Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

papariasmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2021
Μηνύματα
52
Like
86
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο μαγαζί της κολάσεως πρώτη μου φορά δεν είχα ξαναπάει. Είχα ένα φίλο που έχει πάει αρκετές φορές μου έχει εξάψει τη φαντασία και τέλος πάντων μετά από χίλια ζόρια κατάφερα έψησα μια γκόμενα όχι μεγάλη σε ηλικία 30 όχι τίποτα σπουδαίο μεγάλα βυζιά για κράχτη. έφτασα εκεί πέρα 11:30 είχε μόνο τρία τέσσερα ζευγάρια πληρώσαμε 35 ευρώ είσοδο εγώ δηλαδή η γκόμενα θα έβαζε τις πίπες εγώ τα ποτά και κάτσαμε όμορφα και ωραία στο μπαράκι όπως μπαίνεις δεξιά και πίναμε το ποτάκι μας χαζεύαμε. Εκεί γύρω στις 12:00 12:30 το μαγαζί έχει αρχίσει να γεμίζει μου έκανε εντύπωση η ποιότητα του κόσμου εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων κάτι μεγάλους σε ηλικία με κάτι Φιλιππινέζες τεράστιες κατά τα άλλα τα περισσότερα ζευγάρια τουλάχιστον οκτώ στα δέκα ήταν αξιοπρεπέστατα και μερικά πολύ δυνατά κομμάτια. Έσκασε και ένα κοριτσάκι με γυαλιά σαν αυτά που βλέπεις στο σχολείο που πάνε και κατηχητικό εκεί ψηλοκάβλωσα. Όταν πήγε 12:30 είπα στην παρτενέρ πάμε πάνω να ξεκινήσουμε μου είχε πει πώς γίνεται το έργο και επειδή δεν έβλεπα κανένας να πηγαίνει λέω ας κάνουμε εμείς στην αρχή γιατί θα μας πάρει το πρωί εδώ δεν αντέχω και έτσι έγινε. Πήγαμε στο τελευταίο δωμάτιο αριστερά playroom τον πέταξα έξω τον άρπαξε τον έβαλε στο στόμα και άρχισα και χάζευα εγώ... δεν κοιτούσα που μου έκανε πίπα κοιτούσα να δω ποιος θα περάσει.... Και όντως δεν πέρασαν πέντε λεπτά και αρχίζει να γίνεται παρέλαση ζευγαριών. Μας καμάρωναν την ώρα που μου έπαιρνε πίπα η άλλη.
ένα ζευγαράκι ήταν έτοιμο να μπει έπαιζε και αυτό απέξω όμως στο διάδρομο σήκωνε τη φουστίτσα έβλεπα κολαρακι.
Αλλά γινόταν ώρα αυτή η δουλειά μας έβλεπαν από το διάδρομο παίζανε και αυτή αλλά δεν περνάγανε μέσα στο δωμάτιο δεν τους κάναμε και εμείς κανένα νόημα και εγώ πρωτάρης πρώτη φορά εκεί δεν ήξερα πώς να αντιδράσω και έτσι δεν έκατσε μπορεί και απλά να γουστάρανε να βλέπουνε τι να σου πω πάντως παίζανε αλλά από μακριά στο ψητό τίποτα. Περάσαν κι άλλα ζευγάρια και αυτά κοιτούσαν αλλά δεν μπήκε κανένας δυστυχώς μέσα να γίνει λίγο νταβαντούρι. Δεν ξέρω τι να πω δεν το χειρίστηκα καλά εγώ έκατσα στην περίπτωση ήτανε νωρίς ;; Αυτά που σας λέω Λάβαν χώρα το πολύ στις 1:30. Εντάξει εγώ δεν είχα υπομονή μετά να κάτσω κι άλλο μπορεί αργότερα να ήταν πιο ελεύθερα τα πράγματα αφού το αλκοόλ θα είχε κάνει την δουλειά του.
Εάν καταφέρω θα ξανακάνω επίσκεψη αλλά αυτή τη φορά θα πάω πιο αργά να έχουν ανάψει λίγο τα αίματα πάντως ήταν μία ωραία εμπειρία.
Αυτη η τυπισσα με τα γυαλια ανεβηκε πανω;
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
το ξερω η φιλη μου ηταν η μονη που πηγε αναλογα ντυμενη μια κοντουλα κοκκινομαλλα μπορει να την ειδες
Δεν πρόσεξα το μαλλί. Αν λες την κοπέλα με το πολύ κοντό φούστακι και ένα σαν σουτιέν από επάνω ναι.
Και αν δεν κάνω λάθος ήταν και ένα ζευγάρι νέων που κάθονταν στο μπαρ που ήταν ξένοι και η κοπέλα ήταν στο θεμα
 

takis1969_1

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα...Καλυτερα το Σαββατο.. Αλλα αν η κοπελα αν δεν ξερει καθολου απο αυτα θα δυσκολευτει πολυ...Οτι ειναι τετοιο μαγαζι... Εχετε παει σε μαγαζι με στριπτίζ;; Να δεις αντιδρασεις...
Σε ευχαριστω πολυ για το σχόλιο. Της αρεσει η θεα του γυμνιου κορμιου και του γυναικειου. Απλα θελει σιγα σιγα . Θελουμε να βρουμε καποιο αξιολογο ζευγαρι αλλα πραγματικο ζευγαρι, για περαιτερω γνωριμια. Δεν ξερω αν υπαρχει καποιο site γνωριμιων ειδικα γι αυτο το σκοπο
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Σε ευχαριστω πολυ για το σχόλιο. Της αρεσει η θεα του γυμνιου κορμιου και του γυναικειου. Απλα θελει σιγα σιγα . Θελουμε να βρουμε καποιο αξιολογο ζευγαρι αλλα πραγματικο ζευγαρι, για περαιτερω γνωριμια. Δεν ξερω αν υπαρχει καποιο site γνωριμιων ειδικα γι αυτο το σκοπο
Πολυ δυσκολο αυτο που ζητας... Εως απιθανο.. Θελει πολυ υπομονη... Πηγαινετε καπου αλλου καλυτερα.. Σε ενα αυτα τα μαγαζια...Στριπτίζ εχεται παει μαζι;; Μαζευει πολλα ζευγαρια εκει..
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
80
Like
117
Πόντοι
0
ελιζαμπεθ μηπως πηγες το σαββατο που ειχε θεμα μαθητριες?? 10/9
Δεν πρόσεξα το μαλλί. Αν λες την κοπέλα με το πολύ κοντό φούστακι και ένα σαν σουτιέν από επάνω ναι.
Και αν δεν κάνω λάθος ήταν και ένα ζευγάρι νέων που κάθονταν στο μπαρ που ήταν ξένοι και η κοπέλα ήταν στο θεμα
 

Συνημμένα

  • 0-02-05-bedd2752c0c024bc1b3438b1ad5ba8d7c2730cac40db1fee74667c3f1f158cb0_7b7e18266d9c17bb.jpg
    0-02-05-bedd2752c0c024bc1b3438b1ad5ba8d7c2730cac40db1fee74667c3f1f158cb0_7b7e18266d9c17bb.jpg
    171,4 KB · Εμφανίσεις: 194

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
80
Like
117
Πόντοι
0
Δεν πρόσεξα το μαλλί. Αν λες την κοπέλα με το πολύ κοντό φούστακι και ένα σαν σουτιέν από επάνω ναι.
Και αν δεν κάνω λάθος ήταν και ένα ζευγάρι νέων που κάθονταν στο μπαρ που ήταν ξένοι και η κοπέλα ήταν στο θεμα
μαλλον αυτη ο φιλος τιε ηταν κοντος φαλακρος
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Γεια σας
Γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί το υπόγειο ;; Έχω την εντύπωση ότι παλιά υπήρχε. Επίσης στο υπόγειο, τι έχει από δωμάτια; Είναι σαν τον πάνω όροφο ή έχει κάποια θεματολογία και στυλ ,τύπου πιο σκοτεινά ,bdsm ?
στο 4 πριν αρκετα χρονια
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Αγαπητέ και εμείς ήμασταν αυτή την Κυριακή σε αυτό το κλαμπ, πράγματι ειχε αρκετα ζευγαρια που δεν παίξαν αλλα και αρκετούς σινγκλ, υπήρχαν ωραια παιχνίδια αλλά όχι αρκετα για να ικανοποιηθούν ολοι τους εσείς πρέπει ησαστε ικονοποιημενος που δεν σας πηραν τα 80 ευρουλάκια η πορτα και να σας βαλουν μέσα και να μην κανετε τίποτα ίσως δεν σας βαλαν διότι η πορτα θεώρησε ότι δεν αξιζε να σας πάρουν τα χρήματα και να φύγετε ανικανοποίητος όπως κάνουν σε τέτοιου είδους κλαμπ στην Ευρώπη ημέρες cuckold night βαζουν αρκετους και ας μην εχουν καθολου ζευγαρια μεσα .... αυτο ειναι κοροιδια ! εγω και ο συζυγος μου περασαμε καλα εκεινη την βραδια παιξαμε με ενα ζευγαρι και εναν σινγκλ, οσο για το Τριο που ανεφερε καποιος πιο πανω ηταν φανταστικη ο ψιλος οπου καταγοταν απο Αυστραλια ειχε πραγματι μεγαλο και παχυ εργαλειο τον ηθελα αλλα μας τον εφαγε το ζευγαρι απο Σερβια που κυκλοφορουσε γυμνοι και επαιξε πανω στην πιστα και με τους δυο αντρες, δυστηχως εμεις θεατες το αξιζε γιατι η κοπελα ηταν πανεμορφη !!!
Αυστραλια;;; χμ... πόσοι να είναι;;; χαχαχα
γεια σου φιλε και από εδω
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Καλησπέρα .....το Σάββατο που πέρασε μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 .........όλα καλά όπως πάντα ποτά καθαρά γεμάτο μαγαζί ....πολύ παιχνίδι πάνω....η κυρία που καθάριζε δεν προλαβενε.......δεν θα μπω σε λεπτομέρειες τι κάναμε κ που ......απλά το μόνο παράπονο μας κ συζητήθηκε έντονα από την γυναίκα μου είναι ότι γενικά βλέπουμε ότι η ποιότητα του κόσμου έχει πέσει πολύ!!! για να μην νομίζει κάποιος ότι εστιάζω σε αυτό το μαγαζί θα πω ότι ισχύει για όλα του χώρου εδώ Αθήνα .......κρίμα χαλάει το κέφι στην γυναίκα που είναι η κινητήρια δύναμη σε αυτά τα μαγαζιά ......δεν ξέρω εάν μπορεί να αλλάξει κάτι σε αυτό το πράγμα από τους ιδιοκτήτες το βλέπω δυσκολο !!!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα .....το Σάββατο που πέρασε μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 .........όλα καλά όπως πάντα ποτά καθαρά γεμάτο μαγαζί ....πολύ παιχνίδι πάνω....η κυρία που καθάριζε δεν προλαβενε.......δεν θα μπω σε λεπτομέρειες τι κάναμε κ που ......απλά το μόνο παράπονο μας κ συζητήθηκε έντονα από την γυναίκα μου είναι ότι γενικά βλέπουμε ότι η ποιότητα του κόσμου έχει πέσει πολύ!!! για να μην νομίζει κάποιος ότι εστιάζω σε αυτό το μαγαζί θα πω ότι ισχύει για όλα του χώρου εδώ Αθήνα .......κρίμα χαλάει το κέφι στην γυναίκα που είναι η κινητήρια δύναμη σε αυτά τα μαγαζιά ......δεν ξέρω εάν μπορεί να αλλάξει κάτι σε αυτό το πράγμα από τους ιδιοκτήτες το βλέπω δυσκολο !!!!!
Συγνωμη ρε φιλε πραγματικα τι μπορει να αλλαξουν οι ιδιοκτητες ?
Αν ολοι ελεγαν το ιδιο και δεν πανε αυτα θα κλεισουν ή νομιζεις οτι αμα ριχνουν πορτα μπορει να στηριζεται σε σενα που ".....μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 ......"
Τι σε κανει να πιστευεις οτι εσυ εισαι στην "καλη ποιοτητα " και οι αλλοι στην χαλια.
Στα ματια τους μπορει να εισαι αυτο που βλεπεις και εσυ.
Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα.
Ελεος δλδ ολοι θελουν ενα μαγαζι προσαρμοζμενο στα δικα του γουστα για να πανε μια φορα τον χρονο
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Συγνωμη ρε φιλε πραγματικα τι μπορει να αλλαξουν οι ιδιοκτητες ?
Αν ολοι ελεγαν το ιδιο και δεν πανε αυτα θα κλεισουν ή νομιζεις οτι αμα ριχνουν πορτα μπορει να στηριζεται σε σενα που ".....μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 ......"
Τι σε κανει να πιστευεις οτι εσυ εισαι στην "καλη ποιοτητα " και οι αλλοι στην χαλια.
Στα ματια τους μπορει να εισαι αυτο που βλεπεις και εσυ.
Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα.
Ελεος δλδ ολοι θελουν ενα μαγαζι προσαρμοζμενο στα δικα του γουστα για να πανε μια φορα τον χρονο
Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα ....όπως είδες τελευταία κουβέντα μου ήταν ότι είναι πολύ δύσκολο από τους ιδιοκτήτες κ στα 3μαγαζια να κανουν κάτι .....πρέπει να ζήσουν απλά μάλλον ηθελες να πεις κάτι απογευματιατικα .....Δεν είμαι από αυτούς που πάνε με βυζιτες ούτε με παράνομες γκόμενες......και ούτε μια φορά τον χρόνο ( αυτό πως το συμπεράνεις δεν το κατάλαβα) πάω με την γυναίκα μου την νόμιμη .....οπότε εάν η γυναίκα βγάλει γκρίνια σε αυτό το θέμα μήπως έχει δίκιο?!!? Αφού στα μάτια της δεν βλέπει ποιότητα δλδ άλλα ζευγάρια να μιλήσουμε......τέλος πάντων μάλλον ηθελες να πεις κάτι ........όλοι δίκιο έχουν στο τέλος τέλος.......
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα ....όπως είδες τελευταία κουβέντα μου ήταν ότι είναι πολύ δύσκολο από τους ιδιοκτήτες κ στα 3μαγαζια να κανουν κάτι .....πρέπει να ζήσουν απλά μάλλον ηθελες να πεις κάτι απογευματιατικα .....Δεν είμαι από αυτούς που πάνε με βυζιτες ούτε με παράνομες γκόμενες......και ούτε μια φορά τον χρόνο ( αυτό πως το συμπεράνεις δεν το κατάλαβα) πάω με την γυναίκα μου την νόμιμη .....οπότε εάν η γυναίκα βγάλει γκρίνια σε αυτό το θέμα μήπως έχει δίκιο?!!? Αφού στα μάτια της δεν βλέπει ποιότητα δλδ άλλα ζευγάρια να μιλήσουμε......τέλος πάντων μάλλον ηθελες να πεις κάτι ........όλοι δίκιο έχουν στο τέλος τέλος.......
Για αρχη δεν ειπα πουθενα οτι πας με βιζιτα.
Δεύτερον δεν ειπα οτι πας μια φορα το χρονο. Απλος παρεθεσα το μετα απο πολυ καιρο που ειναι απροσδιόριστο το ποσο πολυ ειναι.. ισως 3 μηνες 6 δεν ξερω. Δικα σου γραφωμενα ειναι.
Τριτον οπως σου ειπα στα ματια των αλλων μπορει να φαινεσε οτι βλεπεις εσυ για αυτους. Αν μπορεις να καταλαβεις τι λεω. Εχεις σκεφτει οτι το περιεργο ζευγαρι μπορει να εισαστε εσεις ?
Γιαυτο σου ειπα " Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα."
Τεταρτον και τελευταιο δεν ειπα κατι για να πω. Οτι εκει το τοποθετης γιατι δεν εχεις να πεις κατι ειναι αλλο θεμα.
Συζητηση λεγετε
.....και δεν εχουν ολοι δικιο...
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα ....όπως είδες τελευταία κουβέντα μου ήταν ότι είναι πολύ δύσκολο από τους ιδιοκτήτες κ στα 3μαγαζια να κανουν κάτι .....πρέπει να ζήσουν απλά μάλλον ηθελες να πεις κάτι απογευματιατικα .....Δεν είμαι από αυτούς που πάνε με βυζιτες ούτε με παράνομες γκόμενες......και ούτε μια φορά τον χρόνο ( αυτό πως το συμπεράνεις δεν το κατάλαβα) πάω με την γυναίκα μου την νόμιμη .....οπότε εάν η γυναίκα βγάλει γκρίνια σε αυτό το θέμα μήπως έχει δίκιο?!!? Αφού στα μάτια της δεν βλέπει ποιότητα δλδ άλλα ζευγάρια να μιλήσουμε......τέλος πάντων μάλλον ηθελες να πεις κάτι ........όλοι δίκιο έχουν στο τέλος τέλος.......
Θα μπορούσα να καταλάβω αν έγραφες ότι στην γυναίκα σου δεν άρεσαν εμφανισιακά τα άλλα άτομα που ήταν στο μαγαζί. Αλλά και πάλι.. η αισθητική είναι καθαρά υποκειμενική οπότε το ότι σε αυτή μπορεί να μην αρέσουν δεν λέει και κάτι.
Τώρα αν η γυναίκα σου θέλει πριν κωλοπαρτουζωθεί -ξεσκιστεί να μιλάει για ποίηση, φιλοσοφία κλπ τότε είναι πολύ ιδιότροπη-μυστήρια.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Θα μπορούσα να καταλάβω αν έγραφες ότι στην γυναίκα σου δεν άρεσαν εμφανισιακά τα άλλα άτομα που ήταν στο μαγαζί. Αλλά και πάλι.. η αισθητική είναι καθαρά υποκειμενική οπότε το ότι σε αυτή μπορεί να μην αρέσουν δεν λέει και κάτι.
Τώρα αν η γυναίκα σου θέλει πριν κωλοπαρτουζωθεί -ξεσκιστεί να μιλάει για ποίηση, φιλοσοφία κλπ τότε είναι πολύ ιδιότροπη-μυστήρια.
Έχεις δίκιο .........
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για αρχη δεν ειπα πουθενα οτι πας με βιζιτα.
Δεύτερον δεν ειπα οτι πας μια φορα το χρονο. Απλος παρεθεσα το μετα απο πολυ καιρο που ειναι απροσδιόριστο το ποσο πολυ ειναι.. ισως 3 μηνες 6 δεν ξερω. Δικα σου γραφωμενα ειναι.
Τριτον οπως σου ειπα στα ματια των αλλων μπορει να φαινεσε οτι βλεπεις εσυ για αυτους. Αν μπορεις να καταλαβεις τι λεω. Εχεις σκεφτει οτι το περιεργο ζευγαρι μπορει να εισαστε εσεις ?
Γιαυτο σου ειπα " Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα."
Τεταρτον και τελευταιο δεν ειπα κατι για να πω. Οτι εκει το τοποθετης γιατι δεν εχεις να πεις κατι ειναι αλλο θεμα.
Συζητηση λεγετε
.....και δεν εχουν ολοι δικιο...
Έχεις δίκιο...,...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.534
Πόντοι
2.306
Θα μπορούσα να καταλάβω αν έγραφες ότι στην γυναίκα σου δεν άρεσαν εμφανισιακά τα άλλα άτομα που ήταν στο μαγαζί. Αλλά και πάλι.. η αισθητική είναι καθαρά υποκειμενική οπότε το ότι σε αυτή μπορεί να μην αρέσουν δεν λέει και κάτι.
Τώρα αν η γυναίκα σου θέλει πριν κωλοπαρτουζωθεί -ξεσκιστεί να μιλάει για ποίηση, φιλοσοφία κλπ τότε είναι πολύ ιδιότροπη-μυστήρια.
ο καθεις οπως νομιζει dick. Να χαρακτηριζεις ομως τη γυναικα του μυστηρια και δυστροπη γιατι θελει να ανταλλαξει δυο κουβεντες με καποιους αγνωστους, στους οποιους λιγα λεπτα αργοτερα θα δωσει το μουνι της, το θεωρω λιγο τραβηγμενο.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
411
Like
414
Πόντοι
21
Καλησπέρα .....το Σάββατο που πέρασε μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 .........όλα καλά όπως πάντα ποτά καθαρά γεμάτο μαγαζί ....πολύ παιχνίδι πάνω....η κυρία που καθάριζε δεν προλαβενε.......δεν θα μπω σε λεπτομέρειες τι κάναμε κ που ......απλά το μόνο παράπονο μας κ συζητήθηκε έντονα από την γυναίκα μου είναι ότι γενικά βλέπουμε ότι η ποιότητα του κόσμου έχει πέσει πολύ!!! για να μην νομίζει κάποιος ότι εστιάζω σε αυτό το μαγαζί θα πω ότι ισχύει για όλα του χώρου εδώ Αθήνα .......κρίμα χαλάει το κέφι στην γυναίκα που είναι η κινητήρια δύναμη σε αυτά τα μαγαζιά ......δεν ξέρω εάν μπορεί να αλλάξει κάτι σε αυτό το πράγμα από τους ιδιοκτήτες το βλέπω δυσκολο !!!!!

Συγνωμη ρε φιλε πραγματικα τι μπορει να αλλαξουν οι ιδιοκτητες ?
Αν ολοι ελεγαν το ιδιο και δεν πανε αυτα θα κλεισουν ή νομιζεις οτι αμα ριχνουν πορτα μπορει να στηριζεται σε σενα που ".....μετά από πολύ καιρό πήγαμε ξανά στο 2+2 ......"
Τι σε κανει να πιστευεις οτι εσυ εισαι στην "καλη ποιοτητα " και οι αλλοι στην χαλια.
Στα ματια τους μπορει να εισαι αυτο που βλεπεις και εσυ.
Μην ξεχνας οτι σε αυτα τα μαγαζια πανε ολοι οποτε κανε το κεφι σου εσυ βρες το ζευγαρι η την παρεα που γουσταρεις και προχωρα.
Ελεος δλδ ολοι θελουν ενα μαγαζι προσαρμοζμενο στα δικα του γουστα για να πανε μια φορα τον χρονο

Μαγκες η αισθητικη του καθε μαγαζιου και το τι εκφραζει το καθε μαγαζι ... ειναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ ...
ΠΧ ... εγω δεν παω μπουζουκια ... και αν παω ... δεν θα περασω καλα ...
αυτο ομως ΔΕΝ σημαινει οτι τα μπουζουκια ειναι ΧΑΛΙΑ ? .. ουτε καν ...
Απλα ΕΓΩ την συγκεκριμενη στιγμη δεν ταιριαζω με το μαγαζι ...

οποτε καταλαβαινω τι θελει να γραψει ο @Jack1212
Απο την αλλη ομως , οπως σωστα λεει ο @Sex_For_Fun δεν φταινε οι θαμωνες ...
οι θαμωνες θα ταιριαξουν με το στυλ και το υφος του καθε μαγαζιου ...

Τωρα αν γκρινιαζει η γυναικα σου ... μηπως να το δεις αλλιως ?
μηπως δεν κανει για εσας το μαγαζι ?
να ξερεις παντως υπαρχουν και αλλοι τροποι να περασεις καλα ...

Θα συμφωνησουμε ολοι παντως ... οτι το μαγαζι ειναι ετσι οπως ειναι ... και δεν προκυτε να αλλαξει ...
ισως αν εμφανιστει καποιο αλλο νεο μαγαζι .. αλλα ειμαστε πολυ μακρια ακομα ...
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
ο καθεις οπως νομιζει dick. Να χαρακτηριζεις ομως τη γυναικα του μυστηρια και δυστροπη γιατι θελει να ανταλλαξει δυο κουβεντες με καποιους αγνωστους, στους οποιους λιγα λεπτα αργοτερα θα δωσει το μουνι της, το θεωρω λιγο τραβηγμενο.
Προφανως ειναι υπερβολικο το παραδειγμα αλλα μεινε στην ουσια του παραδείγματος οχι στης λέξεις.
Υπρχουν ζευγαρια που νομιζουν οτι επειδη ειναι ομορφα θα πρεπει να τα παρακαλανε .
Αλλα παλι εχουν λεφτα και νομιζουν οτι τα αγοραζουν ολα.
Να μην πω αυτα που ειναι μορφωμενα και καλα ... περιμενουν να ειναι σε αίθουσα διαλέξεων.

Οσο αφορα τον Jack1212 μπορω να καταλαβω γιατι δεν τους αρεσει και δεν βρησκουν ακρη απο τον τροπο που απανταει εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom