Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Τώρα για να μου μάθεις το οτιδήποτε το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά τέλος πάντων...

Εγώ το μοναδικό που λέω και αν θέλεις (και μπορείς) να το καταλάβεις είναι το εξής :

Τα πάντα είναι θέμα χρημάτων.Αν έχεις να τα δώσεις απολαμβάνεις και ανάλογες υπηρεσίες,αν δεν τα έχεις βγαίνεις στο forum και κλαις... ;)
Καλως η κακως εχεις δικιο... πολυ δικιο... συνηθως ολες οι ψευτοπαρθενες μολις κουνισεις το χρηματακι, αρχιζουν τις εξαιρεσεις...
"Εισαι ο μοναδικος που το κανω..." "πρωτη φορα το κανω..." "τετοια πραγματα ουτε με το φιλο μου..."
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
οχι
μιλάμε πως πάνε να πάρουνε το ΙΔΙΟ αυτοκίνητο.
προφανώς από μαθηματική λογική δεν το έχεις

Πώς να σου το πω πια απλά; Δεν θα πας να πληρώσεις άμα έχεις παρά να πάρεις ένα νταιχατσου με φουλ έξτρα ρε αδερφέ (κατά αντιστοιχία για να συνεννοούμαστε δεν θα πας να δώσεις σε ένα μπουρδέλλο 200 ευρώ για να της κάνεις ακάποτα, πισωκολλητά και ό,τι άλλο σου έρθει) - θα πας να πάρεις ένα λαντροβερ που τα έχει όλα τα έξτρα μέσα στην τιμή και είναι και αυτοκίνητο μάρκα (κοινώς θα πας σε πιο καλό μαγαζί να ψωνίσεις)

Το γεγονός πως έχεις παρά δεν σημαίνει πως πρέπει να τον σκορπάς αδέξια και να υπερτιμάς πράγματα που είναι γενικώς αποδεκτά σε συγκεκριμένη τιμή. Αν θες να κάνεις το κομμάτι σου πως έχεις λεφτά, πάρε ένα ct.
μεγάλη κουβέντα πάλι μου άνοιξες και δεν μπορώ να σε μάθω πράγματα που δεν θέλεις να καταλάβεις
:rockon: :rockon: :rockon:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Τώρα για να μου μάθεις το οτιδήποτε το βλέπω λίγο δύσκολο αλλά τέλος πάντων...

Εγώ το μοναδικό που λέω και αν θέλεις (και μπορείς) να το καταλάβεις είναι το εξής :

Τα πάντα είναι θέμα χρημάτων.Αν έχεις να τα δώσεις απολαμβάνεις και ανάλογες υπηρεσίες,αν δεν τα έχεις βγαίνεις στο forum και κλαις... ;)
Καλα......πηγαινε εσυ και πληρωνε 200αρες στα ελληνικα μπαζοτροφεια
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλως η κακως εχεις δικιο... πολυ δικιο... συνηθως ολες οι ψευτοπαρθενες μολις κουνισεις το χρηματακι, αρχιζουν τις εξαιρεσεις...
"Εισαι ο μοναδικος που το κανω..." "πρωτη φορα το κανω..." "τετοια πραγματα ουτε με το φιλο μου..."
:2funny: :2funny: τι ειναι αυτά...πρώτη φορά τα ακούω..... :2funny: :2funny:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Καλως η κακως εχεις δικιο... πολυ δικιο... συνηθως ολες οι ψευτοπαρθενες μολις κουνισεις το χρηματακι, αρχιζουν τις εξαιρεσεις...
"Εισαι ο μοναδικος που το κανω..." "πρωτη φορα το κανω..." "τετοια πραγματα ουτε με το φιλο μου..."

:thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Μιλωντας σοβαρα, οποιος δεν περναει καλα η δεν το αντεχει η τσεπη του, απλα δεν παει...
Και εγω κατα καιρους εχω σιχτιρισει και εχω κοψει για να περασω το μηνυμα, οτι δεν περασα καλα!!
Γιατι δεν φτανει να το λες... σε γραφουν και λενε "ασε το μαλακα, θα ξαναρθει" το εχω ακουσει!!
Η ιδια η Ελενη μια φορα που παραπονεθηκα, μου ειπε "ολο παραπονα ειστε και ολο ξαναρχεστε..."
Εγω προσωπικα για την ωρα περναω καλα, οσο περναω καλα και γουσταρω θα πηγαινω.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ακριβως σε αυτο το σημειο ειχα φθασει κι εγω  εδω σχεδον κι ενα χρονο σταματησα λογω οικονομικων....πριν απο αυτο εκανα προσπαθειες να σταματησω λογω κακων υπηρεσιων απο τα ιδρυματα,αλλα η αρρωστεια δεν κοβοταν ,οπωσ γινεται με τους περισσοτερους εδω μεσα...κι οπως λεει η κυρα λενη "θα ξαναρθουν οι μαλακες" και δικιο εχει....τωρα λοιπον αφου εχει περασει τοσος καιρος,βλεποντας το απο μακρια τι εκανα, βλεπω ποσο μαλακας ημουν που τα εσκαγα για υπηρεσιες που δεν αξιζανε.....και καλα να περναγα ...τα λεφτα ειναι πολλα για αυτα που προσφερουν...γι'αυτο μην παραμυθιαζεστε...σκεφτειτε μονο για ποσο κοροιδα  μας βλεπουν....
και δεν ειναι τωρα μονο  λογω οικονομικων που τα λεω αυτα και δεν παω...γιατι πλεον εχω καπως πιο ευχερεια τωρα,αλλα παλι ετσι σκεφτομαι και για να παω πρεπει να υπαρξει εξειρετικη περιπτωση 'η απλως αν παω καμια φορα και αν...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ακριβως σε αυτο το σημειο ειχα φθασει κι εγω  εδω σχεδον κι ενα χρονο σταματησα λογω οικονομικων....πριν απο αυτο εκανα προσπαθειες να σταματησω λογω κακων υπηρεσιων απο τα ιδρυματα,αλλα η αρρωστεια δεν κοβοταν ,οπωσ γινεται με τους περισσοτερους εδω μεσα...κι οπως λεει η κυρα λενη "θα ξαναρθουν οι μαλακες" και δικιο εχει....τωρα λοιπον αφου εχει περασει τοσος καιρος,βλεποντας το απο μακρια τι εκανα, βλεπω ποσο μαλακας ημουν που τα εσκαγα για υπηρεσιες που δεν αξιζανε.....και καλα να περναγα ...τα λεφτα ειναι πολλα για αυτα που προσφερουν...γι'αυτο μην παραμυθιαζεστε...σκεφτειτε μονο για ποσο κοροιδα  μας βλεπουν....
και δεν ειναι τωρα μονο  λογω οικονομικων που τα λεω αυτα και δεν παω...γιατι πλεον εχω καπως πιο ευχερεια τωρα,αλλα παλι ετσι σκεφτομαι και για να παω πρεπει να υπαρξει εξειρετικη περιπτωση 'η απλως αν παω καμια φορα και αν...
Ωριμασες φιλε... μονο και μονο για αυτο σε συγχαιρω!!!
Η κυρα-Λενη και ολες οι αλλες τσατσαδες του ειδους ζουν απο εμας!!
Σκεφτειτο λιγο!!!!!!!!!!!!!!
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
ακριβως σε αυτο το σημειο ειχα φθασει κι εγω  εδω σχεδον κι ενα χρονο σταματησα λογω οικονομικων....πριν απο αυτο εκανα προσπαθειες να σταματησω λογω κακων υπηρεσιων απο τα ιδρυματα,αλλα η αρρωστεια δεν κοβοταν ,οπωσ γινεται με τους περισσοτερους εδω μεσα...κι οπως λεει η κυρα λενη "θα ξαναρθουν οι μαλακες" και δικιο εχει....τωρα λοιπον αφου εχει περασει τοσος καιρος,βλεποντας το απο μακρια τι εκανα, βλεπω ποσο μαλακας ημουν που τα εσκαγα για υπηρεσιες που δεν αξιζανε.....και καλα να περναγα ...τα λεφτα ειναι πολλα για αυτα που προσφερουν...γι'αυτο μην παραμυθιαζεστε...σκεφτειτε μονο για ποσο κοροιδα  μας βλεπουν....
και δεν ειναι τωρα μονο  λογω οικονομικων που τα λεω αυτα και δεν παω...γιατι πλεον εχω καπως πιο ευχερεια τωρα,αλλα παλι ετσι σκεφτομαι και για να παω πρεπει να υπαρξει εξειρετικη περιπτωση 'η απλως αν παω καμια φορα και αν...

φιλε μου, σαν να ακουω τον εαυτό μου... :rockon:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ακριβως σε αυτο το σημειο ειχα φθασει κι εγω  εδω σχεδον κι ενα χρονο σταματησα λογω οικονομικων....πριν απο αυτο εκανα προσπαθειες να σταματησω λογω κακων υπηρεσιων απο τα ιδρυματα,αλλα η αρρωστεια δεν κοβοταν ,οπωσ γινεται με τους περισσοτερους εδω μεσα...κι οπως λεει η κυρα λενη "θα ξαναρθουν οι μαλακες" και δικιο εχει....τωρα λοιπον αφου εχει περασει τοσος καιρος,βλεποντας το απο μακρια τι εκανα, βλεπω ποσο μαλακας ημουν που τα εσκαγα για υπηρεσιες που δεν αξιζανε.....και καλα να περναγα ...τα λεφτα ειναι πολλα για αυτα που προσφερουν...γι'αυτο μην παραμυθιαζεστε...σκεφτειτε μονο για ποσο κοροιδα  μας βλεπουν....
και δεν ειναι τωρα μονο  λογω οικονομικων που τα λεω αυτα και δεν παω...γιατι πλεον εχω καπως πιο ευχερεια τωρα,αλλα παλι ετσι σκεφτομαι και για να παω πρεπει να υπαρξει εξειρετικη περιπτωση 'η απλως αν παω καμια φορα και αν...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε soto αφου πήραμε το κύπελλο θα ρίξουμε κανα πούτσο στο εν λόγω λαδοτριβείο ή μπα;;;
Για πες τα όλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Ωριμασες φιλε... μονο και μονο για αυτο σε συγχαιρω!!!
Η κυρα-Λενη και ολες οι αλλες τσατσαδες του ειδους ζουν απο εμας!!
Σκεφτειτο λιγο!!!!!!!!!!!!!!
Αυτο δεν το εχω γραψει εγω!!!!!!!!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ τους ADMIN για αποκατασταση!!
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ , ειμαι τελειως νεος στον χωρο του μασαζ και απο αυτα που εχω διαβασει ψηνομαι να παω στο εν λογο ιδρυμα να δω τι παιζει . Με ενδιαφερει ενα καλο μασαζ και ενα φραπεδακι στο τελος για να μην φυγω ετσι...
Οποιος ξερει ρε παιδια ας μου πει τι πρεπει να πω στην ρεσεψιον για να το κανονισω και αν χρειαζετε τηλ. για ραντεβου νωριτερα. Επισης τι ωρες λειτουργει το μαγαζι?
Και κατι ακομα στον φραπε παιζει προφυλακτικο και αν οχι το ζητας εσυ ??
Σας ευχαριστω πολυ ολους και σορυ αν σας κουρασα..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
και απο αυτα που εχω διαβασει ψηνομαι να παω στο εν λογο ιδρυμα να δω τι παιζει . Με ενδιαφερει ενα καλο μασαζ και ενα φραπεδακι στο τελος για να μην φυγω ετσι...

Κατά τα λεγόμενά σου, ολιγαρκής φαίνεται πως είσαι...... Πάντα να επιζητείς το περισσότερο, με το ίδιο κόστος. ;)
 

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ , ειμαι τελειως νεος στον χωρο του μασαζ και απο αυτα που εχω διαβασει ψηνομαι να παω στο εν λογο ιδρυμα να δω τι παιζει . Με ενδιαφερει ενα καλο μασαζ και ενα φραπεδακι στο τελος για να μην φυγω ετσι...
Οποιος ξερει ρε παιδια ας μου πει τι πρεπει να πω στην ρεσεψιον για να το κανονισω και αν χρειαζετε τηλ. για ραντεβου νωριτερα. Επισης τι ωρες λειτουργει το μαγαζι?
Και κατι ακομα στον φραπε παιζει προφυλακτικο και αν οχι το ζητας εσυ ??
Σας ευχαριστω πολυ ολους και σορυ αν σας κουρασα..

φραπεδάκι αν δεν σε γνωρίζουν προσφέρουν μετά το δεύτερο ραντεβού...εγώ θα σε συμβούλευα πάντως επειδή όπως λένε οι Αγγλοσάξονες "curiosity kills the cat" να μην πειραματιστείς με το εν λόγω κατάστημα γιατί θα κλάψεις τα λεφτουδάκια σου ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Κατά τα λεγόμενά σου, ολιγαρκής φαίνεται πως είσαι...... Πάντα να επιζητείς το περισσότερο, με το ίδιο κόστος. ;)
Επειδη οπως λεει, ειναι νεος στον χωρο των μασαζ !!!
Σε κανα χρονο, ειμαι σιγουρος, θα θελει και αλλα !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Επειδη οπως λεει, ειναι νεος στον χωρο των μασαζ !!!
Σε κανα χρονο, ειμαι σιγουρος, θα θελει και αλλα !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν εναι αυτο , απλα αν θελω κατι παραπανω δεν βλεπω τον λογο να παω σε μασατζιδικο , αλλα σε ενα στουντιο με ενα πενηνταρι και ολα μια χαρα...
Το συγκεκριμενο μαγαζι μου τραβηξε το ενδιαφερον για την κυριλα του και για το κατι διαφορετικο ( το b2b ) , απλα δεν θελω να φυγω ετσι οποτε για αυτο ρωταω για φραπεδακι..
για αυτο πρεπει να παρεις τηλ να κλεισεις ραντεβου με την κοπελα που θες ?? ( πχ εχω διαβασει εδω οτι η χρυσα ειναι πολυ καλη) , η πας κατευθειαν?
και ρε παιδια με το ωραριο τι παιζει??
Αν μπορει κανας φιλος να δωσει καμια παραπανω πληροφορια ας στειλει πμ , σας ευχαριστω ολους ρε μαγκες..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Δεν εναι αυτο , απλα αν θελω κατι παραπανω δεν βλεπω τον λογο να παω σε μασατζιδικο , αλλα σε ενα στουντιο με ενα πενηνταρι και ολα μια χαρα...
Το συγκεκριμενο μαγαζι μου τραβηξε το ενδιαφερον για την κυριλα του και για το κατι διαφορετικο ( το b2b ) , απλα δεν θελω να φυγω ετσι οποτε για αυτο ρωταω για φραπεδακι..
για αυτο πρεπει να παρεις τηλ να κλεισεις ραντεβου με την κοπελα που θες ?? ( πχ εχω διαβασει εδω οτι η χρυσα ειναι πολυ καλη) , η πας κατευθειαν?
και ρε παιδια με το ωραριο τι παιζει??
Αν μπορει κανας φιλος να δωσει καμια παραπανω πληροφορια ας στειλει πμ , σας ευχαριστω ολους ρε μαγκες..
12:00 με 20:00 το πραγματικό ωράριο...εκτός Κυριακής και Σάββατο έως 17:00 καλα θα είναι πριν πας να πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις ραντεβού....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν εναι αυτο , απλα αν θελω κατι παραπανω δεν βλεπω τον λογο να παω σε μασατζιδικο , αλλα σε ενα στουντιο με ενα πενηνταρι και ολα μια χαρα...
Το συγκεκριμενο μαγαζι μου τραβηξε το ενδιαφερον για την κυριλα του και για το κατι διαφορετικο ( το b2b ) , απλα δεν θελω να φυγω ετσι οποτε για αυτο ρωταω για φραπεδακι..
για αυτο πρεπει να παρεις τηλ να κλεισεις ραντεβου με την κοπελα που θες ?? ( πχ εχω διαβασει εδω οτι η χρυσα ειναι πολυ καλη) , η πας κατευθειαν?
και ρε παιδια με το ωραριο τι παιζει??
Αν μπορει κανας φιλος να δωσει καμια παραπανω πληροφορια ας στειλει πμ , σας ευχαριστω ολους ρε μαγκες..
Χρύσα μούφα.. Φραπές μόνο και πανάκριβος. Βέβαια πληρώνεις περιβάλλον. Μεταξύ μας Χρυσάνθη, Ντενίζ και Ιφιγένεια πολύ ομορφότερες. Τουλάχιστον θα ευχαριστηθείς θέα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom