Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
οκ δουλεψε σε σενα γκαρυ και σε μερικουσ αλλους νπου τα χωνουν μαλλον πιο χοντρα...πες μας για αυτες που ειναι στα δεν ποσα χωνεις για να κατσουν?
Απο 130-200 ειναι ζητημα αποθημενου... προτιμω με τα ιδια λεφτα να φαω μια που κεφαρω παρα δυο... 
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Μόνο ένας τρόπος υπάρχει... Να τα έχει σκάσει πολύ χοντρά... Μην το αποκλείεις. Καθείς εφ ώ ετάχθη
Πολυ χοντρα τα εχω σκασει αν συνυπολογισεις ποσες φορες τα εσκασα χωρις να φαω μεχρι να πεισθουν
και τελικα να κατσουν...
 

Επισκέπτης
Πολυ χοντρα τα εχω σκασει αν συνυπολογισεις ποσες φορες τα εσκασα χωρις να φαω μεχρι να πεισθουν
και τελικα να κατσουν...

θα είχες γαμήσει 20 πορνοστάρ αντί να πετάξεις τα λεφτά σου στις μαλακισμένες...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Σοβαρά? Δεν το πιστεύω... Δεν γίνονται εκεί τέτοια πράγματα. Ο μοναδικός είσαι
Μάλλον σε ερωτευτήκανε φίλε, δεν εξηγείται αλλιώς :dancing:
Αν νομιζεις οτι μονο εγω τρωω εκει εισαι γελασμενος... Διαβασε προηγουμενα ποστ και θα καταλαβεις...
Απλα θελει υπομονη, επιμονη και χρηματακι αναλογα και τη γκομενα...
Δυο γκομενες κορυφαιες η μια στο Λ10 και η αλλη στο Θησεως-Μαρουσι εχουν κατσει σε αλλους, η μια μαλιστα
σε φιλο και εμενα ΜΕ  ΤΙΠΟΤΑ!!!
Τι να κανω?? Τα πηρα στο χερι μεγαλοπρεπως, εκλαψα το χρηματακι που τους ειχα σκασει μεχρι τοτε και παω για αλλα...

 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
θα είχες γαμήσει 20 πορνοστάρ αντί να πετάξεις τα λεφτά σου στις μαλακισμένες...
Πορνοσταρ πραγματικα διασημη εχω παρει μονο τη Mya Diamond στα δυο τουρ που ειχε κανει και ομολογω θα μου μεινει αξεχαστη...
Αλλα για μια ωρα φιλε την πρωτη φορα εδωσα 300+150 για το κωλαρακι της που κανονικα δεν εδινε στο τουρ και τη δευτερη "φιλικα"
300+100

 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
και αν δεν σε θυμαται η ελενη θα ρωτησει αλλες δυο τρεις και αν δεν σε θυμαται καμια και πας να το παιξεις εξυπνος τοτε ουτε που θα στον ακουμπησουν ποτε!!! αδικα στελνεις κοσμο στα τυφλα..... :S
Λαθος... αν εισαι διαβασμενος απο εδω και μετριοφρων, μην αρχισεις και λες οτι εχεις παει με ολες- διαλεγεις και μια-δυο
γκομενες που εχουν αποχωρησει και εισαι ετοιμος... Σιγα μην σε θυμαται...
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Αν νομιζεις οτι μονο εγω τρωω εκει εισαι γελασμενος... Διαβασε προηγουμενα ποστ και θα καταλαβεις...
Απλα θελει υπομονη, επιμονη και χρηματακι αναλογα και τη γκομενα...
Δυο γκομενες κορυφαιες η μια στο Λ10 και η αλλη στο Θησεως-Μαρουσι εχουν κατσει σε αλλους, η μια μαλιστα
σε φιλο και εμενα ΜΕ  ΤΙΠΟΤΑ!!!
Τι να κανω?? Τα πηρα στο χερι μεγαλοπρεπως, εκλαψα το χρηματακι που τους ειχα σκασει μεχρι τοτε και παω για αλλα...
Μάλλον δεν κατάλαβες. Το αντίθετο συμβαίνει. Δίνεις 200 για κάτι που κάνει 80
 

Επισκέπτης
Πορνοσταρ πραγματικα διασημη εχω παρει μονο τη Mya Diamond στα δυο τουρ που ειχε κανει και ομολογω θα μου μεινει αξεχαστη...
Αλλα για μια ωρα φιλε την πρωτη φορα εδωσα 300+150 για το κωλαρακι της που κανονικα δεν εδινε στο τουρ και τη δευτερη "φιλικα"
300+100

sorry αλλά δεν τα έχεις υπολογίσει καλά...πόσα 80ρια έχεις σκάσει για να καταφέρει να μπριζολιάσεις 20(υποθετικός αριθμός) καριόλες της Ελένης? για υπολογίσε και θα δείς ότι λιγότερο θα είχες ξοδέψει να  :fuck1: 20(υποθετικός αριθμός) πορνοστάρ σε CT
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Μάλλον δεν κατάλαβες. Το αντίθετο συμβαίνει. Δίνεις 200 για κάτι που κάνει 80
Οι γυναικες φιλε ειναι σαν το ουισκυ, 80 εχει το απλο 130-200 τα "σπεσιαλ" και με τα δυο κανεις κεφαλι...
απλα ειναι ζητημα προσωπικο, πρεστιζ, κομπλεξ, οικονομικο κλπ κλπ η επιλογη και εγω σεβομαι τις επιλογες
του καθενος γιατι ειναι δικαιωμα του στην τελικη...
Να ξερες μονο ποσα θα ηθελα και μου ειναι ΑΠΙΑΣΤΑ...
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Μόνο ένας τρόπος υπάρχει... Να τα έχει σκάσει πολύ χοντρά... Μην το αποκλείεις. Καθείς εφ ώ ετάχθη

Σημείωση: το σχόλιό μου ήταν ειρωνικόι και μόνον. Λυπάμαι διότι παρερμηνεύτηκε επανειλημμένως.

Κατά τα λοιπά, συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω (οτι καθεις εφ ώ ετάχθη). Μην ξεχνάς όμως οτι ουκ εν το πολλω το ευ, αλλά εν το ευ το πολύ!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
sorry αλλά δεν τα έχεις υπολογίσει καλά...πόσα 80ρια έχεις σκάσει για να καταφέρει να μπριζολιάσεις 20(υποθετικός αριθμός) καριόλες της Ελένης? για υπολογίσε και θα δείς ότι λιγότερο θα είχες ξοδέψει να  :fuck1: 20(υποθετικός αριθμός) πορνοστάρ σε CT
Μια η αλλη ειναι για τα "σπεσιαλ" με τη μονη διαφορα οτι με την πορνοσταρ ξερεις οτι θα φας, δεν εχει ιντριγκα...
Βιτσια ειναι αυτα φιλε...
 

Επισκέπτης
Μια η αλλη ειναι για τα "σπεσιαλ" με τη μονη διαφορα οτι με την πορνοσταρ ξερεις οτι θα φας, δεν εχει ιντριγκα...
Βιτσια ειναι αυτα φιλε...

εναλλακτική πρόταση είναι να πας σε κλαμπάκι και αν σου αρέσει η ίντριγκα και η αβεβαιότητα για το αν θα γαμήσεις να προσπαθήσεις να την πέσεις σε κανένα ξέκωλο, δεν χρειάζεται να σκορπάς τα λεφτά σου στις μαλακισμένες του Elenas Spa
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Οι γυναικες φιλε ειναι σαν το ουισκυ, 80 εχει το απλο 130-200 τα "σπεσιαλ" και με τα δυο κανεις κεφαλι...
απλα ειναι ζητημα προσωπικο, πρεστιζ, κομπλεξ, οικονομικο κλπ κλπ η επιλογη και εγω σεβομαι τις επιλογες
του καθενος γιατι ειναι δικαιωμα του στην τελικη...
Να ξερες μονο ποσα θα ηθελα και μου ειναι ΑΠΙΑΣΤΑ...

κοίτα κούκλε, μάλλον έχεις πιεί πολύ και δεν με πιάνεις.  Ξανά: Το special ουίσκι που κάνει 130 - 200 όπως λες, εσύ το αγοράζεις ... 500. Σε κάθε περίπτωση η συμπεριφορά που υιοθετείς είναι κοινωνικά και οικονομικά κατακριτέα, διότι οδηγεί σε πληθωριστικές πιέσεις, με αποτέλεσμα την άνοδο των τιμών και την ποιοτική χειροτέρευση των παρεχόμενων υπηρεσιών.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
C'est la vie!!
να γαμεις η να μην γαμεις? ιδου η απορια///
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
κοίτα κούκλε, μάλλον έχεις πιεί πολύ και δεν με πιάνεις.  Ξανά: Το special ουίσκι που κάνει 130 - 200 όπως λες, εσύ το αγοράζεις ... 500. Σε κάθε περίπτωση η συμπεριφορά που υιοθετείς είναι κοινωνικά και οικονομικά κατακριτέα, διότι οδηγεί σε πληθωριστικές πιέσεις, με αποτέλεσμα την άνοδο των τιμών και την ποιοτική χειροτέρευση των παρεχόμενων υπηρεσιών.
:rockon:headbang3: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
επειδη σκορπαει ο αλλος τα λεφτα του ,ειναι κατακριτεο και οδηγει αυτο σε πληθωριστικες τασεις....στ'αρχιδια μας,οτι θελει ο καθενας χωνει...κουμαντο στη τσεπη τη δικη του ο καθενας...οτι μαλακια ο καθενας λεει
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Λαθος... αν εισαι διαβασμενος απο εδω και μετριοφρων, μην αρχισεις και λες οτι εχεις παει με ολες- διαλεγεις και μια-δυο
γκομενες που εχουν αποχωρησει και εισαι ετοιμος... Σιγα μην σε θυμαται...
Από το "σιγά μη σε θυμάται" υποπτεύομαι πως και εσύ εικασίες κάνεις....και ασκήσεις επι χάρτου για το πως θα μπριζολιάσεις...  Αν πραγματικά ήξερες την Κυρά Λένη, θα ήξερες πως θυμάται και τι χρώμα σώβρακο φορούσες το 1992 ( παράδειγμα λέω).. οπότε please μην το συνεχίζεις και μην αυτοπαραμυθιάζεσαι. Απλά κάτσε και σκέψου τι μπορεί να κάνεις στραβά και να μην σου κάθονται αυτές που ποθείς... Σκέψου γιατί κάθονται σε άλλους.. Σκέψου γιατί κάποιες κάθονται με τη μία και άλλες με την δεύτερη τρίτη...Σκέψου ποιές είναι αδιάφορες με ποιόν θα πηδηχτούν.. και ποιές αντιπαθούν τη λιγούρα στο μάτι και όσους έχουν σαν αρχή με τον παρά μου γαμάω και την κυρά μου...  Σκέψου όμως... Δες το σφαιρικά...  
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σημείωση: το σχόλιό μου ήταν ειρωνικόι και μόνον. Λυπάμαι διότι παρερμηνεύτηκε επανειλημμένως.

Κατά τα λοιπά, συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω (οτι καθεις εφ ώ ετάχθη). Μην ξεχνάς όμως οτι ουκ εν το πολλω το ευ, αλλά εν το ευ το πολύ!
Συμφωνώ απολύτως.. Αυτήν την τακτική ακολουθώ επί δεκαετίες τώρα από το πρώτο μασσατζίδικο που έβγαλε ποτέ αγγελία.. Βεϊκου 8 ( στου Μακρυγιάννη) τέλη του 70, και τώρα απολαμβάνω την πείρα και την σοφία που απέκτησα, στο έπακρο..Διακριτικά, και στοχευμένα... και πάντα τα καλύτερα... και αν μου επιτρέπετε, χαμογελώ σαρδονίως όταν διαβάζω κάποιες κριτικές...για κάποιες κουκλάρες που ΔΕΝ. Και μη φανταστείς πως τα σκάω. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom