Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
επειδή δεν πήγα στην έκθεση (είχα ψήσει τη γυναίκα μου να πάμε μαζί αλλά δεν μας έκατσε χρονικά) έχω μια ερώτηση (δεν έχω κοιτάξει τις προηγούμενες σελίδες).
Έχει και σόου με άντρες ή είναι περισσότερο για τον ανδρικό πληθυσμό η έκθεση;
εχει με ζευγαρια
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
:)
imaginas_32.jpg
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Όντως το Αλκατράζ ήταν έκπληξη που έλειπε.Πέρσι είχε τις ομορφότερες κοπέλες και ωραία σόου.Με αποκορύφωση στο Hammer που όμως δεν είδα ζωντανά  :headbang:

Το φαινόμενο με τα άστοχα περίπτερα είναι σύνηθες στις εκθέσεις.Αλλά δεν μπορείς να εμποδίσεις κάποιον επιχειρηματία να προβάλλει το εμπόρευμα του και τα προϊόντα του στο κοινό.Επίσης,η παρουσία τους εκεί βοηθάει και την υπόλοιπη έκθεση,αφού αν δεν πλήρωναν και αυτοί ή θα ήταν πιο ακριβό το εισιτήριο ή δε γινόταν καθόλου.

Συγνώμη φίλε μου

αλλά μπορεί και πρέπει ο διοργανωτής να απαγορεύσει την προβολή ασχέτων προϊόντων από την έκθεση του, που είναι πάρα πολύ θεματική και ειδικού τύπου

αλλά βέβαια γιατί ο συγκεκριμένος διοργανωτής να είναι η έκπληξη και εξαίρεση του κανόνα. Αυτό είναι απλά αρπαχτή για να ενοικιάσει και το τελευταίο τ.μ. δυνατόν.

Μπορεί να ήταν καλή η έκθεση από αυτά που λένε οι συναγωνιστές αλλά άντε και του χρόνου και τίποτα σφουγγαράκια, τηγάνια, κατσαρόλες καμιά συνδρομή στην ΕΛΠΑ και καμιά ασφαλειούλα.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως φίλε Ιμάτζινα πρέπει να σε ευχαριστήσουμε γιατί μας ενημέρωσες με τις φωτογραφίες σου καταπληκτικά.

Μόνο που θα τρέχουμε όλοι οι πολεμιστές για ξεχαρμάνιασμα κατεπειγόντως

Το μόνο κακό είναι πως με τις φωτογραφίες σου είδαμε μερικές από τις στριπο καλλονές και πάθαμε ένα υπαρξιακό σοκ αφού μερικές (από αυτές για τις οποίες ξεροσταλιάζουμε) με το φως της ημέρας  είναι σαν τις καθαρίστριες
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως φίλε Ιμάτζινα πρέπει να σε ευχαριστήσουμε γιατί μας ενημέρωσες με τις φωτογραφίες σου καταπληκτικά.

Μόνο που θα τρέχουμε όλοι οι πολεμιστές για ξεχαρμάνιασμα κατεπειγόντως

Το μόνο κακό είναι πως με τις φωτογραφίες σου είδαμε μερικές από τις στριπο καλλονές και πάθαμε ένα υπαρξιακό σοκ αφού μερικές (από αυτές για τις οποίες ξεροσταλιάζουμε) με το φως της ημέρας  είναι σαν τις καθαρίστριες
Καταγγέλω το συναγωνιστή manosbeach για ρατσιστική στάση έναντι των καθαριστριών!  :grin:  
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Πάντως και πέρσι στην Διεθνή έκθεση αυτοκινήτου στη Γενεύη,εκτός από τα αυτοκίνητα,τα ανταλλακτικά και τον εξοπλισμό συνεργείων,είχε περίπτερα με σοκολάτες,ρολόγια.Ο διοργανωτής είναι επιχειρηματίας και κοιτάζει το κέρδος του.Πάντως σε σχέση με τις εκθέσεις αυτοκινήτου στην Αθήνα,εκεί είχες τη δυνατότητα να μην χάσεις χρόνο με αυτά.Στις εκθέσεις αυτοκινήτου,σε υποχρεώνουν να περάσεις από εκεί για να φύγεις.

manosbeach ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τις φωτογραφίες μου.Έχω πάρα πολλές,αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω τις "σκληρές" σε αυτή τη σελίδα,για λόγους ανωτέρας βίας.Πάντως αν θέλετε να με ευχαριστήσετε υπάρχει τρόπος.Κάντε κανά κλικ στις διαφημίσεις που έχω να βγάλω κανά έξοδο  :2funny: :2funny:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως και πέρσι στην Διεθνή έκθεση αυτοκινήτου στη Γενεύη,εκτός από τα αυτοκίνητα,τα ανταλλακτικά και τον εξοπλισμό συνεργείων,είχε περίπτερα με σοκολάτες,ρολόγια.Ο διοργανωτής είναι επιχειρηματίας και κοιτάζει το κέρδος του.Πάντως σε σχέση με τις εκθέσεις αυτοκινήτου στην Αθήνα,εκεί είχες τη δυνατότητα να μην χάσεις χρόνο με αυτά.Στις εκθέσεις αυτοκινήτου,σε υποχρεώνουν να περάσεις από εκεί για να φύγεις.

manosbeach ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τις φωτογραφίες μου.Έχω πάρα πολλές,αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω τις "σκληρές" σε αυτή τη σελίδα,για λόγους ανωτέρας βίας.Πάντως αν θέλετε να με ευχαριστήσετε υπάρχει τρόπος.Κάντε κανά κλικ στις διαφημίσεις που έχω να βγάλω κανά έξοδο  :2funny: :2funny:

θα κάνω πολλά αδελφέ ευχαριστούμε και πάλι
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και μιας και είστε καλά παιδιά,πάρτε μία σκληρή!!!

:)

 

Συνημμένα

  • imaginas_er.jpg
    imaginas_er.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 53

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αυτό το βλέμμα είναι όλα τα λεφτά!

:cum:
 

Συνημμένα

  • imaginas_er2.jpg
    imaginas_er2.jpg
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 56

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Ιματζινα Ειντζελ Νταρκ δεν έχουμε καθόλου ρεπορτάζ?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καταγγέλω το συναγωνιστή manosbeach για ρατσιστική στάση έναντι των καθαριστριών!  :grin:  

Έχω πρόβλημα φίλε όταν ανακαλύπτω πως το τεμάχιο είναι χειρότερο από την Κυρά Όλγα την  λατζέρισα από την Ουκρανία και την Αννιούσκα την  καμαριέρα από το Καζακστάν που έχω στο καραβάκι μου.

Ειδικά όταν για το τεμάχιο ξοδεύω 300 ευρά σε κάθε μου επίσκεψη στο στριπομάγαζο ενώ την Όλγα και την Ανιούσκα μπορώ να τις έχω τζάμπα και να μου πουν και ευχαριστώ χαχαχαχαχα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ιματζινα Ειντζελ Νταρκ δεν έχουμε καθόλου ρεπορτάζ?

Δυστυχώς όχι φίλε μου.Δεν ξέρω τι ώρα εμφανίστηκε η κυρία,αλλά εγώ στις 19:00 περίπου έφυγα.Ήμουν εκεί από τις 14:00 και δεν άντεξε η μέση μου.Έκανα τη μαλακία την Παρασκευή να μην αγοράσω εισιτήριο 3 ημερών και δεν ήθελα να πάω και σήμερα,να μου πάει η ιστορία 45€.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Να τονίσω για άλλη μια φορά ότι δεν έχω καμία απολύτως σχέση με τα μαγαζιά οι κοπέλες των οποίων παρουσιάζονται στη σελίδα μου.Για να μην υπάρχει καμία αμφιβολία το λέω.Φωτογράφισα όπως τόσοι και τόσοι πληρώνοντας κανονικά τα 15€ εισόδου και δεν είχα πάσο φωτογράφου.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Για μία ακόμα φορά στο Athens Erotica έγινε χαμός και πανικός. Όσοι πήγαμε περάσαμε υπέροχα και όσοι δεν ήρθαν απλά έχασαν. Απλά από τα περίπτερα των στριπτιτζάδικων ξεχώρησα πολλές απουσίες. Και του χρόνου να είμαστε καλά, αφού πλέον έχει γίνει θεσμός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom