Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι γιατρός αλλά από όσα ξέρω και απο τις πρώην μου τα χείλη κρεμάνε όσο πιο πολύ σεξ κάνεις...Είχα και κοπέλα παρθένα και το λέω γιατί αρχίσαμε να βλέπουμε διαφόρα μετά απο 5 μήνες στο γατάκι...
Το μουνι και το χταποδι οσο το χτυπας απλωνει λεει μια παροιμια στο νησι μου
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
ήταν κι η Τσίλα εκεί ή με γελάνε τα μάτια μου;

 

Συνημμένα

  • 100_3900.JPG
    100_3900.JPG
    266,1 KB · Εμφανίσεις: 55

Atux

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
114
Κριτικές
7
Like
562
Πόντοι
301
ήταν κι η Τσίλα εκεί ή με γελάνε τα μάτια μου;


Ναι ,ήταν όμως και τα κανάλια όπως ο alpha με τον δημοσιογράφο Ερτ από το σιγά μην κάτσω να σκάσω.Επίσης ήταν και κάποιοι άλλοι διάσημοι της τηλεόρασης αλλά δεν ξέρω ονόματα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • d11.jpg
    d11.jpg
    136,3 KB · Εμφανίσεις: 37

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
η θεά Angel Dark δεν είχε πρόβλημα να φωτογραφηθεί με κοινούς θνητούς όπως η αφεντομουτσουνάρα μου (ακέφαλος για ευνόητους λόγους)
 

Συνημμένα

  • 100_3950.JPG
    100_3950.JPG
    90,2 KB · Εμφανίσεις: 26

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ο παρουσιαστης του lido βαλθηκε να κανει τη φιλιππινεζα ιαπωνεζα! ρε μεγαλε, ιδιο ειναι το niva και ιδιο το cayenne? οχι βεβαια. ασε που το live sex show με ζωντανο γαμησι, που υποσχεται ο συγκεκριμενος κυριος, δεν μπορει να φτιαξει ουτε 2 χρονων αγαμητο ανδρα. και ζητανε και 10€. ουστ ρε.
Πράγματι το εν λόγω σωου ήταν απάτη στην κυριολεξία.
Καταρχάς ενώ είχαν υποσχεθεί στις κυρίες που συνόδευα ότι ΔΕΝ πληρώνουν οι γυναίκες τα 10€ για την είσοδο, με το που πήγαμε να μπούν τα ζήτησαν (και κακώς μεν, αλλά τα πήραν δε).
Μετά το όλο σώου ήταν απάτη. Διαφήμιζαν ζωντανό σεξ με πολλές κοπέλες και το μόνο που είδαμε ήταν ένα τύπος να πηδά (και καλά) με ενα starpon μια γκόμενα (πολύ καλή π΄πντως) και τη φιλιππινέζα που αναφέρει ο σύντροφος  σε ένα λεσβιακό με μια νέγρα. Μούφα τελείως.
Παραθέτω κατωτέρω μερικές φωτό από το εν λόγω σώου.
Όσον αφορά το εισητήριο που είπαν κάποιοι σύντροφοι, θεωρώ ότι ήταν ΟΚ αναλόγως του θεάματος που παρουσίαζε, αφού τα ίδια λεφτά θα δίναμε πάνω κάτω μόνο για είσοδο σε ένα στριπ.
Τριτοκοσμική και εντελώς απαράδεκτη η κατάσταση με το πάρκιν,θα έπρεπε να προβληματίσει τους υπευθύνους.
Παρ΄όλα αυτά θα περιμένω την επόμενη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.508
Πόντοι
22.785
θα μπορουσα να πω ολιγη προχειρωτης υπηρχε φετος...........
δεν με ενθουσιασε περιμενα κατι περισοτερο
και ισως διαφορετικο............
βεβαια η γνωμη μου ειναι αυτη. :think: :think: :think:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καμια σχεση αυτη ειναι τραγουδιστρια των Darlings η Grace

Ρε πούστη μου όλοι την ξέρετε εκτος από εμένα.Εγώ τη γνώρισα το Σάββατο που πήγα να τη βγάλω φωτογραφία και είπαμε 2-3 κουβέντες.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ρε πούστη μου όλοι την ξέρετε εκτος από εμένα.Εγώ τη γνώρισα το Σάββατο που πήγα να τη βγάλω φωτογραφία και είπαμε 2-3 κουβέντες.


Δεν χανεις και τιποτα το κοριτσι ειναι μεγαλο ψωνιο και το δειχνει...Εχω συνεργαστει μαζι της αλλα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
δεν σας ενθουσίασε τίποτα? εγω λέω οτι ενα απο τα καλύτερα της έκθεσης εκτός απο τα διάφορα πρόστυχα που κυκλοφορούσαν στους διαδρόμους και μας βγάλανε τα μάτια, ήταν τα παπάκια με το πουτσάκι στο περίπτερο στον πάνω όροφο όποιος τα είδε θα τα θυμάται! Ήταν απίστευτα! Τα έβγαλε κανείς φώτο να τα βάλει οεο ?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Η συλλογή εμπλουτίζεται συνεχώς.Έχω πολλές ακόμα να ανεβάσω,και μόλις τελειώσω  με τις soft θα ασχοληθώ με τις hard core!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
ΤΙ να πρωτοανεβάσω ρε γμτ... γύρισα με 4 κάρτες μνήμης των 8 GB η κάθε μια! Εχουμε κ δουλειά αύριο... ίσα-ίσα μπήκα λίγο για κάποια mails κ να ενημερώσω τους συναγωνιστές για την εκδήλωση... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ... ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΤΕ !!!

Δηλαδή έβγαλες περίπου 32.768 φωτογραφίες ??

Ρε φίλε, δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι μεγάλος παραμυθάς...
Σε όποιο θέμα και αν ανοιχτεί προσπαθείς με κάθε τρόπο να εντυπωσιάσεις. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο...
 

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
καλα σε σχεση με την αντιστοιχη Εκθεση στη Θεσσαλονικη, ηταν ασυγκριτα καλυτερη (και πιο τολμηρη φυσικα).
 

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή έβγαλες περίπου 32.768 φωτογραφίες ??

Ρε φίλε, δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι μεγάλος παραμυθάς...
Σε όποιο θέμα και αν ανοιχτεί προσπαθείς με κάθε τρόπο να εντυπωσιάσεις. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο...

Φιλε, μη το λες αυτο...  Ο Γιγαντας ντουρατσελ ΟΛΑ τα ξερει!!!

Συλεκτης ρολογιων ειναι, τα καλυτερα μουνια πηδαει, τα καλυτερα πουρα καπνιζει, τα καλυτερα κρασια διαλεγει για το φαι του, τα καλυτερα ποτα δοκιμαζει, ολοι οι επωνυμοι τον ξερουν (γιατι "ετυχε" να τους γνωρισει), τι να λεμε τωρα!
Αφηνω στην ακρη το οτι ειναι εκπαιδευμενος αλεξιπτωτιστης, βατραχανθρωπος, sniper, δε ξερω και αστροναυτης (αυτο δε μας το εχει πει ακομα).
Τι ειναι τωρα 32.768 τοσες φωτογραφιες για ενα γιγαντα σαν κι αυτον;

Ολες οι μεγαλες πολυεθνικες τσακωνονται ποια θα τον πρωτοπαρει για συμβουλο.  Η Ford ειδες τι επαθε που δεν τον πηρε;  Κοντεύει να κλεισει.  Το ιδιο και η Boeing.  Δε μπορει να αποπληρωσει τα δανεια της.

Ο ανθρωπας τρεχει καθε βδομαδα σε συμβουλια με τα ιδιωτικα τζετ, απο ελβετια σε χονκ κονγκ, απο νεα υορκη σε γενευη... Στις 32.768 φωτογραφιες απο την εκθεση θα κολλαγε; Προσωπικα απορω πως δε τραβηξε 327.680 ή μαλλον 3.276.800 φωτογραφιες!  Θα του κοστιζε τιποτα να το γραψει λες;

Ας ειναι καλα το σαιτ που τον στεγαζει.....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Mηπως περασε κανεις απο το περιπτερο της SIRINA κατα τις 10.30-11.00 να μας πει τι εγινε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom