Νέα

7 λόγοι που δεν πρέπει να παίρνει κανείς στα σοβαρά τα «reviews» για πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freemastrupation
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
δεν είναι υποχρεωτικό να διαβάζεις τις κριτίκες, όποιος θέλει το κάνει! όποιος δε θέλει απλώς τις προσπερνά
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
δεν είναι υποχρεωτικό να διαβάζεις τις κριτίκες, όποιος θέλει το κάνει! όποιος δε θέλει απλώς τις προσπερνά

:thumbsup:

Για μένα τα πράγματα είναι απλά. Κάνω μια βόλτα και όποια μου γυαλίσει (μου προκαλέσει δηλαδή γενετήσια διέγερση)  περνάω στο δωμάτιο, αγνοώντας ο,τι έχω ακούσει η διαβάσει γι αυτήν. Όσο πιο μόνος είμαι στην αναζήτηση γυναίκας τόσο καλύτερο και το αποτέλεσμα.
Μιας και μιλάμε  για ιερόδουλες τις καλύτερες αναμνήσεις έχω με κοπέλες που δεν είχαν πολλούς πελάτες, αρκεί που άρεσαν σε μένα.
 

allaroundass

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Οι πρώτες 12 σελίδες έβγαλαν απίστευτο γέλιο  :2funny:
 

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και οι εφτά λόγοι σωστοί αλλά.. κάτι ξέχασες! Δεν κοιτάς μία κριτική αλλά πολλές! Άσε που λόγω της ανωνυμίας δε λες ψέματα, δεν έχεις λόγο. Εγώ ότι κριτικές διάβασα μου βγήκαν σωστές οι περισσότερες.  :tits2:

Είναι σαν τα γκάλοπ. Πολλοί θα πουν ψέματα αλλά συνολικά η εικόνα στατιστικά δεν διαψεύδεται. Άσε που εδώ στο bourdela.com έχουμε μάθει και... τη γλώσσα που χρησιμοιποιεί κάποιος και μπορούμε να ξεχωρίζουμε πότε μας λέει ψέματα και ποιος... :grin:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ειναι απο τα "σημαντικα" θεματα για το συγκεκριμενο σαιτ και θα πρεπε να ειχε περισσοτερες σελιδες μαλλον αυτη η συζητηση παρα κατι αλλα ασχετα θεματα με πολιτικα κλπ πχ

1)πρωτη περιπτωση
γεγονος οτι μερικες κριτικες ειναι τερμα αναξιοπιστες πχ βλεπεις εναν "mitsaras"πχ με μηδεν ποστ να σου γραφει κριτικη(που τις περισσοτερες φορες ειναι θετικη..) ε δεν την παιρνεις καν υποψην και σοβαρα
2)δευτερη περιπτωση ατομα που αποδεδειγμενα τσαρκαρουνε και πανε αλλα δεν εχετε τα ιδια γουστα πχ αυτος πηγε με την ταδε κοπελα και ενθουσιαστηκε και εσυ που πηγες εφαγες πατατα και καθεσαι και λες τι λεει ο μαλακας??! :2funny: :2funny:
οποτε και αυτη οχι δεν την παιρνεις στα σοβαρα απλα δεν την παιρνεις υποψην  γιατι ειναι απο καποιον που εχετε αλλα γουστα
3)τριτη περιπτωση ατομο που παλι αποδεδειγμενα τσαρκαρει κλπ και εχετε ιδια η παρομοια γουστα δηλαδη οι κριτικες σας αποψεις σας κλπ για συγκεκριμενες κοπελες συμπιμπτουν οποτε αν δεις για μια κοπελα που οτι λεει καλα την βαζεις στην λιστα σου και οταν την πετυχεις περνας

Nα προσθεσω και ενα 4.Ατομο που συνέχεια τσαρκάρει και καυλαντιζει με την κοπέλα ,και τον ξέρει με το μικρό του ονομα,αποδεδειγμένα θα περάσει καλά στο δωμάτιο οταν περάσει μαζί της και είναι λογικό.Οποτε αμα πάει ενας ασχετος στην ιδια κοπέλα που ούτε καν τον ξέρει,λογικό ειναι να εχει αλλη αντιμετώπιση,που μπορεί να ναι και αυτη εξίσου θετική ή εντελώς αρνητική.



Και οι εφτά λόγοι σωστοί αλλά.. κάτι ξέχασες! Δεν κοιτάς μία κριτική αλλά πολλές! Άσε που λόγω της ανωνυμίας δε λες ψέματα, δεν έχεις λόγο. Εγώ ότι κριτικές διάβασα μου βγήκαν σωστές οι περισσότερες.  :tits2:

Είναι σαν τα γκάλοπ. Πολλοί θα πουν ψέματα αλλά συνολικά η εικόνα στατιστικά δεν διαψεύδεται. Άσε που εδώ στο bourdela.com έχουμε μάθει και... τη γλώσσα που χρησιμοιποιεί κάποιος και μπορούμε να ξεχωρίζουμε πότε μας λέει ψέματα και ποιος... :grin:

Σωστος!  ;)
 

kayto_sperma

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
10
Αν δεν ήταν οι κρτικές τώρα θα μασταν στην εποχή του 2003 που κάναν κουμάντο οι πουτάνες,που ήταν κάτι τσόκαρα και φέρονταν στο κόσμο σαν να ναι σκυλιά.Πλήρωνες 25 ευρώ σου λέγν μη αυτό μη εκείνο,άλλες δεν βγάζαν ούτε το σουτιέν,άλλεςβάζαν τη χούφτα τους ανάμεσα στο πουλί σου και το μουνί τους επειδή λέγαν πονάει και γάμαγες τη χούφτα τους.Πέρα του ότι δεν πέρναγε καλά καλά ένα 5λεπτο και σου λέγαν τελειωνε και  σηκώνονταν και φεύγαν στην ψύχρα..

Τώρα με τις κριτικές και την οργανωμένη κοινότητα εδώ όποια κάνει μαλακίες και αυθαιρεσίες παίζοντας με την τσέπη και την αξιοπρέπειά μας τρώει μάυρο,δεν της πατάει κανείς και παίρνει τον μπούλο..

Εσύ με τις τόσες ανησυχίες σου για τις κριτικές ή καμια πουτάνα ή κανας τσάτσος είσαι που φαίνεται ότι θα σε πείραξε ότι γηκε βρώμα για καμια μαλακία που κανατε
σωστος τουλαχιστον ετσι αυξανεις τις πιθανοτητες για ενα καλο γαμησι
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Οι κριτικές παίζουν ρόλο μόνο αν ξέρεις τις κοπέλες,έτσι ώστε να τις "ζυγίσεις".
Αλλιώς απλά παίρνεις μια ιδέα.
Για να τις ξέρεις πρέπει να γυρίζεις και όταν γυρίζεις......οφείλεις "και" να ενημερώνεις.
Σηματικότερο όλων η ενημέρωση λοιπόν,με το "βαριέμαι" ή το "κάποτε στην άγρια δύση......."
σπάει η αλυσίδα και μετά τσακώνεστε σαν "μογγόλοι".
:2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οι κριτικές παίζουν ρόλο μόνο αν ξέρεις τις κοπέλες,έτσι ώστε να τις "ζυγίσεις".
Αλλιώς απλά παίρνεις μια ιδέα.
Για να τις ξέρεις πρέπει να γυρίζεις και όταν γυρίζεις......οφείλεις "και" να ενημερώνεις.
Σηματικότερο όλων η ενημέρωση λοιπόν,με το "βαριέμαι" ή το "κάποτε στην άγρια δύση......."
σπάει η αλυσίδα και μετά τσακώνεστε σαν "μογγόλοι".
:2funny:


...Επισηs αν καμμια ειναι βρωμιαρα η κανει "επικινδυνα"  παιχνιδια  η ειναι αγενεστατη γενικα  αρα συνολικα  αντιεπαγγελματικη
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
...Επισηs αν καμμια ειναι βρωμιαρα η κανει "επικινδυνα"  παιχνιδια  η ειναι αγενεστατη γενικα  αρα συνολικα  αντιεπαγγελματικη
Αυτό με το κόκκινο είναι πολύ μεγάλο λάθος να γράφεται αλλά είναι ολόκληρη ιστορία το γιατί.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτό με το κόκκινο είναι πολύ μεγάλο λάθος να γράφεται αλλά είναι ολόκληρη ιστορία το γιατί.
Δυστυχωs το ζητανε συναγωνιστεs και πληρωνουν οσο οσο  εκθετονταs εαυτουs και αλληλουs σε κινδυνο....
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Nα προσθεσω και ενα 4.Ατομο που συνέχεια τσαρκάρει και καυλαντιζει με την κοπέλα ,και τον ξέρει με το μικρό του ονομα,αποδεδειγμένα θα περάσει καλά στο δωμάτιο οταν περάσει μαζί της και είναι λογικό.Οποτε αμα πάει ενας ασχετος στην ιδια κοπέλα που ούτε καν τον ξέρει,λογικό ειναι να εχει αλλη αντιμετώπιση,που μπορεί να ναι και αυτη εξίσου θετική ή εντελώς αρνητική.
επισης οι περισσοτερες πουτανες ειναι πιο καλες με εναν καθαρο και εμφανισημο παρα με εναν κωλογερο που βρωμοκοπαει...
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Αν δεν ήταν οι κρτικές τώρα θα μασταν στην εποχή του 2003 που κάναν κουμάντο οι πουτάνες,που ήταν κάτι τσόκαρα και φέρονταν στο κόσμο σαν να ναι σκυλιά.Πλήρωνες 25 ευρώ σου λέγν μη αυτό μη εκείνο,άλλες δεν βγάζαν ούτε το σουτιέν,άλλεςβάζαν τη χούφτα τους ανάμεσα στο πουλί σου και το μουνί τους επειδή λέγαν πονάει και γάμαγες τη χούφτα τους.Πέρα του ότι δεν πέρναγε καλά καλά ένα 5λεπτο και σου λέγαν τελειωνε και  σηκώνονταν και φεύγαν στην ψύχρα..

Τώρα με τις κριτικές και την οργανωμένη κοινότητα εδώ όποια κάνει μαλακίες και αυθαιρεσίες παίζοντας με την τσέπη και την αξιοπρέπειά μας τρώει μάυρο,δεν της πατάει κανείς και παίρνει τον μπούλο..

Μετά από 2,5 χρόνια απαντώ  :2funny:

Ενώ τώρα κάνουμε κουμάντο εμείς ε; :2funny:
Αν δεν ήταν το Ρωσιδάκι ακόμα θα βαράγαν πόρτες με λύσσα!
Ναι,βεβαίως ωραίο και χρήσιμο το σάιτ αλλά κριτικές από τους ίδιους και τους ίδιους με "όλα καλά"
ή μόνο ευγενικά λόγια από χέστηδες-διαμεσολαβητές είναι σάπιες συθέμελα.
Μα τι διάολο;ποτέ δεν πέφτουν σε φόλα;
 :2funny:
Σε αυτές πάω εγώ τύπε πολλές φορές για να δω και αναλαμβάνω την ευθύνη μου,αν βγουν όντως μπάζα δεν ξαναπάω
αλλιώς εκμεταλλεύομαι το ότι τις μαύρισαν (αναδουλειά) και γίνομαι θαμώνας τους.......τελικά περνάω καλά!


:grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Δυστυχωs το ζητανε συναγωνιστεs και πληρωνουν οσο οσο  εκθετονταs εαυτουs και αλληλουs σε κινδυνο....
Επίσης δεν πρέπει να γράφεται ποτέ για αποφυγή έμμεσου εκβιασμού των κοριτσιών
και στιγματισμό της υγείας τους εφ'όρου ζωής στην δουλειά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom