Νέα

28 χρόνων χωρίς sex, βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα confuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εκεί θα γνωρίσει την άλλη μορφή του έρωτα! :grin:
Και άσε τα υπονοούμενα μην ανοίξω ξεχωριστό θρεντ για το μωρό... :s&m_1:

ανοιξεεεε
κ βαλε κ ψηφοφορια
χαχαχαχα

παντως μπορεις να βαλεις κ κατι φωτος της μοντελιστικες... που πραγματικα ειναι ωραιες :)

Υπό προϋποθέσεις συμφωνώ. Αρκεί να μην μπερδεύουμε την απαισιοδοξία με τον ρεαλισμό.
Καμιά φορά ο ρεαλισμός εκλαμβάνεται ως απαισιοδοξία
σωστος..

αλλα αν ειμαστε ρεαλιστες μπορουμε να δουμε αντικειμενικα τι ακριβως μας χαλαει
κ ν αρχισουμε να το διορθωνουμε.. τπτ δεν ειναι ακατορθωτο αν περναει απ το χερι μας

@ποβελ αχαχαχαχαχχα
ρε τι θεικη εκπομπη.... γιατι την κοψανεεεεεεεε
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Aγαπητοί φίλοι, θα σας παρακαλούσα, όσοι διαβάσετε αυτό το κείμενο να μην με κοροϊδέψετε.

Είμαι 28 χρονων, αρκετά εμφανίσιμος αλλα πολύ ντροπαλός με τα κορίτσια.

Δυστυχώς έφτασα μέχρι τα 28 χωρίς να έχω κάνει sex ποτε στην ζωή μου, αφού μετά τα δεκαοχτώ υποφέρω polu από την απώλεια συγγενικού μου προσώπου.

Πλέον το πρόβλημα είναι πολύ σημαντικό, αφού μου έχει γίνει εμμονη μετά από την αποτυχία να προσεγγίσω μια κοπέλα που ήμουν ερωτευμένος μαζί της.

Γνωρίζει κανεις κάποια κυρια η κάποιον οίκο που θα με βοηθήσει ΕΙΛΙΚΡΙΝA να αντιμετωπίσω το πρόβλημα μου με το ΑΖΗΜΊΩΤΟ πάντοτε.

Θα σας παρακαλέσω να μην με ειρωνευτείτε καθώς το πρόβλημα είναι σημαντικό.
Γιατι δεν δοκιμαζεις να γαμηθεις? Μπορει να σου αρεσει κλωνοπαπαρα.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
@ποβελ αχαχαχαχαχχα
ρε τι θεικη εκπομπη.... γιατι την κοψανεεεεεεεε

Ολα τα καλα τα κοβουνε...... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Γιατι δεν δοκιμαζεις να γαμηθεις? Μπορει να σου αρεσει κλωνοπαπαρα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Ρε κατι μου θυμιζει,ρε κατι μου θυμιζει....
Πες τα ρε νεκροθαφτηηηηηηηηηηηηη...........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


                   
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ολα τα καλα τα κοβουνε...... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Ρε κατι μου θυμιζει,ρε κατι μου θυμιζει....
Πες τα ρε νεκροθαφτηηηηηηηηηηηηη...........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


                    

Ρε φίλε έλεος!Αυτός ο μαλάκας πριν 3 χρόνια είχε συλληφθεί για νεκροφιλία!!Χωρίς μαλακίες!!!Τον είχε δείξει στο STAR που τον συλλάβαν και ήταν η οικογένεια του νεκρού κοριτσιού σε κακή κατάσταση.Μα καλά να συλλήσει νεκρό!!Τόσο άγαμος ήταν!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
28 Χρονων χωρις σεξ;΄Δραμα η κατασταση!!Εγω πρωτογαμισα στα 17μου το 2002
Και εγω τα ιδια!!!!Σαν χτες ξεκινησα!!!χαχα.το 2002 στα 17.....
Πως περνανε τα χρονια ρε πουστη μου.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
το παιδι θελει λιλα για πρωτη φορα,να του φυγει το τζερβελο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε τσακω το και καλες ψαριες... :cheesy:
 

Επισκέπτης
ενας εμφανισιμος,μορφωμενος 30αρης παρθενος ειναι γ μια γυναικα σοκ!!!
θα φαει φρικη αν το πει σε απλη γκομενα...

καλυτερα να παρεις μια κοπελα ντιλιβερυ...

αλλα θα συμφωνησω κ γω με παντρεμενο πουειπε οτι ο ψυχολογος ειναι καλη σκεψη...

Γιατί να φάει φρίκη Λουκριτία μου; Εμένα δε θα χάλαγε αν μου λεγε μια ότι είναι παρθένα.. :P Θα μπορεί να τον βοηθήσει να αποκτήσει εμπειρία...Αν υπάρχουν συναισθήματα τα άλλα βρίσκονται..  :rolleyes:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί να φάει φρίκη Λουκριτία μου; Εμένα δε θα χάλαγε αν μου λεγε μια ότι είναι παρθένα.. :P Θα μπορεί να τον βοηθήσει να αποκτήσει εμπειρία...Αν υπάρχουν συναισθήματα τα άλλα βρίσκονται..  :rolleyes:

Δυστυχώς οι γυναίκες ειδικά οι 30άρες έχουν γίνει (ή ήταν πάντα, δεν ξέρω) πολύ σκληρές.
Κι εγώ νομίζω πως θα πάθει σοκ, για να μην πω ότι θα τον κοροϊδέψει ή θα τον κάνει σκουπίδι αν δεν πιάσει με τη μία το νόημα και δε γίνει ο μέγας γαμιάς στις πρώτες φορές...

Και έχω φίλη που στα 24 της είχε σχέση με παρθένο, δηλαδή υπήρχε συναίσθημα, όμως τελικά αποδείχθηκε μεγάλη καργιόλα και του φέρθηκε πολύ άσχημα του παιδιού.

Δεν είναι όλες έτσι, αλλά πιστεύω πως είναι οι περισσότερες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το παιδι θελει λιλα για πρωτη φορα,να του φυγει το τζερβελο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το πολύ πολύ αμα δεν τα βρουνε μεταξυ τους,να φωνάξουνε ντελίβερι και κανέναν μαύρο!!!  :zfuck: :fuck2:

Παντως το θεμα ειναι πάρα πολυ σοβαρο και υπαρχουν ανθρωποι που βιωνουν ασχημες παρομοιες καταστασεις.Αλλά αυτός που εφτιαξε το θρεντ,δεν κανει τον κόπο ουτε να συζητησει το υποτιθεμενο προβλημα του,ούτε ρωταει σε ποια κοπέλα να παει και σε ποια μορφη ερωτα(ct call girl μπουρδελο κτλ)να παει...Απλως εριξε δίχτυα,για τους δικους του σκοπους.Που δεν μας ενδιαφερει και ποιοι ειναι αυτοι οι σκοποι στην τελικη.

Και για όσους συμβουλευουν για οποιοδηποτε προβλημα να παει ο καθενας στον ψυχολογο,δεν συμφωνω καθολου.Ενταξει δεν πρεπει να πεινασουν κι αυτοι,αλλά όλα στο μυαλο μας ειναι.Καλυτερα ειναι ο καθενας να συζηταει με τους δικους του ανθρωπους να του δινουν πραγματικες συμβουλες,παρά να πάνε σε καποιον που τα τσεπώνει για να σε ακουσει  :huh:  :helpplea: :tickedoff:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και για όσους συμβουλευουν για οποιοδηποτε προβλημα να παει ο καθενας στον ψυχολογο,δεν συμφωνω καθολου.Ενταξει δεν πρεπει να πεινασουν κι αυτοι,αλλά όλα στο μυαλο μας ειναι.Καλυτερα ειναι ο καθενας να συζηταει με τους δικους του ανθρωπους να του δινουν πραγματικες συμβουλες,παρά να πάνε σε καποιον που τα τσεπώνει για να σε ακουσει  :huh:  :helpplea: :tickedoff:

Στον ψυχολόγο δεν πας για συμβουλές, και για να τα λες αυτά μάλλον δεν έχεις ιδέα τι κάνει ένας καλός ψυχολόγος  :grin:
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς οι γυναίκες ειδικά οι 30άρες έχουν γίνει (ή ήταν πάντα, δεν ξέρω) πολύ σκληρές.
Κι εγώ νομίζω πως θα πάθει σοκ, για να μην πω ότι θα τον κοροϊδέψει ή θα τον κάνει σκουπίδι αν δεν πιάσει με τη μία το νόημα και δε γίνει ο μέγας γαμιάς στις πρώτες φορές...

Και έχω φίλη που στα 24 της είχε σχέση με παρθένο, δηλαδή υπήρχε συναίσθημα, όμως τελικά αποδείχθηκε μεγάλη καργιόλα και του φέρθηκε πολύ άσχημα του παιδιού.

Δεν είναι όλες έτσι, αλλά πιστεύω πως είναι οι περισσότερες.

Ε τότε μια είναι η λύση για το φίλο απ το να μπλέξει με ελληνίδες που μπορεί να είναι και ελλεηνίδες και να του δημιουργήσουν μόνιμο ψυχολογικό πρόβλημα καλύτερα να μπει σε ένα ρώσικο σάιτ να βρει κανα Ρωσιδάκι (νορμάλ όχι ιερόδουλο) και θα του φύγουν όλα τα ψυχολογικά... :grin: Ας αποκτήσει κάποια πείρα και το γυρίζει μετά στις ελληνίδες εκτός και αν εθιστεί με τις σβετλάνες  :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στον ψυχολόγο δεν πας για συμβουλές, και για να τα λες αυτά μάλλον δεν έχεις ιδέα τι κάνει ένας καλός ψυχολόγος  :grin:
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ''εσωτερικη'' πληροφορηση  :grin: :2funny: .
Αλλά από αυτα που ακουω,πρακτικά μου φαίνεται ότι ειναι αεριτζίδικη τέχνη...Εντάξει άμα καποιος εχει βαριες διαταραχες ή σχιζοφρενεια χρειάζεται ο ψυχίατρος.Αλλά ο ψυχολόγος τί στα κομμάτια κανει εσύ που ξερεις?  :think: .
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ε τότε μια είναι η λύση για το φίλο απ το να μπλέξει με ελληνίδες που μπορεί να είναι και ελλεηνίδες και να του δημιουργήσουν μόνιμο ψυχολογικό πρόβλημα καλύτερα να μπει σε ένα ρώσικο σάιτ να βρει κανα Ρωσιδάκι (νορμάλ όχι ιερόδουλο) και θα του φύγουν όλα τα ψυχολογικά... :grin: Ας αποκτήσει κάποια πείρα και το γυρίζει μετά στις ελληνίδες εκτός και αν εθιστεί με τις σβετλάνες   :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μακάρι να είναι θέμα εθνικότητας. Αν είναι, τότε βουρ στις ρωσίδες/τσέχες/βουλγάρες/κολομβιανές/πορτορικανές/ισπανίδες/ιταλίδες/ό,τι τον φωτίσει ο θεός  :boobies: :boobies: :boobies:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ''εσωτερικη'' πληροφορηση  :grin: :2funny: .
Αλλά από αυτα που ακουω,πρακτικά μου φαίνεται ότι ειναι αεριτζίδικη τέχνη...Εντάξει άμα καποιος εχει βαριες διαταραχες ή σχιζοφρενεια χρειάζεται ο ψυχίατρος.Αλλά ο ψυχολόγος τί στα κομμάτια κανει εσύ που ξερεις?  :think: .

Ναι, πολλοί είναι όντως αεριτζήδες και έχουν καταστρέψει και άτομα. Γι'αυτό είπα πριν ο ΚΑΛΟΣ ψυχολόγος.

Ο καλός ψυχολόγος σε βοηθάει να καταλάβεις τον εαυτό σου, γιατί είσαι όπως είσαι, να δεχτείς τον εαυτό σου όπως είναι και μετά ίσως να αλλάξεις ό,τι θέλεις. Σε βοηθάει να ακούς τις ανάγκες σου και να μη νιώθεις άσχημα γι' αυτές, δηλαδή να ξεπεράσεις τα κόμπλεξ σου και να μάθεις να δίνεις στον εαυτό σου ό,τι χρειάζεται για να νιώθει καλά.

Με λίγα λόγια σε βοηθάει να ξεκαθαρίσεις κάποια πράγματα στη ζωή σου, στα οποία ίσως έχεις πρόβλημα. Το ότι ο φίλος είναι 28 χρονών παρθένος μπορεί να μην του έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα, μπορεί όμως και να έχει αφήσει κάποια κατάλοιπα ντροπής ή κόμπλεξ. Δεν είναι άσχημη ιδέα να το σκεφτεί, όμως εκείνος ξέρει τι σκέφτεται και τι νιώθει.
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ''εσωτερικη'' πληροφορηση  :grin: :2funny: .
Αλλά από αυτα που ακουω,πρακτικά μου φαίνεται ότι ειναι αεριτζίδικη τέχνη...Εντάξει άμα καποιος εχει βαριες διαταραχες ή σχιζοφρενεια χρειάζεται ο ψυχίατρος.Αλλά ο ψυχολόγος τί στα κομμάτια κανει εσύ που ξερεις?  :think: .
και οι "δικοι μας" ανθρωποι τι παραπανω κανουν?απλα συμβουλες του στιλ βγες εξω κανε γνωριμιες γραψου στο γυμναστηριο ολα θα πανε καλα γινε αισιοδοξος κλπ οι γνωστες ανουσιες κλισε εκφρασεις συμπονιας που λεμε ολοι μας σε καποιον αλλον..μονος του θα βρει την λυση .
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
και οι "δικοι μας" ανθρωποι τι παραπανω κανουν?απλα συμβουλες του στιλ βγες εξω κανε γνωριμιες γραψου στο γυμναστηριο ολα θα πανε καλα γινε αισιοδοξος κλπ οι γνωστες ανουσιες κλισε εκφρασεις συμπονιας που λεμε ολοι μας σε καποιον αλλον..μονος του θα βρει την λυση .
Μαζί σου!!!
ΒΑσικά αυτό ειναι το κυριότερο.Να τα βρει με τον εαυτο του και να το παλεψει να βρει μόνος του τη λύση(ή και βοηθουμενος επικούρικα απο τους δικους του με λογια συμπονοιας ή ο,τι άλλο,τα οποία μπορει να τον κανουν να αισθανθει καλυτερα)!!
Αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι δεν πρεπει να καταφευγουν στους ''ειδικους'' εκτος κι αν ειναι η εσχατη λυση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom