Νέα

22χρονη υπάλληλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Ήρθε μια κοπελίτσα να δουλέψει για εμένα εδώ και λίγο καιρό, νέα και άπειρη, οπότε αρκετές φορές ερχόμενη στη δουλειά με φόρεμα, κάθεται δίπλα μου και δείχνοντας της το τι πρέπει να κάνει παίρνω μάτι και τα μποτάκια της.

Σήμερα άργησε 2 ώρες και έρθει και έφτασε κλαίγοντας, είμαστε οι 2 μας οι υπόλοιποι υπάλληλοι είναι σε άδεια.

Της είπα να πάει στη τουαλέτα να σκουπίσει τα δάκρυα της και να πιει λίγο νερό για να ηρεμήσει, αφού δεν έγινε και τίποτα σοβαρό.

Αυτή συνέχισε να κλαίει (ο λόγος ήταν απλά ότι είχε αργήσει), οπότε την πήρα αγκαλιά για να την ηρεμήσω κάπως.

Μόλις ακούμπησαν τα βυζάκια της πάνω μου και με έσφιξε κι αυτή στην αγκαλιά της, μου σηκώθηκε... Σίγουρα το ένιωσε...

Ενώ είχαμε έρθει ουσιαστικά σε απόσταση αναπνοής, κοιταχτήκαμε στα μάτια και της είπα να πάει σπίτι της να ηρεμήσει, ότι δεν έγινε τίποτα και ότι θα τα πούμε αύριο.

ΕΦΥΓΕ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ!

Πιστεύω ότι έκανα το σωστό, δεν θέλησα να εκμεταλλευτώ την αδύναμη στιγμή της, αλλά όλο μου τριγυρνάει στο μυαλό........ Τι κάνουμε τώρα συναγωνιστές; Το αφήνω απλά να περάσει;;;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Συνάδελφε σου είπε το λόγο της αργοπορίας της;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.234
Πόντοι
2.606
δεν γαμαω υπαλληλους μου , εννοειται βαζω
εσυ δεν μας ειπες , γιατι αργησες να πας στην δουλεια ?
γιατι ηρθε μια υπαλληλος εψες της ετριψα τα βυζια μου πανω της καβλωσε και ειπε να βρεθουμε το πρωι :confused:
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Συνάδελφε σου είπε το λόγο της αργοπορίας της; ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΗΣ. (ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ)
Για να σου πω αν εκανες καλα ή οχι βαλε φωτο της 22αχρονης ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥΝΑΚΙ, ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ
ένσημα της βαζεις τυπε ? NΑΙ
Συναγωνιστή έχω ένα ρητό, στην δουλειά σου και στη γειτονιά σου δεν μπλέκεις. ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥΝΑΚΙ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ......
 
Τελευταία τροποποίηση:

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Αν είχε πάει για δουλειά της μάνας της και σου είχε στείλει μήνυμα γιατί ήρθε κλαίγοντας;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Έπρεπε πάντως να της πεις: "Τι όμορφη που είσαι όταν κλαις ...".
Και ανάλογα με την αντίδρασή της να πράξεις.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.646
Πόντοι
456
Σκεφτηκες καθολου συντροφε γιατι μπορει να αργησε? Μηπως κανενας γκομενος ειχε πρωινες καβλες? Οποτε ειπε η μικρη,κατσε να το παιξω κλαμενη και τον τυπο που με ζαχαρωνει θα τον φερω τουμπα......Ξυπνα μεγαλε,σε παιζει η μουνιτσα,μην κανεις τιποτα πονηρο και κακως της ειπες να παει σπιτι. Επρεπε να της τα χωσεις ,γιατι αλοιμονο αν το καθε κοριτσακι αργει δυο ωρες στην δουλεια της (εκτος αν υπηρχε θεμα υγειας κλπ) και πολυ απλα να ελεγες οτι θα αναπληρωσει τις δυο ωρες τις επομενες μερες. Να υποθεσω οτι δεν εισαι εσυ το αφεντικο,αλλα απλα σε βοηθα η κοπελα στην δουλεια σου.
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Σκεφτηκες καθολου συντροφε γιατι μπορει να αργησε? Μηπως κανενας γκομενος ειχε πρωινες καβλες? Οποτε ειπε η μικρη,κατσε να το παιξω κλαμενη και τον τυπο που με ζαχαρωνει θα τον φερω τουμπα......Ξυπνα μεγαλε,σε παιζει η μουνιτσα,μην κανεις τιποτα πονηρο και κακως της ειπες να παει σπιτι. Επρεπε να της τα χωσεις ,γιατι αλοιμονο αν το καθε κοριτσακι αργει δυο ωρες στην δουλεια της (εκτος αν υπηρχε θεμα υγειας κλπ) και πολυ απλα να ελεγες οτι θα αναπληρωσει τις δυο ωρες τις επομενες μερες. Να υποθεσω οτι δεν εισαι εσυ το αφεντικο,αλλα απλα σε βοηθα η κοπελα στην δουλεια σου.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ, ΓΚΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΝΤΙΑΠΟΔΟΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΦΑΣΗ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ.

ΔΕΝ ΤΗ ΖΑΧΑΡΩΝΩ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ... ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΥΛΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
οι λογικοί άνθρωποι δεν γαμάνε υπαλλήλους...

όσοι σκέφτονται με το κάτω κεφάλι....τα γαμάνε όλα

εγώ γαμάω μακρυά από την γειτονιά μου και το γραφείο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom