Νέα

7 λόγοι που δεν πρέπει να παίρνει κανείς στα σοβαρά τα «reviews» για πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freemastrupation
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το 2003 και πριν πηδαγα καλυτερα...και καλυτερα κοριτσια υπηρχαν,που σεβοντουσαν το 5χιλιαρο,σεβοντουσαν αυτο που εκαναν.
ενω τωρα,με ελαχιστοτατες εξαιρεσεις ολες ειναι....

Ποῦ νὰ δῆτε τὸ 1984... οὔτε πεολειχία δὲν προσέφεραν
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Ναι , 1)γιατί  το νικ μου λέει όλοι την αλήθεια σε μία λέξη.
Masturbation is free.
2)Δεν παίρνω όλη μέρα στο ίντερνετ σαν εσένα
3) Δεν προσπαθώ να δείξω ότι είμαι κάποιος μέσα από φαικ reviews και σεντόνια reviews με μπούρδες σαν εσένα
4) Δεν προσπαθώ να το παίξω εξυπνάκιας σαν εσένα απλά να κάνω μία εποικοδομητική συζήτηση
5)δεν έχω γράψει πoτε «ριβιους» για πουτάνες
6)Το φόρουμ δεν είναι μόνο για τους παλιούς και τα ίντερνετ ζόμπι και τα ιντερνετ freaks με 5000 ποστς
7)Δεν επιτίθεμαι και μιλάω με αγένια στα καινούργια μέλη
1.ο τζο ειναι συνηθως ευγενικος...
2.δεν ειναι και τοσο παλιος...
3.χαλλλλλλαρωστε
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
   
cleaning-212.gif

 ^%$^%$#%^@#% :tickedoff:#%^@#$#@@!%$@ :tickedoff:^%^$%^#@$@%$@%^%$^#&


Κάθριν διαφωνώ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εἶναι συστατικὸν κάποιας θεραπευτικῆς μεθόδου;
μαλλον. αν και δεν περιλαμβανεται στην θεραπευτικη των νοσηματων της εσωτερικης παθολογιας υπο του καθηγητου κου μουλοπουλου....θα δειξει....ισως αφορα ετερη ειδικοτητα της επιστημης του Ιπποκρατη ;) :sunglasses: :2funny:
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
1) Δεν ξέρεις ποιος τα γράφει. (η ίδια η πουτάνα ή νταβατζής ή προαγωγός του ίντερνετ κτλ.)

2) Δεν ξέρεις πως είναι ο τύπος που τα γράφει. (μπορεί να είναι ένας λέτσος 150 κιλά που να βρομάει από δέκα μέτρα κτλ.)

3) Δεν ξέρεις σε τι «μουντ» ήταν η πουτάνα (εσύ όλες τις ημέρες αποδίδεις 100% στην δουλειά σου και όλες τις μέρες είσαι καλά)

4) Δεν ξέρεις αν έχει τρόπους σωστής συμπεριφοράς αυτός που γράφει τα reviews.

5) Ένας που πήγε και πέρασε καλά γιατί να το διατυμπανίσει, τόσο πολύ καίγεται να περάσουν και όλοι οι άλλοι καλά.(ίσα ίσα οι περισσότεροι το κρατάν μυστικό μόνο για πάρτι τους)

6) Υπάρχουν αρκετοί που πάνε σε πουτάνες και εκβιάζουν τις πουτάνες έμμεσα να τους περιποιηθούν καλά γιατί αλλιώς θα γράψουν κακό review στο ίντερνετ. Όπως υπάρχουν και πουτάνες που σε κάνουν κανένα extra δώρο, αρκεί να τους γράψεις ένα πολύ καλό review στο ιντερνετ για αυτές.

7) Κάποιοι λόγο κακής τους συμπεριφοράς μαλώνουν με πουτάνες και ενώ φταίνε οι ίδιοι πάνε μετά και γράφουν κακά reviews για να τις εκδικηθούν.

Τα μόνα χρήσιμα reviews είναι αυτά των city tours που επιβεβαιώνουν αν η κοπέλα είναι όπως την φωτογραφία και αν τηρούνται οι συμφωνίες.

κύριε freemasturpation ανακαλύψατε 7 λόγους που δεν πρέπει να παίρνουμε στα σοβαρά τις κριτικές, τα 'reviews', για τις πουτάνες.

ξεστραβωθείτε παρακαλώ γιατί μπροστά στα μάτια σας υπάρχουν 107.563 λόγοι για να παίρνουμε στα σοβαρά τα 'reviews' .

τα μέλη του ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ. ή νομίζετε ότι είναι εδώ για να διαβάσουν για την τζούλια?

σορρυ, freemastrupation
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση νομίζω. Ο νηματοθέτης λεει και σωστά πράγματα, αλλά δεν θα ήταν καλό να θεωρήσουμε όοολα τα reviews αναξιόπιστα. Νομίζω ότι μετά από κάποιους μήνες η συνολική εικόνα των κριτικών αποτελεί τον "καθρέφτη" της "κρινόμενης". Αν οι περισσότερες κριτικές έχουν θετικό πρόσημο, αυτό με προδιαθέτει θετικά. Αν έχουν αρνητικό με προδιαθέτει αρνητικά.
 
OP
OP
freemastrupation

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
υπάρχουν 107.563 λόγοι για να παίρνουμε στα σοβαρά τα 'reviews' .

τα μέλη του ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ. ή νομίζετε ότι είναι εδώ για να διαβάσουν για την τζούλια?

Δεν λέω το αντίθετο κύριε μου. Απλά σας έγραψα 7 λόγους που δεν πρέπει. Αν θέλετε μπορείτε ελεύθερα να ανοίξετε ένα καινούργιο τοπικ και να γράψετε εσείς τους 107.563 σοβαρούς λόγους που λέτε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ναι , 1)γιατί  το νικ μου λέει όλοι την αλήθεια σε μία λέξη.
Masturbation is free.
οκ ... το επιασα
2)Δεν παίρνω όλη μέρα στο ίντερνετ σαν εσένα
Επισης δεν ειναι σοβαρος λογος , να τον παιρνας να σε παρουμε στα σοβαρα ... αλλιως ολο ασχετα θα λες
λογικο αν μαπινεις μια στο τοσο και απλα εχεις ορεξη για μαλακιες

3) Δεν προσπαθώ να δείξω ότι είμαι κάποιος μέσα από φαικ reviews και σεντόνια reviews με μπούρδες σαν εσένα
αα εδω μας τα χαλας , φακε ριβιου δεν εχσω γραψει , τα σεντονα αν δε σαρεσουν τι τα διαβαζεις ?
δε μποσπαθω να δειξω κατι , απλα δε με ξερει κανεις και ουτε προκειντε να γνωρισω καποιον απο δω
μια μερα θα βαρεθω να απανταβ σε τετοια θεματα και θα φυγω....

4) Δεν προσπαθώ να το παίξω εξυπνάκιας σαν εσένα απλά να κάνω μία εποικοδομητική συζήτηση
μα σου απαντησα στα ερωτηματα .. ισως ειμαι ο μονος που το εκανε .. γιατι μου την λες ?  :think:
5)δεν έχω γράψει πoτε «ριβιους» για πουτάνες
ε τοτε τι κανεις εδω ? γιατι ασχολησαι με κριτικες ? τι σε νοιαζουν ? :think:
6)Το φόρουμ δεν είναι μόνο για τους παλιούς και τα ίντερνετ ζόμπι και τα ιντερνετ freaks με 5000 ποστς
ενω δεν εισαι παλιος , σημερα φυτρωσες , και ξερεις και για τα σεντονια μου και για τα μαξιλαρια μου και για ολα
7)Δεν επιτίθεμαι και μιλάω με αγένια στα καινούργια μέλη

στα καινουρια μελη οχι , οι καινουριοι κλωνοι δεν ειναι καινουρια μελη  :birdman:



 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι , 1)γιατί  το νικ μου λέει όλοι την αλήθεια σε μία λέξη.
Masturbation is free.
2)Δεν παίρνω όλη μέρα στο ίντερνετ σαν εσένα
3) Δεν προσπαθώ να δείξω ότι είμαι κάποιος μέσα από φαικ reviews και σεντόνια reviews με μπούρδες σαν εσένα
4) Δεν προσπαθώ να το παίξω εξυπνάκιας σαν εσένα απλά να κάνω μία εποικοδομητική συζήτηση
5)δεν έχω γράψει πoτε «ριβιους» για πουτάνες
6)Το φόρουμ δεν είναι μόνο για τους παλιούς και τα ίντερνετ ζόμπι και τα ιντερνετ freaks με 5000 ποστς
7)Δεν επιτίθεμαι και μιλάω με αγένια στα καινούργια μέλη

τυπε να γαμησεις ποτε προσπαθησες  :think: :think: :think:
καντο και μετα δεν θα χεις τετοιες αποψεις  :2funny:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
το 2003 και πριν πηδαγα καλυτερα...και καλυτερα κοριτσια υπηρχαν,που σεβοντουσαν το 5χιλιαρο,σεβοντουσαν αυτο που εκαναν.
ενω τωρα,με ελαχιστοτατες εξαιρεσεις ολες ειναι....

Ναι ρε φίλε!Μέχρι κάπου εκεί ήταν καλά!!Θυμάμαι μια ξανθια Γερμανίδα που δούλευε Φυλής,κάτι Ρωσιδες που δούλευαν στο Φυλής 80 μεσημέρια,μερικές καλές Ρωσίδες στο Φυλής 67 και μουνάρες στο δεκαχίλιαρο στο Φυλής 71..

Πάνω από όλα θυμάμαι την Άντζελα στη Διδυμου 20 την ιέρεια του σεξ που δούλευε από κάπυ το 2000 μέχρι το 2004,ξέρεις αυτή την ξανθιά γκομενάρα που τα έδινε όλα στο κρεβάτι!!!
 

Doberman.gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
As γραψουμε το μακρυ και το κοντο μας, χωρις να κανουμε επιθεση στον freemastrupation γι αυτο ανοιξε και το θρεντ για να κανουμε συζητηση γενικη και οχι επι προσωπικου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εδω αβραμης εκει αβραμης που ειναι ο αβραμης?  :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
παρακαλειται ο κυριος βακαλης να μην αλλαζει αβαταρ γτ δεν τον αναγνωρισα και νομιζα πως μπηκε και αλλος στο σαιτ και γραφει με τα αρχαιοτετοια.

ευχαριστω




 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
As γραψουμε το μακρυ και το κοντο μας, χωρις να κανουμε επιθεση στον freemastrupation γι αυτο ανοιξε και το θρεντ για να κανουμε συζητηση γενικη και οχι επι προσωπικου.

αμα δεν εχει γαμησει ποτε σε πουτανες
και να ερθει μετα εδω να γραψει κριτικη
τι συζητηση να κανουμε ρε φιλε... αφου δεν ασχολειται
με το αθλημα ο τυπος... οταν δεν ασχολεισαι με κατι
πως μπορεις να χεις γνωμη? εκτος και αν τα βγαζεις απο το μυαλο σου
 

Επισκέπτης
παρακαλειται ο κυριος βακαλης να μην αλλαζει αβαταρ γτ δεν τον αναγνωρισα και νομιζα πως μπηκε και αλλος στο σαιτ και γραφει με τα αρχαιοτετοια.

ευχαριστω

Νὰ μὴν ἀνανεωνόμεθα ἀπὸ καιροῦ εἰς καιρόν;
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
παρακαλειται ο κυριος βακαλης να μην αλλαζει αβαταρ γτ δεν τον αναγνωρισα και νομιζα πως μπηκε και αλλος στο σαιτ και γραφει με τα αρχαιοτετοια.

Δεν είναι "αρχαιοτέτοια" καλή μου. Απλή καθαρεύουσα είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom