Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Να υποθέσω ότι το σωστό άτομο είναι η σερίφισσα. Αλλιώς τρέχα γύρευε. Όσο για τα 105-125 πολλά....
 

gric

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μου εκαναν προσφατα ενα δωορο απο εκει. πως μπορω να το κανω upgrade
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.991
Like
29.084
Πόντοι
5.006
καλυτερα να παει απο κει...να κανει μια συζητηση,και να πει οτι θελει..απο το τηλ,το ποιο πιθανο, ειναι να φαει (χυλο)πιτα...
ενω απο κοντα δεν θα φαει και φρεσκος κιολας...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παρε τηλ.και κλεισε ραντεβου , πες τους αν παιζει και τιποτα εξτρα με χρηματα επι πλεον
καλυτερα να παει απο κει...να κανει μια συζητηση,και να πει οτι θελει..απο το τηλ,το ποιο πιθανο, ειναι να φαει (χυλο)πιτα...
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα να παει απο κει...να κανει μια συζητηση,και να πει οτι θελει..απο το τηλ,το ποιο πιθανο, ειναι να φαει (χυλο)πιτα...
αν παει απο κει , παιζει ναμη του ανοιξουν αν δε τον ξερουν
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασμα από εκεί πριν μερικές ημέρες. Ήταν η τρίτη φορά που πήγα  (τις άλλες δυο δεν μου άνοιξαν). Μετά από όσα έχω διαβάσει εδώ, δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω σε δωμάτιο αλλά ήθελα να δω τα υπόλοιπα. Στο γραφείο η χοντρή, μέτραγε λεφτά, και μετά τα έκανε μάτσο και τα έβαλε στη μέση της. Μάλλον λόγω πολύ εμπιστοσύνης. Ωραίος χώρος και ειδικά δωμάτια για σάουνα, τζακούζι κλπ. Πέντε κοπέλες από τις οποίες (από όσο μπόρεσα να δω γιατί δυο μόλις που σκάσανε το πρόσωπο από το διάδρομο) εκτός από μια οι άλλες απλά καλοφτιαγμένες. Μου άρχισε η χοντρή τα τυπικά περί μασάζ και μόνο κλπ. Αναχώρησα γιατί γιαυτό πήγα και δεν μπαίνω στη λογική να τις χρυσοπληρώσω.
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα να παει απο κει...να κανει μια συζητηση,και να πει οτι θελει..απο το τηλ,το ποιο πιθανο, ειναι να φαει (χυλο)πιτα...

Καλησπερα σε ολους. Αποψη μου ειναι να μην χανετε το χρονο σας αυτο το καιρο με αυτο το μαγαζι. Κυριος λογος ειναι η
εμφανιση των γυναικων που προσφερουν full προγραμμα αυτην την περιοδο, που εκτος ελαχιστων περιπτωσεων δεν αξιζουν τα 100
ευρω ουτε κατα διανοια. Για παραδειγμα, θα βρειτε πολυ καλυτερες γυναικες απο εμφανιση στο Σ80 (που ουτως η αλλως λειτουργει
κατω απο την ομπρελλα της κα. Ελενης). Επομενως εαν καποιος θελει να προσπαθησει να φαει μπριζολα απο πραγματικα ωραιες γυναικες,
θα προτεινα το Σ80 ή το σουφι σπα ή το Φαληρου 15 (αν και το τελευταιο δεν ανανεωνεται απο ροστερ πολυ συχνα τελευταια). Καλο
βραδυ.
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα από εκεί πριν μερικές ημέρες. Ήταν η τρίτη φορά που πήγα  (τις άλλες δυο δεν μου άνοιξαν). Μετά από όσα έχω διαβάσει εδώ, δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω σε δωμάτιο αλλά ήθελα να δω τα υπόλοιπα. Στο γραφείο η χοντρή, μέτραγε λεφτά, και μετά τα έκανε μάτσο και τα έβαλε στη μέση της. Μάλλον λόγω πολύ εμπιστοσύνης. Ωραίος χώρος και ειδικά δωμάτια για σάουνα, τζακούζι κλπ. Πέντε κοπέλες από τις οποίες (από όσο μπόρεσα να δω γιατί δυο μόλις που σκάσανε το πρόσωπο από το διάδρομο) εκτός από μια οι άλλες απλά καλοφτιαγμένες. Μου άρχισε η χοντρή τα τυπικά περί μασάζ και μόνο κλπ. Αναχώρησα γιατί γιαυτό πήγα και δεν μπαίνω στη λογική να τις χρυσοπληρώσω.

Ναι ακριβως μονο μασαζ κανουν εκει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gric

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα να παει απο κει...να κανει μια συζητηση,και να πει οτι θελει..απο το τηλ,το ποιο πιθανο, ειναι να φαει (χυλο)πιτα...
Θα κλεισω ραντεβου με την δωροκαρτα που μου εφεραν κ απο κοντα θα προσπαθησω για το εξτρα. Στο χερι τους ειναι τι επενδυση σε νεο πελατη θελουν να κανουν.....ενα μασαζ το θελω ουτως η αλλως
Ευχαριστω για το αμεσο feedback
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους. Αποψη μου ειναι να μην χανετε το χρονο σας αυτο το καιρο με αυτο το μαγαζι. Κυριος λογος ειναι η
εμφανιση των γυναικων που προσφερουν full προγραμμα αυτην την περιοδο, που εκτος ελαχιστων περιπτωσεων δεν αξιζουν τα 100
ευρω ουτε κατα διανοια. Για παραδειγμα, θα βρειτε πολυ καλυτερες γυναικες απο εμφανιση στο Σ80 (που ουτως η αλλως λειτουργει
κατω απο την ομπρελλα της κα. Ελενης). Επομενως εαν καποιος θελει να προσπαθησει να φαει μπριζολα απο πραγματικα ωραιες γυναικες,
θα προτεινα το Σ80 ή το σουφι σπα ή το Φαληρου 15 (αν και το τελευταιο δεν ανανεωνεται απο ροστερ πολυ συχνα τελευταια). Καλο
βραδυ.
Φίλε πιο είναι το Σ80;
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.583
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σε ολους. Αποψη μου ειναι να μην χανετε το χρονο σας αυτο το καιρο με αυτο το μαγαζι. Κυριος λογος ειναι η
εμφανιση των γυναικων που προσφερουν full προγραμμα αυτην την περιοδο, που εκτος ελαχιστων περιπτωσεων δεν αξιζουν τα 100
ευρω ουτε κατα διανοια. Για παραδειγμα, θα βρειτε πολυ καλυτερες γυναικες απο εμφανιση στο Σ80 (που ουτως η αλλως λειτουργει
κατω απο την ομπρελλα της κα. Ελενης). Επομενως εαν καποιος θελει να προσπαθησει να φαει μπριζολα απο πραγματικα ωραιες γυναικες,
θα προτεινα το Σ80 ή το σουφι σπα ή το Φαληρου 15 (αν και το τελευταιο δεν ανανεωνεται απο ροστερ πολυ συχνα τελευταια). Καλο
βραδυ.
στο φαληρου εχω παει 2 φορες μονο μασαζ.της ειπα για παραπανω λεω εχω λεφτα ποσα θες αλλα δε δεχοταν κουβεντα η σαβουροξανθια.εχω κοζαρει ενα μουνακι εκει μεσα και θελω να το φυστικοσω αλλα δε νομιζω να παιζει μπριζολα εκει .
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
στο φαληρου εχω παει 2 φορες μονο μασαζ.της ειπα για παραπανω λεω εχω λεφτα ποσα θες αλλα δε δεχοταν κουβεντα η σαβουροξανθια.εχω κοζαρει ενα μουνακι εκει μεσα και θελω να το φυστικοσω αλλα δε νομιζω να παιζει μπριζολα εκει .
εξηγηση,πριν μπεις μεσα.παιζει.100-120 ειναι οι τιμες.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
εξηγηση,πριν μπεις μεσα.παιζει.100-120 ειναι οι τιμες.
Ουτε καν 120 το μαξ που μου εχουν παρει για μπριζολα 4 χρονια που παω 110 και στο αδελφακι Σκ10 100
Στα 100 παιζει το Ελενας και το αδελφακι του Σολωνος 80 αρκει να συννενοηθεις ποιες κανουν τι,
γιατι δεν δινουν ολες μπριζολα.
Αυτο ισχυει και για τα δυο.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Και πόσες συνεδρίες θέλεις για να εισέλθεις τροπαιούχος στον κόλπο ?.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom