Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
στο λυκαβητου εχεις φάει;
αμέ... αλλά και με ήξερε η κυρα-Λένη ώστε να δώσει το ΟΚ... αλλά και βγαίνει και πολύ ακριβό τελικά... δεν νομίζω ότι συμφέρει...
πιπίνια έχει ένα σωρό... το θέμα είναι ότι δεν κάνουν όλες τα πάντα...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
ναι αλλά και το δήθεν μασαζ, που τελικά είναι καθαρό μπουρδέλο , βαρέως τύπου, τελικά μάλλον απωθεί, προσωπική γνώμη.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
συνεχώς η ίδια ερώτηση << η κότα έκανε το αυγό η το αυγό την κότα ?>>
τα πρώην Ομήρου ιδρύματα λειτουργούν πολλά χρόνια και το ασαφές ναι .όχι,ίσως κλπ τα κρατάει στην επιφάνεια σε αντίθεση με τα σαφώς μπριζολάδικα που δεν κρατούν ούτε τα προσχήματα κλείνουν το ένα πίσω από το άλλο
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Εγώ ρε παιδιά δε καταλαβαίνω οταν λέτε πρεπει να χαλάσες πολλα λεφτά για να φας μπριζόλα..δηλ πρεπει να πως πολλές φορες να πληρώσεις 80 ρια κ να μην γαμησεις η την ωρα που σε τρίβει της λες για κατι παραπάνω κ σου λεω φραπέ +20 πίπα +30 γαμησι +40
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.001
Like
29.100
Πόντοι
5.006
Εγώ ρε παιδιά δε καταλαβαίνω οταν λέτε πρεπει να χαλάσες πολλα λεφτά για να φας μπριζόλα..δηλ πρεπει να πως πολλές φορες να πληρώσεις 80 ρια κ να μην γαμησεις η την ωρα που σε τρίβει της λες για κατι παραπάνω κ σου λεω φραπέ +20 πίπα +30 γαμησι +40
να γινεις καλος πελατης να πηγαινεις συχνα οχι μια φορα στο τοσο.....
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Συχνά μονο με κουπόνια μπορω να πηγαίνω
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.001
Like
29.100
Πόντοι
5.006
Καλα θα κανεις γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι.....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Με κουπόνια δεν θα φας ποτέ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Βασικά όπως σε κόψουν είναι!!
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
την καλημερα μου..
εφοσον δεν επεισες με την πρωτη ματια ;) ... και η εντυπωση που αποκομισες ειναι οτι δεν.. μην το παιδευεις..
ειδικα εφοσον δεν επιθυμεις να το παιδεψεις..
Συμβουλη μου χωρις να σημαινει οτι εχω δικιο η αδικο.. καποια ιδρυματα εχουν και διατηρουν ενα status και πολλους και διαφορους λογους που δνε ειναι της στιγμης ουτε και απτωνται της αρμοδιοτητας μας ...ο καθε επιχειρηματιας επιλεγει πως θα δουλεψει και τι θελει.. το ιδιο και η Κα. Ελενη .. προσωπικα χαιρομαι για τον τροπο που επελεξε να λειτουργει γιατι σε ατομα σαν εμενα ( μιλαω προσωπικα για τον ευατο μου) μου παρεχει "καλυψη" η βιτρινα που εχει και εχω το κεφαλιμου ησυχο απο πολλες αποψεις.
το αν αποδιδει το προτζεκτ της?.. για να λειτουργει επιτυχημενα με την επενδυση που εχει κανει.. πιστευω οτι σιγουρα δεν μπαινει μεσα!! :dancing: :dancing:
κατα τα αλλα.. ειναι οπως σε ολα τα πριβε μαγαζια ... εχει δυσκολη "πορτα".. και οι υπηρεσιες που προσφερονται δεν προσφερονται σε ολους απο ολες... ο νοων νοειτω.. συμφωνεις ivan  ;)
καλη συνεχεια
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
την καλημερα μου..
εφοσον δεν επεισες με την πρωτη ματια ;) ... και η εντυπωση που αποκομισες ειναι οτι δεν.. μην το παιδευεις..
ειδικα εφοσον δεν επιθυμεις να το παιδεψεις..
Συμβουλη μου χωρις να σημαινει οτι εχω δικιο η αδικο.. καποια ιδρυματα εχουν και διατηρουν ενα status και πολλους και διαφορους λογους που δνε ειναι της στιγμης ουτε και απτωνται της αρμοδιοτητας μας ...ο καθε επιχειρηματιας επιλεγει πως θα δουλεψει και τι θελει.. το ιδιο και η Κα. Ελενη .. προσωπικα χαιρομαι για τον τροπο που επελεξε να λειτουργει γιατι σε ατομα σαν εμενα ( μιλαω προσωπικα για τον ευατο μου) μου παρεχει "καλυψη" η βιτρινα που εχει και εχω το κεφαλιμου ησυχο απο πολλες αποψεις.
το αν αποδιδει το προτζεκτ της?.. για να λειτουργει επιτυχημενα με την επενδυση που εχει κανει.. πιστευω οτι σιγουρα δεν μπαινει μεσα!! :dancing: :dancing:
κατα τα αλλα.. ειναι οπως σε ολα τα πριβε μαγαζια ... εχει δυσκολη "πορτα".. και οι υπηρεσιες που προσφερονται δεν προσφερονται σε ολους απο ολες... ο νοων νοειτω.. συμφωνεις ivan  ;)
καλη συνεχεια

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
στο εν λόγω ίδρυμα έχω τρακάρει πελάτες και κυρίες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Τελικά μήπως το Elena's ειναι VFM??και ότι πληρώνεις παίρνεις??Πρόσφατη εμπειρία μου με κλεισμένο ραντεβού(Νταιάνα)μετά από προ έτους με κουπόνια  2 επισκέψεις (αναγνωριστικές).Πρόγραμμα 1 ωρας στο δωμάτιο σιάτσου(90 ευρώ).Ολος ο χώρος πολύ καλός,η Νταιάνα πολύ καλό μασάζ,πολύ καλό social time,άνετη,φιλική,ευχάριστη.Φεύγοντας και ικανοποιημένος σκεπτόμουν πότε θα ξαναπάω.Θα πείτε <μα είναι ακριβό,ποτέ δεν ξέρεις τί θα πάρεις και άν το πάρεις>,αλλά αν τα βάλεις κάτω μπορεί και να αξίζει για να φύγεις ικανοποιημένος,όπως έφυγα και εγώ!.Τα περισσότερα μασατζίδικα που φθάνεις μέχρι τέλος είναι 80ευρώ για 45,άτε 60 λεπτά,υπάρχουν και τα 45 λεπτά,50-60 ευρώ...αλλά πόσες φορές φεύγεις από εκεί και μετανειώνεις που έκανες την κίνηση?.Αυτό το σύστημα θελει υπομονή σε λογικά πλαίσια.Σημασία είναι να αφιερώσεις για τον εαυτό σου μία ευχάριστη ώρα με ένα λογικό ποσό και όχι να κυνηγάς το τελικό αποτέλεσμα με αμφίβολες υπηρεσίες και κορίτσια που την μία σε ικανοποιούν και την άλλη καβαλούν το καλαμι.

αντον55 μονο στο μασαζ εμεινε ή πηρες κατι παραπανω στα χρηματα αυτα?
δεν μας ειπες
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Τελικά μήπως το Elena's ειναι VFM??και ότι πληρώνεις παίρνεις??Πρόσφατη εμπειρία μου με κλεισμένο ραντεβού(Νταιάνα)μετά από προ έτους με κουπόνια  2 επισκέψεις (αναγνωριστικές).Πρόγραμμα 1 ωρας στο δωμάτιο σιάτσου(90 ευρώ).Ολος ο χώρος πολύ καλός,η Νταιάνα πολύ καλό μασάζ,πολύ καλό social time,άνετη,φιλική,ευχάριστη.Φεύγοντας και ικανοποιημένος σκεπτόμουν πότε θα ξαναπάω.Θα πείτε <μα είναι ακριβό,ποτέ δεν ξέρεις τί θα πάρεις και άν το πάρεις>,αλλά αν τα βάλεις κάτω μπορεί και να αξίζει για να φύγεις ικανοποιημένος,όπως έφυγα και εγώ!.Τα περισσότερα μασατζίδικα που φθάνεις μέχρι τέλος είναι 80ευρώ για 45,άτε 60 λεπτά,υπάρχουν και τα 45 λεπτά,50-60 ευρώ...αλλά πόσες φορές φεύγεις από εκεί και μετανειώνεις που έκανες την κίνηση?.Αυτό το σύστημα θελει υπομονή σε λογικά πλαίσια.Σημασία είναι να αφιερώσεις για τον εαυτό σου μία ευχάριστη ώρα με ένα λογικό ποσό και όχι να κυνηγάς το τελικό αποτέλεσμα με αμφίβολες υπηρεσίες και κορίτσια που την μία σε ικανοποιούν και την άλλη καβαλούν το καλαμι.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Θεωρητικά, εκτός απροόπτου, ένα Β2Β θα το πήρε απο την Νταϊάνα.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Εκτός <απροόπτου> με την πρώτη συνεδρία,αλλά μετά από σύσταση τρίτου προσώπου...Πολύ καλά
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Εκτός <απροόπτου> με την πρώτη συνεδρία,αλλά μετά από σύσταση τρίτου προσώπου...Πολύ καλά
Η Νταιανα ΠΗΔΙΕΤΑΙ, οποτε το ερωτημα που σου κανουν ολοι ειναι αν τη γαμησες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom