Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πάντα είχε διακριτικότητα η κα Ελένη. Επι Ομήρου είχα μπει και στο χωρο των θεραπαινίδων για να μη πέσω πάνω σε άλλον θαμώνα!
xaxa .....και στον χώρο 1Χ1 με τα απορρυπαντικά ..δεξιά όπως έμπαινες.... χαχα
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:dancing:
γιατί ρωτάς τι ισχύει αφού λές ότι έχεις προσωπική άποψη από το συγκεκριμένο μαγαζί?
πιστεύω ότι ιδέα δεν έχεις... και μάλλον δεν σε κόβω για πελάτη... κανενός μαγαζιού...
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

angel23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
161
Κριτικές
7
Like
266
Πόντοι
281
Ρε παλικάρια πήρα τηλ κτλ για να κόψω κίνηση και οι προσφορες στο Site τους ισχυουν..... αλλα αυτό είναι μόνο για μασαζ...

Για να τσιμπησουμε και εμεις κάτι παραπάνω..... ποιος θα μας συστήσει?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Να πας κανονικά χωρίς προσφορές, να χρηματοδοτήσεις (1-2)φορές και σιγά σιγά θα γευτείς και συ το νέκταρ!!

Δηλαδή αν δεν γινεις χορηγός φραπε δεν βλέπεις!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.993
Like
29.085
Πόντοι
5.006
Να πας κανονικά χωρίς προσφορές, να χρηματοδοτήσεις (1-2)φορές και σιγά σιγά θα γευτείς και συ το νέκταρ!!

Δηλαδή αν δεν γινεις χορηγός φραπε δεν βλέπεις!!
εξαρτάται και ποια θα πάρεις.γιατί είναι και μερικές στο δεν.χορηγός κανονικός πρεπει να γίνεις. ;)
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Το νεκταρ ΔΕΝ ειναι ο φραπες αλλα η μπριζολα που σερβιρουν μερικες εκει.
Σιγα μη σκαμε 80 και 100 για φραπε!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μήπως ξέρει κανείς αν παραμένει στο ρόστερ η Αννα η Περαιώτισσα?
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα.

Μια Κλειω λιγο γεματουλα που δουλευε πολυ παλια ισως προς 10ετιας μην σας πω στην Ομηρου ξερει κανεις αν ειναι στο καινουργιο ?

Επισης, γιατι δεν κανει κανεις περιγραφες των κοριτσιων που δουλευουν εκει να ξερουμε ?


 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Βολτα σημερα απο το μαγαζί

Με υποδεχτηκε ενα μαυρισμένο fuckable μωρο, της ειπα οτι παω πρωτη φορά και δεν εχω κλεισει ραντεβου..

εμφανιζεται η Ελενη και μου λεει..''πάμε μεσα να σου τα πω''....λέω εδώ είμαστε...

''από που μας βρήκες?'' με ρωτάει...λέω από το σαιτ...''α καλά, μην πιστευεις ότι γράφουν εκει'' μου λεει

αρχιζει να μου μιλά για εγκαταστάσεις και προγράμματα..της απαντω αμε΄σως μην μου τα λες, θέλω ένα προγραμματι χαλαρατωτικό με extra...

και αρχίζει...''εμείς δε λειτουργούμε έτσι, δε κάνουμε κανουμε τετοια...''αμα τωρα η κοπελα΄θελει κ σε γνωρισει δικο της θεμα κτλ κτλ''

καλα της λεεω εισαι σίγουρη???...''ναι ετσι ειναι, θα περασεις?''

της λεω..αλλη φορα...και φευγοντας με περιμεναν αλλα 2 μωρά στη πόρτα να με χαιρετησουν...μαλλον ειχαν στησει αυτι και ηταν ετοιμα....

παντως τα μωρα καλα....

δε δινω ουτε ενα ευρω..για να με γνωρισουν και καλα....στα @@ μου υπαρχουν τοσα αλλα μαγαζια..αυτοι χανουν....
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.678
Κριτικές
24
Like
2.391
Πόντοι
2.420
Παίδες για δώστε τα φώτα σας..οι μασέζ είναι Ελληνικής καταγωγής??
Σκέφτομαι να πάω κουπωνάτος,να ξέρω τι παίζει..
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Βολτα σημερα απο το μαγαζί

Με υποδεχτηκε ενα μαυρισμένο fuckable μωρο, της ειπα οτι παω πρωτη φορά και δεν εχω κλεισει ραντεβου..

εμφανιζεται η Ελενη και μου λεει..''πάμε μεσα να σου τα πω''....λέω εδώ είμαστε...

''από που μας βρήκες?'' με ρωτάει...λέω από το σαιτ...''α καλά, μην πιστευεις ότι γράφουν εκει'' μου λεει

αρχιζει να μου μιλά για εγκαταστάσεις και προγράμματα..της απαντω αμε΄σως μην μου τα λες, θέλω ένα προγραμματι χαλαρατωτικό με extra...

και αρχίζει...''εμείς δε λειτουργούμε έτσι, δε κάνουμε κανουμε τετοια...''αμα τωρα η κοπελα΄θελει κ σε γνωρισει δικο της θεμα κτλ κτλ''

καλα της λεεω εισαι σίγουρη???...''ναι ετσι ειναι, θα περασεις?''

της λεω..αλλη φορα...και φευγοντας με περιμεναν αλλα 2 μωρά στη πόρτα να με χαιρετησουν...μαλλον ειχαν στησει αυτι και ηταν ετοιμα....

παντως τα μωρα καλα....

δε δινω ουτε ενα ευρω..για να με γνωρισουν και καλα....στα @@ μου υπαρχουν τοσα αλλα μαγαζια..αυτοι χανουν....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.993
Like
29.085
Πόντοι
5.006
Παίδες για δώστε τα φώτα σας..οι μασέζ είναι Ελληνικής καταγωγής??
Σκέφτομαι να πάω κουπωνάτος,να ξέρω τι παίζει..
απο όλα έχει ο μπαξες.κουπονατος ξεχνά το οτι σκέφτεσαι αν σκέφτεσαι παραπανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom