Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Btw χτες που πέρασα να δω γιατί δεν είχα ξαναπάει δεν μου άνοιξαν....... ή δεν ήταν μέσα.....
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
489
Κριτικές
17
Like
1.056
Πόντοι
6.760
Πριν κανά μήνα μπερδεύτηκα και μπήκα στη σχολή χορού στο Ισόγειο.
Ζήτησα συγνώμη και βγήκα.
Ξεπατωθήκανε στο γέλιο 2 μουνάκια που ήταν μέσα.
Το ασανσέρ καρακιτσαριό με μοκέτα στους τοίχους.
Ο χώρος μοντέρνος αλλά άσχετος με το υπόλοιπο κτίριο που είναι υπέροχο νεοκλασικό.
Πήγα με κουπόνι , με έτριψε μια καλή κυρία ,έφυγα με την ίδια ποσότητα σπέρματος στ αρχίδια μου με αυτή που μπήκα.
 

FantomFantasma

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πριν κανά μήνα μπερδεύτηκα και μπήκα στη σχολή χορού στο Ισόγειο.
Ζήτησα συγνώμη και βγήκα.
Ξεπατωθήκανε στο γέλιο 2 μουνάκια που ήταν μέσα.
Το ασανσέρ καρακιτσαριό με μοκέτα στους τοίχους.
Ο χώρος μοντέρνος αλλά άσχετος με το υπόλοιπο κτίριο που είναι υπέροχο νεοκλασικό.
Πήγα με κουπόνι , με έτριψε μια καλή κυρία ,έφυγα με την ίδια ποσότητα σπέρματος στ αρχίδια μου με αυτή που μπήκα.

Με κουπόνι δεν πρόκειται να κάνεις κάτι παραπάνω από μασάζ.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
Btw χτες που πέρασα να δω γιατί δεν είχα ξαναπάει δεν μου άνοιξαν....... ή δεν ήταν μέσα.....

ετσι όπως τα γράφεις νόμιζα ότι ειχες κάνει διατριβή το ιδρυμα ,αλλά τωρα βλέπω ότι πέρναγες απέξω..Η σχολή ζωρού ισχύει που λεει ο φιλαράκος. Τώρα 20 ευρο μσαζ και εκτόνωση δεν πάει ρε φίλε ,όταν οι άλλοι το πληρώνουν απο 80+
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
ετσι όπως τα γράφεις νόμιζα ότι ειχες κάνει διατριβή το ιδρυμα ,αλλά τωρα βλέπω ότι πέρναγες απέξω..Η σχολή ζωρού ισχύει που λεει ο φιλαράκος. Τώρα 20 ευρο μσαζ και εκτόνωση δεν πάει ρε φίλε ,όταν οι άλλοι το πληρώνουν απο 80+

Αγαπητέ μου δεν χρειάζεται να κάνεις διατριβή όταν ακούς ότι θέλουν 100 για συνεδρία χωρίς ...... και  να φτάσεις τις 4 ή 5 συνεδρίες για να αποφασίσει η κορασίς να σου δώσει αυτό που άλλες δίνουν με 60 ή 80 ευρώ από την πρώτη φορά.
Προχτές βρέθηκα εκεί κοντά και είπα να δω το χώρο και βασικά τις κοπέλες, να δω πόσο γαμάτες είναι που να αξίζει να δώσει κάποιος (όχι εγώ βέβαια)για πάρτη τους ένα σωρό λεφτά. Ίσως με ψυχολόγησαν από την κάμερα και δεν μου άνοιξαν.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ μου δεν χρειάζεται να κάνεις διατριβή όταν ακούς ότι θέλουν 100 για συνεδρία χωρίς ...... και  να φτάσεις τις 4 ή 5 συνεδρίες για να αποφασίσει η κορασίς να σου δώσει αυτό που άλλες δίνουν με 60 ή 80 ευρώ από την πρώτη φορά.
Προχτές βρέθηκα εκεί κοντά και είπα να δω το χώρο και βασικά τις κοπέλες, να δω πόσο γαμάτες είναι που να αξίζει να δώσει κάποιος (όχι εγώ βέβαια)για πάρτη τους ένα σωρό λεφτά. Ίσως με ψυχολόγησαν από την κάμερα και δεν μου άνοιξαν.

μάλον δεν γράφεις στην κάμερα ,κοίτα να το βελτιώσεις
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
μάλον δεν γράφεις στην κάμερα ,κοίτα να το βελτιώσεις

Κοίτα, γράφω δεν γράφω το πρόβλημα δεν είναι δικό μου. Δεν έχουν πάρει σέντσι από μένα ποτέ, που καμιά 40αριά συνεδρίες σίγουρα τις κάνω το χρόνο. Ο καθείς κάνει τις επιλογές του.
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Επανερχομε , μηπως μπορει να μας πει καποιος για τη Νικολετα , αν προσφερει και αλλες υπηρεσιες εκτος του μασαζ και πως μπορει καποιος να της το ζητησει ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Επανερχομε , μηπως μπορει να μας πει καποιος για τη Νικολετα , αν προσφερει και αλλες υπηρεσιες εκτος του μασαζ και πως μπορει καποιος να της το ζητησει ?
...απλο.μιλας με την ιδια,και τις λες τι θελεις.αν δεις,μισολογα,χαιρετας...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Btw χτες που πέρασα να δω γιατί δεν είχα ξαναπάει δεν μου άνοιξαν....... ή δεν ήταν μέσα.....

Δεν είναι ασυνήθιστο να μην ανοίγουν αν δεν έχεις ραντεβού. Δεν λέω πως κάτι τέτοιο συμβαίνει πάντα, όμως κάποιες φορές συμβαίνει (ειδικά όταν έχουν πολύ κόσμο στα δωμάτια ή/και αν δουν τη φάτσα σου στο θυροτηλέφωνο και δεν την ταυτοποιήσουν με κάποιο καλό πελάτη).
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ότι και να είναι στα παπάρια μου αν ανοίγουν και αν δεν ανοίγουν
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
Η προσφορά με τα 25€ που είχαν πριν 1,5 χρονο ισχύει ακόμα ;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
περίμενε κανα δυό χρόνια ακόμα μπορεί να πέσει στα 20 ευρώ
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος που εχει ''φαει'' μπριζολα να μας πει ποιες κοπελες την σερβιρουν ?
:fuck2: :fuck2:
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Χείλη ερμητικά κλειστά
κανενας δεν θα μας πει τελικα ...
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Έχει ακόμα προσφορές με 25 Ευρώ. Αν κάνεις μια αναζήτηση θα βρεις.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
25 ευρώ για μπριζόλα? θασαι τρελλός....
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
με 25€ εχει μονο μασαζ και αν ξερεις τον ''κωδικο'' δινεις αλλα 100 ή 80 δεν εχω δοκιμασει και τρως και μπριζολα , αλλα αυτοι που τον ξερον δε μιλαν
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ρε τα κωλόπαιδα να μην μας λένε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom