Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Και μπαλαντέρ δηλαδή όταν μπεις που πας έχει δωμάτια δεν ξέρω για αυτό ρωτάω
Έχει κανονικό μπαρ οπου πίνεις το ποτό σου. Και χώρους για παιχνίδι στον επανω όροφο και στο ισόγειο που θα τους καταλάβεις.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Και μπαλαντέρ δηλαδή όταν μπεις που πας έχει δωμάτια δεν ξέρω για αυτό ρωτάω
Έχει δωμάτια με πόρτα (ή κουρτίνα που κλείνει) και δωμάτια που μπορούν να σε βλέπουν οι απέξω. Και το ενδιάμεσο δωμάτια που υπάρχει παράθυρο με συρόμενο κόλλημα.
Παρασκευή & Σάββατο μόνο ζευγάρια
Πέμπτη & Κυριακή ζευγάρια και μόνοι άντρες.
Μόνες γυναίκες όλες τις μέρες (αν και σπάνιο να συναντήσεις)

Δεν πληρώνεις έξτρα για να χρησιμοποιήσεις το δωμάτιο.

Πάντως φίλε έστω και από περιέργεια να πάτε ,αλλιώς δε μπορείτε να ξέρετε αν είναι η φάση σας.
 

Akus24

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
30
Like
110
Πόντοι
0
Α κατάλαβα τόρα για πέμπτη μου είπε σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες
Έχει δωμάτια με πόρτα (ή κουρτίνα που κλείνει) και δωμάτια που μπορούν να σε βλέπουν οι απέξω. Και το ενδιάμεσο δωμάτια που υπάρχει παράθυρο με συρόμενο κόλλημα.
Παρασκευή & Σάββατο μόνο ζευγάρια
Πέμπτη & Κυριακή ζευγάρια και μόνοι άντρες.
Μόνες γυναίκες όλες τις μέρες (αν και σπάνιο να συναντήσεις)

Δεν πληρώνεις έξτρα για να χρησιμοποιήσεις το δωμάτιο.

Πάντως φίλε έστω και από περιέργεια να πάτε ,αλλιώς δε μπορείτε να ξέρετε αν είναι η φάση σα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

alex2468

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2017
Μηνύματα
30
Like
74
Πόντοι
0
Και εκεί να φανταστώ είσοδος μόνο με πιστοποιητικό έτσι; Όχι με ραπιντ;
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα στην παρέα, τώρα που κλείνει το μαγαζί στις 12, τι ώρα περίπου ξεκινάει το παιχνίδι από κάποια ζευγάρια κυρίως Πέμπτη ή Κυριακή? Γιατί δεν νομίζω να αρχίσει από της 9
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα, τώρα που κλείνει το μαγαζί στις 12, τι ώρα περίπου ξεκινάει το παιχνίδι από κάποια ζευγάρια κυρίως Πέμπτη ή Κυριακή? Γιατί δεν νομίζω να αρχίσει από της 9
8
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Αυτό που ρώτησα ήταν τι ώρα ξεκινάει περίπου το παιχνίδι και όχι τι ώρα ανοίγει το μαγαζί
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Α κατάλαβα τόρα για πέμπτη μου είπε σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες
Αν η ίδια σου είπε για Πέμπτη, σημαίνει πως είναι ψαγμένη, έχει διαβάσει ή έχει ενημερωθεί πως είναι βραδιά με μπαλαντέρ!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Αυτό που ρώτησα ήταν τι ώρα ξεκινάει περίπου το παιχνίδι και όχι τι ώρα ανοίγει το μαγαζί
Το παιχνίδι δεν έχει συγκεκριμένο ωράριο. Είναι μέχρι να κάνει κάποιος την αρχή. Μετά συνήθως ακολουθούν και οι υπόλοιποι
 

Akus24

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
30
Like
110
Πόντοι
0
Αν η ίδια σου είπε για Πέμπτη, σημαίνει πως είναι ψαγμένη, έχει διαβάσει ή έχει ενημερωθεί πως είναι βραδιά με μπαλαντέρ!
Ναι το έμαθα σήμερα ότι θα πάμε για τρίο και μάλλον είναι ψαγμενη πιο πολύ από ότι εγώ ??
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα σε όλους, μια ερώτηση, σήμερα λειτουργεί το μαγαζί με το κανονικό ωράριο?
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Πήγε κανείς τελικά Απόψε?
το Σάββατο 29/1 είχε 30 τουλάχιστον ζευγάρια. Ωραίος παλμός μετά τις 10 με τα ζευγάρια να επισκέπτονται τόσο την "φυλακή" όσο και το πατάρι! Δυνατό ζευγάρι στο δωμάτιο με το τζάμι με πληθωρική κυρία με πράσινο φορεματάκι, μάλλον ανατολικού μπλοκ και κλειστή την πόρτα. Το πρώτο δωμάτιο στο πατάρι είχε σχεδόν μόνιμα 3-4 ζευγάρια με δυνατούς παίκτες . Φυσικά δεν έλλειψαν και τα ζευγάρια που ήρθαν μόνο για το καθιερωμένο μάτι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom