Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
τι λέει από εμφάνιση η Χαρά;

την είδες;
στα κλεφτα μου την σύστησε η μαντάμ φεύγοντας ,είχα πάει κουπονάτος να κάψω κίνηση .Αδύνατο ,φάτσα ντεμί .μου φάνηκε λίγο κρυόκωλη ,άλλα όλα αυτά σε δευτερόλεπτα και ίσως πέφτω έξω 
 

Rods

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ζήτησα τηλεφωνικά ραντεβού για την Νταιαννα ,αλλά δεν ήταν και μου τα μασάγανε
ξέρει κανείς αν σταμάτησε ή πήγε σε άλλο ίδρυμα ?

Όχι εκεί βρίσκεται ακόμα, ήμουν πριν μια εβδομάδα, απλά πρέπει να επιμείνεις λίγο στο τηλέφωνο γιατί προσπαθεί να προμοτάρει τα άλλα κορίτσια, αλλά η Νταϊάνα είναι κλασσική αξία!!!  :boobies: :boobies:
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
την ελενα ρε παιδια θελω τον ''αρχηγο''  δεν μου καθεται ομως..πολυ καβλιαρα.ειδικα αυτο το  βλεμμα της σκοτωνει  κυριολεκτικα :2funny:

η άλλη νομίζεις ότι είναι η Ελένη ή έχεις γούστα προχωρημένα και γουστάρεις πουρεκλες
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
κανενα νεο απο το ιδρυμα πολλη ησυχια εχει πεσει!!!!!! οχι μονο εδω αλλα και γενικα στα μασατζιδικα!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
με ποιά έκανες ?
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10

Ωραίο δωμάτιο αυτό....άβολο βέβαια αλλά ωραίο...Α ρε Στελλίτσα...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16

Χχχχμμμμμ. Τώρα μάλιστα με έπεισες. Αύριο θα είμαι εκεί με το άνοιγνα...................
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
έχω πάρει τρεις φορές τηλέφωνο για να κλείσω το σιάτσου και μου λένε είναι κλεισμένο όλη μέρα ???? τι παίζει ,τόσο κίνηση ??
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.260
Πόντοι
34.267
Είναι δωμάτιο με θετική ενέργεια.. ;)
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
συγνωμη με κουπονι ποσο πληρωνεις αν μπριζολιασεις?και τελικα γαμας στο μαγαζι η οχι?ειδα κατι κριτικες που λεει ο αλλος μονο μασαζ η μονο συστημενος ο αλλος λεε εφερε καποτες :headbang: για ριχτε λιγο φως
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Επίσκεψη στο χλιδάτο σπά κουπονατος.. Ρε φίλε το μαγαζί δεν παίζεται..όαση..τι να το κανεις ομως αν δεν φύγεις ξελαφρομενος;;;στην υποδοχή μια χοντρή νταρντανα μαλλον η Ελένη; Δεν είδα πασαρέλα δεν διάλεξα κοπέλα μου πασαρανε  την ιφιγενεια η οποία ειναι επαγγελματίας μασεζ η κοπέλα κάνει επαγγελματικό μασάζ  και μονο κ οποίος πει οτι του έπιασε το πουλάκι ειναι ψεύτης..ήταν ξέρω αν θα ξαναπάω θελω αλλα οχι μονο για μασάζ κ χαμαμ... Νταξ πήγα κουπονατος αλλα θα μπορούσε να μου πει τα προγράμματα για να ξέρω αλλα αυτή δε με ρώτησε ούτε  που έμαθα το μαγαζί δε ξέρω περίεργο μαγαζί οποίος θέλει κατι παραπάνω απο μασάζ αλλού καλυτερα
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Επίσκεψη στο χλιδάτο σπά κουπονατος.. Ρε φίλε το μαγαζί δεν παίζεται..όαση..τι να το κανεις ομως αν δεν φύγεις ξελαφρομενος;;;στην υποδοχή μια χοντρή νταρντανα μαλλον η Ελένη; Δεν είδα πασαρέλα δεν διάλεξα κοπέλα μου πασαρανε  την ιφιγενεια η οποία ειναι επαγγελματίας μασεζ η κοπέλα κάνει επαγγελματικό μασάζ  και μονο κ οποίος πει οτι του έπιασε το πουλάκι ειναι ψεύτης..ήταν ξέρω αν θα ξαναπάω θελω αλλα οχι μονο για μασάζ κ χαμαμ... Νταξ πήγα κουπονατος αλλα θα μπορούσε να μου πει τα προγράμματα για να ξέρω αλλα αυτή δε με ρώτησε ούτε  που έμαθα το μαγαζί δε ξέρω περίεργο μαγαζί οποίος θέλει κατι παραπάνω απο μασάζ αλλού καλυτερα

Φίλε μου εδώ πας χωρίς κουπόνι και μένεις στο μασάζ. Εσύ ήθελες να φας με το κουπόνι? Πρόσεχε πάντος γιατί εδώ με υπονοούμενα μπορεί να σε ρουφάνε. Και αν στο τέλος κάνεις τίποτα θα σου έχει στοιχίσει ο κούκος αηδόνι.
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Ρε φίλε ήξερα οτι δε θα φάω με κουπόνι διαβασμένος πήγα αλλα επειδή ούτε κ χωρις κουπόνι συνακόλουθη μου φαίνεται εώς ακατόρθωτο απορώ με αυτούς που έχουν ήδη φάει κ τρώνε κ θελω να μπω κ γω στο χορό αλλα πως ειναι το θέμα δε μου δείξανε το παραμικρό σημάδι για κατι παραπάνω
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.233
Πόντοι
8.395
Γαμάς.. αρκεί να υπάρχει το οκ της Κυρά Λένης δηλαδή να σε ξέρει από την καλή και την ανάποδη..

και πως σε μαθαινει η κυρα Λενη;;  ..πρεπει να πας με παλαιο "μελος" ;;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Και να σου έχει ελαφρύνει εν το μεταξύ το πορτοφόλι.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εγώ φίλε μου δεν έχω πάει ποτέ εκεί τόσα χρόνια. Με συτά πιυ διαβάζω γιατί να πάω ?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μπορει οι κριτικές και οι γνώμες να είναι υποκειμενικές αλλά τα βασικά τα καταλαβαίνεις από το σάτ αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω. Και πράτεις αναλόγως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom