Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Last όσο και αν σου φαίνεται περίεργο σύμφωνω σεχδόν σε όλα όσα λες. Και επί της αρχής και επί αρκετών σημείων με κανά δυό επίφυλάξεις. Εκεί όπου δίνω κάτι παραπάνω τα δίνω μπροστά στην σερίφισα στην κοπέλα. οπότε υποθέτω στο μετρο του δυνατού πως πάνε σε αυτή. β) Δεν δίνω σε όλες. Μόνο όπου βλέπω ένα χαρούμενο χαμογελαστό άνετο και χαλαρό κοριτσάκι η Milf του Die For. ( Εχω αυτήν την αδυναμία. Πες με μαλάκα.). Οταν θες να προσεκλύσεις κάτι.. πάση θυσία για το γουστάρεις πολύ είσαι διατεθειμένος να κάνεις αβαρίες. Δίνει κάτι παραπάνω ώστε να έχεις εξασφαλισμένη συνέχεια και συνέπεια. Το θέμα της υπερτιμολόγησης είναι σχετικο. Βασικά διαλέγω κοπέλες που άνετα θα έκαναν CG των 150+. ( Υπάρχουν στα μασσατζίδικα τρία τέσσερα τέτοια τα οποία επισκέπτομαι σταθερά).  Οπότε το 100 είναι εντός των ορίων. Τώρα όσο το αν λένε καλώς τον μαλάκα.. Ε τι να κάνω.. Καποιες μπορεί να το λένε Καλή τους ώρα. Καποιες δεν το λένε Επίσης Καλή τους ώρα. Εγώ όμως περνάω καλά ? Καλή μου ώρα και μένα. ( Βυ
δεν θα διαφωνήσω πουθενά
και δεν το αναλύσω περισσότερο
 

f*ckallbitchaz

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
62
Like
3.089
Πόντοι
7.180
Παίδες έχω δύο κουπονάκια που δεν θα χρησιμοποιήσω..
όποιος τα θέλει προς 25 ευρώ το ένα ΠΜ!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μία ερώτηση που ίσως να είναι και λίγο off-topic...Γιατί στο site γενικότερα υπάρχει η αντίληψη ότι πρέπει αυτοί που έχουν το budget να διαθέσουν πρέπει να απολαμβάνουν τις ίδιες υπηρεσίες με αυτούς που δεν το έχουν;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ο λόγος ύπαρξης των forums είναι η παροχή πληροφόρησης από ένα μέλος στα υπόλοιπα.

Τωρα το τεράστιο θέμα είναι αν η παρεχόμενη πληροφόρηση είναι έγκυρη ή λόγια του αέρα.

Κι εγώ μπορώ να γράψω ότι την τελευταία φορά που πήγα στη Λ10, έπεσαν πάνω μου η Χρύσα, η Χρυσάνθη, η Νταιάνα, η Ιφιγένεια, και η Μαντώ και μαλλιοτραβήχτηκαν για το ποια θα με πάρει. Και μόλις με πήγαν στο δωμάτιο ήταν μεσα η Σκλεναρίκοβα και κάναμε Ντουετάκι. Α, και μην ξεχάσω να σας ενημερώσω ότι φεύγοντας η κυρα Λένη μου έδωσε και 500 ευρώ επειδή διασκέδασα τα κορίτσια της.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

Δεν περιμένω κανείς να αναρτήσει manual με 99 σενάρια για το πως θα γαμ... στα σίγουρα, απλά αυτό που ζητάω είναι μια επιβεβαίωση σε αυτό που γράφτηκε.

Πριν ρωτήσω εννοείται πως έχω δοκιμάσει την τύχη μου στο ίδρυμα, αλλά δεν κατάφερα κάτι παραπάνω από b2b και φραπέ.

Το Βουρ από την αρχή σημαίνει ότι φάγαμε μπριζόλα ή ότι έτριψε τα  :tits: της στα @@ μας???

Αν δηλαδή έχετε φάει όλοι εκτός από εμενα, ή κάνω κάτι λάθος ή καποιο προβλημαεχει η φατσα μου
.....όχι δεν υπάρχει μην ανησυχείς.....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Κι εγώ μπορώ να γράψω ότι την τελευταία φορά που πήγα στη Λ10, έπεσαν πάνω μου η Χρύσα, η Χρυσάνθη, η Νταιάνα, η Ιφιγένεια, και η Μαντώ και μαλλιοτραβήχτηκαν για το ποια θα με πάρει. Και μόλις με πήγαν στο δωμάτιο ήταν μεσα η Σκλεναρίκοβα και κάναμε Ντουετάκι. Α, και μην ξεχάσω να σας ενημερώσω ότι φεύγοντας η κυρα Λένη μου έδωσε και 500 ευρώ επειδή διασκέδασα τα κορίτσια της.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

οντως, φιλε, εισαι μεγαλο κοροιδο. Εμενα η Ελενη μου δινει 1000 φευγοντας και μου πληρωνει και το παρκινγκ στην Αβίν σtη Σολωνος (μαζι και το car wash).
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
οντως, φιλε, εισαι μεγαλο κοροιδο. Εμενα η Ελενη μου δινει 1000 φευγοντας και μου πληρωνει και το παρκινγκ στην Αβίν σtη Σολωνος (μαζι και το car wash).

Μ' αυτά που διαβάζω σκέφτομαι ότι με συμφέρει να παρατήσω τη δουλειά μου και να έρθω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Αθήνα  :2funny:
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Ο λόγος ύπαρξης των forums είναι η παροχή πληροφόρησης από ένα μέλος στα υπόλοιπα.

Τωρα το τεράστιο θέμα είναι αν η παρεχόμενη πληροφόρηση είναι έγκυρη ή λόγια του αέρα.

Κι εγώ μπορώ να γράψω ότι την τελευταία φορά που πήγα στη Λ10, έπεσαν πάνω μου η Χρύσα, η Χρυσάνθη, η Νταιάνα, η Ιφιγένεια, και η Μαντώ και μαλλιοτραβήχτηκαν για το ποια θα με πάρει. Και μόλις με πήγαν στο δωμάτιο ήταν μεσα η Σκλεναρίκοβα και κάναμε Ντουετάκι. Α, και μην ξεχάσω να σας ενημερώσω ότι φεύγοντας η κυρα Λένη μου έδωσε και 500 ευρώ επειδή διασκέδασα τα κορίτσια της.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

Δεν περιμένω κανείς να αναρτήσει manual με 99 σενάρια για το πως θα γαμ... στα σίγουρα, απλά αυτό που ζητάω είναι μια επιβεβαίωση σε αυτό που γράφτηκε.

Πριν ρωτήσω εννοείται πως έχω δοκιμάσει την τύχη μου στο ίδρυμα, αλλά δεν κατάφερα κάτι παραπάνω από b2b και φραπέ.

Το Βουρ από την αρχή σημαίνει ότι φάγαμε μπριζόλα ή ότι έτριψε τα  :tits: της στα @@ μας???

Αν δηλαδή έχετε φάει όλοι εκτός από εμενα, ή κάνω κάτι λάθος ή καποιο προβλημαεχει η φατσα μου

Κοίτα φίλε, για να σου πούμε αν το b2b και ο φραπές που πήρες για αρχή, είναι καλή ...αρχή (!), πρέπει να διευκρινήσεις απο ποια τα πήρες. (πμ) Γιατί όπως καταλαβαίνεις, υπάρχουν διαβαθμίσεις, ανάλογα με τα στάνταρ της κάθε κοπέλας. Άλλα θα ακούσες, αν πήρες τα ως άνω απο την Α και άλλα αν τα πήρες απο την Β. Καταλαβαίνεις φαντάζομαι.
Πάντως σε γενικές γραμμές καλά πας...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ισχύει όντως ή μεγαλες κουβέντες για να περναει η ώρα ???
Αν διαβαζες λιγακι το θρεντ, θα εβλεπες οτι και αλλοι εχουν μπριζολιασει Αννα, Νταιανα κλπ...
Μην τα θελεις και ολα στο πιατο με 10 ποστ... Για τις περισσοτερες ερωτησεις σου, οι απαντησεις ειναι στο φορουμ...
ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Μία ερώτηση που ίσως να είναι και λίγο off-topic...Γιατί στο site γενικότερα υπάρχει η αντίληψη ότι πρέπει αυτοί που έχουν το budget να διαθέσουν πρέπει να απολαμβάνουν τις ίδιες υπηρεσίες με αυτούς που δεν το έχουν;
Συμφωνω απολυτα και χαιρομαι που το λες "ψηλε", γιατι ειχα αρχισει να αισθανομαι ασχημα επειδη
εχω "δυο δεκαρες" παραπανω για ξοδεμα απο καποιους αλλους...

 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Κοίτα φίλε, για να σου πούμε αν το b2b και ο φραπές που πήρες για αρχή, είναι καλή ...αρχή (!), πρέπει να διευκρινήσεις απο ποια τα πήρες. (πμ) Γιατί όπως καταλαβαίνεις, υπάρχουν διαβαθμίσεις, ανάλογα με τα στάνταρ της κάθε κοπέλας. Άλλα θα ακούσες, αν πήρες τα ως άνω απο την Α και άλλα αν τα πήρες απο την Β. Καταλαβαίνεις φαντάζομαι.
Πάντως σε γενικές γραμμές καλά πας...

εχεις ΠΜ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μία ερώτηση που ίσως να είναι και λίγο off-topic...Γιατί στο site γενικότερα υπάρχει η αντίληψη ότι πρέπει αυτοί που έχουν το budget να διαθέσουν πρέπει να απολαμβάνουν τις ίδιες υπηρεσίες με αυτούς που δεν το έχουν;
απάντηση:
όταν πας να αγοράσεις μία μερσεντές έχοντας κάνει με κόπο αποταμίευση χρόνια, θες να πάρεις την ίδια μερσεντές με αυτόν που πάει να την παρει απλά δίνοντας το μισθό 2 μηνών του. Γιατί η Μερσεντές είναι η ίδια.
Αν ο ένας πάει με τον παρά του να πάρει Φεράρι ενώ ο άλλος με την αποταμίευσή του πάει να πάρει μία Μερσεντές προφανώς δεν είναι το ίδιο

νομίζω δεν χρειάζεται να σου κάνω την αντιστοιχία
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
απάντηση:
όταν πας να αγοράσεις μία μερσεντές έχοντας κάνει με κόπο αποταμίευση χρόνια, θες να πάρεις την ίδια μερσεντές με αυτόν που πάει να την παρει απλά δίνοντας το μισθό 2 μηνών του. Γιατί η Μερσεντές είναι η ίδια.
Αν ο ένας πάει με τον παρά του να πάρει Φεράρι ενώ ο άλλος με την αποταμίευσή του πάει να πάρει μία Μερσεντές προφανώς δεν είναι το ίδιο

νομίζω δεν χρειάζεται να σου κάνω την αντιστοιχία
Σ Ω Σ Τ Ο Σ
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
απάντηση:
όταν πας να αγοράσεις μία μερσεντές έχοντας κάνει με κόπο αποταμίευση χρόνια, θες να πάρεις την ίδια μερσεντές με αυτόν που πάει να την παρει απλά δίνοντας το μισθό 2 μηνών του. Γιατί η Μερσεντές είναι η ίδια.
Αν ο ένας πάει με τον παρά του να πάρει Φεράρι ενώ ο άλλος με την αποταμίευσή του πάει να πάρει μία Μερσεντές προφανώς δεν είναι το ίδιο

νομίζω δεν χρειάζεται να σου κάνω την αντιστοιχία

Για να χρησιμοποιήσω το παράδειγμα σου,την ίδια Μερσεντές μπορεί να πάρει και o άλλος , απλά του άλλου θα είναι full extra... ;)

Τώρα κάνε εσύ την αντιστοιχία...

 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλησπερα...καλημερα..
εχω διαβασει και εχω λαλησει βρε παιδια...
τι ειναι αυτο το πραγμα.. ο καθενας με τον παρα του γαμα και την κυρα του.. ξεκολλατε με τα mercedes και τα ferrari...
αν καποιος το φυσαει τον cappuchino του τοσο πολυ .. πρεπει να εχει βιτσιο να θελει να λαδωνεται και να κανει μασαζ σε ιδρυματα που μπορει να παει και καποιος που οδηγει fiat-ακι!! και ας ειναι και το gucci το 500αρακι!!
δεν εινια θεμα χρηματων και κοινωνικης ταξης ουτε εχουμε να χωρισουμε κατι.. ξεκολλατε.. αν καποιος ειναι τοσο ρευστος και αλλος ρεστος.. ο καθενας κανει οτι μπορει και οσο τον παιρνει.. αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν πρεπει να υπαρχει πληροφορηση ωστε να μην πιανεται καποιος "κοτσος"!!! γιατι ειτε οδηγεις mercedes ειτε ferrari ειτε fiatακι.. αν σε αφησει στα κρυα του λουτρου στην μεση του πουθενα.. ολοι μας το ιδιο θα χαλαστουμε!!
εν πασει περιπτωση ... ο καθενας κανει ..συμπεριφερεται..λεει οτι θελει να πει.. και ειναι σεβαστο και αποδεκτο.. αλλα κανεις δεν μπορει να υποδειξει στον αλλο οτι ειναι υποδεεστερος απο καποιον αλλο επειδη εχει 5 μηδενικα περισσοτερα στον τραπεζικο του λογαριασμο!!
ας μην ξεχναμε οτι αν η εκαστοτε κοπελα ειχε τον αερα και τις πλατες δεν θα λαδωνε τον καθενα για 80-100-200 ευρα!! σκεφτειτε το.. τον χοντρο..τον λιγνο.. τον ομορφο τον ασχημο.. κοκ θα εκανε βιζιτα με 3000-5000-10000ευρα και θα τις βλεπαμε οι περισσοτεροι απο φωτο και ως φημη... σας τον πεο τα παλια χρονια.. ο οποιος αποκαλειτο φημη επειδη πηαγαινε απο στομα σε στομα!! ασχετο μεν αλλα κολλουσε και το εγραψα να ευθυμησουμε!!
Εν κατακλειδι.. οταν καποιος επισκεπτεται ενα καταστημα ιδρυμα.. για να λαβει μια υπηρεσια.. εξαρταται απο την κοπελα αν σου την προσφερει αποκλειστικα!!! κοπρεντε?? νομιζω ολοι το γνωριζουν και το καταλαβαινουν.. και το σεβονται ως ενα βαθμο.. αν δεν θελει το δηλωνει και σε ενημερωνουν οτι η κοπελα κανει μονο αυτο η μονο εκεινο.. που ειναι ο κομψος τροποσ του κυριε μου ξινιζεις και δεν επιθυμω.. οπως περιπου κι εμεις οταν παμε λεμε θελω εκεινη που ειναι 180 65κιλα ξανθια-καστανη με 3 μπαλκονι και ρογα που βγαζει ματι.. και κωλαρακι που αμαρτανει και ο παπας βενεδικτος!!
Σε μασαζαδικο παμε με οτι αυτο συνεπαγεται.. αν καποιος επιθυμει να γα..στα σιγουρα και δεν του αρεσει να εξαρταται απο την διαθεση τις εκαστοτε κορασιδας. παει σε στουντιο σε μπουρδελο σε βιζιτα.. σε οτι τον φωτισει ο θεος και το πορτοφολι του.. ωστοσο το ελαιοτριβειο ειναι πανω απο στουντιο..και κατω απο call girl και εχει και τους κινδυνους της πετσετας για καποιους.. ωστοσο αν δεν μας αρεσει δεν παμε!!
το κατακριτεο στην ολη ιστορια και ειναι και το συμπερασμα μου ειναι οτι απο την ωρα που καποια συναινει να προχωρησει μεκαποιον ειναι ανηθικο και κατακριτεο να διενι σε καποιον μονο  :jerking: σε αλλον :pipa2: και σε αλλον :fuck2: με το 1ο..2ο..3ο.. 100ο ραντεβου για καποιον..
για εμενα προσωπικα δεχομαι και σεβομαι καθε κοπελα που μπορει να πει δεν κανω κατι περισσοτερο απο μασαζ.. ευχαιστω μαγκια σου.. αλλα ναμου πει κοιτα να τον παιξεις μονος σου... την επομενην φορα θα στον παιξω εγω κοκ.. αυτα ειναι μαλακιες και επι αυτου του συγκεκριμενου ναι οτνα καποιος πληρωανιε και η κοπελα επιλεγει οτι θελει τα λεφτουδακια του.. πρεπει να παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες σε ολους αλλιως να ειναι ξεκαθαρη!!
καθαροι λογαριασμοι .. καλες επαγγελματικες συνεργασιες..= ολοι ευχαριστημενοοι!!
καλη συνεχεια και καλες ελαιοθεραπειες..
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το συμπερασμα μου ειναι οτι απο την ωρα που καποια συναινει να προχωρησει με καποιον ειναι ανηθικο και κατακριτεο να διενι σε καποιον μονο  :jerking: σε αλλον :pipa2: και σε αλλον :fuck2: με το 1ο..2ο..3ο.. 100ο ραντεβου για καποιον..
για εμενα προσωπικα δεχομαι και σεβομαι καθε κοπελα που μπορει να πει δεν κανω κατι περισσοτερο απο μασαζ.. ευχαιστω μαγκια σου.. αλλα ναμου πει κοιτα να τον παιξεις μονος σου... την επομενην φορα θα στον παιξω εγω κοκ.. αυτα ειναι μαλακιες και επι αυτου του συγκεκριμενου ναι οτνα καποιος πληρωανιε και η κοπελα επιλεγει οτι θελει τα λεφτουδακια του.. πρεπει να παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες σε ολους αλλιως να ειναι ξεκαθαρη!!
καθαροι λογαριασμοι .. καλες επαγγελματικες συνεργασιες..= ολοι ευχαριστημενοοι!!
καλη συνεχεια και καλες ελαιοθεραπειες..
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.. για έναν απλό λόγο. Η κοπέλα έχει την επιλογή με το ποιόν θα..... και με ποιόν όχι. Είτε ανάλογα με τη διάθεση της είτε ανάλογα με τα γούστα της. Ωστόσο καλό θα είναι με όποιους δεν θέλει να λέει από την αρχή δεν.. Από την άλλη όσο κι αν ακούγεται περίεργο, κάποιες μπορεί να θέλουν να δούν και συμπεριφορά την πρώτη φορά ώστε να αποφασίσουν τι μέχρι που θα φθάσουν την επόμενη. . Κάποιοι επίμονοι έχούν φάει μαύρο γιατί έγιναν εκνευριστικοί. Κάποιοι άλλοι που παρέμειαν κόσμιοι ανταμείφθηκαν γερά..  Δεν είναι όλα άσπρο μαύρο. Μιλάμε για έναν χώρο με πολλές παραμέτρους. Από τα ψυχομετρικά του πελάτη έως τις "ημέρες" της κοπέλας.. για να ανφέρω ενδεικτικά δύο
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.. για έναν απλό λόγο. Η κοπέλα έχει την επιλογή με το ποιόν θα..... και με ποιόν όχι. Είτε ανάλογα με τη διάθεση της είτε ανάλογα με τα γούστα της. Ωστόσο καλό θα είναι με όποιους δεν θέλει να λέει από την αρχή δεν.. Από την άλλη όσο κι αν ακούγεται περίεργο, κάποιες μπορεί να θέλουν να δούν και συμπεριφορά την πρώτη φορά ώστε να αποφασίσουν τι μέχρι που θα φθάσουν την επόμενη. . Κάποιοι επίμονοι έχούν φάει μαύρο γιατί έγιναν εκνευριστικοί. Κάποιοι άλλοι που παρέμειαν κόσμιοι ανταμείφθηκαν γερά..  Δεν είναι όλα άσπρο μαύρο. Μιλάμε για έναν χώρο με πολλές παραμέτρους. Από τα ψυχομετρικά του πελάτη έως τις "ημέρες" της κοπέλας.. για να ανφέρω ενδεικτικά δύο
καλημερα φιλε πεονιους..
δεν θα διαφωνησω μαζι σου μιας και σε γενικες γραμμες πιστευω οτι συμφωνουμε .. το αποσπασμα που παραθετεις εκφραζει την αποψη οτι εφοσνο μια κοπελα αποφασισει οτι θελει να προχωρησει με καποιον σε κατι περισσοτερο απο "μασαζ" ειναι κατακριτεο απο πλευρας μου να κανει διακρισεις.. το αν θελεινα προχωρησει η οχι προφανως ειναισ το χερι της και επιλογη της..και αυτο δενμπορει να το αλαλξει καποιος.. ωστοσο απο την ωρα που θα σου βαλει χερι.. ειναι σαχλο να παρεχει υπηρεσιες κατα το δοκουν σε  :pipa2: :fuck2: :s&m_1: :jerking: με το ιδιο αντιτιμο!! αν δεν θελει να το προχωρησει απλα να μην κανει καμια νυξη.. αν θελει παλι.. σεβαστο το οτι θα περασει καποιος το face-body control η αν ειναι οι μερες της.. ωστοσο δεν αναφεροταν σε αυτη την περιπτωση.. απλα ως διευκρινηση..
καλη σασ μερα σε ολους
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για να χρησιμοποιήσω το παράδειγμα σου,την ίδια Μερσεντές μπορεί να πάρει και o άλλος , απλά του άλλου θα είναι full extra... ;)

Τώρα κάνε εσύ την αντιστοιχία...
οχι
μιλάμε πως πάνε να πάρουνε το ΙΔΙΟ αυτοκίνητο.
προφανώς από μαθηματική λογική δεν το έχεις

Πώς να σου το πω πια απλά; Δεν θα πας να πληρώσεις άμα έχεις παρά να πάρεις ένα νταιχατσου με φουλ έξτρα ρε αδερφέ (κατά αντιστοιχία για να συνεννοούμαστε δεν θα πας να δώσεις σε ένα μπουρδέλλο 200 ευρώ για να της κάνεις ακάποτα, πισωκολλητά και ό,τι άλλο σου έρθει) - θα πας να πάρεις ένα λαντροβερ που τα έχει όλα τα έξτρα μέσα στην τιμή και είναι και αυτοκίνητο μάρκα (κοινώς θα πας σε πιο καλό μαγαζί να ψωνίσεις)

Το γεγονός πως έχεις παρά δεν σημαίνει πως πρέπει να τον σκορπάς αδέξια και να υπερτιμάς πράγματα που είναι γενικώς αποδεκτά σε συγκεκριμένη τιμή. Αν θες να κάνεις το κομμάτι σου πως έχεις λεφτά, πάρε ένα ct.
μεγάλη κουβέντα πάλι μου άνοιξες και δεν μπορώ να σε μάθω πράγματα που δεν θέλεις να καταλάβεις
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
οχι
μιλάμε πως πάνε να πάρουνε το ΙΔΙΟ αυτοκίνητο.
προφανώς από μαθηματική λογική δεν το έχεις

Πώς να σου το πω πια απλά; Δεν θα πας να πληρώσεις άμα έχεις παρά να πάρεις ένα νταιχατσου με φουλ έξτρα ρε αδερφέ (κατά αντιστοιχία για να συνεννοούμαστε δεν θα πας να δώσεις σε ένα μπουρδέλλο 200 ευρώ για να της κάνεις ακάποτα, πισωκολλητά και ό,τι άλλο σου έρθει) - θα πας να πάρεις ένα λαντροβερ που τα έχει όλα τα έξτρα μέσα στην τιμή και είναι και αυτοκίνητο μάρκα (κοινώς θα πας σε πιο καλό μαγαζί να ψωνίσεις)

Το γεγονός πως έχεις παρά δεν σημαίνει πως πρέπει να τον σκορπάς αδέξια και να υπερτιμάς πράγματα που είναι γενικώς αποδεκτά σε συγκεκριμένη τιμή. Αν θες να κάνεις το κομμάτι σου πως έχεις λεφτά, πάρε ένα ct.
μεγάλη κουβέντα πάλι μου άνοιξες και δεν μπορώ να σε μάθω πράγματα που δεν θέλεις να καταλάβεις

Τώρα για να μου μάθεις το οτιδήποτε το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά τέλος πάντων...

Εγώ το μοναδικό που λέω και αν θέλεις (και μπορείς) να το καταλάβεις είναι το εξής :

Τα πάντα είναι θέμα χρημάτων.Αν έχεις να τα δώσεις απολαμβάνεις και ανάλογες υπηρεσίες,αν δεν τα έχεις βγαίνεις στο forum και κλαις... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom