Νέα

28 χρόνων χωρίς sex, βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα confuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Φίλε εγώ πιστεύω οι γυναίεκς στα 30 είναι πιο σοβαρές και ώριμες και πιο γυναίκες με κάποια κατανόηση.Μια χαζογκόμενα στα 20 ή στα 22 είναι μεγάλη καργιόλα και κοροιδεύουν και αυτά και άλλα τέτοια.

Φίλη είμαι και ξέρω πώς είναι μεγάλο μέρος των σημερινών γυναικών στα 30... Σε πολλά είναι ώριμες, σε πολλά είναι μεγάλες καργιόλες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ναι νια χιστι μου!!!!!!

Να σας στείλω από κει να της δείξετε ότι ΟΙ ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ ΗΤΤΗΘΗΚΑΝ!! ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥΣ!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



και για τη συγκεκριμένη προτείνω ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Φίλη είμαι και ξέρω πώς είναι μεγάλο μέρος των σημερινών γυναικών στα 30... Σε πολλά είναι ώριμες, σε πολλά είναι μεγάλες καργιόλες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Καλά κάνω τότε που έφυγα μακρυα και δεν θέλω να ξαναδώ Ελληνίδες.χεχε.Οι Αγγλίδες σας βάλαν κάτω.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Καλά κάνω τότε που έφυγα μακρυα και δεν θέλω να ξαναδώ Ελληνίδες.χεχε.Οι Αγγλίδες σας βάλαν κάτω.

Καλά έκανες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

(για τις αγγλίδες συγκεκριμένα δε θα συμφωνήσω, αλλά ο καθένας όπως του αρέσει  :cheesy: )
 

clk200

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
[quote author= link=topic=60766.msg1148835#msg1148835 date=1244754176]
Κι εγώ νομίζω πως θα πάθει σοκ, για να μην πω ότι θα τον κοροϊδέψει ή θα τον κάνει σκουπίδι
[/quote]

κανείς δεν πρόκειται να τον κάνει σκουπίδι αν δεν το επιτρέψει εκείνος, απλά ας της απαντήσει... "ε και?"
(το ίδιο ισχύει και με το μέγεθος του μορίου και με την πρόωρη εκσπερμάτωση και με διάφορα άλλα τεχνικά προβλήματα κτλ κτλ με τα οποία μερικοί αγχώνονται χωρίς κανένα απολύτως λόγο... να απαντούν "άμα σ' αρέσει")
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
κανείς δεν πρόκειται να τον κάνει σκουπίδι αν δεν το επιτρέψει εκείνος, απλά ας της απαντήσει... "ε και?"
(το ίδιο ισχύει και με το μέγεθος του μορίου και με την πρόωρη εκσπερμάτωση και με διάφορα άλλα τεχνικά προβλήματα κτλ κτλ με τα οποία μερικοί αγχώνονται χωρίς κανένα απολύτως λόγο... να απαντούν "άμα σ' αρέσει")

Σύμφωνοι, όμως δε σκέφτονται όλοι έτσι. Δεν είναι τόσο παράξενο να νιώθει μειονεκτικά ή ντροπή ο άλλος για κάτι τέτοιο. Μη νομίζεις πως όλοι σκέφτονται σαν εσένα, μακάρι να το έλεγαν όλοι αυτό...  :'(
 

Nefeli_cool

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Καλε θαρθεις να παρθουμε μαζι; Κι εγω...παρθενα ειμαι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλα ρε μαγκιτες. Ενα αστειακι ειπαμε, και θελουνε ο οι γαμ...δες του site να με  :knockinb:.

Οπως μόλις κατάλαβες, εδώ δεν σηκώνει αστεία...... Μόνο χαβαλές. Εξάλλου μπουρδελοσάϊτ είναι.......!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ρε μαγκιτες. Ενα αστειακι ειπαμε, και θελουνε ο οι γαμ...δες του site να με  :knockinb:.
Σε μπουρδελοσαιτ ειμαστε τι θα λεμε για τον καιρο η για την εκλησια για  :pipa1: :pipa1: και  :knockinb: :knockinb:λεμε με πολυ χαβαλε
 

Nefeli_cool

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Το ίδιο αστείο που έκανες κι εσύ συνεχίζουν, πού είναι το περίεργο;
Μαλλον δεν το διευκρινισα. Πλακωσανε οι γαμιαδες με τα ΡΜ. Μηπως και αν ηθελα επιβητορα θα τον εψαχνα εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom