Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειμαι της πιατσας, για αυτο σε ρωταω για να μου εξηγησεις.... και ποια το εκανε αυτο??? η χρυσανθη??
Απο οτι ακουστηκε ... τριγυρω, ναι!
Αν και αυτες που το ειπανε, δεν ειναι και πολυ ... εμπιστοσυνης, αλλα διερευσε και απο μεσα!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Απο οτι ακουστηκε ... τριγυρω, ναι!
Αν και αυτες που το ειπανε, δεν ειναι και πολυ ... εμπιστοσυνης, αλλα διερευσε και απο μεσα!
τουλαχιστον εκανε τιποτα ο φουκαρας ή μονο πληρωσε ???
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Ναι, καλα τα λες! Και οχι μονο! Πριν φυγεις, ψαξε και λιγο το .... πορτοφολι σου! Απλη συμβουλη! Ιφιγενεια, .... λιγο επικυνδηνη, οπως και η ... υπεφθηνη! Εμαθα απο ... αστερι, οτι ... δαγκωσε!

ο σωστός όρος είναι έκλεψε, δαγκώνω σημαίνει εξαπατώ για να αποσπάσω χρήματα ( άλλο κλεψιά, άλλο απάτη) ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ο σωστός όρος είναι έκλεψε, δαγκώνω σημαίνει εξαπατώ για να αποσπάσω χρήματα ( άλλο κλεψιά, άλλο απάτη) ;)

ωραίο μαγαζί.....να ξαναπάτε....εγω θα κουβάλαγα επιτόπου την Αστυνομία και να έβλεπα την Ελένη αν μπορεί εκεί να κάνει μαγκιές.....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αν εγινε οντως αυτο λεμε για πολλες κλωτσιες ειναι !!!!!!!

 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ωραίο μαγαζί.....να ξαναπάτε....εγω θα κουβάλαγα επιτόπου την Αστυνομία και να έβλεπα την Ελένη αν μπορεί εκεί να κάνει μαγκιές.....
Καμια φορα, φταιμε και εμεις! Ψαχνουμε παντα κατι νεο, και οταν δουμε κατι μικρο και καυτο, τρεχουμε σαν τους  :jerking: μηπως και  :fuck2:! Ξερουμε παρολα αυτα, οτι τις πρωτες 5-6-7 φορες, θα φυγουμε με το  :jerking: στο χερι!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ναι αλλα ολο λογια ειστε εσεις που πατε... κανετε οτι κανετε λετε ευχαριστω και μετα ερχεστε εδω και λετε να κανουμε αυτο, και το αλλο κτλ κτλ ...
και κοκο τιποτα!
εαν εχετε κατι υποψη σας καντε το!!!!! απο λογια χορτασαμε!!!
εχετε κατι να πειτε στην αστυνομια? πειτε το! δεν εχετε. μοκοτο!
αλλα ετσι ειναι, πρωτα τρωτε καλα καλα και μετα η πουτανα η ετσι και η καριολα η γιουβετσι!!!
ή δεν πατας στα κολωμαγαζα αυτα ή εαν πατας και δεις κατι κανεις φασαρια!
η γνωμη μου.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
ναι αλλα ολο λογια ειστε εσεις που πατε... κανετε οτι κανετε λετε ευχαριστω και μετα ερχεστε εδω και λετε να κανουμε αυτο, και το αλλο κτλ κτλ ...
και κοκο τιποτα!
εαν εχετε κατι υποψη σας καντε το!!!!! απο λογια χορτασαμε!!!
εχετε κατι να πειτε στην αστυνομια? πειτε το! δεν εχετε. μοκοτο!
αλλα ετσι ειναι, πρωτα τρωτε καλα καλα και μετα η πουτανα η ετσι και η καριολα η γιουβετσι!!!
ή δεν πατας στα κολωμαγαζα αυτα ή εαν πατας και δεις κατι κανεις φασαρια!
η γνωμη μου.

Καλά με την χλίδα που παίζει εκεί δεν το λες και κωλομάγαζο
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Καλά με την χλίδα που παίζει εκεί δεν το λες και κωλομάγαζο
καλα μια απο τα ιδια... δεν μιλησα για την χλιδα ρε μεγαλε...
εκτος και εαν κανεις οτι δεν καταλαβαινεις...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ναι αλλα ολο λογια ειστε εσεις που πατε... κανετε οτι κανετε λετε ευχαριστω και μετα ερχεστε εδω και λετε να κανουμε αυτο, και το αλλο κτλ κτλ ...
και κοκο τιποτα!
εαν εχετε κατι υποψη σας καντε το!!!!! απο λογια χορτασαμε!!!
εχετε κατι να πειτε στην αστυνομια? πειτε το! δεν εχετε. μοκοτο!
αλλα ετσι ειναι, πρωτα τρωτε καλα καλα και μετα η πουτανα η ετσι και η καριολα η γιουβετσι!!!
ή δεν πατας στα κολωμαγαζα αυτα ή εαν πατας και δεις κατι κανεις φασαρια!
η γνωμη μου.

Τα μπέρδεψες λίγο.....ημουν ξεκάθαρος...αλλο πάω σε κάποιο μαγαζί και δεν περνάω καλά,οπότε αφ' ενός δεν ξαναπάω και ερχομαι κι εδώ και ενημερώνω τους υπόλοιπους,και άλλο πάω σε ενα μαγαζί και την ωρα που είμαι στο μπάνιο μου ξαφρίζουν το πορτοφόλι.....

Στο συγκεκριμένο μαγαζί,υπάρχουν παράπονα συναγωνιστών ότι πληρώνουν πολλά και δεν παίρνουν τις υπηρεσίες που θέλουν...οκ.Αυτό είναι θεμιτό να αναφέρεται εδω,υπο μορφήν ενημέρωσης....Και προσωπικά,δεν το θεωρώ κοροιδία....το μαγαζί π.χ. χρεώνει 100 ευρώ για ένα καλό μασαζ,χωρίς τίποτε άλλο...που είναι το μεμπτόν? δεν σου αρέσει,μην ξαναπάς...δεν σε κοροιδεψε κανεις....
Οταν ομως σου κλέβουν λεφτά,η αντίδρασή σου πρέπει να είναι αμεση και έντονη....τώρα,αν είσαι παντρεμμένος και φοβασαι το σκάνδαλο,η ντρέπεσαι να αντιδράσεις,αυτό είναι άλλο θέμα....
Αλλωστε,υπάρχει η λύση...βάλε 80-100 ευρώ στην τσέπη σου και ασε το πορτοφόλι,το κινητό και ολα τα άλλα στο αυτοκίνητο....η πήγαινε σε μαγαζιά που έχουν ντουσιέρα στο δωμάτιο....απλά πράγματα....
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Τα μπέρδεψες λίγο.....ημουν ξεκάθαρος...αλλο πάω σε κάποιο μαγαζί και δεν περνάω καλά,οπότε αφ' ενός δεν ξαναπάω και ερχομαι κι εδώ και ενημερώνω τους υπόλοιπους,και άλλο πάω σε ενα μαγαζί και την ωρα που είμαι στο μπάνιο μου ξαφρίζουν το πορτοφόλι.....

Στο συγκεκριμένο μαγαζί,υπάρχουν παράπονα συναγωνιστών ότι πληρώνουν πολλά και δεν παίρνουν τις υπηρεσίες που θέλουν...οκ.Αυτό είναι θεμιτό να αναφέρεται εδω,υπο μορφήν ενημέρωσης....Και προσωπικά,δεν το θεωρώ κοροιδία....το μαγαζί π.χ. χρεώνει 100 ευρώ για ένα καλό μασαζ,χωρίς τίποτε άλλο...που είναι το μεμπτόν? δεν σου αρέσει,μην ξαναπάς...δεν σε κοροιδεψε κανεις....
Οταν ομως σου κλέβουν λεφτά,η αντίδρασή σου πρέπει να είναι αμεση και έντονη....τώρα,αν είσαι παντρεμμένος και φοβασαι το σκάνδαλο,η ντρέπεσαι να αντιδράσεις,αυτό είναι άλλο θέμα....
Αλλωστε,υπάρχει η λύση...βάλε 80-100 ευρώ στην τσέπη σου και ασε το πορτοφόλι,το κινητό και ολα τα άλλα στο αυτοκίνητο....η πήγαινε σε μαγαζιά που έχουν ντουσιέρα στο δωμάτιο....απλά πράγματα....
Ετσι ειναι φιλε μου!
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Οταν φταιει μια κοπελα για τον Α-Β λογο, δεν λεμε οτι ολο το μαγαζι ειναι ετσι! Ο φιλος, προφανος, γιαυτο θυμωσε!
Με την ίδια λογική και την μεγαλύτερη μουνάρα να έσκιζες και μετά να σου έπαιρνε τα λεφτά από το πορτοφόλι χωρίς να πάρεις χαμπάρι, θα έβριζες το βιζιτάδικο;;;

Το λάθος κατά την γνώμη μου είναι να πηγαίνεις φορτωμένος (λίγα λεφτά και όχι κάρτες μαζί)
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Τα μπέρδεψες λίγο.....ημουν ξεκάθαρος...αλλο πάω σε κάποιο μαγαζί και δεν περνάω καλά,οπότε αφ' ενός δεν ξαναπάω και ερχομαι κι εδώ και ενημερώνω τους υπόλοιπους,και άλλο πάω σε ενα μαγαζί και την ωρα που είμαι στο μπάνιο μου ξαφρίζουν το πορτοφόλι.....

Στο συγκεκριμένο μαγαζί,υπάρχουν παράπονα συναγωνιστών ότι πληρώνουν πολλά και δεν παίρνουν τις υπηρεσίες που θέλουν...οκ.Αυτό είναι θεμιτό να αναφέρεται εδω,υπο μορφήν ενημέρωσης....Και προσωπικά,δεν το θεωρώ κοροιδία....το μαγαζί π.χ. χρεώνει 100 ευρώ για ένα καλό μασαζ,χωρίς τίποτε άλλο...που είναι το μεμπτόν? δεν σου αρέσει,μην ξαναπάς...δεν σε κοροιδεψε κανεις....
Οταν ομως σου κλέβουν λεφτά,η αντίδρασή σου πρέπει να είναι αμεση και έντονη....τώρα,αν είσαι παντρεμμένος και φοβασαι το σκάνδαλο,η ντρέπεσαι να αντιδράσεις,αυτό είναι άλλο θέμα....
Αλλωστε,υπάρχει η λύση...βάλε 80-100 ευρώ στην τσέπη σου και ασε το πορτοφόλι,το κινητό και ολα τα άλλα στο αυτοκίνητο....η πήγαινε σε μαγαζιά που έχουν ντουσιέρα στο δωμάτιο....απλά πράγματα....

1ον. Εαν εισαι παντρεμενος και την επαθες ετσι... ας προσεχες.
2ον. Εαν δεν εισαι και την επαθες και απλα ντρεπεσαι να κανεις φασαρια...τι να πω??? κατσε να σου τρωνε τα λεφτα οι πουτανες
3ον. Επειδη βρισκουν και τα κανουν εχουν οι υπολοιποι ευθυνη που δεν της το κλεινουν!!!

Δεν ειναι προσωπικα αυτα για σενα αλλα για οποιον δεν το κανει
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω τωρα θελω να δω την ελενη που θα διαβαζει αυτα τα ποστ και θα εχει την ιφη απεναντη και θα τις χωνει μπινελικια μην την εδιωξε κιολας εδω τα τιπς δεν αφηνει στα κοριτσια οχι την κλεψια και θα της λεει με τονο καλα ξαφρισες 100 ευρα εγω δεν θα παρω τιποτα χαχααχαχχαχααχαχχχχαχαχα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom