Νέα

28 χρόνων χωρίς sex, βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα confuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα καλε
χαλαρωσε
ουτε η 1η ουτε η τελευταια εισαι
εχει ενα χρονο που εισαι εδω μεσα, τοοοοοοοοοοοοοσοοοο σοκαριστηκες πια?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Μαλλον δεν το διευκρινισα. Πλακωσανε οι γαμιαδες με τα ΡΜ. Μηπως και αν ηθελα επιβητορα θα τον εψαχνα εδω.

Ούστ απο δώ.. Τι θέλεις να σε κάνουμε εδω μέσα τη στιγμή που αυτό το site απευθύνετε σε τέτοια "δουλεία" ??? Μήπως να σε ζητήσουμε σε γάμο? Άντε μπράβο.. Το ξέρει η μαμά σου οτι κάθεσαι και τσιλιμπουρδίζεις εδω μέσα και κράζεις και απο πάνω? Ακου εκέι θα τον έψαχνες εδω μέσα... Δηλαδή τί ήμαστε εδώ μέσα? 
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ούστ απο δώ.. Τι θέλεις να σε κάνουμε εδω μέσα τη στιγμή που αυτό το site απευθύνετε σε τέτοια "δουλεία" ??? Μήπως να σε ζητήσουμε σε γάμο? Άντε μπράβο.. Το ξέρει η μαμά σου οτι κάθεσαι και τσιλιμπουρδίζεις εδω μέσα και κράζεις και απο πάνω? Ακου εκέι θα τον έψαχνες εδω μέσα... Δηλαδή τί ήμαστε εδώ μέσα? 
Χα χα χα  εστειλες και εσυ ΡΜ?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Μεγαλε αν το εννοεις οτι περιμενεις να γαμησεις εδω μεσα.......αγαμητο σε βλεπω

Αν θες διόρθωσε το συντακτικό σου και γίνε πίο κατανοητός σχετικά με το τί άλλο ψάχνει ένας άντρας εδω μέσα..
 
OP
OP
C

confuser

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Λοιπόν,

Αφενός θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν με υποδείξεις / παροτρύνσεις / συμβουλές και ειδικά το παιδί που μου πρότεινε να πάμε στους οίκους μαζί.

Η πρώτη απόπειρα έγινε με κορίτσι ντελίβερι το οποίο ήταν πάρα με πάρα πολύ καλό και φιλικό μαζί μου και ήταν ίσως ότι καλύτερο για να με βοηθήσει με το πρόβλημα μου. Δυστυχώς όμως δεν ... , παρά τις πολλές προσπάθειες να με "ανεβάσει".

Πιστεύετε ότι λόγω της - πρακτικά ανύπαρκτης - συναισθηματικής και ερωτικής μου εξέλιξης στην ηλικία μου είναι πολύ δύσκολο να γίνει κάτι με κάποιο τελείως άγνωστο σε εμένα κορίτσι?

Υπήρχε κάποιος ο οποίος αντιμετώπισε παρόμοιο πρόβλημα σε ηλικία 25+?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ....
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Λοιπόν,

Αφενός θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν με υποδείξεις / παροτρύνσεις / συμβουλές και ειδικά το παιδί που μου πρότεινε να πάμε στους οίκους μαζί.

Η πρώτη απόπειρα έγινε με κορίτσι ντελίβερι το οποίο ήταν πάρα με πάρα πολύ καλό και φιλικό μαζί μου και ήταν ίσως ότι καλύτερο για να με βοηθήσει με το πρόβλημα μου. Δυστυχώς όμως δεν ... , παρά τις πολλές προσπάθειες να με "ανεβάσει".

Πιστεύετε ότι λόγω της - πρακτικά ανύπαρκτης - συναισθηματικής και ερωτικής μου εξέλιξης στην ηλικία μου είναι πολύ δύσκολο να γίνει κάτι με κάποιο τελείως άγνωστο σε εμένα κορίτσι?

Υπήρχε κάποιος ο οποίος αντιμετώπισε παρόμοιο πρόβλημα σε ηλικία 25+?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ....

Νομιζω κανεις δε μπορει να στο πει αυτο με σιγουρια. Ισως ειναι ωρα να επισκεφτεις καποιον. Οχι απαραιτητα του ψυχολογικου τομεα..Αν ησουν χαλαρος κι ανετος με τη κοπελα (προφανως απο κεινη δεν υπηρξε προβλημα), αλλα δεν..τοτε ισως εχεις και κατι ιατρικο οποτε μια επισκεψη σε ενα ανδρολογο να πρεπει να γινει. Θες να κανεις μια-δυο προσπαθειες ακομα; και βλεπεις. Παντως μη το αφηνεις ετσι..Χωρις παρουσια ατομου, πχ βλεποντας μια τσοντα, εχεις ερεθισμο;
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχως στον ερωτα και στο θανατο εισαι ολομοναχος
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Φιλε  πιθανον  το  προβλημα  σου  ειναι  ψυχολογικο    αλλά  δεν  χρειαζεται  να  πας  σε  ψυχολογο

Εγω  πριν  απο  ενα  εναμιση  χρονο    ειχα  ενα  ψιλοπροβλημα  στυσης  για  δυο  περιπου  μηνες  και  σκεφτηκα  να  κανω  εξετασεις

Πηγα  σε  ενδοκρινολογο  στο  Ικα    και  επεσα  σε  ενα  καλο  μωρο  γιατρο  30-34.

Της  λεω  την  ιστορια  μου    και  αυτη    μου  λεει  οτι  το  προβλημα  μπορει  να  ειναι  ψυχολογικο    ή  οτι  μπορει  να  ευθυνεται  η  παρτενερ  .

Αυτη  εν  τω  μεταξυ  κοιταζε    το  προσωπο  μου  και  καταλαβε  απο  την  εμπειρεια  της    και  βλεποντας  μονο  το  χρωμα  του  δερματος  του  προσωπου    οτι  δεν  εχω  καποιο  προβλημα

Της  λεω  να  κανω  εξετασεις  και  εκτος    απο  την  τεστοστερονη    να  κανω  και  αλλες  εξετασεις.
Αυτη  μου  λεει  οτι  οι  αλλες  εξετασεις  ειναι  ακριβες  και  οτι  αν  τις  εκανα  εξω  θα  μου  στοιχιζε    γυρω  στα  300  ευρω.Επιμενει  οτι  δεν  εχω  προβλημα
Επειδη  ειχε  δημιουργηθει  μια  ωραια  ατμοσφαιρα  μεταξυ  μας    επιμενω  και  τις  λεω  οτι  θελω  να  τις  κανω.Τελικα    χαμογελωντας      μου  γραφει  και  τις  αλλες  εξετασεις

Επειτα  μου  περνουν  λιγο  αιμα  και  επειτα  απο  κανενα  μηνα    παω  να  παρω  τα  αποτελεσματα.

Αυτη  με  βλεπει  και  χαιρεται    και  λεει

Να  και  ενας  χαρουμενος  ανθρωπος.

Καθομαστε  και  υπαρχει  ενα  πολυ  ωραιο  κλιμα .Στο  χερι  της  φοραει  βερα
Επειτα  απο  λιγη  ωρα    κοιταζει  απο  το  βιβλιαριο  το  επιθετο  μου  και  μεσα  απο  μια  στιβα    αποτελεσματα  εξετασεων  βγαζει    τα  δικα  μου.
Τα  κοιταζει  και  με  υφος  απορημενο  μου  λεει

Καλα  γιατι  εκανες  εξετασεις ?

Εχει  υφος  καλα  πλακα  μας  κανεις

Κοιταζει  τεστοστερονη    878     
Κοιταζει  κατι  αλλα    που  δειχνουν  αν  δινει  σημα  ο  εγκεφαλος
και  κατι  ορμονες    που  δεν  συνκρατησα  τι  ρολο  παιζουν

Τελοσπαντων  ολα  παραπανω  απο  καλα.
Συνεχιζουμε  σε  ευχαριστο  υφος    και    αυτη  τωρα  μου  λεει  οτι  μαλλον  θα  φταιει  η  παρτενερ.Φευγω  μετα  απο  λιγο  με  ενα  μεγαλο  χαμογελο  και  αυτη  μου  λεει  οποτε  θελω  κατι    να  ξαναρθω .

Κανε  και  συ  το  ιδιο  φιλε  μου.Πηγαινε    για  εξετασεις  σε  ενδοκρινολογο    και  οταν  δεις    οτι  δεν  εχεις  καποιο  λειτουργικο  προβλημα
θα  σου  φυγει  ενα  βαρος    και  θα  επικεντρωθεις  περισσοτερο  στον  στοχο  σου

Παντως  να  σαι    καλα      γιατι  τωρα  που  εξαιτιας  σου  θυμηθηκα  αυτη    την  ιστορια
ειναι  ευκαιρεια  να  ξαναπαω  στο  μωρο  και  να  καταφερω  να  μου  κανει  αλλες  ιδιαιτερες  εξετασεις  ;) ;)   
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Λοιπόν,

Αφενός θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν με υποδείξεις / παροτρύνσεις / συμβουλές και ειδικά το παιδί που μου πρότεινε να πάμε στους οίκους μαζί.

Η πρώτη απόπειρα έγινε με κορίτσι ντελίβερι το οποίο ήταν πάρα με πάρα πολύ καλό και φιλικό μαζί μου και ήταν ίσως ότι καλύτερο για να με βοηθήσει με το πρόβλημα μου. Δυστυχώς όμως δεν ... , παρά τις πολλές προσπάθειες να με "ανεβάσει".

Πιστεύετε ότι λόγω της - πρακτικά ανύπαρκτης - συναισθηματικής και ερωτικής μου εξέλιξης στην ηλικία μου είναι πολύ δύσκολο να γίνει κάτι με κάποιο τελείως άγνωστο σε εμένα κορίτσι?

Υπήρχε κάποιος ο οποίος αντιμετώπισε παρόμοιο πρόβλημα σε ηλικία 25+?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ....
Λοιπόν φίλε εδώ και κάποιες μέρες διαβάζω το προβλημα που παρέθεσες! Δεν θα μακρυγορήσω με τη δικιά μου ιστορία αλλά και εγώ στα 25+ είχα το ίδιο ακριβώς κόλλημα! Τρελό κόλλημα! διότι περι κολλήματος πρόκειται και όχι πρόβλημα! μην μπαίνεις στη λούμπα του ψυχολόγου! προσπαθησε να το καταπολεμήσεις πηγαίνοντας πολλές φορές με γυναίκες! (εννοώ ιερόδουλες)! Εγώ κάπως έτσι λετούργησα! Πάντα πήγαινα μόνος για να μην έχω το άγχος των φίλων που πάντα θέλουνε να μαθουνε με καθε λεπτομερεια τι έγινε! μπορώ να πώ ότι πήγα παρα πολλές φορές μεχρι να ολοκληρώσω! τώρα βέβαια λογω έλλειψης γκόμενας και επειδή το να γαμάς ειναι και γαμώ κάθε μήνα μένω ρέστος! Καλο βόλι αρχηγέ!!!!! :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Προφανως φιλε σου εχει γινει εμμονη ιδεα το ολο ζητημα....Ειναι γεγονος οτι εχεις καθυστρεησει καπως να <<σπασεις τον παγο>>,αλλα δεν χρειαζεται αυτο να σου γαμαει την ψυχολογια..Μου κανει εντυπωση που δεν λειτουργησες με τη νντελιβερου,μιας και οπως λες εκανε φιλοτιμες προσπαθειες..Μαλλον θα ηταν φρονιμο να επισκεφτεις εναν σεξολογο..... :sunglasses:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μαλλον θα ηταν φρονιμο να επισκεφτεις εναν σεξολογο..... :sunglasses:

Ας προσπαθήσει μερικές φορές πιστεύω και αν και τότε δεν... ας σκεφτεί να πάει σε ειδικό.

Η μία (και πρώτη) φορά δε σημαίνει τίποτα. Ας προσπαθήσει μερικές φορές και αν όντως έχει πρόβλημα με αυτό το θέμα τότε βλέπει τι θα κάνει  :cheesy:
 

Fastmike78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0

  Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούριο μέλος..

    Είχα και γω παρόμοιο πρόβλημα ...έκανα την πρώτη μου επαφή σε μεγάλη ηλικία (25+) . Είχα πάει με πουτάνες παλιότερα αλλα δε μου άρεσε  . Με χάλαγε η κρυάδα του μπουρδέλου και γενικά με άγχωνε η όλη φάση .

    Αργότερα επισκέφτηκα έναν ψυχίατρο (συστημένος) . Ηταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ,με βοήθησε πολύ , συζητήσαμε και ανταλλάξαμε απόψεις . ΔΕΝ μου έδωσε φάρμακα ούτε για δείγμα - μόνο συζήτηση . Το μόνο αρνητικό...έδωσα πολλά φράγκα .  :) Μετα δεν τον ξαναχρειάστηκα...

  Τελικά κατάλαβα οτι αυτό που ήθελα ήτανε ΧΡΟΝΟΣ και ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ... Και τα κατάφερα όταν τα έφτιαξα με μια κοπέλλα που γνώρισα . Η κοπέλλα μου άρεσε , μου έδωσε χρόνο και όλα πήγαν καλά ....

  Θέλω επίσης να δώσω κάποιες συμβουλές

1 . Να βρεις το σωστό άτομο , τη ΣΩΣΤΗ γυναίκα είτε είναι απλή κοπέλλα είτε πουτάνα . Δεν θα είναι απαραίτητα μουνάρα . Αφου τη βρήκα εγώ μπορείς και συ .
   

2 . Να αποφεύγεις τις κακιές πουτάνες και τις καριόλες γυναίκες .
    θα σου κάνουν κακό (ίσως και να το έχεις διαπιστώσει ).Να μην τους δίνεις σημασία .

3 . Μη φοβάσαι τον γιατρό ...δεν δαγκώνει !

4 . Εχεις ΔΙΚΑΙΩΜΑ να γαμήσεις και να ερωτευτείς όπως όλοι !!!

                              Φιλικα 

                                  Fastmike78
   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom