Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Black Stallion

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
2η Erotica
1. Εκθέτες: Τα ίδια περίπου με πέρισυ από ποιότητα με τις εξής εξαιρέσεις:
α. Περισσότερα στριπτηζάδικα όπου μπορούσες άνετα να κάνεις table dance.
β. Πάνω όροφος με περισσότερα πράγματα για να αγοράσει κανείς.(Κάτι που μου ήταν παντελώς αδιάφορο)
2. Επισκέπτες: Περισσότερες χάλια γκόμενες και ζευγαράκια αλλά όχι τρελλά πράγματα.
3. Επίπεδο σε γκόμενες-επαγγελματίες: όχι κάτι σπουδαίο.
4. Επίπεδο show:μια από τα ίδια με πέρισυ.
5. Parking: σε ώρες αιχμής γάματα με μεγάλα γράμματα, σε κανονικές ώρες νορμάλ.
6. Γενική αίσθηση: Λίγο καλύτερα από πέρισυ αλλά πολύ μικρής εμβελείας και χαμηλού επιπέδου σε σχέση με εξωτερικό.

 

Radovan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
150
Like
15
Πόντοι
1
πολυ χαλια ! δεν μου αρεσε καθολου σε σχεση με το θεαμα και πολυ ακρηβο εισητιριο :huh: :huh: :huh:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Πέρισυ ήταν καλύτερη.
Φέτος μάπα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κάθε πέρυσι και καλύτερα δλδ?

Ήμαρτον που λέει και ο Φαφούτης!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Σιγά σιγά παιδιά.Κατευθείαν ζωντανό σεξ επί σκηνής δε γίνεται.Δεν το αντέχει η Ελληνική κοινωνία.Θα γίνουν όλα όταν έρθει η ώρα τους.Το μόνο που προσυπογράφω είναι ότι το εισιτήριο ήταν πολύ ακριβό.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Σιγά σιγά παιδιά.Κατευθείαν ζωντανό σεξ επί σκηνής δε γίνεται.Δεν το αντέχει η Ελληνική κοινωνία.Θα γίνουν όλα όταν έρθει η ώρα τους.Το μόνο που προσυπογράφω είναι ότι το εισιτήριο ήταν πολύ ακριβό.
δεν ήθελα ζωντανό σεξ. Δεν με νοιάζει κάτι τέτοιο.
Πιο πολλά events στα περίπτερα και στους γύρω χώρους και όχι τα ξενέρωτα στο κεντρικό stage.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στα περίπτερα των μαγαζιών είχε συνέχεια.Σε όλα.Και ναι του κεντρικού δε μου άρεσε ιδιαίτερα,αλλά στα μαγαζιά πολύ καλά
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Στα περίπτερα των μαγαζιών είχε συνέχεια.Σε όλα.Και ναι του κεντρικού δε μου άρεσε ιδιαίτερα,αλλά στα μαγαζιά πολύ καλά
θέλω να πω ότι μια διοργάνωση κάνει events και έχει προσφορά όταν ζητάει 15 ευρώ το άτομο.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ φτωχή και μικρή η έκθεση ιδιαίτερα σε σχέση με την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ τιμή εισητηρίου...Άμα θες να πάρεις table dance πας και στα στριπτιτζάδικα που έχεις και την ησυχία σου...Το μόνο περίπτερο που άξιζε ήταν της SIRINA με τους πρωταγωνιστές και τις πρωταγωνίστριες των ταινιών.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Μερικες φωτο από το περίπτερο της sirina
DSC00641-1.jpg

DSC00642-1.jpg

DSC00644-1.jpg

DSC00646-1.jpg
 

footlicker

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
θα συμφωνησω κι εγω πως περυσι ηταν καλυτερα τα πραγματα. ισως να υπηρχε φετος η διαθεση για κατι καλυτερο, αλλα δε φανηκε στην πορεια. το εισιτηριο ακριβο, το table dance δε μου προσφερε κατι περισσοτερο απ οσο σε ενα μαγαζι,  π ο λ υ    και χαμηλης ποιοτητας μπακουροπαρεα, σχετικα καλο επιπεδο στα ζευγαρια. οι κοπελες των περιπτερων περιπου στα περσινα επιπεδα, καποια ψιλοακυρα περιπτερα, το παρκαρισμα σε rush hours να κανεις το σταυρο σου!!!  δειχνει οτι μπορει να γινει θεσμος, θελει προσπαθεια να αποκτησει καποιο χαρακτηρα !!!  καθαρα προσωπικη τοποθετηση, εννοειται πως δεχομαι και την αντιθετη αποψη.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
επειδή δεν πήγα στην έκθεση (είχα ψήσει τη γυναίκα μου να πάμε μαζί αλλά δεν μας έκατσε χρονικά) έχω μια ερώτηση (δεν έχω κοιτάξει τις προηγούμενες σελίδες).
Έχει και σόου με άντρες ή είναι περισσότερο για τον ανδρικό πληθυσμό η έκθεση;
Δεν είχε σόου με άντρες, είχε όμως αδερφές.  Είχαν show room στον πρώτο όροφο, και (τουλάχιστον όταν πήγα εγώ - Σάββατο, με την κυρία μου) ήταν απ' έξω ένας πούστης με βυζιά, αλλά για κάποιο λόγο δεν καταλάβαμε ότι ήταν ο "υπεύθυνος".
Λέω εγώ στη δικιά μου "Πάμε μέσα να δούμε τι κάνουν και εδώ", και πετάγεται ο "υπεύθυνος" και μας λέει "Εδώ είναι gay".  Οπότε συμπτωματικά λέμε και οι δυο με μια φωνή "No problem", και ο πούστης ενθουσιάστηκε.  "Α, τι καλά, μπράβο σας, πολύ προχωρημένοι" είπε ενθουσιασμένος.
Τελικά μέσα δε γινόταν τίποτα.  Καρέκλες για κοινό υπήρχαν, και (προφανώς) ορισμένες ώρες θα έκαναν κάποιο show.  Δεν περιμέναμε βέβαια.

Όχι φίλε, show για γυναίκες με την έννοια που το λες δεν είχε.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Αντε παρτε και την τελευταια...Αλλες δεν ανεβαζω

Δεν είμαι γιατρός αλλά από όσα ξέρω και απο τις πρώην μου τα χείλη κρεμάνε όσο πιο πολύ σεξ κάνεις...Είχα και κοπέλα παρθένα και το λέω γιατί αρχίσαμε να βλέπουμε διαφόρα μετά απο 5 μήνες στο γατάκι...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλά μιλάμε για άσχημη βλάβη το μουνί του τεμαχίου

Τα αρχίδια της λείπουν μόνο
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είμαι γιατρός αλλά από όσα ξέρω και απο τις πρώην μου τα χείλη κρεμάνε όσο πιο πολύ σεξ κάνεις...Είχα και κοπέλα παρθένα και το λέω γιατί αρχίσαμε να βλέπουμε διαφόρα μετά απο 5 μήνες στο γατάκι...
κάποιες είναι και από φυσιολογικό τους έτσι, αλλά έχεις δίκηο σε αυτό που λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom