι παραπανω  :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
εγραψε ο παλαιοκωστας πιο πισω οτι η ιφιγενεια λιγο επικυνδυνη και η υπευθυνη η χρυσανθη δαγκωσε κι αυτο το ακουσε απο αλλες οι οποιες δεν ειναι και πολυ της εμπιστοσυνης και διερευσε απο μεσα δηλ.  μπορει και αμα και πιθανον κι οχι σιγουρα αυτο....και γραφτηκαν τοσες σελιδες για κατι που μπορει και να μην εγινε....οπως οταν διαδιδεται κατι  απο στομα σε στομα και στο τελος το λιγο γινεται τεραστιο και παραποιηται....η μαλακια στο αποκορυφωμα...μονο ο χpapad ενημερωσε για το καταστημα...οι υπολοιποι νομιζω ιστοριες και μη θειχτειτε,γιατι εγινε συζητηση για κατι που μπορει και να μην εγινε...και μην αγχωνεσαι αν σε πουν προμοτορα ,στ'αρχιδια σου...μερικοι παπαρες πετανε τη λεξη προμοτορας  πριν γραψει λεξη ο αλλος
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εγραψε ο παλαιοκωστας πιο πισω οτι η ιφιγενεια λιγο επικυνδυνη και η υπευθυνη η χρυσανθη δαγκωσε κι αυτο το ακουσε απο αλλες οι οποιες δεν ειναι και πολυ της εμπιστοσυνης και διερευσε απο μεσα δηλ.  μπορει και αμα και πιθανον κι οχι σιγουρα αυτο....και γραφτηκαν τοσες σελιδες για κατι που μπορει και να μην εγινε....οπως οταν διαδιδεται κατι  απο στομα σε στομα και στο τελος το λιγο γινεται τεραστιο και παραποιηται....η μαλακια στο αποκορυφωμα...μονο ο χpapad ενημερωσε για το καταστημα...οι υπολοιποι νομιζω ιστοριες και μη θειχτειτε,γιατι εγινε συζητηση για κατι που μπορει και να μην εγινε...και μην αγχωνεσαι αν σε πουν προμοτορα ,στ'αρχιδια σου...μερικοι παπαρες πετανε τη λεξη προμοτορας  πριν γραψει λεξη ο αλλος
δυστηχως φιλε τοσο σε αυτο το θρεντ οσο και σε καποια αλλα η σωστη ενημερωση ερχετε σε αντιπαραθεση με τους κερδοσκοπους (μιλαω γενικα και δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο συμβαν), αρα λεγοντας κατι και προσπαθωντας  να ανοιξεις τα ματια σε καποιους ερχεσαι σε αντιπαραθεση με καποιους και προσπαθεις να αποδειξεις το προφανες....και οταν αυτοι οι καποιοι ξεφυτρωνουν σαν τα κεφαλια της λερνεας υδρας το εργο σου γινεται δυσκολο και στο τελος λες "ρε δε παν να γαμηθουν ας κανω εγω τη δουλεια μου...." 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
δυστηχως φιλε τοσο σε αυτο το θρεντ οσο και σε καποια αλλα η σωστη ενημερωση ερχετε σε αντιπαραθεση με τους κερδοσκοπους (μιλαω γενικα και δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο συμβαν), αρα λεγοντας κατι και προσπαθωντας  να ανοιξεις τα ματια σε καποιους ερχεσαι σε αντιπαραθεση με καποιους και προσπαθεις να αποδειξεις το προφανες....και οταν αυτοι οι καποιοι ξεφυτρωνουν σαν τα κεφαλια της λερνεας υδρας το εργο σου γινεται δυσκολο και στο τελος λες "ρε δε παν να γαμηθουν ας κανω εγω τη δουλεια μου...." 

πες και την συνέχεια....
Στο τέλος απογοητεύεσαι,πικραίνεσαι,βαριέσαι να πλακώνεσαι με Αλβανούς και Ρουμάνους και αμόρφωτους Ελληνες (η ορθογραφία ορισμένων βγάζει μάτια....) και φτιάχνεις έναν κλειστό κύκλο απο 5-6 σοβαρά και αξιόλγα άτομα,ανταλλάσσετε τις πληροφορίες σας και οι υπόλοιποι μένουν απέξω....
Ποιός ζημιώνεται τελικά? οχι εμείς πάντως....απολαμβάνουμε καλές υπηρεσίες,με λογικά χρήματα και οι άλλοι ακόμα ρωτάνε...το ίδιο έγινε πριν απο καιρο στα call girls,έκλεισε αμέσως ο κύκλος και οι υπόλοιποι ακόμα ψάχνονται απο τις αγγελίες απ' ότι βλέπω....

Κυκλοφορούν στην πιάτσα,εξαιρετικές περιπτώσεις και για μασαζ και για πήδημα και οτι θέλεις...τις απολαμβάνουν λίγοι....αν τις αναφέρουμε εδω μέσα,τις κάψαμε.....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
πες και την συνέχεια....
Στο τέλος απογοητεύεσαι,πικραίνεσαι,βαριέσαι να πλακώνεσαι με Αλβανούς και Ρουμάνους και αμόρφωτους Ελληνες (η ορθογραφία ορισμένων βγάζει μάτια....) και φτιάχνεις έναν κλειστό κύκλο απο 5-6 σοβαρά και αξιόλγα άτομα,ανταλλάσσετε τις πληροφορίες σας και οι υπόλοιποι μένουν απέξω....
Ποιός ζημιώνεται τελικά? οχι εμείς πάντως....απολαμβάνουμε καλές υπηρεσίες,με λογικά χρήματα και οι άλλοι ακόμα ρωτάνε...το ίδιο έγινε πριν απο καιρο στα call girls,έκλεισε αμέσως ο κύκλος και οι υπόλοιποι ακόμα ψάχνονται απο τις αγγελίες απ' ότι βλέπω....

Κυκλοφορούν στην πιάτσα,εξαιρετικές περιπτώσεις και για μασαζ και για πήδημα και οτι θέλεις...τις απολαμβάνουν λίγοι....αν τις αναφέρουμε εδω μέσα,τις κάψαμε.....
Τοτε φιλε τι κανουμε στο φορουμ?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
5 προσπαθουν να ενημερωσουν και 25 να παραπλανησουν.... βγαλε ακρη ποιοι ειναι απο εδω και ποιοι απο εκει..........
Φαινεται φιλε, δεν κρυβεται με τιποτα, αργα η γρηγορα...παντως φαινεται!
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216
Με οσα γραφοναται εδω μεσα εχουν απολυτο δικιο καποιοι που κρατανε τα 'καλα' τεμαχια και περιπτωσεις για παρτη τους η για λιγους και καλους τους φιλους...γραφεις κατι να βοηθησεις γινεσαι κακος,λες καποια ωραια περιπτωση που βρηκες η σου εκατσε γινεσαι προμοτορας...τα μαγαζια της αλυσιδας αυτης τα ξερω αρκετα χρονια και δεν εχω φυγει ποτε απογοητευμενος...μπορει ισως καποιες φορες αλλα ηταν επιλογη μου να δοκιμασω...μ ειχανε προειδοποιησει αλλα εγω το επελεξα...οποτε δεν εχω λογο να παραπονεθω...το οτι ειμαι πελατης και σκαω τα καλα λευτακια μου δεν σημαινει οτι ειμαι και ασεμνος η μιλαω οπως θελω σε μια κοπελα...ολα μα ολα θελουνε τροπο....δεν το παιζω μαγκας προ θεου,αλλα ορισμενα τεμαχια που ειναι στα δεν για τους πολλους για καποιους αλλους ειναι στα φουλ...και δεν εχει σχεση μονο το χρημα παντα...
και στο κατω κατω ειναι απλο...θες να τρως παντα???πηγαινε καπου αλλου...τοοοοοοοοσα μαγαζια υπαρχουνε....εγω προσωπικα δεν βλεπω το λογο να κραζω προσωπα και καταστασεις,αν κατι δεν μ αρεσει απλα το γραφω στα @ρχιδι@ μου και παω αλλου...καποιους ισως τους αρεσει και να σκανε τα λευτα που δεν αρεσει σε καποιους αλλους,σε καποιους αρεσει το παιχνιδι αν θα καταφερουνε το ακατορθωτο...σε αλλους οχι...ουτε οι μεν ειναι κατακριτεοι ουτε οι δε...ο καθενας επιλεγει..καντε τις επιλογες σας λοιπον συμφωνα με τον εαυτο σας κι οχι με τον αλλωνων το μυαλο,την αποψη η την τσεπη...
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Με οσα γραφοναται εδω μεσα εχουν απολυτο δικιο καποιοι που κρατανε τα 'καλα' τεμαχια και περιπτωσεις για παρτη τους η για λιγους και καλους τους φιλους...γραφεις κατι να βοηθησεις γινεσαι κακος,λες καποια ωραια περιπτωση που βρηκες η σου εκατσε γινεσαι προμοτορας...τα μαγαζια της αλυσιδας αυτης τα ξερω αρκετα χρονια και δεν εχω φυγει ποτε απογοητευμενος...μπορει ισως καποιες φορες αλλα ηταν επιλογη μου να δοκιμασω...μ ειχανε προειδοποιησει αλλα εγω το επελεξα...οποτε δεν εχω λογο να παραπονεθω...το οτι ειμαι πελατης και σκαω τα καλα λευτακια μου δεν σημαινει οτι ειμαι και ασεμνος η μιλαω οπως θελω σε μια κοπελα...ολα μα ολα θελουνε τροπο....δεν το παιζω μαγκας προ θεου,αλλα ορισμενα τεμαχια που ειναι στα δεν για τους πολλους για καποιους αλλους ειναι στα φουλ...και δεν εχει σχεση μονο το χρημα παντα...
και στο κατω κατω ειναι απλο...θες να τρως παντα???πηγαινε καπου αλλου...τοοοοοοοοσα μαγαζια υπαρχουνε....εγω προσωπικα δεν βλεπω το λογο να κραζω προσωπα και καταστασεις,αν κατι δεν μ αρεσει απλα το γραφω στα @ρχιδι@ μου και παω αλλου...καποιους ισως τους αρεσει και να σκανε τα λευτα που δεν αρεσει σε καποιους αλλους,σε καποιους αρεσει το παιχνιδι αν θα καταφερουνε το ακατορθωτο...σε αλλους οχι...ουτε οι μεν ειναι κατακριτεοι ουτε οι δε...ο καθενας επιλεγει..καντε τις επιλογες σας λοιπον συμφωνα με τον εαυτο σας κι οχι με τον αλλωνων το μυαλο,την αποψη η την τσεπη...

Ποιος είσαι ρε φίλε και μας τα λες έτσι?? ο Ροκαβλόν????????!!!!!!!!!!! Αν κάτι δεν σ' αρέσει δεν το γράφεις στ' αρχίδια σου. Το γράφεις ΕΔΩ για να το μάθουμε κι εμείς και να μη φάμε τη φόλα. Κατά τα λοιπά, δικαίωμά σου να κράζεις ή να μην κράζεις
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216
Ποιος είσαι ρε φίλε και μας τα λες έτσι?? ο Ροκαβλόν????????!!!!!!!!!!! Αν κάτι δεν σ' αρέσει δεν το γράφεις στ' αρχίδια σου. Το γράφεις ΕΔΩ για να το μάθουμε κι εμείς και να μη φάμε τη φόλα. Κατά τα λοιπά, δικαίωμά σου να κράζεις ή να μην κράζεις

οπως βλεπεις ακομα και η αποψη καποιοιυ ειναι κατακριτεα για καποιους...γραφει καλα ειναι προμοτορας,γραφει ασχημα ειναι ανταγωνιστης η προμοταρει αλλα μαγαζια..οποτε ναι μεν ισως ενημερωνει αλλα τρωει και κραξιμο!!!θα το κανει μια,δυο,τρεις, μετα θα πει δε γαμιεται,δεν γραφω τιποτα η απλα ενημερωνω λιγους...
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Με οσα γραφοναται εδω μεσα εχουν απολυτο δικιο καποιοι που κρατανε τα 'καλα' τεμαχια και περιπτωσεις για παρτη τους η για λιγους και καλους τους φιλους...γραφεις κατι να βοηθησεις γινεσαι κακος,λες καποια ωραια περιπτωση που βρηκες η σου εκατσε γινεσαι προμοτορας...τα μαγαζια της αλυσιδας αυτης τα ξερω αρκετα χρονια και δεν εχω φυγει ποτε απογοητευμενος...μπορει ισως καποιες φορες αλλα ηταν επιλογη μου να δοκιμασω...μ ειχανε προειδοποιησει αλλα εγω το επελεξα...οποτε δεν εχω λογο να παραπονεθω...το οτι ειμαι πελατης και σκαω τα καλα λευτακια μου δεν σημαινει οτι ειμαι και ασεμνος η μιλαω οπως θελω σε μια κοπελα...ολα μα ολα θελουνε τροπο....δεν το παιζω μαγκας προ θεου,αλλα ορισμενα τεμαχια που ειναι στα δεν για τους πολλους για καποιους αλλους ειναι στα φουλ...και δεν εχει σχεση μονο το χρημα παντα...
και στο κατω κατω ειναι απλο...θες να τρως παντα???πηγαινε καπου αλλου...τοοοοοοοοσα μαγαζια υπαρχουνε....εγω προσωπικα δεν βλεπω το λογο να κραζω προσωπα και καταστασεις,αν κατι δεν μ αρεσει απλα το γραφω στα @ρχιδι@ μου και παω αλλου...καποιους ισως τους αρεσει και να σκανε τα λευτα που δεν αρεσει σε καποιους αλλους,σε καποιους αρεσει το παιχνιδι αν θα καταφερουνε το ακατορθωτο...σε αλλους οχι...ουτε οι μεν ειναι κατακριτεοι ουτε οι δε...ο καθενας επιλεγει..καντε τις επιλογες σας λοιπον συμφωνα με τον εαυτο σας κι οχι με τον αλλωνων το μυαλο,την αποψη η την τσεπη...
:rockon:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
οπως βλεπεις ακομα και η αποψη καποιοιυ ειναι κατακριτεα για καποιους...γραφει καλα ειναι προμοτορας,γραφει ασχημα ειναι ανταγωνιστης η προμοταρει αλλα μαγαζια..οποτε ναι μεν ισως ενημερωνει αλλα τρωει και κραξιμο!!!θα το κανει μια,δυο,τρεις, μετα θα πει δε γαμιεται,δεν γραφω τιποτα η απλα ενημερωνω λιγους...

Παλλικάρι μου, δεν διαφωνώ μαζί σου. Απλώς επισημαίνω οτι αν ακολουθήσουμε όλοι την λογική σου, το forum θα έχει παραπληροφόρηση και μόνον.
Αντίθετα, αν όλοι καταθέτουμε ειλικρινείς απόψεις και πληροφορίες, όσο και αν επιμένουν οι "προμότορες", το όποιο συμπέρασμα για το οποιοδήποτε μαγαζί θα ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Πχ: αν κάποιος συστηματικά εκθειάζει ένα μαγαζί και όλοι οι άλλοι λένε πως είναι μαλακία, δεν θα καταλάβεις οτι είναι μαλακία?
Ενώ αν κάποιος προμοτέρει ένα μαγαζί και εσύ που θα διαπιστώσεις οτι είναι απάτη, δεν το πεις, θα ωθήσεις και άλλους να την πατήσουν.
Κατάλαβες??????????
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
τελικα μετα απο μια σκεψη και αναλυση που εκανα για αυτοτ ο φορουμ.. κατα την γνωμη μου παντοτε που καποιοι την συμμεριζοντια καποιοι οχι.. εινια οτι το εν λογω φορουμε αλλοτε ενημερωνει.. αλλοτε ( ο κανονας) ειναι πεδιο αντιπαραθεσης και χρονοσπαταλης να περναει η ωρα να λεμε κατι να ξεκαβλωνουμε ολοι μας ...
η ουσια ειναι οτι ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες.. και αποδεκτες... αυτο ειναι και το βαθυτερο νοημα.. ο καθενας μπορει να γραψει οτι σοβαρο η μαλακια θελει.. κι εγω αναμεσα τους δεν βγαζω τον εαυτο μου απεξω.. αλλα ο καθενας μας μπορει να κρινει να συμφωνησει να διαφωνησει να απαντησει η να το περασει στο ντουκου..
κανενας μας δεν προκειται λογιακ σκεπτομενος να πειστει η να αποδεχτει την αποψη του αλλου εν λευκω..
λεω εγω πηγα εκει πηδηξα εκεινη και περασα γαματα... παει ο συναδελφος και λει η φαση ειναι πατατα και αυτο και εκεινο..
τι θα κανουμε θα μου πει δωσε μου τα λεφτα πισω? μα δεν το εστειλα  εγω.. ο καθενας μας γραφει μια εμπειρια αποψη.. η ακομη και φαντασια.. προμοταρει η κραζει ενα ιδρυμα η απλως ειναι αλληλεγγυοσ και θελει να βοηθησει η να καταθεσει την εμεπιρια του που μπορει να χρησιμεψει σε καποιους αλλους!! αλιμονο αν πιστευαμε ολα οσα γραφονται.. αλιμονο αν θελαμε να εχουμε ολοι την δια μεταχειριση.. οποιος θελει να πηδηξει ελαφρα την καρδια υπαρχουν και οι εκδηδωεμενες και δεν καλιει τα λεφτα του.. οσοσι ομως ασχολουμαστε με το ελειοτριβειο.. καλο ειναι να εχουμε υποψιν οτι οι κοπελες ολες εργαζονται.. και ειναι στο χερι της αν θελει να προχωρησει η οχι.. δεν την πληρωνεις ως πουτανα!! ασχετως αν καποιες  πολλες το προχωρανε το γραμμα.. αλλα ειναι συμφωνια κυριων που εχει και καοπιους κανονεσ  δεν ειναι ολα χυμα στο κυμα!!
σορρυ αν σας κουρασα νομιζω οτι ολοι λιγο πολυ εχουμε τηνα ποψη μας.. εγω κουραστηκα να συζηταω για θεωριες και πραγματα.. αν εχω ακτι θα το πω και αν καποιος τοα σπαζεται εχει καλως αν οχθι παλι σεβαστο.. καλα να περνατε..
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλα μολις διαβασα τι εγραψα!! σορρυ για τα πολλα ορθογραφικα (misplacement) λεξεων.. αλλα ο δαιμονας του πληκτρολογιου να ειναι καλα...σορρυ και παλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom