Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216
τοτε θα πρεπει να γινει καταλογος οπως στα μπουρδελα φιλε μου....και θα σου δωσω ενα παραδειγμα,εγω μπορει σ ενα μαγαζι να παω και να πληρωσω ενα 80αρι για μασαζ και μονο γιατι αυτο γουσταρω(και μου χει τυχει εδω μεσα να με ρωτησουνε για κατι τετοιο) και να ερθω να πω μαγκες πηγα εκει εκανα με την ταδε και περασα σουπερ,εσυ θα πεις τι λεει ο βλακας τωρα γιατι δεν εχεις τα ιδια γουστα μ εμενα....οποτε ισως λεω θα επρεπε να γινει οπως στα μπουρδελα η στα callgirl με rating σε θεμα χωρου υπηρεσιες και στο τι εκανε ο καθενας ...κι ισως βγαλουμε ακρη...αλλα ακομα κι εκει τα κακα θα γραφτουνε....τα καλα κι οτι εξτρα εχει αποκομισει ο αλλος απο μια κοπελα δεν θα τα πει γιατι του ζητησε η ιδια και δεν θελει να το χασει
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
πες και την συνέχεια....
Στο τέλος απογοητεύεσαι,πικραίνεσαι,βαριέσαι να πλακώνεσαι με Αλβανούς και Ρουμάνους και αμόρφωτους Ελληνες (η ορθογραφία ορισμένων βγάζει μάτια....) και φτιάχνεις έναν κλειστό κύκλο απο 5-6 σοβαρά και αξιόλγα άτομα,ανταλλάσσετε τις πληροφορίες σας και οι υπόλοιποι μένουν απέξω....
Ποιός ζημιώνεται τελικά? οχι εμείς πάντως....απολαμβάνουμε καλές υπηρεσίες,με λογικά χρήματα και οι άλλοι ακόμα ρωτάνε...το ίδιο έγινε πριν απο καιρο στα call girls,έκλεισε αμέσως ο κύκλος και οι υπόλοιποι ακόμα ψάχνονται απο τις αγγελίες απ' ότι βλέπω....

Κυκλοφορούν στην πιάτσα,εξαιρετικές περιπτώσεις και για μασαζ και για πήδημα και οτι θέλεις...τις απολαμβάνουν λίγοι....αν τις αναφέρουμε εδω μέσα,τις κάψαμε.....


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
τοτε θα πρεπει να γινει καταλογος οπως στα μπουρδελα φιλε μου....και θα σου δωσω ενα παραδειγμα,εγω μπορει σ ενα μαγαζι να παω και να πληρωσω ενα 80αρι για μασαζ και μονο γιατι αυτο γουσταρω(και μου χει τυχει εδω μεσα να με ρωτησουνε για κατι τετοιο) και να ερθω να πω μαγκες πηγα εκει εκανα με την ταδε και περασα σουπερ,εσυ θα πεις τι λεει ο βλακας τωρα γιατι δεν εχεις τα ιδια γουστα μ εμενα....οποτε ισως λεω θα επρεπε να γινει οπως στα μπουρδελα η στα callgirl με rating σε θεμα χωρου υπηρεσιες και στο τι εκανε ο καθενας ...κι ισως βγαλουμε ακρη...αλλα ακομα κι εκει τα κακα θα γραφτουνε....τα καλα κι οτι εξτρα εχει αποκομισει ο αλλος απο μια κοπελα δεν θα τα πει γιατι του ζητησε η ιδια και δεν θελει να το χασει
:thumbsup:


Η γενική όμως εικόνα, θα είναι σωστή
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Παλλικάρι μου, δεν διαφωνώ μαζί σου. Απλώς επισημαίνω οτι αν ακολουθήσουμε όλοι την λογική σου, το forum θα έχει παραπληροφόρηση και μόνον.
Αντίθετα, αν όλοι καταθέτουμε ειλικρινείς απόψεις και πληροφορίες, όσο και αν επιμένουν οι "προμότορες", το όποιο συμπέρασμα για το οποιοδήποτε μαγαζί θα ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
Πχ: αν κάποιος συστηματικά εκθειάζει ένα μαγαζί και όλοι οι άλλοι λένε πως είναι μαλακία, δεν θα καταλάβεις οτι είναι μαλακία?
Ενώ αν κάποιος προμοτέρει ένα μαγαζί και εσύ που θα διαπιστώσεις οτι είναι απάτη, δεν το πεις, θα ωθήσεις και άλλους να την πατήσουν.
Κατάλαβες??????????

Άστο φίλε είναι φαύλος ο κύκλος όλη η ιστορία. Τόλμησα να γράψω μια καλή κουβέντα για το b2b της Ιωάννας και έγινα αρχιπρομότορας οπότε και αποφάσισα ότι δεν ξαναγράφω τίποτα και για καμία. θα σου πω και κάτι άλλο, μπορείς να αποκλείσεις το ενδεχόμενο να πάω πχ εγώ σε ένα ίδρυμα που 3-4 τρώνε φόλα (για χ,ψ λόγους) και να τύχει να περάσω καλά και 2 και 3 και 4 φόρες ειδικότερα εάν επιλέγω 2 συγκεκριμένες θεραπεύτριες??

Τι κάνεις σε αυτήν την περίπτωση? Ποιόν πιστεύεις? Εμένα και τον καθένα που περάσαμε καλά οι τους άλλους που πήγανε και έκλαψαν τα χρήματα τους?

Θέλω να πω και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο μαγαζί για να μην παρεξηγηθώ πάλι ότι οι κριτικές εδώ μέσα θετικές και αρνητικές είναι τελείως μα τελείως σχετικές/άσχετες με την πραγματικότητα και ότι δεν υπάρχει καλύτερη κριτική από το να πας ο ίδιος και να διαπιστώσεις με τα μάτια σου και τα ευρουλάκια σου τι παίζει....

 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Άστο φίλε είναι φαύλος ο κύκλος όλη η ιστορία. Τόλμησα να γράψω μια καλή κουβέντα για το b2b της Ιωάννας και έγινα αρχιπρομότορας οπότε και αποφάσισα ότι δεν ξαναγράφω τίποτα και για καμία. θα σου πω και κάτι άλλο, μπορείς να αποκλείσεις το ενδεχόμενο να πάω πχ εγώ σε ένα ίδρυμα που 3-4 τρώνε φόλα (για χ,ψ λόγους) και να τύχει να περάσω καλά και 2 και 3 και 4 φόρες ειδικότερα εάν επιλέγω 2 συγκεκριμένες θεραπεύτριες??

Τι κάνεις σε αυτήν την περίπτωση? Ποιόν πιστεύεις? Εμένα και τον καθένα που περάσαμε καλά οι τους άλλους που πήγανε και έκλαψαν τα χρήματα τους?

Θέλω να πω και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο μαγαζί για να μην παρεξηγηθώ πάλι ότι οι κριτικές εδώ μέσα θετικές και αρνητικές είναι τελείως μα τελείως σχετικές/άσχετες με την πραγματικότητα και ότι δεν υπάρχει καλύτερη κριτική από το να πας ο ίδιος και να διαπιστώσεις με τα μάτια σου και τα ευρουλάκια σου τι παίζει....
το b2b της Ιωάννας???????????????
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
να ξερες τι αναστατωση εφερες στο καταστημα απο το πρωι ηρθαν ισα με 30 που ζητουσαν την ιωαννα!!!!!!
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Πέρα τις πλάκας υπάρχει Ιωάννα στο Λ10?
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ετσι ειναι , οσο για τιν Ιφιγενεια , εαν σε εμπιστευτη , θα παθεις μεγαλη πλακα με αυτα που μπορει και κανει  ;)
Τι έτσι είναι μωρέ.. Τόχετε χάσει.. Λες στην ελένη πως είσαι παληός από 044 και 035 και δεν θα σε θυμάται? Μην ξελογιάζετε τους νεόκοπους και τρέχουν..και πέρνουν τα @@ τους
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Τι έτσι είναι μωρέ.. Τόχετε χάσει.. Λες στην ελένη πως είσαι παληός από 044 και 035 και δεν θα σε θυμάται? Μην ξελογιάζετε τους νεόκοπους και τρέχουν..και πέρνουν τα @@ τους
Με εμενα δουλεψε... οσο το ποιος το εχει χασει, κρατα το για την παρτη σου!
Σε πληροφορω οτι τρωω δυο απο τα κορυφαια του ιδρυματος, απλα αν τα συγκεκριμενα τα βγαλεις στη φορα,
κατα πασα πιθανοτητα τελος... δεν θα ξαναφας, αλλα οπως μου εχει πει τοσο η Ελενη οσο και η Μαιρη του Θησεως Μαρουσι,
"τελικα, με τον ενα η τον αλλο τροπο ΟΛΕΣ το δινουν..."
Ειμαι 8-9 μηνες στο χωρο του μασαζ, εχω χωσει χιλιαρικα και δεν το εχω μετανοιωσει.
Εχω πηδηξει μεχρι ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ ΔΕΝ, μασατζουδες που ερχοντε σπιτι και δεν το κανουν με τιποτα, αλλα εχω φαει
και πικρες... ειναι μεσα στο παιχνιδι και αυτο ειναι στο μασαζ το "ιντριγκαδορικο".
Διαβασε στο "Μεσογειων 208 3ος Σοφιοσπιτο" πως πηρα τα αρχιδια μου, ρισκαροντας... "συμβαινει και στα καλυτερα σπιτια"
Απλα χρειαζεται υπομονη και χρημα και στο τελος ΣΧΕΔΟΝ ολες πεφτουν.
Το δε γαμησι που ακολουθει με παντρεμενενες η δεσμευμενες που τελικα λυγιζουν και το δινουν ειναι ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ!
Απο εκει και περα ο καθενας κρινει και λειτουργει οπως νομιζει καλυτερα.


 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Με εμενα δουλεψε... οσο το ποιος το εχει χασει, κρατα το για την παρτη σου!

Δούλεψε στην Ελένη? Η σε καμιά μικρή απέναντι ? Εχει διαφορά. Οσο για το από πότε είσαι στο massage... εγώ είναι από το 77... Ελπίζω να καταλαβαινόμαστε..
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
και αν δεν σε θυμαται η ελενη θα ρωτησει αλλες δυο τρεις και αν δεν σε θυμαται καμια και πας να το παιξεις εξυπνος τοτε ουτε που θα στον ακουμπησουν ποτε!!! αδικα στελνεις κοσμο στα τυφλα..... :S
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
οκ δουλεψε σε σενα γκαρυ και σε μερικουσ αλλους νπου τα χωνουν μαλλον πιο χοντρα...πες μας για αυτες που ειναι στα δεν ποσα χωνεις για να κατσουν?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Με εμενα δουλεψε... οσο το ποιος το εχει χασει, κρατα το για την παρτη σου!
Σε πληροφορω οτι τρωω δυο απο τα κορυφαια του ιδρυματος, απλα αν τα συγκεκριμενα τα βγαλεις στη φορα,
κατα πασα πιθανοτητα τελος... δεν θα ξαναφας,
αλλα οπως μου εχει πει τοσο η Ελενη οσο και η Μαιρη του Θησεως Μαρουσι,
"τελικα, με τον ενα η τον αλλο τροπο ΟΛΕΣ το δινουν..."
Ειμαι 8-9 μηνες στο χωρο του μασαζ, εχω χωσει χιλιαρικα και δεν το εχω μετανοιωσει.
Εχω πηδηξει μεχρι ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ ΔΕΝ, μασατζουδες που ερχοντε σπιτι και δεν το κανουν με τιποτα, αλλα εχω φαει
και πικρες... ειναι μεσα στο παιχνιδι και αυτο ειναι στο μασαζ το "ιντριγκαδορικο".
Διαβασε στο "Μεσογειων 208 3ος Σοφιοσπιτο" πως πηρα τα αρχιδια μου, ρισκαροντας... "συμβαινει και στα καλυτερα σπιτια"
Απλα χρειαζεται υπομονη και χρημα και στο τελος ΣΧΕΔΟΝ ολες πεφτουν.
Το δε γαμησι που ακολουθει με παντρεμενενες η δεσμευμενες που τελικα λυγιζουν και το δινουν ειναι ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ!
Απο εκει και περα ο καθενας κρινει και λειτουργει οπως νομιζει καλυτερα.


Σοβαρά? Δεν το πιστεύω... Δεν γίνονται εκεί τέτοια πράγματα. Ο μοναδικός είσαι
Μάλλον σε ερωτευτήκανε φίλε, δεν εξηγείται αλλιώς :dancing:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σοβαρά? Δεν το πιστεύω... Δεν γίνονται εκεί τέτοια πράγματα. Ο μοναδικός είσαι
Μάλλον σε ερωτευτήκανε φίλε, δεν εξηγείται αλλιώς :dancing:

Μόνο ένας τρόπος υπάρχει... Να τα έχει σκάσει πολύ χοντρά... Μην το αποκλείεις. Καθείς εφ ώ ετάχθη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom