Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
412
Πόντοι
21
Συμφωνούμε απόλυτα αλλά τι να κάνουμε που υπάρχουν!!! Συνήθως πετάνε τη δικιά τους "στα σκυλιά" και σπρώχνουν ότι βρουν σε νεώτερη - ομορφότερη - ξεκωλιαρώτερη - και δεν έχει τέλος. Μάλλον τα ξέρεις!!
Ναι η αλήθεια είναι ότι ξέρω και έχω γίνει και αποδέκτης τέτοιων περιστατικών. Για να καταλάβεις πόσο μ@λάκες και στόκοι είναι. Πες ότι βρήκες την πιο καραμουνάρα βίζιτα που υπάρχει και πηγαίνεις σε ένα swinger οποιοδήποτε δεν μας ενδιαφέρει το όνομα, και το παίζεις τσιριμπίμ τσιριμπόμ και από εδώ η γυναίκα μου, και από εδώ εγώ, εάν δεν βλέπεσαι ρε μπετόβλακα και είσαι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς (που είσαι για να έχεις βίζιτα) πως θα γαμήσεις την οποιαδήποτε άλλη??? Ρωτάω εγώ τώρα.

Και να την ρίξουν στα σκυλιά δεν σου εγγυάται κανείς την έκβαση. Για να μην πω ότι είναι δεδομένη. Τα σκυλιά θα χορτάσουν και εσύ θα μείνεις με το πουλί στο χέρι. :2funny:

Άρα σε τι βοηθάει να παίρνει κάποιος βίζιτα και να πηγαίνει σε χώρους που απευθύνονται σε άλλους είδους ανθρώπους με συγκεκριμένο lifestyle??
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.394
Like
16.855
Πόντοι
2.256
Ναι η αλήθεια είναι ότι ξέρω και έχω γίνει και αποδέκτης τέτοιων περιστατικών. Για να καταλάβεις πόσο μ@λάκες και στόκοι είναι. Πες ότι βρήκες την πιο καραμουνάρα βίζιτα που υπάρχει και πηγαίνεις σε ένα swinger οποιοδήποτε δεν μας ενδιαφέρει το όνομα, και το παίζεις τσιριμπίμ τσιριμπόμ και από εδώ η γυναίκα μου, και από εδώ εγώ, εάν δεν βλέπεσαι ρε μπετόβλακα και είσαι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς (που είσαι για να έχεις βίζιτα) πως θα γαμήσεις την οποιαδήποτε άλλη??? Ρωτάω εγώ τώρα.

Και να την ρίξουν στα σκυλιά δεν σου εγγυάται κανείς την έκβαση. Για να μην πω ότι είναι δεδομένη. Τα σκυλιά θα χορτάσουν και εσύ θα μείνεις με το πουλί στο χέρι. :2funny:

Άρα σε τι βοηθάει να παίρνει κάποιος βίζιτα και να πηγαίνει σε χώρους που απευθύνονται σε άλλους είδους ανθρώπους με συγκεκριμένο lifestyle??
Συμφωνούμε μέχρι κεραίας!! Πάω να ετοιμαστώ - ξυριστώ κλπ. Κάπου έχει τριήμερο πάρτι!!! :angel:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.070
Κριτικές
10
Like
13.115
Πόντοι
3.846
Ναι, υπάρχουν. Πάνε από στόμα σε στόμα τα κονέ.
Τώρα γιατί και πως και πόσα ,αυτές το ξέρουν.

Αν πιστεύεις όμως ότι έτσι θα λύσεις το πρόβλημά σου (να γαμήσεις δηλαδή), μάλλον δε στα είπανε καλά. Εκτός αν πετύχεις καμία που τους παίρνει όλους ανεξαιρέτως. Τα κανονικά ζευγάρια και ειδικά τα έμπειρα δεν πέφτουν εύκολα στην παγίδα.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
195
Like
336
Πόντοι
21
Bλεπω παραπανω αναλυσεις επι αναλυσεων , φιλοσοφιες επι φιλοσοφιων....
αληθεια οσοι γραφουν ,εχουν παει ποτέ?
σας γραφω επακριβως τι συμβαινει, οσοι θελετε το δεχεστε, οσοι οχι, να ειστε καλα και μεινετε στον κοσμο σας...
λοιπον:
1. Το μαγαζι φερνει και καποιες γυναικες δικες του, κραχτες , που δεν μας χαλαει καθολου, αφου αν δεν εισαι βλαμμενος, πολυ πιθανον να παιξουν μαζι σου και να γαμησεις πχ αυτη την πολυ ωραια με το κοκκινο φορεμα, που παιζει με πολυ κοσμο, σας χαλαει????χαχαχα
2. Υπαρχουν αρκετες κοπελες, οχι εσκορτ που γουσταρουν τη φαση της παρτουζας, ερχονται στο μαγαζι, πηδιουνται με τον δικο τους και με αλλους (ετσι αυτη που πηγαινω μαζι της εγω)
3. Υπαρχουν καποιες κοπελες , οχι εσκορτ, νορμαλ εμφανισης, που με ενα πενηνταρικακι ,σε συνοδευουν, τις εχεις για δολωμα, κανουν παιχνιδι , με οποιον γουσταρουν κια πηδιουνται και με σενα . Τις γνωρισα εκει μεσω της δικιας μου, εχω τα τηλεφωνα τους καβαντζα αν χρειαστει, αν τυχει και μπορω εγω και δε μπορει η δικια μου που ερχεται δωρεαν. Τις συναντας και στο παιχνιδι, πχ, μια φορα,αφου πηδηξα μια αγνωστη στο πρωτο μεγαλο δωματιο πανω δεξια, μου εσκασε το μυστικο, αν θελω να ξαναερθουμε μαζι με δωρακι 50 ευρω.
4. Αν θες να πας με εσκορτ , θα ζητησει μια περιουσια ολοκληρη και λογικο ειναι, οποτε αυτη η λυση απορριπτεται!
Ελπίζω να βοηθησα!
ΥΓ παρακαλω μην ζητησετε τηλεφωνα απο τις συνοδους με 50 ευρω, δεν εχω την αδεια τους να τα δινω...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.394
Like
16.855
Πόντοι
2.256
Bλεπω παραπανω αναλυσεις επι αναλυσεων , φιλοσοφιες επι φιλοσοφιων....
αληθεια οσοι γραφουν ,εχουν παει ποτέ?
σας γραφω επακριβως τι συμβαινει, οσοι θελετε το δεχεστε, οσοι οχι, να ειστε καλα και μεινετε στον κοσμο σας...
λοιπον:
1. Το μαγαζι φερνει και καποιες γυναικες δικες του, κραχτες , που δεν μας χαλαει καθολου, αφου αν δεν εισαι βλαμμενος, πολυ πιθανον να παιξουν μαζι σου και να γαμησεις πχ αυτη την πολυ ωραια με το κοκκινο φορεμα, που παιζει με πολυ κοσμο, σας χαλαει????χαχαχα
2. Υπαρχουν αρκετες κοπελες, οχι εσκορτ που γουσταρουν τη φαση της παρτουζας, ερχονται στο μαγαζι, πηδιουνται με τον δικο τους και με αλλους (ετσι αυτη που πηγαινω μαζι της εγω)
3. Υπαρχουν καποιες κοπελες , οχι εσκορτ, νορμαλ εμφανισης, που με ενα πενηνταρικακι ,σε συνοδευουν, τις εχεις για δολωμα, κανουν παιχνιδι , με οποιον γουσταρουν κια πηδιουνται και με σενα . Τις γνωρισα εκει μεσω της δικιας μου, εχω τα τηλεφωνα τους καβαντζα αν χρειαστει, αν τυχει και μπορω εγω και δε μπορει η δικια μου που ερχεται δωρεαν. Τις συναντας και στο παιχνιδι, πχ, μια φορα,αφου πηδηξα μια αγνωστη στο πρωτο μεγαλο δωματιο πανω δεξια, μου εσκασε το μυστικο, αν θελω να ξαναερθουμε μαζι με δωρακι 50 ευρω.
4. Αν θες να πας με εσκορτ , θα ζητησει μια περιουσια ολοκληρη και λογικο ειναι, οποτε αυτη η λυση απορριπτεται!
Ελπίζω να βοηθησα!
ΥΓ παρακαλω μην ζητησετε τηλεφωνα απο τις συνοδους με 50 ευρω, δεν εχω την αδεια τους να τα δινω...
Συνοδεία, σεξ επί πληρωμή σημαίνει πορνεία!!! Δόλωμα, κράχτες κλπ σε καμία περίπτωση δεν είναι swinging!!!
Σεβαστά του καθενός τα θέλω και οι προτεραιότητες αλλά μιλάμε για άλλο πράγμα.
 

propro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ σε επίσκεψη μου πάντως ήταν κανα δυο παρεάκια με στάνταρ βίζιτακια …. Δεν τους έλεγες ζευγάρι με την καμία … κάτι μπαρμπάδες κολοπιασμενοι με το βιάγκρα να ρέει
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
726
Κριτικές
2
Like
933
Πόντοι
366
πηγε κανεις χτες να μας πει εντυπωσεις ειχε κοσμο λογο τριημερου η ειχαν φυγει ολοι εκδρομες?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
726
Κριτικές
2
Like
933
Πόντοι
366
Γενικά παιδιά αξίζει να πας εκεί ή όχι ;
αξιζει ειναι ωραια φαση το ιδανικο ειναι να πας με συντροφο η φιλη παρασκευη,σαββατο αλλα αν δεν εχεις και μονος μπορεις να πας κυριακη πεμπτη αλλα πρεπει να εισαι και λιγο τυχερος βεβαια
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
149
Like
156
Πόντοι
1
ειτε δεν ειχε ζευγαρια ειτε ηταν νωρις ειτε δεν ησουν καλα ντυμενος
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
726
Κριτικές
2
Like
933
Πόντοι
366
Ας πει κανας μυστης που πηγε τι εγινε καλα που δεν πηγα θα ετρωγα και εγω πορτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom