Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Με την ίδια λογική και την μεγαλύτερη μουνάρα να έσκιζες και μετά να σου έπαιρνε τα λεφτά από το πορτοφόλι χωρίς να πάρεις χαμπάρι, θα έβριζες το βιζιτάδικο;;;

Το λάθος κατά την γνώμη μου είναι να πηγαίνεις φορτωμένος (λίγα λεφτά και όχι κάρτες μαζί)
Εχεις δικιο! Αν και θελω να συμπληρωσω και κατι ακομα! Το λαθος ειναι καμια φορα και των ... κοριτσιων, που δεν κρατανε το στομα τους κλειστο, και το συζητανε ... και σε αλλα μαγαζια!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
τι λετε ρε μαγκες??? δεν φταιει το κολωμαγαζο εαν εχει μεσα καριολες που δαγκωνουν???
για πειτε μου σας εχει τυχει ποτε κατι τετοιο στο Φ104??? εγω δεν εχω ακουσει ποτε κατι τετοιο!!!
γιατι??? ενας απο τους λογους ειναι οτι η Αντζελα προσεχει ποια βαζει μεσα και ποια οχι και εαν ακουσει κατι απο πελατη αναλαμβανει αυτη προσωπικα το θεμα.
περι αυτου μιλαω!!!
για να μη μιλησω για εξωτερικο π.χ Artemis. εχει συμβει ποτε κατι τετοιο??? οσοι εχουν παει δεν εχουν να πουν το παραμικρο...
πηγαινε πες το στην υπευθυνη και εαν ειναι σωστη θα σου ειστρεψει τα λεφτα σου και θα επιληφθει του θεματος.
αλλα οχι ομαδικο τουμπεκι!!!!
αλλα οταν το βλεπουμε μοιρολατρικα το θεμα τα θελουμε και τα παθαινουμε!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εγω τωρα θελω να δω την ελενη που θα διαβαζει αυτα τα ποστ και θα εχει την ιφη απεναντη και θα τις χωνει μπινελικια μην την εδιωξε κιολας εδω τα τιπς δεν αφηνει στα κοριτσια οχι την κλεψια και θα της λεει με τονο καλα ξαφρισες 100 ευρα εγω δεν θα παρω τιποτα χαχααχαχχαχααχαχχχχαχαχα!!!!!
Καλο θα ηταν να ειχαμε και ... βιντεακι, απο τισ εν λογο σκηνες! χαχαχαχαχχαχαχα.....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τη γνωμη μου για το μαζαγι την εχω εκφρασει πολλες φορες. Φιατακι που με το ζορι θελει να το παιξει ΒΜW.

ΟΜΩΣ:

Στα μασατζιδικα οι πορτες (και τα αιδια) ανοιγουν με την επισκεψιμότητα. Η ιδια κοπελα, σε αλλον θα κανει μασαζ και μονο με πετσετα στο πουτσο και σε αλλον θα ξεκωλιαζεται και θα παρτουζιαζεται. This is the case.

Οποιος θελει να γαμησει πρωτη φορα, παει στα σιγουρακια του κεντρου, δινει 60-70 και τελειωνει η υποθεση.

Αν θελεις χλιδα, με υπομονη και χρημα τη βρισκεις στο της Π. Ιωακειμ και σπα σε 5αρια χοτελ.

Το Λ-10, προσπαθει - χωρις επιτυχια- να το παιξει ενδιαμεση περιπτωση. Με 15 χροναι εμπειρια στο χωρο λεω ΕΥΘΕΩΣ στους νέους στο σπορ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ εκει. θα τους σπασουν τα αρχιδια σταμπα και θα χασουν το motivation για εξερευνηση.


 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
τι λετε ρε μαγκες??? δεν φταιει το κολωμαγαζο εαν εχει μεσα καριολες που δαγκωνουν???
για πειτε μου σας εχει τυχει ποτε κατι τετοιο στο Φ104??? εγω δεν εχω ακουσει ποτε κατι τετοιο!!!
γιατι??? ενας απο τους λογους ειναι οτι η Αντζελα προσεχει ποια βαζει μεσα και ποια οχι και εαν ακουσει κατι απο πελατη αναλαμβανει αυτη προσωπικα το θεμα.
περι αυτου μιλαω!!!
για να μη μιλησω για εξωτερικο π.χ Artemis. εχει συμβει ποτε κατι τετοιο??? οσοι εχουν παει δεν εχουν να πουν το παραμικρο...
πηγαινε πες το στην υπευθυνη και εαν ειναι σωστη θα σου ειστρεψει τα λεφτα σου και θα επιληφθει του θεματος.
αλλα οχι ομαδικο τουμπεκι!!!!
αλλα οταν το βλεπουμε μοιρολατρικα το θεμα τα θελουμε και τα παθαινουμε!
Κοιτα! το θεμα ειναι οτι ποτε δεν ξερεις το που θα πεσεις! Αν σου φταιει καποια, ναι το λες στην υπεφθηνη! Δεν κρινεις ομως ενα μαγαζι ολοκληρο!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Κοιτα! το θεμα ειναι οτι ποτε δεν ξερεις το που θα πεσεις! Αν σου φταιει καποια, ναι το λες στην υπεφθηνη! Δεν κρινεις ομως ενα μαγαζι ολοκληρο!
φιλε μου πολυ ελαστικος εισαι με τις υπηρεσιες και το χρημα που δινεις!!!
εγω ΟΧΙ!!! οταν πληρωνω και πληρωνω καλα εχω απαιτησεις!!!
γι αυτο καταντησαμε εδω που καταντησαμε!!! γιατι ειμαστε μαλακες και τρωμε οτι μας σερβιρουν!!!και το βουλωνουμε μετα! στο εξωτερικο εαν δεν παρεις αυτο που πληρωσες ή σε κλεψουν μπορεις να τους γαμησεις το σπιτι και να τους κλεισεις σε dt.
εδω λεμε οχι και θα δουμε και δεν ειναι ετσι κτλ κτλ κτλ.
οταν πας σε ενα ακριβο μαγαζι (ειτε εστιατορειο, ειτε bar) και ενας υπαλληλος σε κλεψει ή σου κανει πουστια θα ξαναπας??? ειδικα εαν δεις οτι δεν του κανουν τιποτα?
εγω οχι εαν εσυ δεν εχεις προβλημα ...αυτη ειναι η διαφορα μας.
το γεγονος ομως ειναι οτι επειδη οι περισσοτεροι θα ξαναπανε γιατι η μαλακια δεν κοβεται ευκολα, αυτα τα μαγαζια δεν παιρνουν τον πουλο και την παθαινουν και αλλοι.

μεχρι να την παθουμε και εμεις και μετα λεμε τον ετσι τον δειξε τι μου εκανε κτλ κτλ ... αλλα οταν μας το λεει καποιος αλλος ειμαστε ναι μωρε ΟΚ πως κανεις ετσι?
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου πολυ ελαστικος εισαι με τις υπηρεσιες και το χρημα που δινεις!!!
εγω ΟΧΙ!!! οταν πληρωνω και πληρωνω καλα εχω απαιτησεις!!!
γι αυτο καταντησαμε εδω που καταντησαμε!!! γιατι ειμαστε μαλακες και τρωμε οτι μας σερβιρουν!!!και το βουλωνουμε μετα! στο εξωτερικο εαν δεν παρεις αυτο που πληρωσες ή σε κλεψουν μπορεις να τους γαμησεις το σπιτι και να τους κλεισεις σε dt.
εδω λεμε οχι και θα δουμε και δεν ειναι ετσι κτλ κτλ κτλ.
οταν πας σε ενα ακριβο μαγαζι (ειτε εστιατορειο, ειτε bar) και ενας υπαλληλος σε κλεψει ή σου κανει πουστια θα ξαναπας??? ειδικα εαν δεις οτι δεν του κανουν τιποτα?
εγω οχι εαν εσυ δεν εχεις προβλημα ...αυτη ειναι η διαφορα μας.
το γεγονος ομως ειναι οτι επειδη οι περισσοτεροι θα ξαναπανε γιατι η μαλακια δεν κοβεται ευκολα, αυτα τα μαγαζια δεν παιρνουν τον πουλο και την παθαινουν και αλλοι.

μεχρι να την παθουμε και εμεις και μετα λεμε τον ετσι τον δειξε τι μου εκανε κτλ κτλ ... αλλα οταν μας το λεει καποιος αλλος ειμαστε ναι μωρε ΟΚ πως κανεις ετσι?
Οταν εισαι ... πελατης, και μαθενεις καποια ατομα, απο ενα μαγαζι, δεν τους κρινεις ολους το ιδιο, αν υπαρχει ενα ... μαυρο προβατο!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Οταν εισαι ... πελατης, και μαθενεις καποια ατομα, απο ενα μαγαζι, δεν τους κρινεις ολους το ιδιο, αν υπαρχει ενα ... μαυρο προβατο!
οταν εισαι πελατης απαιτεις περισσοτερο σεβασμο...και εχεις την ευθυνη να υποδειξεις το μαυρο προβατο στην υπευθυνη.
εκτος και εαν δεν σε πειραζει και τοοοσο πολυ γιατι ξερεις οτι το δικο σου πορτοφολι δεν θα στο φανε ποτε  ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
σημερα θα σας κανω μια αποκαλυψη η μαλλον θα βαλω ερωτημα ...

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΑ ΛΕΝΗΣ?

το ελενη ειναι ψευδονυμο δεχομαι απαντησεις με πμ και εδω!!!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
οταν εισαι πελατης απαιτεις περισσοτερο σεβασμο...και εχεις την ευθυνη να υποδειξεις το μαυρο προβατο στην υπευθυνη.
εκτος και εαν δεν σε πειραζει και τοοοσο πολυ γιατι ξερεις οτι το δικο σου πορτοφολι δεν θα στο φανε ποτε  ;)
Αυτο λεμε ρε φιλε! Ομορφα και ωραια!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
σημερα θα σας κανω μια αποκαλυψη η μαλλον θα βαλω ερωτημα ...

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΑ ΛΕΝΗΣ?

το ελενη ειναι ψευδονυμο δεχομαι απαντησεις με πμ και εδω!!!
:think: ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
οταν εισαι πελατης απαιτεις περισσοτερο σεβασμο...και εχεις την ευθυνη να υποδειξεις το μαυρο προβατο στην υπευθυνη.
εκτος και εαν δεν σε πειραζει και τοοοσο πολυ γιατι ξερεις οτι το δικο σου πορτοφολι δεν θα στο φανε ποτε  Wink
Αυτο λεμε ρε φιλε! Ομορφα και ωραια!
να χαρω λογικη!!!!!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
λοιπν επειδη το εχετε γαμησει το θεματακι θα ειμαι συντομος και σαφης.....
καταρχην δεν θελω να πει καποιος οτι προμοταρω το μαγαζι γιατι τον προκαλω να διαβασει παλαιοτερα ποστ μου για να δει τα καντηλια που εχω κατεβασει στην ελενη ( η αλλιως σουλα για να δωσω και την απαντηση στο ερωτημα του φιλου πριν)
-ειναι το μοναδικο μαγαζι που διαθετει χρηματοκιβωτιο αρα οποιοσδηποτε διαμαρτυρηθει οτι του εκλεψαν κατι σιγουρα δεν ευθυνεται η διευθυνση του μαγαζιου αφου εχει λαβει τα μετρα της
- χρεωνει 80 ευρω το μασαζ +20 για τα παρεταιρω κατι το οποιο αν το συγκρινεις με τα μαγαζια του κεντρου 70 + 20 ειναι VFM αν λαβεις υποψη χωρο-εξοπλισμο- θεραπευτριες-υπηρεσιες μασαζ
- σιγουρα δεν το προτεινω σε νεους που θελουν να φανε με την πρωτη γιατι δυσκολα θα τα καταφερουν, το πιο πιθανο να φτασουν μεχρι φραπεδια την πρωτη φορα
-εγω προσωπικα ειχα ριξει ακυρο, επεστρεψα μετα απο καποιους μηνες και τυχαινω αλλης συμπεριφορας και αντιμετωπισης



δεχομαι οποιαδηποτε συζητηση και αντιλογο, σε καμια περιπτωση δεν θα δεχτω το χαρακτησρισμο του προμοτορα.....
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
τι λετε ρε μαγκες??? δεν φταιει το κολωμαγαζο εαν εχει μεσα καριολες που δαγκωνουν???
για πειτε μου σας εχει τυχει ποτε κατι τετοιο στο Φ104??? εγω δεν εχω ακουσει ποτε κατι τετοιο!!!
γιατι??? ενας απο τους λογους ειναι οτι η Αντζελα προσεχει ποια βαζει μεσα και ποια οχι και εαν ακουσει κατι απο πελατη αναλαμβανει αυτη προσωπικα το θεμα.
περι αυτου μιλαω!!!
για να μη μιλησω για εξωτερικο π.χ Artemis. εχει συμβει ποτε κατι τετοιο??? οσοι εχουν παει δεν εχουν να πουν το παραμικρο...
πηγαινε πες το στην υπευθυνη και εαν ειναι σωστη θα σου ειστρεψει τα λεφτα σου και θα επιληφθει του θεματος.
αλλα οχι ομαδικο τουμπεκι!!!!
αλλα οταν το βλεπουμε μοιρολατρικα το θεμα τα θελουμε και τα παθαινουμε!

Φίλε στο Ατρεμις (επειδή έχει τύχει να πάω) έχει χρηματοθυρίδα κοντά στο ATM και βάζεις εκεί όλα τα πολύτιμα.
Τώρα για τις υπέυθυνες των μαγαζιών πολυτελείας μην ξεχνάς ότι δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο μέχρι σήμερα.
Το είπες στην κ. Ελένη το πάθημα σου επι τόπου ή το ανακάλυψες αργότερα; Διότι ως γνωστόν ουδέν λάθος πέραν του ταμείου δεν αναγνωρίζεται
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
τη γνωμη μου για το μαζαγι την εχω εκφρασει πολλες φορες. Φιατακι που με το ζορι θελει να το παιξει ΒΜW.

ΟΜΩΣ:

Στα μασατζιδικα οι πορτες (και τα αιδια) ανοιγουν με την επισκεψιμότητα. Η ιδια κοπελα, σε αλλον θα κανει μασαζ και μονο με πετσετα στο πουτσο και σε αλλον θα ξεκωλιαζεται και θα παρτουζιαζεται. This is the case.

Οποιος θελει να γαμησει πρωτη φορα, παει στα σιγουρακια του κεντρου, δινει 60-70 και τελειωνει η υποθεση.

Αν θελεις χλιδα, με υπομονη και χρημα τη βρισκεις στο της Π. Ιωακειμ και σπα σε 5αρια χοτελ.

Το Λ-10, προσπαθει - χωρις επιτυχια- να το παιξει ενδιαμεση περιπτωση. Με 15 χροναι εμπειρια στο χωρο λεω ΕΥΘΕΩΣ στους νέους στο σπορ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ εκει. θα τους σπασουν τα αρχιδια σταμπα και θα χασουν το motivation για εξερευνηση.

+100000000000000000000000000000000000
 

TH_AX

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπν επειδη το εχετε γαμησει το θεματακι θα ειμαι συντομος και σαφης.....
καταρχην δεν θελω να πει καποιος οτι προμοταρω το μαγαζι γιατι τον προκαλω να διαβασει παλαιοτερα ποστ μου για να δει τα καντηλια που εχω κατεβασει στην ελενη ( η αλλιως σουλα για να δωσω και την απαντηση στο ερωτημα του φιλου πριν)
-ειναι το μοναδικο μαγαζι που διαθετει χρηματοκιβωτιο αρα οποιοσδηποτε διαμαρτυρηθει οτι του εκλεψαν κατι σιγουρα δεν ευθυνεται η διευθυνση του μαγαζιου αφου εχει λαβει τα μετρα της
- χρεωνει 80 ευρω το μασαζ +20 για τα παρεταιρω κατι το οποιο αν το συγκρινεις με τα μαγαζια του κεντρου 70 + 20 ειναι VFM αν λαβεις υποψη χωρο-εξοπλισμο- θεραπευτριες-υπηρεσιες μασαζ
- σιγουρα δεν το προτεινω σε νεους που θελουν να φανε με την πρωτη γιατι δυσκολα θα τα καταφερουν, το πιο πιθανο να φτασουν μεχρι φραπεδια την πρωτη φορα
-εγω προσωπικα ειχα ριξει ακυρο, επεστρεψα μετα απο καποιους μηνες και τυχαινω αλλης συμπεριφορας και αντιμετωπισης



δεχομαι οποιαδηποτε συζητηση και αντιλογο, σε καμια περιπτωση δεν θα δεχτω το χαρακτησρισμο του προμοτορα.....


Δηλ. δε το συνιστάς σε κάποιον να πάρει ένα κουπόνι από groupοn και να δοκιμάσει? με κανα 20αρι έξτρα επι τόπου δε θα έχει τπτ παραπάνω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom