Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ερωτηση: η Ελενη ειναι η Ελενη της "Ιλιάδος"; Η προϋπηρεσια εκει μετραει για το νεο οικημα;
Η ίδια είναι.. Μετράει ως ένα βαθμό ανάλογα την λαδοκόρη που θα επιθυμήσεις... Θέλει προσοχή...μεγάλη
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Έστω ότι πάει κάποιος και θέλει να πιει το φραπεδάκι του, το συννενοείται με την κυρία Ελένη πρώτα;
...στο τηλνο δεν απαντά...όταν πας καλό θα είναι να την δεις..στο δωματιάκι πίσω από την reception....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αν διαβαζες λιγακι το θρεντ, θα εβλεπες οτι και αλλοι εχουν μπριζολιασει Αννα, Νταιανα κλπ...
Μην τα θελεις και ολα στο πιατο με 10 ποστ... Για τις περισσοτερες ερωτησεις σου, οι απαντησεις ειναι στο φορουμ...
ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...
///στο κλπ....κάνε μας μια διευκρίνηση/ανακεφαλαίωση....thks
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Φίλε στο Ατρεμις (επειδή έχει τύχει να πάω) έχει χρηματοθυρίδα κοντά στο ATM και βάζεις εκεί όλα τα πολύτιμα.
Τώρα για τις υπέυθυνες των μαγαζιών πολυτελείας μην ξεχνάς ότι δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο μέχρι σήμερα.
Το είπες στην κ. Ελένη το πάθημα σου επι τόπου ή το ανακάλυψες αργότερα; Διότι ως γνωστόν ουδέν λάθος πέραν του ταμείου δεν αναγνωρίζεται
...και σε αυτό έχει χώρο ασφαλείας για προσωπικά αντικείμενα....φτάνει να τον ζητήσεις...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε παιδιά... Δεν πατάτε πιά στο μαγαζί ? Εχω καιρό να πάω.. υπάρχει κάτι νεώτερο ? η τα γνωστά φραγκοφονικά ?
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Τι έγινε ρε παιδιά... Δεν πατάτε πιά στο μαγαζί ? Εχω καιρό να πάω.. υπάρχει κάτι νεώτερο ? η τα γνωστά φραγκοφονικά ?
επειδη εχω να γραψω καιρο ας αναφερω κατι, στελλα... ελληνιδα γυρω στα 27-28 κοκκινομαλα εμφανιση 6,7/10, σωμα 6,8/10, μασαζ 7,5/10, κλαρινο 9/10, μπριζολα δεν δοκιμασα γιατι προτιμησα τα σιγουρα της φλογερας, οποιος θελει ας τιμησει....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Εμαθα απο συναγωνιστη μη μελος του forum-bourdela οτι πριν απο λιγο καιρο πηγαν να τον "μπαλαμουτιασουν"
Ιφιγενεια με Νταιανα διπλο -δεν τις επαιρνε και μαλλον τον περασαν για καινουριο- με μουφα μασαζ χωρις b2b
που ειναι στανταρακι της Νταιανας και εγινε της πουτανας... μεχρι και με την κυρα Λενη μιλησε και ψιλο-χεστηκανε...
Πληρωσε οπως μου ειπε και δεν ξαναπαταει πια ποτε...
Για να πω την αληθεια μου ενω περναω καλα σχεδον παντα... προβληματιστικα... Αντι τωρα με την κριση να μας προσεχουν
πανε και να μας δουλεψουν???????
Για να προλαβω τοσο τους δυσπιστους οσο και τους προμοτορες, το φιλαρακι τα εχει και τα σπρωχνει χρονια τωρα...
Οποτε φιδια ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ.

 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
επειδη εχω να γραψω καιρο ας αναφερω κατι, στελλα... ελληνιδα γυρω στα 27-28 κοκκινομαλα εμφανιση 6,7/10, σωμα 6,8/10, μασαζ 7,5/10, κλαρινο 9/10, μπριζολα δεν δοκιμασα γιατι προτιμησα τα σιγουρα της φλογερας, οποιος θελει ας τιμησει....
[/quoteαυτη η στελλα μια προς το ξανθια γεματουλα δεν ειναι?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τι έγινε ρε παιδιά... Δεν πατάτε πιά στο μαγαζί ? Εχω καιρό να πάω.. υπάρχει κάτι νεώτερο ? η τα γνωστά φραγκοφονικά ?
...έχει και νέα θεραπεύτρια την ρεβέκα....για όσους αρέσουν οι παχουλές....!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Εμαθα απο συναγωνιστη μη μελος του forum-bourdela οτι πριν απο λιγο καιρο πηγαν να τον "μπαλαμουτιασουν"
Ιφιγενεια με Νταιανα διπλο -δεν τις επαιρνε και μαλλον τον περασαν για καινουριο- με μουφα μασαζ χωρις b2b
που ειναι στανταρακι της Νταιανας και εγινε της πουτανας... μεχρι και με την κυρα Λενη μιλησε και ψιλο-χεστηκανε...
Πληρωσε οπως μου ειπε και δεν ξαναπαταει πια ποτε...
Για να πω την αληθεια μου ενω περναω καλα σχεδον παντα... προβληματιστικα... Αντι τωρα με την κριση να μας προσεχουν
πανε και να μας δουλεψουν???????
Για να προλαβω τοσο τους δυσπιστους οσο και τους προμοτορες, το φιλαρακι τα εχει και τα σπρωχνει χρονια τωρα...
Οποτε φιδια ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ.
...το στανταράκι που αναφέρεις δεν παίζει με όλους....!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
επειδη εχω να γραψω καιρο ας αναφερω κατι, στελλα... ελληνιδα γυρω στα 27-28 κοκκινομαλα εμφανιση 6,7/10, σωμα 6,8/10, μασαζ 7,5/10, κλαρινο 9/10, μπριζολα δεν δοκιμασα γιατι προτιμησα τα σιγουρα της φλογερας, οποιος θελει ας τιμησει....
[/quoteαυτη η στελλα μια προς το ξανθια γεματουλα δεν ειναι?
...μάλλον την Ρεβεκα θα είδες.....
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Εμαθα απο συναγωνιστη μη μελος του forum-bourdela οτι πριν απο λιγο καιρο πηγαν να τον "μπαλαμουτιασουν"
Ιφιγενεια με Νταιανα διπλο -δεν τις επαιρνε και μαλλον τον περασαν για καινουριο- με μουφα μασαζ χωρις b2b
που ειναι στανταρακι της Νταιανας και εγινε της πουτανας... μεχρι και με την κυρα Λενη μιλησε και ψιλο-χεστηκανε...
Πληρωσε οπως μου ειπε και δεν ξαναπαταει πια ποτε...
Για να πω την αληθεια μου ενω περναω καλα σχεδον παντα... προβληματιστικα... Αντι τωρα με την κριση να μας προσεχουν
πανε και να μας δουλεψουν???????
Για να προλαβω τοσο τους δυσπιστους οσο και τους προμοτορες, το φιλαρακι τα εχει και τα σπρωχνει χρονια τωρα...
Οποτε φιδια ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ.


μου ειπε και εμενα ενα φιλαρακι που δεν γραφει εδω μεσα..ειχε παει πριν λιγο καιρο..ενα μηνα και κατι..και ειχε παρει μια..και μα και μου..και την αλλη φορα σουξου μουξου..τους εβρισε και την κυρα Ελενη πληρωσε και εφυγε....μαυρο ξερο.. >:(
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κοίτα ο τρόπος που γράφεις νομίζω ότι τα λέει όλα.

Δεν είμαι ούτε επιθετικός ούτε αλαζόνας όπως με λες.Εγώ το μόνο που λέω είναι μία αλήθεια που απλά δεν θέλεις (και προφανώς δεν έχεις και τα προσόντα) να καταλάβεις.

Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι είναι έτσι όπως τα λες,απλά σέβομαι την άποψη σου και αφήνω τους υπολοίπους να καταλάβουν ποιος έχει δίκιο και ποιος το ρίχνει το κλάμα
μα δεν είπα πως είσαι επιθετικός
αλαζόνας ειρωνικός και σπαζοκέφαλος είσαι είπα.
και με το τελευταίο σου ποστ δεν αλλάζεις κάτι.

σου εξήγησα εκτενώς για ποιο λόγο έχεις άδικο μπας και το δεις αλλιώς
το τι κάνω εγώ δεν το έχω παραθέσει εδώ
γιατί δεν με ενδιαφέρει ούτε να κομπάσω για κάτι (έλεος- για πληρωμένο έρωτα μιλάμε) ούτε τίποτα άλλο.

γνώμη μου είναι πως το σάιτ υπάρχει ώστε να κάνουνε τη δουλειά τους οι συναγωνιστές
α) χωρίς να τους πιάνουνε κότσο
β) χωρίς να πληρώνουνε παραπάνω από όσο χρειάζεται
γ) χωρίς να χαλάνε το χρόνο τους ψάχνοντας
δ) μαθαίνοντας νέα μαγαζιά και είδη έρωτα

άμα είναι να τη λέμε ο ένας στον άλλον για το πόσα βγάζει ο καθένας και να του λέμε "δεν είναι για σένα αυτό το σπορ", τότε τραβάτε σε όλα αυτά τα μαγαζιά και βάλτε μπάρα μπροστά που να λέει ΟΧΙ πάκια
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εμαθα απο συναγωνιστη μη μελος του forum-bourdela οτι πριν απο λιγο καιρο πηγαν να τον "μπαλαμουτιασουν"
Ιφιγενεια με Νταιανα διπλο -δεν τις επαιρνε και μαλλον τον περασαν για καινουριο- με μουφα μασαζ χωρις b2b
που ειναι στανταρακι της Νταιανας και εγινε της πουτανας... μεχρι και με την κυρα Λενη μιλησε και ψιλο-χεστηκανε...
Πληρωσε οπως μου ειπε και δεν ξαναπαταει πια ποτε...
Για να πω την αληθεια μου ενω περναω καλα σχεδον παντα... προβληματιστικα... Αντι τωρα με την κριση να μας προσεχουν
πανε και να μας δουλεψουν???????
Για να προλαβω τοσο τους δυσπιστους οσο και τους προμοτορες, το φιλαρακι τα εχει και τα σπρωχνει χρονια τωρα...
Οποτε φιδια ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ.
όταν τα λέω
μου λένε πως ό,τι πληρώσεις παίρνεις
αμ δε
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
τι εννοεις "πηγαν να τον μπαλαμουτιασουν" ..γραφτε πιο καθαρα λιγο...μπαλαμουτι ειναι να του βαλουν χερι...αυτες πηγαν να τον χουφτωσουν?
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Το γαλανομάτικο μουνάκι με τις βυζάρες στην είσοδο ποιά είναι;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
τι εννοεις "πηγαν να τον μπαλαμουτιασουν" ..γραφτε πιο καθαρα λιγο...μπαλαμουτι ειναι να του βαλουν χερι...αυτες πηγαν να τον χουφτωσουν?
Μπαλαμουτι εντος εισαγωγικων, θα πει δουλεμα, κοροιδια και ολα τα συναφη...
ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom