Νέα

7 λόγοι που δεν πρέπει να παίρνει κανείς στα σοβαρά τα «reviews» για πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freemastrupation
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί δεν σας μπανάρουν κύριε και εσάς που με αποκαλείτε άρρωστο. Το παράδοξο είναι ότι χρησιμοποιείται για αβαταρ την φώτο ενός άρρωστου παθολογικά ανθρώπου.

Κάτσε να καταλάβω.Εσύ λες ότι σε μπάναραν επειδή έβγαλές φωτογραφίες μέλους;;Και τι σου ήταν η vilma να της βγάλεις εδώ δημόσια φωτογραφίες;;Δεν είναι facebook.Σχέση σου ήταν ή φίλη σου;Γυμνές έβγαλες ή κανονικές;

Ποιος ο λόγος να ανεβάσεις φωτογραφίες άλλου εδώ
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δεν είμαι καινούργιος ακριβώς κύριε jo145. Είμαι ο «προχωρημένος» που με διέγραψαν αδίκως γιατί έβγαλα στην φόρα προσωπικές φωτογραφίες με το μέλος vlima, ε συγνώμη vilma. Παρόλα αυτά δεν έδειξαν την ίδια ευαισθησία για άλλους και άλλους. Αισθάνομαι πραγματικά αδικεμένος γιατί με διέγραψαν παρόλο που η ίδια η vilma με παρότρυνε να βγάλω προσωπικές φωτογραφίες δικές της στην φόρα.


Εισαι αυτος που ειχε ανοιξει θεμα για μενα και την αλιντισσα -.- ??
 
OP
OP
freemastrupation

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Boldemort= Μηνύματα: 12760

Κατάλαβα κύριε, δεν ασχολούμαι μαζί σας πλέον
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Δεν είμαι καινούργιος ακριβώς κύριε jo145. Είμαι ο «προχωρημένος» που με διέγραψαν αδίκως γιατί έβγαλα στην φόρα προσωπικές φωτογραφίες με το μέλος vlima, ε συγνώμη vilma. Παρόλα αυτά δεν έδειξαν την ίδια ευαισθησία για άλλους και άλλους. Αισθάνομαι πραγματικά αδικεμένος γιατί με διέγραψαν παρόλο που η ίδια η vilma με παρότρυνε να βγάλω προσωπικές φωτογραφίες δικές της στην φόρα.
:o :o :o
o ερωτας μου διαπομπεύθηκε?????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Συνημμένα

  • 307892-double_moutza.jpg
    307892-double_moutza.jpg
    23,8 KB · Εμφανίσεις: 23

Doberman.gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ολα που αναφερει ο freemastrupation ειναι πιθανα να παιζουν και αυτα. Τιποτα δεν αποκλειεται
 
OP
OP
freemastrupation

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Εισαι αυτος που ειχε ανοιξει θεμα για μενα και την αλιντισσα -.- ??

ναι και συναντηθήκαμε μετά στο μπαρ στο Γκαντ Βρετανία και μετά ανεβήκαμε σε δωμάτιο και βγάλαμε τις φωτογραφίες και μου είπες να τις ανεβάσω όλες όπως είναι . Το ξέχασες?
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
:o :o :o
o ερωτας μου διαπομπεύθηκε?????


τι λες μωρε και συ  :2funny: ???


Το παλικαρι ειναι σαικο .... ειπαμε να κανουμε μια πλακα ... οχι κ ετσι  :huh:


Μά... πρέπει νὰ προχωρήσητε ἀπερίσπαστος εἰς τὴν πρώτην σημαντικὴν προσπάθειαν τοῦ βίου σας



Αχχχχχχ η βοηθεια σας θα ηταν πολυτιμηηηη .... προλαβενουμε παντων να αναπληρωσουμε κατι κενακια ως την Παρασκευυυηηηηη  :rolleyes: :rolleyes:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Καλά ρε συ..
Ούτε αυτή που έχεις στο αβαταρ σου λυπάσαι?
Το ξέρεις ότι άμα έρθει το τρένο θα τη γαμήσει?
Κρίμααααααα.....
Κατερινε εχεις γραψει εσυ καμια κριτικη ρε;
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τι λες μωρε και συ  :2funny: ???


Το παλικαρι ειναι σαικο .... ειπαμε να κανουμε μια πλακα ... οχι κ ετσι  :huh:




Αχχχχχχ η βοηθεια σας θα ηταν πολυτιμηηηη .... προλαβενουμε παντων να αναπληρωσουμε κατι κενακια ως την Παρασκευυυηηηηη  :rolleyes: :rolleyes:
Ορθογραφικο λαθος  :referee:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν είμαι καινούργιος ακριβώς κύριε jo145. Είμαι ο «προχωρημένος» που με διέγραψαν αδίκως γιατί έβγαλα στην φόρα προσωπικές φωτογραφίες με το μέλος vlima, ε συγνώμη vilma. Παρόλα αυτά δεν έδειξαν την ίδια ευαισθησία για άλλους και άλλους. Αισθάνομαι πραγματικά αδικεμένος γιατί με διέγραψαν παρόλο που η ίδια η vilma με παρότρυνε να βγάλω προσωπικές φωτογραφίες δικές της στην φόρα.

Πριν λιγο δηλωσες αδικημενο και μη καλωςορισμενο νεο μελος ομως φιλτατε


Στο προηγουμενο μου ποστ δεν ειδα απαντηση ομως .. εσκεμενα ?  :think:

δεν ειχα καμια ορεξη για επιθεση παντως ειπα μια μαλακια οντως , ( που τελεικα αληθεια ηταν )
και αμεσως μετα πηγα και απαντησα σε ολες τις ερωτησεις του  πραγμα που δε βλεπω να το εκανε κανεις αλλος
κατα τ αλλα , δεν υποδεχτηκα το καινουριο μας το μελος .. ααααζ μωλε μωλε το μικλουλη
που αμεσως ετρεξε να δηλωσει οτι δε του αρεσουν τα σεντονια μου ...

εχω και αλλη μια ερωτηση .. που στηριζετε το επειχηρημα περι fake reviews εκ μερους μου ? :think:


Δεν καταλαβα ποιος εισαι , και επισης δεν πηρα χαμπαρι τι εγινε με την Βιλμα  :think:
αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα
Περιομενω απαντηση αν θελεις να προσθεσεις αλλον εναν λογο στο να σε παρω στα σοβαρα " καινουριο μας μελος "
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
ναι και συναντηθήκαμε μετά στο μπαρ στο Γκαντ Βρετανία και μετά ανεβήκαμε σε δωμάτιο και βγάλαμε τις φωτογραφίες και μου είπες να τις ανεβάσω όλες όπως είναι . Το ξέχασες?



Ααααααα ναιιιιιιιιιιιι απλα εχω παρει πολλους απ το σαιτ και δεν σας θυμαμαι ....  :cheesy:


Για βαλτες παλι μπας και τσιμπησω κανα πελατη ...  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom