Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.678
Κριτικές
24
Like
2.391
Πόντοι
2.420
Πηδιούνται όλες ή να μου πεις κανα όνομα να εστιάσω?
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Ονοματα και περιγραφες θα πει κανενας συναγωνιστης ?
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
όλες όχι.αλλά και ακόμα μερικές θέλει χρημα γενικά.
ξερεις ονοματα απ αυτες που κανουν φουλ? να ξερουμε με ποιες τουλαχιστων  να ζηταμε συνεδρια;;;;  βοηθηστε λιγο οι γνωστες!!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.991
Like
29.084
Πόντοι
5.006
ξερεις ονοματα απ αυτες που κανουν φουλ? να ξερουμε με ποιες τουλαχιστων  να ζηταμε συνεδρια;;;;  βοηθηστε λιγο οι γνωστες!!!
φιλέ πρεπει τα κατοσταρικα να φεύγουν στην αρχή σωριδον.θέλει υπομονή και χρήμα..
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
φιλέ πρεπει τα κατοσταρικα να φεύγουν στην αρχή σωριδον.θέλει υπομονή και χρήμα..
το ξερω εχω ρωτησει και μαθει περιπου πως παιζεις εκει! απλα αν ξερεις απ την αρχη τουλαχιστον ποιες παιζουν με εξτρα και επιλεξεις απο την αρχη αυτες να κανεις παιχνιδι, πιστευω οτι θα γλιτωσεις  σημαντικο και χρονο και χρημα! νομιζω??.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Και γιατί να πας φίλε μου εκεί. Υπάρχουν τόσες και τόσες που τρως με την πρώτη. Σου περισσεύουν 3-4 κατοστάρικα?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.991
Like
29.084
Πόντοι
5.006
Και γιατί να πας φίλε μου εκεί. Υπάρχουν τόσες και τόσες που τρως με την πρώτη. Σου περισσεύουν 3-4 κατοστάρικα?
δεν καταλαβαίνουν  ρωτάνε κάποια πραγματα και νομίζουν θα τους πούμε ενα όνομα και θα πάνε να φάνε αμέσως.τέλος πάντων τους λέμε τι παιζει με τον ενα η τον άλλο τροπο αλλά...αρα θέλουν και φαίνεται οτι φυσάει το χρήμα...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τελικά δεν πρέπει να τους απαντάμε νομίζω. Ο συγκεκριμένος είναι μέλος εδώ και κανένα ΄χρόνο, όλοψάχνει και ζητάει κοπέλες και απόψεις, αλλά δεν έχει ανεβάσει καμία κριτική. "το γαμάς κύριε πρόεδρε ή δεν το γαμάς" που λέει και το σχετικό ανέκδοτο.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Και γιατί να πας φίλε μου εκεί. Υπάρχουν τόσες και τόσες που τρως με την πρώτη. Σου περισσεύουν 3-4 κατοστάρικα?
φιλε ntany ξερω καλα οτι παιζει με την πρωτη  σε πολλα μαγαζια στην πιατσα και εχω γυρισει αρκετα, αλλα δεν μπορω προσωπικα οσο καλη και να ναι η αλλη στο μασαζ να περασω μαζιτης αν ειναι γρια, χοντρη 'η μετρια προς το μπαζο!  ειμαι 30-35 γυμναζομαι και ψαχνω εως αυτες τις ηλικιες και κατι αναλογο... οπως θα ξερεις στο μασαζ σπανιζουν τετοιες κοπελες, οποτε αναγκαστικα αφου μ αρεσει το σπορ, οπου ακουω οτι παιζει κατι καλο (για τα γουστα μου) προσπαθω να αποκτω εμπειριες. συμφωνω ομως οτι τα 100 και τα 100+ ειναι πολλα  οτι και να λεμε τωρα (και χωρις απο την αρχη να παιρνεις αυτο που θες) και κυριος στην εποχη μας.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Τελικά δεν πρέπει να τους απαντάμε νομίζω. Ο συγκεκριμένος είναι μέλος εδώ και κανένα ΄χρόνο, όλοψάχνει και ζητάει κοπέλες και απόψεις, αλλά δεν έχει ανεβάσει καμία κριτική. "το γαμάς κύριε πρόεδρε ή δεν το γαμάς" που λέει και το σχετικό ανέκδοτο.
τον γαμας και εχεις και δικιο!!! :cheesy: :cheesy: και μαλιστα σημερα σκεφτομουν ακριβος αυτο.  αλλα παλι ερχομαι σ αυτο που σου ειπα πιο πανω, τα γουστα μου διαφερουν απο των περισσοτερων εδω μεσα και τον τελευταιο καιρο παιζω μονο με τζεσικα απο μ289 που εχει σχολιαστει πολλακις... θα επανορθωσω! οκ?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η συζήτηση χωρίς παρεξήγηση, πάντα κάνει καλό. Εξάλλου όλοι έχουμε κάνει ένα σωρό μαλακίες. Καλό σου βράδυ.
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Νικολετα ξερεις καποιος να μας ενημερωση αν κανει κατι αλλο εκτος απο μασαζ ? :pipa2: :tits: :fuck2: :s&m_1:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για τη Νικολετα ξερεις καποιος να μας ενημερωση αν κανει κατι αλλο εκτος απο μασαζ ? :pipa2: :tits: :fuck2: :s&m_1:

Κάνει όπως λένε και κάτι σουτζουκάκια γαμάτα. Και αν υπάρχει και καλή χημεία κάνει και καλά πάσταφλώρα
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
για τα εξτρα κανονιζεις μαζι της ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom