Νέα

28 χρόνων χωρίς sex, βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα confuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και οι "δικοι μας" ανθρωποι τι παραπανω κανουν?απλα συμβουλες του στιλ βγες εξω κανε γνωριμιες γραψου στο γυμναστηριο ολα θα πανε καλα γινε αισιοδοξος κλπ οι γνωστες ανουσιες κλισε εκφρασεις συμπονιας που λεμε ολοι μας σε καποιον αλλον..μονος του θα βρει την λυση .

ενταξει ως ενα σημειο συμφωνω αλλα μην γινεσαι και τοσο ισοπεδωτικος.
Ξερεις το να εχεις μερικους ανθρωπους να μιλισετε να σου πουν μια γνωμη να σου σταθουν δεν ειναι και λιγο...
Και ενταξει δεν ενοω την στηριξη του να σε κτυπησει στην πλατη καποιος και να σου πει ελα ρεεεε στα αρχιδια σουυυυ.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οταν δεν μπορει με τον τροπο αυτο τοτε υπαρχει οντως και ο ψυχολογος και προς θεου οσοι  τον επισκεπτονται δεν σημαινει οτι εχουν ψυχολογικα προβληματα.συμφωνω ομως  σαν εσχατη λυση.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει ως ενα σημειο συμφωνω αλλα μην γινεσαι και τοσο ισοπεδωτικος.
Ξερεις το να εχεις μερικους ανθρωπους να μιλισετε να σου πουν μια γνωμη να σου σταθουν δεν ειναι και λιγο...
Και ενταξει δεν ενοω την στηριξη του να σε κτυπησει στην πλατη καποιος και να σου πει ελα ρεεεε στα αρχιδια σουυυυ.
αν εχεις  εσυ φιλε μου τετοιους ανθρωπους συγχαρητηρια ομως πολλοι αντρες δυστυχως δεν συζητουν τετοια προβληματα με αλλους και ειδικοτερα με το περιβαλλον τους...εχεις σκεφτει οτι ισως το ιδιο του το περιβαλλον τον εκανε ετσι?οτι εζησε ισως σε μια κλειστη οικογενεια που δεν τον βοηθουσε και δεν συζητουσε τα προβληματα του και τις αναγκες του?οτι ειχε παρεες που ισως τον χλευαζαν σε καθε προσπαθεια να το συζητησει μαζι τους?για μενα βεβαια πιστευω οτι δεν ειναι κατι το σοβαρο αυτο και η καταξιωση σε εναν αντρα δεν ερχεται με το πηδημα αλλα γενικοτερα με τη συμπεριφορα και την ζωη του.
 

Επισκέπτης
αν εχεις  εσυ φιλε μου τετοιους ανθρωπους συγχαρητηρια ομως πολλοι αντρες δυστυχως δεν συζητουν τετοια προβληματα με αλλους και ειδικοτερα με το περιβαλλον τους...εχεις σκεφτει οτι ισως το ιδιο του το περιβαλλον τον εκανε ετσι?οτι εζησε ισως σε μια κλειστη οικογενεια που δεν τον βοηθουσε και δεν συζητουσε τα προβληματα του και τις αναγκες του?οτι ειχε παρεες που ισως τον χλευαζαν σε καθε προσπαθεια να το συζητησει μαζι τους?

ναι βεβαια αν ειναι ετσι τα πραγματα λογικο...Η φαμελια ειναι τα παντα...


 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Δυστυχώς οι γυναίκες ειδικά οι 30άρες έχουν γίνει (ή ήταν πάντα, δεν ξέρω) πολύ σκληρές.
Κι εγώ νομίζω πως θα πάθει σοκ, για να μην πω ότι θα τον κοροϊδέψει ή θα τον κάνει σκουπίδι αν δεν πιάσει με τη μία το νόημα και δε γίνει ο μέγας γαμιάς στις πρώτες φορές...

Και έχω φίλη που στα 24 της είχε σχέση με παρθένο, δηλαδή υπήρχε συναίσθημα, όμως τελικά αποδείχθηκε μεγάλη καργιόλα και του φέρθηκε πολύ άσχημα του παιδιού.

Δεν είναι όλες έτσι, αλλά πιστεύω πως είναι οι περισσότερες.

εγώ πάντως προτιμώ αβγαλτούληδες.. :tits2: :tits2:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχχχ ναι, το θυμάμαι από μια άλλη συζήτηση  :boobies: :boobies: :boobies:
Είσαι από τις λίγες  :-* :-* :-* :-*


ναι ναι,έχω ένα κόλλημα.. :)
Μ' αρέσει αυτό το αθώο π βγάζει κάποιος
όταν είναι παρθένος..
ούτε φόβος για ΣΜΝ,ούτε τπτ...
παίζει να είναι κ πιο ρομαντικός..
τέλεια... :smitten: :smitten: :smitten:
χαζή η φίλη σου,είχε ένα διαμαντάκι κ το ΄χασε..
:idiot:
 

Επισκέπτης
Μαλακισμένη πες καλύτερα, το κατέστρεψε το παιδί... δεν του έδωσε χρόνο να χαλαρώσει και να απολαύσει τη φάση  >:(

Με στοργή και προδέρμ ακόμα και ο πιο παρθένος-α μπορεί να λειτουργήσει..αρκεί να πάει με κάποιον-α
που να μπορεί να το χειριστεί όχι κάποιον εξίσου άπειρο...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Μαλακισμένη πες καλύτερα, το κατέστρεψε το παιδί... δεν του έδωσε χρόνο να χαλαρώσει και να απολαύσει τη φάση  >:(
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις χρειάζονται 2-3 ανάποδες και μην παρεξηγηθώ...
 

Επισκέπτης
Παστίτσιο στη μούρη; :grin: Γεια σου ρε ασπρούλη.. ;)

το παστιτσιο θα ειναι το κερασακι στην τουρτα στο τελος!Μετα απο τις καυτες βαναυσες περιπτυξεις που θα υποστει η ελεινιδα με τον μαυρο θανατο και την τρομερη πορνοσυμορια του!
Γεια σου ρωσοβιε μου! :cum: :cum: :cum:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Γιατί να φάει φρίκη Λουκριτία μου; Εμένα δε θα χάλαγε αν μου λεγε μια ότι είναι παρθένα.. :P Θα μπορεί να τον βοηθήσει να αποκτήσει εμπειρία...Αν υπάρχουν συναισθήματα τα άλλα βρίσκονται..  :rolleyes:
1.πιιιιιιιιιιιιρφ!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

2.με καλυψε η μπουμπ...
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Δυστυχώς οι γυναίκες ειδικά οι 30άρες έχουν γίνει (ή ήταν πάντα, δεν ξέρω) πολύ σκληρές.
Κι εγώ νομίζω πως θα πάθει σοκ, για να μην πω ότι θα τον κοροϊδέψει ή θα τον κάνει σκουπίδι αν δεν πιάσει με τη μία το νόημα και δε γίνει ο μέγας γαμιάς στις πρώτες φορές...

Και έχω φίλη που στα 24 της είχε σχέση με παρθένο, δηλαδή υπήρχε συναίσθημα, όμως τελικά αποδείχθηκε μεγάλη καργιόλα και του φέρθηκε πολύ άσχημα του παιδιού.
Δεν είναι όλες έτσι, αλλά πιστεύω πως είναι οι περισσότερες.

Φίλε εγώ πιστεύω οι γυναίεκς στα 30 είναι πιο σοβαρές και ώριμες και πιο γυναίκες με κάποια κατανόηση.Μια χαζογκόμενα στα 20 ή στα 22 είναι μεγάλη καργιόλα και κοροιδεύουν και αυτά και άλλα τέτοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom