Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Χωρίς να θέλω να πάρω το μερος κανενός,θα πώ 2-3 πράγματα....
Πρώτον,το εχω ξναπεί,μην τσακώνεστε για τσατσάδες και πουτάνες....Φίλε ggary,ο 'ορος "ημιπούτανο" δεν υπάρχει....μην τρελλαθούμε κιόλας....Απο τη στιγμή που μία γυναίκα κάνει επι πληρωμεί μασαζ σε εναν γυμνό άντρα και στο τέλος του προκαλεί εκτόνωση,είναι πουτάνα,πάει και τελείωσε....Η "πουτανιά" είναι αλλού.Στο ότι,είτε για να του φάει λεφτά,είτε γιατί φοβάται την αστυνομία,την πρώτη φορά του τον παίζει,την δεύτερη τον τσιμπουκώνει και την τρίτη,η την εκατοστή τρίτη,του κάθεται.....
Τώρα,σε ότι αφορά τις τιμές,πάλι τα έχουμε ξαναπεί.Στη χασαποταβέρνα η μπριζόλα έχει 10 ευρώ,στο εστιατόριο 20 και στο κυριλέ restaurant 40....Η ίδια μπριζόλα....Αλλάζει το περιβάλλον,το service,ακόμα και αυτός που κάθεται δίπλα σου....εχει διαφορά,πως να το κάνουμε...


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Δυο σελιδες πριν ειπες, οτι υποπτευεσαι οτι κανω εικασιες, ασκησεις επι χαρτου για το πως θα μπριζολιασω...
Σου επαναλαμβανω, μπριζολιαζω απο 100-150++  σε Σκου10, Λ10 και Θ27Α Μαρουσι, ξεκαθαρο??
Το με ποιες το εχω πει σε ΠΜ γιατι καποιες σε "κοβουν" αμα το πεις φορα ΟΚ??
Ας το "ληξουμε" εδω, γιατι εχουμε ζαλισει τα αρχιδια αρκετου κοσμου, που διαβαζει και περιμενει ενημερωση αντι για κοντρες.

Μάλλον αυτό είναι το σωστότερο ποστ!!!!
;) ;)
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
σωστα 


εχει παρει κανεις τιν ανιψια τις Ελενας ?

Ιδού η πρόκληση!!! Μετά τις τρελές κοινωνιολογικές αναλύσεις σελίδων, να και ένα ερώτημα που δεν απαντήθηκε και ίσως ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές. Εμένα παλιότερα που ρώτησα το ίδιο, όταν η Μαρίνα έκανε σερίφισα στο  Ομήρου 35 πριν ανοίξουν το νεο μαγαζί στη Λυκαβηττού μου είχε πει κάποιος (νομίζω ο alkis-petinhs ή o xpapad) να το ξεχάσω. Μιας και ξαναζεσταίνεται το θέμα, και υπάρχει λαϊκό κίνημα υπέρ, :knockinb: υπάρχει κάποιος που τα κατάφερε;
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ιδού η πρόκληση!!! Μετά τις τρελές κοινωνιολογικές αναλύσεις σελίδων, να και ένα ερώτημα που δεν απαντήθηκε και ίσως ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές. Εμένα παλιότερα που ρώτησα το ίδιο, όταν η Μαρίνα έκανε σερίφισα στο  Ομήρου 35 πριν ανοίξουν το νεο μαγαζί στη Λυκαβηττού μου είχε πει κάποιος (νομίζω ο alkis-petinhs ή o xpapad) να το ξεχάσω. Μιας και ξαναζεσταίνεται το θέμα, και υπάρχει λαϊκό κίνημα υπέρ, :knockinb: υπάρχει κάποιος που τα κατάφερε;

Οπως το θυμήθηκες ξέχνα το
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Από αυτές τις 2 καμία δεν κάνει ούτε φραπέ.Είναι οι πιο όμορφες στο μαγαζί αλλά ώς εκεί. Διαπιστωμένο από 2 άτομα και εμένα...
Λες τώρα εσύ.... By the way δεν κάνουμε μία ανακεφαλαίωση.. για΄όμορφες, άσχημες, ποιότητα και ευρύτητα υπηρεσιών και γνώσεων για να μην τρέχουμε μπρος πίσω..
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τα χω επισημανει και εδω και στα αλλα θρεντ της αλυσιδας...το μαγαζι παρεχει τα παντα,αναλογα το τι πελατης εισαι,αν σε ξερουνε και ποια κοπελα θα επιλεξεις...αν θες να φας σιγουρα υπαρχουνε κοπελες...αν θες φραπε απλα υπραχουνε,οπως υπαρχουνε και τα 'δεν ακουμπατε'.....ο καθενας αναλογα με τα κεφια και τα βαλαντια του κανει παιχνιδι....
αν και NEON σοφά ομιλείς
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
στη reception μου ειπαν οτι χρωσταω 80 αλλα αφησα 100 γιατι πραγματικα τα αξιζε... πραγματικα χαλαρωσα και περασα υπεροχα. αν ειναι να πληρωνω 70 και 80 στις ξεπετες και μουφες του κεντρου προτιμαω 1000 φορες να δινω 80 +20 στη νταιανα και να περναω souper....σιγουρα θα την ξανατιμησω συντομα...
τετοιες περιπτωσεις αξιζει να τις τιμαμε  και ανεβαζουν το επιπεδο στις μασαζερι....
ενα μεγαλο ΕΥΓΕ στην κοπελα
Πολύ καλά έκανες παληκάρι μου. Μόνο έτσι χτίζεις σχέσεις αμοιβαιότητας. Σημασία έχει εσύ πως περνάς καλά. Άλλωστε όπως λέει και ο σοφός λαός τα μεταξωτά βρακιά θέλουν επιδέξιους κώλους. Οσοι γκρινιάζουν, κρίση ξεκρίση ας πηγαίνουν όπου φθάνει το πορτοφόλι τους. Και όπως φωνάζουν πως όσοι αφήνουμε κάτι παραπάνω χαλάμε την πιάτσα, άλλο τόσο τη χαλάνε και αυτοί με τα φτωχομπινεδιάρικα παζάρια, που το μόνο που κάνουν είναι να αγριεύουν τις κοπέλες που στο κάτω κάτω για να βγάλουν φράγκα κάνουν ότι κάνουν.    
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πολύ καλά έκανες παληκάρι μου. Μόνο έτσι χτίζεις σχέσεις αμοιβαιότητας. Σημασία έχει εσύ πως περνάς καλά. Άλλωστε όπως λέει και ο σοφός λαός τα μεταξωτά βρακιά θέλουν επιδέξιους κώλους. Οσοι γκρινιάζουν, κρίση ξεκρίση ας πηγαίνουν όπου φθάνει το πορτοφόλι τους. Και όπως φωνάζουν πως όσοι αφήνουμε κάτι παραπάνω χαλάμε την πιάτσα, άλλο τόσο τη χαλάνε και αυτοί με τα φτωχομπινεδιάρικα παζάρια, που το μόνο που κάνουν είναι να αγριεύουν τις κοπέλες που στο κάτω κάτω για να βγάλουν φράγκα κάνουν ότι κάνουν.    
θα προσπαθήσω ακριβώς να σου εξηγήσω τη μαλακία που γράφεις
είναι σίγουρο πως δεν θα καταλάβεις γιατί αν καταλάβαινες δεν θα ήσουνα Έλληνας
οι τεχνικοί στα οδοντιατρικά μηχανήματα όταν πάνε να φτιάξουνε ένα μηχάνημα, παίρνουνε ΠΑΝΤΑ μπουρμπουάρ από τους οδοντιάτρους χωρίς να το ζητήσουνε.
Γιατί; Γιατί ο οδοντίατρος θεωρεί πως ο τεχνικός ήρθε γρήγορα να του φτιάξει το μηχάνημα επειδή του είχε δώσει μπουρμπουάρ και την προηγούμενη φορά και του ξαναδίνει για να "χτίζει σχέση". Επιπλέον περιμένει πως ο τεχνικός θα του πει και κάποιες συμβουλές για καλύτερο μηχάνημα, για να το συντηρεί και να μην παθαίνει βλάβες, θα πάει κανά Σάββατο αν τον χρειαστεί κλπ
Φυσικά ο τεχνικός παίρνει από όλους μπουρμπουάρ οπότε δεν κάνει κάτι διαφορετικό στον έναν ή τον άλλον οδοντίατρο (εκτός αν είναι καμιά μουνάρα οδοντίατρος που θέλει να την πηδήξει και πάει για άλλο σκοπό). Κάνει ακριβώς αυτό που του λέει η εταιρία που τον πληρώνει και πάντα πάει στην ώρα του γιατί η εταιρία το απαιτεί (αν γίνει παράπονο από τον οδοντίατρο, μπορεί να τον διώξει ο εργοδότης του)
Όσο δε μεγαλύτερο μπουρμπουάρ δίνει ο οδοντίατρος, τόσο πιο κορόιδο πιάνεται, γιατί τίποτα δεν του διασφαλίζει πως σε κάποια στιγμή που θα φωνάξουνε τον τεχνικό 2 οδοντίατροι ταυτόχρονα, δεν θα πάει σε εκείνον που μπορεί να μην έδωσε και καθόλου μπουρμπουάρ, αν είναι και πιο γνωστός με το αφεντικό.

Ελπίζω πως έχεις τη στοιχειώδη εξυπνάδα να βάλεις στη θέση του τεχνικού την πουτάνα του μασάζ και στη θεση του οδοντίατρου τον πιασμένο στην πλάτη.

Το τελικό αποτέλεσμα είναι πως ο τεχνικός αυξάνει το μισθό του και πάει όπου του πει το πρόγραμμα που του βγάζει το αφεντικό του (που δεν παίρνει το μπουρμπουάρ). Υπάρχει και συμπέρασμα εδώ...αλλά δεν θα στο πω...βγάλτο μόνος σου χωρίς να το γράψεις.

το να πληρώσεις κάτι με τα χρήματα που αξίζει και όχι με υπερτιμολόγηση ΔΕΝ είναι παζάρι. Αν ξέρεις/πιστεύεις πως κάπου είναι υπερτιμολογημένα, πας αλλού και δεν παζαρεύεις εκεί.
Αν πιστεύεις πως δεν είναι υπερτιμολογημένα δεν δίνεις και μπουρμπουάρ από πάνω. Την επόμενη φορά θα σου τα ζητήσουν σαν δεδομένο, γιατί ήρθε ο μαλάκας που σκορπά.
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Θα σταματήσετε τις αμπελοφιλοσοφίες και να γράψετε τίποτα για το μαγαζί ;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
διορθώθηκε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Θα σταματήσετε τις αμπελοφιλοσοφίες και να γράψετε τίποτα για το μαγαζί ;;;
τι να σου γράψουνε παραπάνω ρε φίλε δηλαδή;
τι δεν έχεις καταλάβει ή τι δεν έχεις διαβάσει που σου λείπει σαν πληροφορία;;;
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Θα σταματήσετε τις αμπελοφιλοσοφίες και να γράψετε τίποτα για το μαγαζί ;;;
Κατσε λιγο φιλαρακο γιατι εδω πληρωνουμε τα μπαζακια οσο πληρωνουν στο εξωτερικο τις μουναρες...
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
θα προσπαθήσω ακριβώς να σου εξηγήσω τη μαλακία που γράφεις
είναι σίγουρο πως δεν θα καταλάβεις γιατί αν καταλάβαινες δεν θα ήσουνα Έλληνας
οι τεχνικοί στα οδοντιατρικά μηχανήματα όταν πάνε να φτιάξουνε ένα μηχάνημα, παίρνουνε ΠΑΝΤΑ μπουρμπουάρ από τους οδοντιάτρους χωρίς να το ζητήσουνε.
Γιατί; Γιατί ο οδοντίατρος θεωρεί πως ο τεχνικός ήρθε γρήγορα να του φτιάξει το μηχάνημα επειδή του είχε δώσει μπουρμπουάρ και την προηγούμενη φορά και του ξαναδίνει για να "χτίζει σχέση". Επιπλέον περιμένει πως ο τεχνικός θα του πει και κάποιες συμβουλές για καλύτερο μηχάνημα, για να το συντηρεί και να μην παθαίνει βλάβες, θα πάει κανά Σάββατο αν τον χρειαστεί κλπ
Φυσικά ο τεχνικός παίρνει από όλους μπουρμπουάρ οπότε δεν κάνει κάτι διαφορετικό στον έναν ή τον άλλον οδοντίατρο (εκτός αν είναι καμιά μουνάρα οδοντίατρος που θέλει να την πηδήξει και πάει για άλλο σκοπό). Κάνει ακριβώς αυτό που του λέει η εταιρία που τον πληρώνει και πάντα πάει στην ώρα του γιατί η εταιρία το απαιτεί (αν γίνει παράπονο από τον οδοντίατρο, μπορεί να τον διώξει ο εργοδότης του)
Όσο δε μεγαλύτερο μπουρμπουάρ δίνει ο οδοντίατρος, τόσο πιο κορόιδο πιάνεται, γιατί τίποτα δεν του διασφαλίζει πως σε κάποια στιγμή που θα φωνάξουνε τον τεχνικό 2 οδοντίατροι ταυτόχρονα, δεν θα πάει σε εκείνον που μπορεί να μην έδωσε και καθόλου μπουρμπουάρ, αν είναι και πιο γνωστός με το αφεντικό.

Ελπίζω πως έχεις τη στοιχειώδη εξυπνάδα να βάλεις στη θέση του τεχνικού την πουτάνα του μασάζ και στη θεση του οδοντίατρου τον πιασμένο στην πλάτη.

Το τελικό αποτέλεσμα είναι πως ο τεχνικός αυξάνει το μισθό του και πάει όπου του πει το πρόγραμμα που του βγάζει το αφεντικό του (που δεν παίρνει το μπουρμπουάρ). Υπάρχει και συμπέρασμα εδώ...αλλά δεν θα στο πω...βγάλτο μόνος σου χωρίς να το γράψεις.

το να πληρώσεις κάτι με τα χρήματα που αξίζει και όχι με υπερτιμολόγηση ΔΕΝ είναι παζάρι. Αν ξέρεις/πιστεύεις πως κάπου είναι υπερτιμολογημένα, πας αλλού και δεν παζαρεύεις εκεί.
Αν πιστεύεις πως δεν είναι υπερτιμολογημένα δεν δίνεις και μπουρμπουάρ από πάνω. Την επόμενη φορά θα σου τα ζητήσουν σαν δεδομένο, γιατί ήρθε ο μαλάκας που σκορπά.


100% +++++++++++++++++++ :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΣΤ: φίλε είσαι οδοντίατρος?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ισχύει όντως ή μεγαλες κουβέντες για να περναει η ώρα ???
5 θα σου πουν πως ισχύει
άλλοι 5 πως δεν ισχύει
δικός σου ο μποναμάς να τον σκορπίσεις και να μάθεις

μα τι ρωτάτε ορισμένοι
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Ο λόγος ύπαρξης των forums είναι η παροχή πληροφόρησης από ένα μέλος στα υπόλοιπα.

Τωρα το τεράστιο θέμα είναι αν η παρεχόμενη πληροφόρηση είναι έγκυρη ή λόγια του αέρα.

Κι εγώ μπορώ να γράψω ότι την τελευταία φορά που πήγα στη Λ10, έπεσαν πάνω μου η Χρύσα, η Χρυσάνθη, η Νταιάνα, η Ιφιγένεια, και η Μαντώ και μαλλιοτραβήχτηκαν για το ποια θα με πάρει. Και μόλις με πήγαν στο δωμάτιο ήταν μεσα η Σκλεναρίκοβα και κάναμε Ντουετάκι. Α, και μην ξεχάσω να σας ενημερώσω ότι φεύγοντας η κυρα Λένη μου έδωσε και 500 ευρώ επειδή διασκέδασα τα κορίτσια της.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

Δεν περιμένω κανείς να αναρτήσει manual με 99 σενάρια για το πως θα γαμ... στα σίγουρα, απλά αυτό που ζητάω είναι μια επιβεβαίωση σε αυτό που γράφτηκε.

Πριν ρωτήσω εννοείται πως έχω δοκιμάσει την τύχη μου στο ίδρυμα, αλλά δεν κατάφερα κάτι παραπάνω από b2b και φραπέ.

Το Βουρ από την αρχή σημαίνει ότι φάγαμε μπριζόλα ή ότι έτριψε τα  :tits: της στα @@ μας???

Αν δηλαδή έχετε φάει όλοι εκτός από εμενα, ή κάνω κάτι λάθος ή καποιο προβλημαεχει η φατσα μου
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το να πληρώσεις κάτι με τα χρήματα που αξίζει και όχι με υπερτιμολόγηση ΔΕΝ είναι παζάρι. Αν ξέρεις/πιστεύεις πως κάπου είναι υπερτιμολογημένα, πας αλλού και δεν παζαρεύεις εκεί.
Αν πιστεύεις πως δεν είναι υπερτιμολογημένα δεν δίνεις και μπουρμπουάρ από πάνω. Την επόμενη φορά θα σου τα ζητήσουν σαν δεδομένο, γιατί ήρθε ο μαλάκας που σκορπά.

Last όσο και αν σου φαίνεται περίεργο σύμφωνω σχεδόν σε όλα όσα λες. Και επί της αρχής και επί αρκετών σημείων με κανά δυό επίφυλάξεις. Εκεί όπου δίνω κάτι παραπάνω τα δίνω μπροστά στην σερίφισα στην κοπέλα. οπότε υποθέτω στο μετρο του δυνατού πως πάνε σε αυτή. β) Δεν δίνω σε όλες. Μόνο όπου βλέπω ένα χαρούμενο χαμογελαστό άνετο και χαλαρό κοριτσάκι η Milf του Die For. ( Εχω αυτήν την αδυναμία. Πες με μαλάκα.). Οταν θες να προσεκλύσεις κάτι.. πάση θυσία γιατί το γουστάρεις πολύ είσαι διατεθειμένος να κάνεις αβαρίες. Δίνεις κάτι παραπάνω ώστε να έχεις εξασφαλισμένη συνέχεια και συνέπεια. Το θέμα της υπερτιμολόγησης είναι σχετικό. Βασικά διαλέγω κοπέλες που άνετα θα έκαναν CG των 150+. ( Υπάρχουν στα μασσατζίδικα τρία τέσσερα τέτοια τα οποία επισκέπτομαι σταθερά).  Οπότε το 100 είναι εντός των ορίων. Τώρα όσο το αν λένε καλώς τον μαλάκα.. Ε τι να κάνω.. Καποιες μπορεί να το λένε Καλή τους ώρα. Καποιες δεν το λένε Επίσης Καλή τους ώρα. Εγώ όμως περνάω καλά? Καλή μου ώρα και μένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom