Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εγώ στης κυρα Λένης με την πρώτη έφαγα... στο παλιό στην Ομήρου... με μια ξανθιά ψηλή... Βάσω νομίζω κάπου το 2007...
στην Λυκαβηττού έχω πάει μια φορά και η κοπέλα που διάλεξα μεχρι πίπα έφτανε...
αλλα ο γκάρυ καλα τα λέει...
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
επειδή τον βλέπω ότι με το καινούργιο nick είναι λίγο πιο ήρεμος, πιστεύω ότι θα καταλάβει ότι κάνει κακό.

Για να δούμε :)

καλησπέρα σε σένα και σε όσους πραγματικά ενημερώνουν

σε μένα τον φιλαράκο σου καλησπέρα δεν έχει ? θα σε μαλώσω !!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σε μένα τον φιλαράκο σου καλησπέρα δεν έχει ? θα σε μαλώσω !!

καλησπέρα και σε σένα !!!

άσε τον κόσμο να ενημερώσει, καλό για όλους είναι ;)

το να λες ιστορίες δεν βγάζει και πουθενά, γιατί μετά πολλαπλασιάζονται τα έμπειρα και παλιά μέλη που λένε τα πράγματα όπως είναι. Ggary1000, gepap και jorgekavlares είναι παλιά και έμπειρα μέλη, με πολύ μεγάλη προσφορά στην ενημέρωση μας ;)

λοιπόν, επειδή έχω να έρθω καιρό στο μαγαζί, θέλω ΕΣΥ να μου προτείνεις μια κοπέλα με καλό μασάζ και καλό δεύτερο μέρος. Επειδή έχω καταλάβει ότι δεν θέλεις να το κάνουμε βούκινο, δεκτό και πμ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
:s&m_3:Σε ολα τα δωματια η μπριζολα 100 και στο σιατσου 110 το ιδιο και στο αδελφακι του Σολ80
ποσο πιο συγκεκριμενος να γινω?
Το ποιες θεραπευτριες το κανουν θα στο πουν μονοι τους μετα απο κανα-δυο επισκεψεις.
Επισης εχουν παρακαλεσει για χαμηλο προφιλ και προσπαθω να το τηρησω.
Δεν γραφω γενικοτητες, εσυ και καποιοι αλλοι δεν θελετε να χαλασετε λεφτα και τα θελετε
ολα στο πιατο, εγω και καποιοι αλλοι να τα χωνουμε και εσυ να πηγαινεις κυριος
και να εχεις μπριζολα με τη 1η
Αν ηξερες μονο ποσους συναγωνιστες εχω ενημερωσει με πμ για γκομενες δηθεν στα "δεν"...
Οσο για το τι δεν παει καλα, μαλλον η τσιγκουνια σου, πηγαινε μερικες φορες και θα δεις!
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ????????????????????

Εσύ καλά τα λές. Απλά μερικοί νομίζω οτι τα θέλουν όλα στο πιάτο. Τώρα το θέμα χρημάτων είναι ένα πολύ βασικό κριτήριο. Οι τιμές της γειτονιάς της Λυκαβητού είναι αυτές που  εμένα τουλάχιστον με έχουν κάνει να αραιώσω τις επισκέψεις στα ιδρύματα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
καλησπέρα και σε σένα !!!

άσε τον κόσμο να ενημερώσει, καλό για όλους είναι ;)

το να λες ιστορίες δεν βγάζει και πουθενά, γιατί μετά πολλαπλασιάζονται τα έμπειρα και παλιά μέλη που λένε τα πράγματα όπως είναι. Ggary1000, gepap και jorgekavlares είναι παλιά και έμπειρα μέλη, με πολύ μεγάλη προσφορά στην ενημέρωση μας ;)

λοιπόν, επειδή έχω να έρθω καιρό στο μαγαζί, θέλω ΕΣΥ να μου προτείνεις μια κοπέλα με καλό μασάζ και καλό δεύτερο μέρος. Επειδή έχω καταλάβει ότι δεν θέλεις να το κάνουμε βούκινο, δεκτό και πμ.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Εσύ καλά τα λές. Απλά μερικοί νομίζω οτι τα θέλουν όλα στο πιάτο. Τώρα το θέμα χρημάτων είναι ένα πολύ βασικό κριτήριο. Οι τιμές της γειτονιάς της Λυκαβητού είναι αυτές που  εμένα τουλάχιστον με έχουν κάνει να αραιώσω τις επισκέψεις στα ιδρύματα.
Η αληθεια ειναι πως καποια μαγαζια ειναι ακριβοτερα λιγο εως πολυ, αλλα μερικες φορες αξιζει να πας μια
με 110 παρα 2 με 60 καποιες κοπελες το αξιζουν...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ξεχασα να αναφερω οτι και η κοπελα στην υποδοχη ηταν αρκετα γαμευσιμη...μια μελαγχρινη ηταν νεαρουλα...
Μαλλον το Μαρακι ειδες, λουκουμακι απιστευτο... μη ρωτησεις τι και πως γιατι θα μας "γραψει η τροχαια
για υπερβολικη ενημερωση"
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ????????????????????

Η βοήθεια που προσφέρεις είναι πάντα σημαντική και καλοδεχούμενη. Και αντί ν' ακούσεις ένα ευχαριστώ, "σου τη λένε" κι από πάνω. Αχαριστία αχάριστων ανθρώπων...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
:s&m_3:Σε ολα τα δωματια η μπριζολα 100 και στο σιατσου 110 το ιδιο και στο αδελφακι του Σολ80
ποσο πιο συγκεκριμενος να γινω?
Το ποιες θεραπευτριες το κανουν θα στο πουν μονοι τους μετα απο κανα-δυο επισκεψεις.
Επισης εχουν παρακαλεσει για χαμηλο προφιλ και προσπαθω να το τηρησω.
Δεν γραφω γενικοτητες, εσυ και καποιοι αλλοι δεν θελετε να χαλασετε λεφτα και τα θελετε
ολα στο πιατο, εγω και καποιοι αλλοι να τα χωνουμε και εσυ να πηγαινεις κυριος
και να εχεις μπριζολα με τη 1η
Αν ηξερες μονο ποσους συναγωνιστες εχω ενημερωσει με πμ για γκομενες δηθεν στα "δεν"...
Οσο για το τι δεν παει καλα, μαλλον η τσιγκουνια σου, πηγαινε μερικες φορες και θα δεις!
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ????????????????????
Τίποτα  άλλο  δεν χρειάζεται  να πείς . Μια χαρά  τα λες. Keep  on walking !! :rockon: :rockon:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Η βοήθεια που προσφέρεις είναι πάντα σημαντική και καλοδεχούμενη. Και αντί ν' ακούσεις ένα ευχαριστώ, "σου τη λένε" κι από πάνω. Αχαριστία αχάριστων ανθρώπων...
:thumbsup:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι πως καποια μαγαζια ειναι ακριβοτερα λιγο εως πολυ, αλλα μερικες φορες αξιζει να πας μια
με 110 παρα 2 με 60 καποιες κοπελες το αξιζουν...
Σωστός...τελικά αυτό το συμπέρασμα βγαίνει από όλα τα ανωτέρω!Αν το δείς και πρακτικά,χαμηλώνουν τις τιμές,χαμηλώνουν και τον χρόνο-υπηρεσίες...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
2
Like
1.450
Πόντοι
216
για το συγκεκριμενο ιδρυμα εχει απολυτο δικιο ο ggary100.
Πηγαινω απο εποχη ομηρου που δεν υπηρχε καν το νεο ιδρυμα...2006 περιπου...τοτε συχνος πελατης του 2 φορες της εβδομαδας...υπηρξανε φορες που πηρα απ το πρωτο ραντεβου με εκαστοτε κοπελα πληρες πακετο αλλα και με αλλες τιποτα..εις γνωση μου φυσικα αφου ειχα ενημερωθει οτι ξερεις φτανει ως εκει...αλλα εγω απλα ηθελα να το παλεψω οσο ηθελα και γουσταρα...απ την πρωτη φορα πληρες πιατο δυσκολα θα φας...αυτο γινεται παντου...ειτε ειναι μασαζ,ειτε μπαρ,ειτε μπουζουκια ειτε για φαγητο..ο καλος πελατης εχει και καλυτερη προσοχη-περιποιηση και ενημερωση....αυτα απο μενα...πλεον εχω αραιωσει πολυ τις επισκεψεις λογω οτι δεν ειμαι αθηνα.ο καθενας πραττει οπως νομιζει....και συμφωνα με την τσεπη του και τι θελει και που να διαθεσει
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
για το συγκεκριμενο ιδρυμα εχει απολυτο δικιο ο ggary100.
Πηγαινω απο εποχη ομηρου που δεν υπηρχε καν το νεο ιδρυμα...2006 περιπου...τοτε συχνος πελατης του 2 φορες της εβδομαδας...υπηρξανε φορες που πηρα απ το πρωτο ραντεβου με εκαστοτε κοπελα πληρες πακετο αλλα και με αλλες τιποτα..εις γνωση μου φυσικα αφου ειχα ενημερωθει οτι ξερεις φτανει ως εκει...αλλα εγω απλα ηθελα να το παλεψω οσο ηθελα και γουσταρα...απ την πρωτη φορα πληρες πιατο δυσκολα θα φας...αυτο γινεται παντου...ειτε ειναι μασαζ,ειτε μπαρ,ειτε μπουζουκια ειτε για φαγητο..ο καλος πελατης εχει και καλυτερη προσοχη-περιποιηση και ενημερωση....αυτα απο μενα...πλεον εχω αραιωσει πολυ τις επισκεψεις λογω οτι δεν ειμαι αθηνα.ο καθενας πραττει οπως νομιζει....και συμφωνα με την τσεπη του και τι θελει και που να διαθεσει
:thumbsup:
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
για το συγκεκριμενο ιδρυμα εχει απολυτο δικιο ο ggary100.
Πηγαινω απο εποχη ομηρου που δεν υπηρχε καν το νεο ιδρυμα...2006 περιπου...τοτε συχνος πελατης του 2 φορες της εβδομαδας...υπηρξανε φορες που πηρα απ το πρωτο ραντεβου με εκαστοτε κοπελα πληρες πακετο αλλα και με αλλες τιποτα..εις γνωση μου φυσικα αφου ειχα ενημερωθει οτι ξερεις φτανει ως εκει...αλλα εγω απλα ηθελα να το παλεψω οσο ηθελα και γουσταρα...απ την πρωτη φορα πληρες πιατο δυσκολα θα φας...αυτο γινεται παντου...ειτε ειναι μασαζ,ειτε μπαρ,ειτε μπουζουκια ειτε για φαγητο..ο καλος πελατης εχει και καλυτερη προσοχη-περιποιηση και ενημερωση....αυτα απο μενα...πλεον εχω αραιωσει πολυ τις επισκεψεις λογω οτι δεν ειμαι αθηνα.ο καθενας πραττει οπως νομιζει....και συμφωνα με την τσεπη του και τι θελει και που να διαθεσει
Όπως τα λες πλήρωνες για το δωμάτιο το στάνταρ ποσό και το πάλευες μέσα για τις επιπλέον υπηρεσίες με την θεραπεύτρια με συν χρήμα ανάλογα την κάθε μία .Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αλλά πιο πάνω λέει ότι με 110 η 110 ανάλογα το δωμάτιο συμφωνείς απέξω και πας σένα μπριζολιάζεις χωρίς άλλη χρέωση .Τελικά τι ισχύει.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
γιατί ρωτάς τι ισχύει αφού λές ότι έχεις προσωπική άποψη από το συγκεκριμένο μαγαζί?
πιστεύω ότι ιδέα δεν έχεις... και μάλλον δεν σε κόβω για πελάτη... κανενός μαγαζιού...
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
γιατί ρωτάς τι ισχύει αφού λές ότι έχεις προσωπική άποψη από το συγκεκριμένο μαγαζί?
πιστεύω ότι ιδέα δεν έχεις... και μάλλον δεν σε κόβω για πελάτη... κανενός μαγαζιού...

αν διάβαζες σωστά εγώ συμφωνώ με τον φίλο και λέω τα ίδια ακριβώς. Από τον καιρό των 2 της Ομήρου μέχρι το σήμερα  πληρώνεις ανάλογα το δωμάτιο (τότε 80) σήμερα από 80 ευρώ έως 90 και από εκεί και πέρα μέσα το παίζεις το έργο και δίνεις εξτρά εσύ ανάλογα την θεραπεύτρια . Ο φίλος σου λέει άλλα ,μιλάει για στάνταρ συμφωνία απέξω  .Και ρωτάω εσένα τον έμπειρο τι από τα δύο τελικά ισχύει ? και πάψε να μας την λες δεν υπάρχουν εδώ μέσα θεοί ,έγκυροι ,πονηροί ή ότι άλλο υπονοείς  κλπ αλλά κυνηγοί πληρωμένου νταραβεριού ,που σημαίνει όλοι πάνε στο ταμείο ,η ενημέρωση αφορά το πόσο και για τι υπηρεσίες !!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom