Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Προφανως ειναι υπερβολικο το παραδειγμα αλλα μεινε στην ουσια του παραδείγματος οχι στης λέξεις.
Υπρχουν ζευγαρια που νομιζουν οτι επειδη ειναι ομορφα θα πρεπει να τα παρακαλανε .
Αλλα παλι εχουν λεφτα και νομιζουν οτι τα αγοραζουν ολα.
Να μην πω αυτα που ειναι μορφωμενα και καλα ... περιμενουν να ειναι σε αίθουσα διαλέξεων.

Οσο αφορα τον Jack1212 μπορω να καταλαβω γιατι δεν τους αρεσει και δεν βρησκουν ακρη απο τον τροπο που απανταει εδω.
Έχεις απόλυτο δίκιο έτσι είναι ακριβώς κ όπως βλέπω όλες μα όλες οι αναρτήσεις σου 198 για την ακρίβεια εδώ μέσα είναι για αυτά τα μαγαζιά κ αυτόν τον χώρο του swing!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Έχεις απόλυτο δίκιο έτσι είναι ακριβώς κ όπως βλέπω όλες μα όλες οι αναρτήσεις σου 198 για την ακρίβεια εδώ μέσα είναι για αυτά τα μαγαζιά κ αυτόν τον χώρο του swing!!
Φυσικα για αυτα ειναι, δεν με ενδιαφερει κατι αλλο εδω μεσα.
Ειμαι ενεργο μελος γυρναω, κρίνω και εχω αποψη.
Δεν καταλαβαινω που ειναι το μειωτικο και το αναφέρεις ?
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
326
Πόντοι
21
Φυσικα για αυτα ειναι, δεν με ενδιαφερει κατι αλλο εδω μεσα.
Ειμαι ενεργο μελος γυρναω, κρίνω και εχω αποψη.
Δεν καταλαβαινω που ειναι το μειωτικο και το αναφέρεις ?

Απλά αφήνει αιχμές.... για να πεταχτεί κάποιος ή και ό ίδιος και να πει ότι είσαι ιδοκτήτης ή ότι προμοτάρεις κλπ κλπ κλπ
Φαντάσου όρεξη να μετρήσει όλα σου τα πόστ με ακρίβεια. Και μετά φταίνε τα μαγαζιά και οι επιχειρήσεις..... και φυσικά όλο το λάθος το έκαναν οι επιχειρηματίες που του έδωσαν ένα παιχνίδι στα χέρια τους και δεν τους ανάγκασαν να διαβάσουν το manual. Έμειναν ήσυχοι ότι θα ήταν εις θέση να το παίξουν σωστά.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
326
Πόντοι
21
Για αρχη δεν ειπα πουθενα οτι πας με βιζιτα.
Δεύτερον δεν ειπα οτι πας μια φορα το χρονο. Απλος παρεθεσα το μετα απο πολυ καιρο που ειναι απροσδιόριστο το ποσο πολυ ειναι.. ισως 3 μηνες 6 δεν ξερω. Δικα σου γραφωμενα ειναι.
Τριτον οπως σου ειπα στα ματια των αλλων μπορει να φαινεσε οτι βλεπεις εσυ για αυτους. Αν μπορεις να καταλαβεις τι λεω. Εχεις σκεφτει οτι το περιεργο ζευγαρι μπορει να εισαστε εσεις ?
Γιαυτο σου ειπα " Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα."
Τεταρτον και τελευταιο δεν ειπα κατι για να πω. Οτι εκει το τοποθετης γιατι δεν εχεις να πεις κατι ειναι αλλο θεμα.
Συζητηση λεγετε
.....και δεν εχουν ολοι δικιο...

Λες και μιλάς σε ντουβάρια!!! πάντως έξυπνο αυτό με τα χρώματα θα το εφαρμόσω και εγώ παρότι στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έπιασε.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Απλά αφήνει αιχμές.... για να πεταχτεί κάποιος ή και ό ίδιος και να πει ότι είσαι ιδοκτήτης ή ότι προμοτάρεις κλπ κλπ κλπ
Φαντάσου όρεξη να μετρήσει όλα σου τα πόστ με ακρίβεια. Και μετά φταίνε τα μαγαζιά και οι επιχειρήσεις..... και φυσικά όλο το λάθος το έκαναν οι επιχειρηματίες που του έδωσαν ένα παιχνίδι στα χέρια τους και δεν τους ανάγκασαν να διαβάσουν το manual. Έμειναν ήσυχοι ότι θα ήταν εις θέση να το παίξουν σωστά.

Λες και μιλάς σε ντουβάρια!!! πάντως έξυπνο αυτό με τα χρώματα θα το εφαρμόσω και εγώ παρότι στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έπιασε.
Εαν και εχω σαφη προτίμηση σε συγκεκριμένο μαγαζι λογο διαφορων λογων στην περιπτωση αυτη, οπως και σε αρκετες, μιλαω γενικα για ολα.
Δεν συμφέρει (εμας) να κλεισουν η να μειωθει η πελατεια τους επειδη μερικοι (θα το πω κομψα) δεν σκεφτονται τις συνεπειες τον λογο τους.
Ειδικα αν αυτοι οι λογοι ειναι οτι νανε.

Το τρικ με τα χρώματα ειναι για εμφαση (στην κανονικη χρηση τους) ή για αυτους που δεν καταλαβαίνουν τι γράφεις :wink:.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Καλησπέρα .....το Σάββατο που πέρασε μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 .........όλα καλά όπως πάντα ποτά καθαρά γεμάτο μαγαζί ....πολύ παιχνίδι πάνω....η κυρία που καθάριζε δεν προλαβενε.......δεν θα μπω σε λεπτομέρειες τι κάναμε κ που ......απλά το μόνο παράπονο μας κ συζητήθηκε έντονα από την γυναίκα μου είναι ότι γενικά βλέπουμε ότι η ποιότητα του κόσμου έχει πέσει πολύ!!! για να μην νομίζει κάποιος ότι εστιάζω σε αυτό το μαγαζί θα πω ότι ισχύει για όλα του χώρου εδώ Αθήνα .......κρίμα χαλάει το κέφι στην γυναίκα που είναι η κινητήρια δύναμη σε αυτά τα μαγαζιά ......δεν ξέρω εάν μπορεί να αλλάξει κάτι σε αυτό το πράγμα από τους ιδιοκτήτες το βλέπω δυσκολο !!!!!
Για την ποιότητα του κόσμου γενικά θα συμφωνήσω.
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
ο καθεις οπως νομιζει dick. Να χαρακτηριζεις ομως τη γυναικα του μυστηρια και δυστροπη γιατι θελει να ανταλλαξει δυο κουβεντες με καποιους αγνωστους, στους οποιους λιγα λεπτα αργοτερα θα δωσει το μουνι της, το θεωρω λιγο τραβηγμενο.

Και 2 και 22 και 1022. Το πρόβλημα δεν είναι στο πόσο αλλά στο τι. Σε ένα τέτοιο μαγαζί αυτά που κουβεντιάζεις μετά από κάποιες τυπικές συστάσεις είναι τα θέλω σου και τα όριά σου. Γι αυτό πήγες εκεί να βγάλεις τα γούστα σου, και όχι να κουβεντιάσεις το <<μεσανατολικό>> Τώρα αν κάποια πριν κολοποαρτουζωθεί θέλει για να καυλώσει να μιλάει για όλα όσα απασχολούν στην καθημερινότητα και το καταλαβαίνω και το δέχομαι. Έτσι καυλώνει. Το να χαρακτηρίζει μη ποιοτικά τα άτομα που δεν της κάνουν το κέφι να την καυλώσουν όπως αυτή γουστάρει (λες και πρέπει να το ξέρουν) αυτό με κάνει να την χαρακτηρίζω ιδιότροπη, δύστροπη και ιδιόρρυθμη.

Αλλά για όλα υπάρχει λύση. Θα της πρότεινα σε ένα καρτελάκι με μεγάλα γράμματα να γράψει κάτι σαν και "Σημερινό θέμα συζήτησης είναι: Η επίδραση του Οράτιου στην ποίηση του Καβάφη (ή ότι άλλο θέμα επιλέξει)>> και να το καρφιτσώσει κάπου στο πέτο της.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.498
Κριτικές
1
Like
7.524
Πόντοι
2.306
Και 2 και 22 και 1022. Το πρόβλημα δεν είναι στο πόσο αλλά στο τι. Σε ένα τέτοιο μαγαζί αυτά που κουβεντιάζεις μετά από κάποιες τυπικές συστάσεις είναι τα θέλω σου και τα όριά σου. Γι αυτό πήγες εκεί να βγάλεις τα γούστα σου, και όχι να κουβεντιάσεις το <<μεσανατολικό>> Τώρα αν κάποια πριν κολοποαρτουζωθεί θέλει για να καυλώσει να μιλάει για όλα όσα απασχολούν στην καθημερινότητα και το καταλαβαίνω και το δέχομαι. Έτσι καυλώνει. Το να χαρακτηρίζει μη ποιοτικά τα άτομα που δεν της κάνουν το κέφι να την καυλώσουν όπως αυτή γουστάρει (λες και πρέπει να το ξέρουν) αυτό με κάνει να την χαρακτηρίζω ιδιότροπη, δύστροπη και ιδιόρρυθμη.

Αλλά για όλα υπάρχει λύση. Θα της πρότεινα σε ένα καρτελάκι με μεγάλα γράμματα να γράψει κάτι σαν και "Σημερινό θέμα συζήτησης είναι: Η επίδραση του Οράτιου στην ποίηση του Καβάφη (ή ότι άλλο θέμα επιλέξει)>> και να το καρφιτσώσει κάπου στο πέτο της.
απ’ οτι φαίνεται τις διανοουμενες τις εχεις στο τσεπακι , η διαφωνία σου τελικά ειναι επι της αρχης::confused::confused:

Κωνσταντινου Καβαφη

Ο Οράτιος εν Αθήναις​

Εις της εταίρας Λέας το δωμάτιον,
όπου κομψότης, πλούτος, κλίνη απαλή,
νέος, με ιάσμας εις τας χείρας, ομιλεί.
Κοσμούσι τους δακτύλους του λίθοι πολλοί,
κι εκ σηρικού λευκού φορεί ιμάτιο
με ανατολικά κεντήματ’ ερυθρά.
Η γλώσσα του είν’ Αττική και καθαρά,
αλλ’ ελαφρός τις τόνος εν τη προφορά
τον Τίβεριν προδίδει και το Λάτιον.
Ο νέος την αγάπην του ομολογεί
,κι η Αθηναία τον ακούει εν σιγή
τον εύγλωττόν της εραστήν Οράτιον·
κι έκθαμβος βλέπει νέους κόσμους του Καλού
εντός του πάθους του μεγάλου Ιταλού.
[1893, 1897*]
 

federico_80

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας και από εμένα !!! Επίσκεψη εχτές το βράδυ μάζι με την γυναίκα μου !!!! Πρώτη φορά σας τέτοιο είδους μαγαζί ! Όντως είχαν πολύ κόσμο. Σάββατο βλέπεις. Ήπιαμε τη ποτό και κατά τις 2 ανεβήκαμε πάνω, είχε ωραίες φάσεις, και πολύ ωραίες, συγκεκριμένα σε μια καμπίνα με τρία ζευγάρια μέσα….. μας άρεσε αρκετά και το μαγαζί και οι ποιότητα του κόσμου, δηλαδή να μην παρεξηγούμαστε, υπήρχαν όλων των ειδών ζευγάρια αλλά δεν ενοχλούσε κανένας. Άποψη μου ότι ο πάνω χόρος πρέπει να μεγαλώσει !!!!
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλημέρα σε όλους
Εχθές είχα πάει ως single στο μαγαζί είχε χαλαρό κόσμο
Ωραίο κλίμα και μόνο ένα ζευγάρι έπαιξε πάνω και κάλυψε οκους εμάς τους single η ντινα ήταν μοναδική
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
194
Like
325
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους
Εχθές είχα πάει ως single στο μαγαζί είχε χαλαρό κόσμο
Ωραίο κλίμα και μόνο ένα ζευγάρι έπαιξε πάνω και κάλυψε οκους εμάς τους single η ντινα ήταν μοναδική
εδωσες 80 ευρω για ενα χερι στην Ντινα?
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
ποια ειναι η ντινα?? του μαγαζιου??
Καμία σχέση
Ένα ζευγάρι όπως όλα που ξέρουν τι θέλουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδωσες 80 ευρω για ενα χερι στην Ντινα?
Δεν τα έδωσα για την Ντίνα αλλά για να μπω
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Σάββατο 8/10 στο θεματικό παρτι. Φυσικά κανενας-καμμία στο θέμα. Στις 1 το κλαμπ άρχιζε να γεμίζει με αποφασισμένα ζευγάρια στο σύνολό τους παλιοί πελάτες. Δυστυχώς την ωραία ατμόσφαιρα ήθελε να χαλάσει ο αγενής πορτιέρης με την νέα τακτική του face control. Ένα από Θύματα του αυτή τη φορά ένα "επώνυμο ζευγάρι" παλαιοί πελάτες του χώρου που προσήλθε λίγα δευτερόλεπτα μετα την είσοδό μας. " Είναι γεμάτο το μαγαζί " είπε ο θρασύτατος πορτιέρης λιγο πρίν της 12 και αφού έκλεισε απότομα την πόρτατους σχολίασε με ένα απαράδεκτο τρόπο .Το μαγαζί δεν είχε ούτε το 10% πληρότητα εκείνη τη στιγμή .
Συζυτώντας το γεγονός με φίλους και θαμώνες του κλαμπ διαπιστώθηκε ότι οι άνθρωποι του (ευτυχώς ελάχιστοι) εφαρμόζουν κατ εξακολούθηση, νέες πρακτικές ,άκρως προσβλητικές για τα προσερχόμενα ζευγάρια και μάλιστα σε παλαιούς και αξιόλογους πελάτες .
Ευτυχώς πέρασαν καλά σε όσους επετράπει η είσοδος μέχρι νωρίς το πρωί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Χαχαχα πόρτα σε ζευγάρι σε τέτοιο μαγαζί...είναι δυνατόν που γυρίσαμε στην εποχή 90...που είχαν πόρτα τα μαγαζιά ... έρχεται ο χειμώνας και θα ψαχάνουν πελάτες με προσφορές ....άκου είναι γεμάτο το σουιγκερ κλαμπ....
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Χαχαχα πόρτα σε ζευγάρι σε τέτοιο μαγαζί...είναι δυνατόν που γυρίσαμε στην εποχή 90...που είχαν πόρτα τα μαγαζιά ... έρχεται ο χειμώνας και θα ψαχάνουν πελάτες με προσφορές ....άκου είναι γεμάτο το σουιγκερ κλαμπ....
πραγματικα ομως..νεο κολπο αυτο με τον πορτιερη?? επισης να απαγορευεται η χρηση κινητου?
δν λεω για φωτο και βιντεο προφανως αλλα καπου ωπα
και το χειμωνα θα ψαχνονται για πελατες
παρολα αυτα..ενημερωση για κυριακη..αρκετα ζευγαρια και μονοι αντρες..μια χαρα αναλογια..αλλα?
αλλα..μονο 3 ζευγαρια επαιξαν..και οποιος προλαβε το κυριο ειδε..καπου ωπα και με τα ζευγαρια αυτα..που δεν παιζουν..πηγαινετε μερα με αλλα ζευγαρια..αλλα πεμπτη και κυριακη γιατι??
εννοω αφου δεν θελετε να παιξετε..και ειναι ζευγαρια που εχω ξαναδει
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Χαχαχα πόρτα σε ζευγάρι σε τέτοιο μαγαζί...είναι δυνατόν που γυρίσαμε στην εποχή 90...που είχαν πόρτα τα μαγαζιά ... έρχεται ο χειμώνας και θα ψαχάνουν πελάτες με προσφορές ....άκου είναι γεμάτο το σουιγκερ κλαμπ....
Το κακό δεν είναι μόνο "η πόρτα" . Η πόρτα σε ζευγάρι , πελάτες του κλαμπ με μεγάλες καταναλώσεις και γνωριμίες στο χώρο αλλά κυρίως η έλλειψη σεβασμού από τον πορτιέρη....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Άμα διαβάζει το νήμα ο ιδιοκτήτης η κάποιος κοντά σε αυτών θα το μάθει....και μπορεί να το αλλάξει εάν θέλει .....αλλά τα μαγαζιά .....τα σάιτ ....τα κόμματα.....ο κόσμος τα ανεβάζει και ο κόσμος τα κατεβάζει....στο χέρι του είναι
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα στο συγκεκριμένο κλάμπ η αγένεια περισευει.οντος αυτός ο πορτιερης εκτός από αντιπαθητικός σαν φυσιογνωμία είναι και αγενής.Δεν φταίει βέβαια ο ίδιος αλλά η διεύθυνση του μαγαζιού (ποια διεύθυνση;;;λέω εγώ τώρα ο γιός του ιδιοκτήτη ξεχώριζε λίγο έχει χαλάσει και αυτός) τέλος πάντων έχω πολλά να πω για συμπεριφορές αλλά δεν θα πω τίποτα το μόνο που θα πω είναι ότι το συγκεκριμένο μαγαζί κάνει κακό στο χώρο σουιγκερ κλάμπ δεν είναι παντός σεχ κλάμπ ναι
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
12
Like
603
Πόντοι
290
Καλησπέρα και από εμένα στο συγκεκριμένο κλάμπ η αγένεια περισευει.οντος αυτός ο πορτιερης εκτός από αντιπαθητικός σαν φυσιογνωμία είναι και αγενής.Δεν φταίει βέβαια ο ίδιος αλλά η διεύθυνση του μαγαζιού (ποια διεύθυνση;;;λέω εγώ τώρα ο γιός του ιδιοκτήτη ξεχώριζε λίγο έχει χαλάσει και αυτός) τέλος πάντων έχω πολλά να πω για συμπεριφορές αλλά δεν θα πω τίποτα το μόνο που θα πω είναι ότι το συγκεκριμένο μαγαζί κάνει κακό στο χώρο σουιγκερ κλάμπ δεν είναι παντός σεχ κλάμπ ναι
Καλά κάνει και έχει φεις κοντρόλ, μπράβο στα παιδιά που το κάνουν αυτό, δεν μπορεί να μπαίνουν σε κλαμπ άτομα που η εξωτερική τους εμφανίσει είναι λες και πάνε σε λαϊκή για ψώνια η άτομα που βρομάνε όταν τους πλησιάζεις ….όχι παιδιά εγώ είμαι αντίθετη σε όσα γράφονται περί φεις κοντρόλ που έχουν κάποια κλαμπ. Συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε εγώ και ο σύζυγος μου σε κλαμπ της παραλιακής και μέσα είχε άτομα στο διπλανό τραπέζι μας με σαγιονάρες και σορτς, δεν θα ξαναπάω σε αυτό το κλαμπ διότι η κατηγορία ήταν δεύτερης κατηγορίας ! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom