Νέα

15 ευρώ για ..6 λεπτά !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Μετα την μοδα των "αποχωρησεων" καποιοι αλλοι μαλακες δημιουργουν τη μοδα των "ιατρικων γνωματευσεων"
για να βγαλουν το αχτι τους που εφαγαν ακυρο απο την καθε πουτανα που τους την εσπασε.
Αφιερωμενο στους μαλακες αυτους το παρακατω λοιπον..

Μεταξουργειο σημερα,
να ξεφυγω λιγο απο τα αραπακια Αθηνας..
κωλονου γωνια,πρωτο σπιτι ισογειο απο 3 στη σειρα, νομιζω 32 η 29,η κοπελα λεγεται μαιρη.
Οχι κατι το ιδιαιτερο,μελαχροινο,αλλα με ενα υφακι ξινισμενο με το που βγηκε απο το δωματιο που σε
προκαλει να το γαμησεις ετσι για να δεις λιγο πως βογγαει ενα τετοιο πουτανακι.
                    =Εν συντομια=
Με το που μπαινει ξεκιναει πιπα που ουτε μια παρθενα που δεν ξερει πως γινεται δεν κανει.
Με μανια τραβαγε τη πουτσα νομιζοντας οτι θα καβλωσει γρηγοροτερα αν την ξεχειλωσει καλα καλα.
2 λεπτα πιπα σε τρελο ρυθμο,απορω πως δεν ξεκολησε το σαγονι!
Την αρχιζω στο ιεραποστολικο και αρχιζω επι 4 λεπτα κοπανημα σαν τον μπαγκς μπανι  :knockinb: αφενος να της
ανταποδοσω τη γρηγορη πιπα,αφετερου για να δω το υφακι να φευγει και να αρχισει να βογγαει. :new_shocked:
Με το που αρχιζει και δυσανασχετει με το καρφωμα και βγαινοντας τα πρωτα βογγητα,ερχεται και το τελειωμα. :sperm:
Στα 9 λεπτα συνολο το ολο σκηνικο που τραβηξα. :grouphug:
Τελειωνοντας και στη διαδικασια του ντυσιματος της λεω..Βιαζεσαι πολυ!
Μου λεει "αγαπη μου εδω ειναι 15 ευρω τα 6 λεπτα και δεν ειναι στουντιο.." :hammer: :uzi: :uzi: :ak: :bottom: :headbang: :crazy:

                =Για τους μαλακες  :jerking: που τελευταια γραφουν για "Αρρωστες" ΑΦΟΥ τις γαμησαν=
Δε θα αρχισω να λεω σα κατι μαλακιστηρια "μου φανηκε αρρωστη","βρωμαγε ο χωρος" και οτι αλλη μαλακια το καθε
κομπλεξικο αρχιδι λεει επειδη εκατσε να στραβογαμησει,με σκοπο να παρει την οποια "Εκδικηση" μπορει,επειδη
δεν μπορει να καταλαβει οτι ακομα και οι πουτανες δεν εχουν ορεξη να γαμιουνται σα ρομποτ ασταματητα.

-Δε σαρεσε ρε μαλακα η γκομενα?
-Μπαινοντας στο δωματιο βρωμαγε και εσυ παραυτα πληρωσες?
-Μπαινοντας σου φανηκε αρρωστη και παραυτα τη γαμησες επειδη εδωσες 15 ευρω?Τοσο αξιζει η ζωη σου φτωχομπινε?
Πηρες ταρχιδια μου,ξενερωσες οταν καταλαβες ποσο μαλακας εισαι και μπαινεις στο site για να κραξεις οσο μπορεις
το καθε σπιτι?
Αυτα για κατι μαλακες αγαμητους που χωνουν το καβλι τους οπου ναναι και προκειμενου να γαμησουν για 10 λεπτα.
Τα γραφω εδω και οχι εκει που τα λενε γιατι δε λεει να κλεισει το πιο σημαντικο τοπικ του φορουμ. :thefinge:

                      =εν κατακλειδι=
Το αδικο δε παει στον "υπαλληλο",παει στον "εργοδοτη".
Ναι στον "εργοδοτη" που φερνει τη πουτανα και της λεει την πιπιλα "15 ευρω χρεωνουμε και ξεπετα τους στο 10λεπτο."
Οι υπηρεσιες?
-Ελευθερα πιασιματα..
-Πολυ καλη στο κρεβατι..
-Μουσικη με ρεμπετικα,discobaλες αλλης εποχης.
-Εγκαταστασεις για το πουτσο τελειως.
-Απο καναπεδες σπασμενους μεχρι πορτες που κλεινουν μονο με συρτη.
-Κωλοχαρτο και σταχτοθηκη σε κομοδινο και αμα κατουριεσαι κατουρα στο νιπτηρα.
-Αμα ληξει το 10 λεπτο χτυπημα στην πορτα και τελος χρονου..Ουτε παραταση..
Δε σε χαλασε μαλακα,ε? :2funny: :2funny: :2funny:


Υπαρχουν ομως και οι εξαιρεσεις ευτυχως.
Υπαρχουν αρκετες κοπελες στο μεταξουργειο που κανουν οτι μπορουν για να τους ξαναρθεις.
Οπως πχ το σπιτι στην κεραμεικου 13.
Οποτε εχω παει τουλαχιστον 10-15 λεπτα τη φορα με τα ιδια γκαφρα.
Η τσατσα οχι μια κωλογρια 70 χρονω ακοινωνητη και με το 1 ποδι στο ταφο,αλλα μια 40αρα μπαζο μεν με μπλα μπλα
και χαβαλε δε ..

Τεσπα,
το μεταξουργειο κρυβει καλες εκπληξεις,αρκει να ψαξεις καινα ξερεις να κοβεις αν θα σου κατσει καλη φαση.
Σημερα,χαλαστηκα λογω πιεσης χρονου,πιστευω ομως οτι αυριο θα ανταμοιφθω οταν ξαναπαω προετοιμασμενος γιατι
το γκομενακι δε το ευχαριστηθηκα οσο επρεπε.

Δε φταινε παντα οι πουτανες για τις ελεεινες συνθηκες που γαμιουνται με αλβανους.
Δε φταινε οι πουτανες που ο καθενας παει να κανει το σουπερ γαμησι και σε ξεπετανε σε 10 λεπτα
για να παρουν οσους περισσοτερους μπορουν επειδη οι "εργοδοτες" απο τα 15 περνουν τα 12 ευρω.
Δε φταει η καθε Μαιρη που εχει τις μαυρες της επειδη καθε μαλακας θελει να της γλυψει το μουνι
η να της βαλει τα βρωμικα χερια του στο μουνι της,η να την πηδηξει σε 40 στασεις που εχει δει σε τσοντες.

Αφιερωμενο στην νεα "μοδα" των εμφανισιακα αρρωστων ιεροδουλων.
Ενας κανει την μαλακια παντα,οι αλλοι ακολουθουν..
Οπως και με τις αποχωρησεις..

 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
μηπως τα χωνεις πολυ ή μου φενεται???  :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
μηπως τα χωνεις πολυ ή μου φενεται???  :think: :think: :think:

Ανελεητως ο gamaomanoules αλλα καλα τα λεει.Σπαω πολυ πλακα με μερικους που μυξοκλαιγονται οτι δεν τους εγλειψε τα αρχιδια η ιεροδουλη κατα την διαρκεια της πιπας η στραβογαμησαν και κλαφτηκαν στην τσατσα σαν μικρα παιδια.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μετα την μοδα των "αποχωρησεων" καποιοι αλλοι μαλακες δημιουργουν τη μοδα των "ιατρικων γνωματευσεων"
για να βγαλουν το αχτι τους που εφαγαν ακυρο απο την καθε πουτανα που τους την εσπασε.
Αφιερωμενο στους μαλακες αυτους το παρακατω λοιπον..

Μεταξουργειο σημερα,
να ξεφυγω λιγο απο τα αραπακια Αθηνας..
κωλονου γωνια,πρωτο σπιτι ισογειο απο 3 στη σειρα, νομιζω 32 η 29,η κοπελα λεγεται μαιρη.
Οχι κατι το ιδιαιτερο,μελαχροινο,αλλα με ενα υφακι ξινισμενο με το που βγηκε απο το δωματιο που σε
προκαλει να το γαμησεις ετσι για να δεις λιγο πως βογγαει ενα τετοιο πουτανακι.
                    =Εν συντομια=
Με το που μπαινει ξεκιναει πιπα που ουτε μια παρθενα που δεν ξερει πως γινεται δεν κανει.
Με μανια τραβαγε τη πουτσα νομιζοντας οτι θα καβλωσει γρηγοροτερα αν την ξεχειλωσει καλα καλα.
2 λεπτα πιπα σε τρελο ρυθμο,απορω πως δεν ξεκολησε το σαγονι!
Την αρχιζω στο ιεραποστολικο και αρχιζω επι 4 λεπτα κοπανημα σαν τον μπαγκς μπανι  :knockinb: αφενος να της
ανταποδοσω τη γρηγορη πιπα,αφετερου για να δω το υφακι να φευγει και να αρχισει να βογγαει. :new_shocked:
Με το που αρχιζει και δυσανασχετει με το καρφωμα και βγαινοντας τα πρωτα βογγητα,ερχεται και το τελειωμα. :sperm:
Στα 9 λεπτα συνολο το ολο σκηνικο που τραβηξα. :grouphug:
Τελειωνοντας και στη διαδικασια του ντυσιματος της λεω..Βιαζεσαι πολυ!
Μου λεει "αγαπη μου εδω ειναι 15 ευρω τα 6 λεπτα και δεν ειναι στουντιο.." :hammer: :uzi: :uzi: :ak: :bottom: :headbang: :crazy:

                =Για τους μαλακες  :jerking: που τελευταια γραφουν για "Αρρωστες" ΑΦΟΥ τις γαμησαν=
Δε θα αρχισω να λεω σα κατι μαλακιστηρια "μου φανηκε αρρωστη","βρωμαγε ο χωρος" και οτι αλλη μαλακια το καθε
κομπλεξικο αρχιδι λεει επειδη εκατσε να στραβογαμησει,με σκοπο να παρει την οποια "Εκδικηση" μπορει,επειδη
δεν μπορει να καταλαβει οτι ακομα και οι πουτανες δεν εχουν ορεξη να γαμιουνται σα ρομποτ ασταματητα.

-Δε σαρεσε ρε μαλακα η γκομενα?
-Μπαινοντας στο δωματιο βρωμαγε και εσυ παραυτα πληρωσες?
-Μπαινοντας σου φανηκε αρρωστη και παραυτα τη γαμησες επειδη εδωσες 15 ευρω?Τοσο αξιζει η ζωη σου φτωχομπινε?
Πηρες ταρχιδια μου,ξενερωσες οταν καταλαβες ποσο μαλακας εισαι και μπαινεις στο site για να κραξεις οσο μπορεις
το καθε σπιτι?
Αυτα για κατι μαλακες αγαμητους που χωνουν το καβλι τους οπου ναναι και προκειμενου να γαμησουν για 10 λεπτα.
Τα γραφω εδω και οχι εκει που τα λενε γιατι δε λεει να κλεισει το πιο σημαντικο τοπικ του φορουμ. :thefinge:

                      =εν κατακλειδι=
Το αδικο δε παει στον "υπαλληλο",παει στον "εργοδοτη".
Ναι στον "εργοδοτη" που φερνει τη πουτανα και της λεει την πιπιλα "15 ευρω χρεωνουμε και ξεπετα τους στο 10λεπτο."
Οι υπηρεσιες?
-Ελευθερα πιασιματα..
-Πολυ καλη στο κρεβατι..
-Μουσικη με ρεμπετικα,discobaλες αλλης εποχης.
-Εγκαταστασεις για το πουτσο τελειως.
-Απο καναπεδες σπασμενους μεχρι πορτες που κλεινουν μονο με συρτη.
-Κωλοχαρτο και σταχτοθηκη σε κομοδινο και αμα κατουριεσαι κατουρα στο νιπτηρα.
-Αμα ληξει το 10 λεπτο χτυπημα στην πορτα και τελος χρονου..Ουτε παραταση..
Δε σε χαλασε μαλακα,ε? :2funny: :2funny: :2funny:


Υπαρχουν ομως και οι εξαιρεσεις ευτυχως.
Υπαρχουν αρκετες κοπελες στο μεταξουργειο που κανουν οτι μπορουν για να τους ξαναρθεις.
Οπως πχ το σπιτι στην κεραμεικου 13.
Οποτε εχω παει τουλαχιστον 10-15 λεπτα τη φορα με τα ιδια γκαφρα.
Η τσατσα οχι μια κωλογρια 70 χρονω ακοινωνητη και με το 1 ποδι στο ταφο,αλλα μια 40αρα μπαζο μεν με μπλα μπλα
και χαβαλε δε ..

Τεσπα,
το μεταξουργειο κρυβει καλες εκπληξεις,αρκει να ψαξεις καινα ξερεις να κοβεις αν θα σου κατσει καλη φαση.
Σημερα,χαλαστηκα λογω πιεσης χρονου,πιστευω ομως οτι αυριο θα ανταμοιφθω οταν ξαναπαω προετοιμασμενος γιατι
το γκομενακι δε το ευχαριστηθηκα οσο επρεπε.

Δε φταινε παντα οι πουτανες για τις ελεεινες συνθηκες που γαμιουνται με αλβανους.
Δε φταινε οι πουτανες που ο καθενας παει να κανει το σουπερ γαμησι και σε ξεπετανε σε 10 λεπτα
για να παρουν οσους περισσοτερους μπορουν επειδη οι "εργοδοτες" απο τα 15 περνουν τα 12 ευρω.
Δε φταει η καθε Μαιρη που εχει τις μαυρες της επειδη καθε μαλακας θελει να της γλυψει το μουνι
η να της βαλει τα βρωμικα χερια του στο μουνι της,η να την πηδηξει σε 40 στασεις που εχει δει σε τσοντες.

Αφιερωμενο στην νεα "μοδα" των εμφανισιακα αρρωστων ιεροδουλων.
Ενας κανει την μαλακια παντα,οι αλλοι ακολουθουν..
Οπως και με τις αποχωρησεις..

Kαλα κανουν και μας προειδοποιουν.
Μαθε να μιλας σωστα.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
μιλατε κιολας ρε; εδω τα 6 λεπτα πανε 40ευρα! μια χαρα ειστε
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πολυ σωστος οπ παιχτης αλλα οχι με τοσο ορθοδοξο τροπο
ειναι πιο και τα μυαλλα στα καγκελα
αλλα σωστος
αν και βεβαια υπαρχουν και καποιες πορνες που ειναι προκλητικες
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
την καλημερα στον φιλο μου Νικο, για αυτο αλλωστε διαχωριζονται σε πουτανες στο κορμι και σε πουτανες στην ψυχη
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
εμενα παντως φιλε για την αλβανιδα τρανς στη πλ. βαθης μου το ειπε γιατρος οτι ειναι φορεας
και δεν εχω παει μαζι της και ουτε προκειται!!!!
και οτι ξερω θα το λεω για να πληροφορω τους συναγωνιστες εδω μεσα!!
και εγω το ιδιο θαθελα να καναν αλλοι εδω μεσα!!!
απο εκει και υστερα ο καθενας ειναι υπευθηνος του εαυτου του!!
 

ou re

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σωστές απόψεις,λάθος ο τρόπος έκφρασης. Αλλά αν δείτε πέρα από αυτό έχει δίκιο ο συναγωνιστής.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μετα την μοδα των "αποχωρησεων" καποιοι αλλοι μαλακες δημιουργουν τη μοδα των "ιατρικων γνωματευσεων"
για να βγαλουν το αχτι τους που εφαγαν ακυρο απο την καθε πουτανα που τους την εσπασε.
Αφιερωμενο στους μαλακες αυτους το παρακατω λοιπον..

Μεταξουργειο σημερα,
να ξεφυγω λιγο απο τα αραπακια Αθηνας..
κωλονου γωνια,πρωτο σπιτι ισογειο απο 3 στη σειρα, νομιζω 32 η 29,η κοπελα λεγεται μαιρη.
Οχι κατι το ιδιαιτερο,μελαχροινο,αλλα με ενα υφακι ξινισμενο με το που βγηκε απο το δωματιο που σε
προκαλει να το γαμησεις ετσι για να δεις λιγο πως βογγαει ενα τετοιο πουτανακι.
                    =Εν συντομια=
Με το που μπαινει ξεκιναει πιπα που ουτε μια παρθενα που δεν ξερει πως γινεται δεν κανει.
Με μανια τραβαγε τη πουτσα νομιζοντας οτι θα καβλωσει γρηγοροτερα αν την ξεχειλωσει καλα καλα.
2 λεπτα πιπα σε τρελο ρυθμο,απορω πως δεν ξεκολησε το σαγονι!
Την αρχιζω στο ιεραποστολικο και αρχιζω επι 4 λεπτα κοπανημα σαν τον μπαγκς μπανι  :knockinb: αφενος να της
ανταποδοσω τη γρηγορη πιπα,αφετερου για να δω το υφακι να φευγει και να αρχισει να βογγαει. :new_shocked:
Με το που αρχιζει και δυσανασχετει με το καρφωμα και βγαινοντας τα πρωτα βογγητα,ερχεται και το τελειωμα. :sperm:
Στα 9 λεπτα συνολο το ολο σκηνικο που τραβηξα. :grouphug:
Τελειωνοντας και στη διαδικασια του ντυσιματος της λεω..Βιαζεσαι πολυ!
Μου λεει "αγαπη μου εδω ειναι 15 ευρω τα 6 λεπτα και δεν ειναι στουντιο.." :hammer: :uzi: :uzi: :ak: :bottom: :headbang: :crazy:

                =Για τους μαλακες  :jerking: που τελευταια γραφουν για "Αρρωστες" ΑΦΟΥ τις γαμησαν=
Δε θα αρχισω να λεω σα κατι μαλακιστηρια "μου φανηκε αρρωστη","βρωμαγε ο χωρος" και οτι αλλη μαλακια το καθε
κομπλεξικο αρχιδι λεει επειδη εκατσε να στραβογαμησει,με σκοπο να παρει την οποια "Εκδικηση" μπορει,επειδη
δεν μπορει να καταλαβει οτι ακομα και οι πουτανες δεν εχουν ορεξη να γαμιουνται σα ρομποτ ασταματητα.

-Δε σαρεσε ρε μαλακα η γκομενα?
-Μπαινοντας στο δωματιο βρωμαγε και εσυ παραυτα πληρωσες?
-Μπαινοντας σου φανηκε αρρωστη και παραυτα τη γαμησες επειδη εδωσες 15 ευρω?Τοσο αξιζει η ζωη σου φτωχομπινε?
Πηρες ταρχιδια μου,ξενερωσες οταν καταλαβες ποσο μαλακας εισαι και μπαινεις στο site για να κραξεις οσο μπορεις
το καθε σπιτι?
Αυτα για κατι μαλακες αγαμητους που χωνουν το καβλι τους οπου ναναι και προκειμενου να γαμησουν για 10 λεπτα.
Τα γραφω εδω και οχι εκει που τα λενε γιατι δε λεει να κλεισει το πιο σημαντικο τοπικ του φορουμ. :thefinge:

                      =εν κατακλειδι=
Το αδικο δε παει στον "υπαλληλο",παει στον "εργοδοτη".
Ναι στον "εργοδοτη" που φερνει τη πουτανα και της λεει την πιπιλα "15 ευρω χρεωνουμε και ξεπετα τους στο 10λεπτο."
Οι υπηρεσιες?
-Ελευθερα πιασιματα..
-Πολυ καλη στο κρεβατι..
-Μουσικη με ρεμπετικα,discobaλες αλλης εποχης.
-Εγκαταστασεις για το πουτσο τελειως.
-Απο καναπεδες σπασμενους μεχρι πορτες που κλεινουν μονο με συρτη.
-Κωλοχαρτο και σταχτοθηκη σε κομοδινο και αμα κατουριεσαι κατουρα στο νιπτηρα.
-Αμα ληξει το 10 λεπτο χτυπημα στην πορτα και τελος χρονου..Ουτε παραταση..
Δε σε χαλασε μαλακα,ε? :2funny: :2funny: :2funny:


Υπαρχουν ομως και οι εξαιρεσεις ευτυχως.
Υπαρχουν αρκετες κοπελες στο μεταξουργειο που κανουν οτι μπορουν για να τους ξαναρθεις.
Οπως πχ το σπιτι στην κεραμεικου 13.
Οποτε εχω παει τουλαχιστον 10-15 λεπτα τη φορα με τα ιδια γκαφρα.
Η τσατσα οχι μια κωλογρια 70 χρονω ακοινωνητη και με το 1 ποδι στο ταφο,αλλα μια 40αρα μπαζο μεν με μπλα μπλα
και χαβαλε δε ..

Τεσπα,
το μεταξουργειο κρυβει καλες εκπληξεις,αρκει να ψαξεις καινα ξερεις να κοβεις αν θα σου κατσει καλη φαση.
Σημερα,χαλαστηκα λογω πιεσης χρονου,πιστευω ομως οτι αυριο θα ανταμοιφθω οταν ξαναπαω προετοιμασμενος γιατι
το γκομενακι δε το ευχαριστηθηκα οσο επρεπε.

Δε φταινε παντα οι πουτανες για τις ελεεινες συνθηκες που γαμιουνται με αλβανους.
Δε φταινε οι πουτανες που ο καθενας παει να κανει το σουπερ γαμησι και σε ξεπετανε σε 10 λεπτα
για να παρουν οσους περισσοτερους μπορουν επειδη οι "εργοδοτες" απο τα 15 περνουν τα 12 ευρω.
Δε φταει η καθε Μαιρη που εχει τις μαυρες της επειδη καθε μαλακας θελει να της γλυψει το μουνι
η να της βαλει τα βρωμικα χερια του στο μουνι της,η να την πηδηξει σε 40 στασεις που εχει δει σε τσοντες.

Αφιερωμενο στην νεα "μοδα" των εμφανισιακα αρρωστων ιεροδουλων.
Ενας κανει την μαλακια παντα,οι αλλοι ακολουθουν..
Οπως και με τις αποχωρησεις..
Φιλε σου απαντω γιατι ΕΓΩ  ειμαι εκεινος που ανοιξα ολκληρο θρεντ με τιτλο 'ποιες ιεροδουλες ειναι επικυνδινες απο αποψη υγειας'...Λοιπον επειδη καταλαβα πανω κατω αυτο που θες να πεις,εχω να σου πω το εξης:Αυτα τα γραφουμε για ενημερωση των συναγωνιστων και οχι για να βγαζουμε το αχτι μας...τωρα σιγουρα υπαρχουν και καποιοι που καταγγελουν τα αφροδισια για να βγαλουν το αχτι του στραβογαμηματος τους...αλλα αυτο νομιζω οτι ειμαστε μεγαλα και νοημονα παιδακια να το κρινουμε και να το αξιολογουμε και μονοι μας...και δεν περιμεναμε εσενα,ο οποιος απλα και μονο επειδη στραβογαμησες(οπως προκυπτει και απο τη διηγηση σου)και τα χωνεις κανονικα,να μας 'ανοιξεις'τα ματια...Καλα ρε περιμενεις να σε παρει κανεις σοβαρα με τις παπαριες που γραφεις και βριζεις κοσμακι ακατασχετα?Τι σο'ι' ατομο εισαι ρε μαγκα?η μηπως να πω ΡΕ ΒΛΑΚΑ?ε?
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Gamaomanoules έχεις δίκιο αλλά να ξέρεις στον κανόνα υπάρχουν σχεδόν πάντα εξαιρέσεις... Δηλαδή πραγματικά μία πουτάνα μπορεί να είναι εριστική και να σου τα πρήξει... Παρόλα αυτά σωστά τοποθετήθηκες γιατί όντως με 15 ευρώ αν μπεις και θεωρείς άρρωστη την πουτάνα δεν θα πεις αφού τα έδωσα θα την γαμήσω.. Σηκώνεσαι και φεύγεις...
 
OP
OP
G

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Φιλε σου απαντω γιατι ΕΓΩ  ειμαι εκεινος που ανοιξα ολκληρο θρεντ με τιτλο 'ποιες ιεροδουλες ειναι επικυνδινες απο αποψη υγειας'
Α εσυ εισαι ενα απο τα κομπλεξικα αρχιδια τελικα που γραφουν τις παπαριες αυτες?
Αναφερομουν σε ενα αλλο πιο προσφατο που ποσταρε στις ενημερωσεις των μπουρδελων καθημερινα αλλα its ok,ΧΩΡΑΣ και εσυ
στη νεα λιστα!

Καλα ρε περιμενεις να σε παρει κανεις σοβαρα με τις παπαριες που γραφεις και βριζεις κοσμακι ακατασχετα?Τι σο'ι' ατομο εισαι ρε μαγκα?η μηπως να πω ΡΕ ΒΛΑΚΑ?ε?
Δε βριζω κοσμακι.Στο τοπικ που αμβιβαλλω αν καταλαβες τι λεει μιλαω αποκλειστικα
"Για τους μαλακες  Jerking Off που τελευταια γραφουν για "Αρρωστες" ΑΦΟΥ τις γαμησαν"
και μετα λενε πως γλιτωσαν απο του χαρου τα δοντια και προτρεπουν να μην παει κανενας αλλος.
Επισης μιλαω για
"κατι μαλακιστηρια "μου φανηκε αρρωστη","βρωμαγε ο χωρος" και οτι αλλη μαλακια το καθε
κομπλεξικο αρχιδι λεει επειδη εκατσε να στραβογαμησει,με σκοπο να παρει την οποια "Εκδικηση" μπορει,επειδη
δεν μπορει να καταλαβει οτι ακομα και οι πουτανες δεν εχουν ορεξη να γαμιουνται σα ρομποτ ασταματητα."
Μιλαω για συγκεκριμενες περιπτωσεις που δημιουργει ενας μαλακας τη "μοδα"
και ακολουθουν τα αλλα ζωα απο πισω καθε φορα.

Ρωτας ποιος θα με παρει σοβαρα ρε γιατρε?
Με τις μαλακιες που ανοιγεις για 'ποιες ιεροδουλες ειναι επικυνδινες απο αποψη υγειας'
ΕΣΕΝΑ ποιος θα σε παρει σοβαρα?
Θελεις να εχεις και ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ για τα μπουρδελα καμμενε..
Αν σε ενδιεφερε να μην κολλησεις τιποτα,να καθεσαι σπιτι και να ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ και οχι να πας
με πουτανες που πανε με 50 πελατες τη μερα.
Γιατι οσες προφυλαξεις και να παιρνει δεν υπαρχει ουτε μια που να εχει γλιτωσει αφροδισιο.
Αυτο για να καταλαβεις ΠΟΣΟ ακυρο τοπικ ανοιγεις για θεμα υγειας τη στιγμη που ο καθενας μπορει
να εχει κολλησει κατι και να το μεταφερει ανα πασα στιγμη.
Απορω με ποια κριτηρια θελεις και ιατρικη γνωματευση και εγγυηση οτι μια πουτανα δεν εχει αρρωστια.
Με το κριτηριο ενος ΑΝΩΝΥΜΟΥ που ειδε μεσα στο ημιφως το μουνι της πουτανας και εκρινε οτι
ειναι αρρωστη επειδη οταν τη γαμουσε εβηξε η ειχε συναχι?
ΤΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ θα μου πεις γραφονται κατα καιρους με τις "αποχωρησεις"
αυτη ειναι ενα πταισμα μπροστα στη δικια σου.
Εχεις ελαφρυντικα..

νομιζω οτι ειμαστε μεγαλα και νοημονα παιδακια να το κρινουμε και να το αξιολογουμε και μονοι μας...και δεν περιμεναμε εσενα,ο οποιος απλα και μονο επειδη στραβογαμησες(οπως προκυπτει και απο τη διηγηση σου)και τα χωνεις κανονικα,να μας 'ανοιξεις'τα ματια..

Δεν εισαι μεγαλο παιδακι,ενας ασχετος,μη μου απτου, εισαι που ανοιγεις θεμα για
το κατα ποσο οι πουτανες ειναι υγιεις χωρις να εχεις καταλαβει οτι εδω υπαρχει ΑΝΩΝΥΜΙΑ οποτε η οποια
εμπεριστατομενη μαλακια γραφεται δεν εχει βαση.
Ζητας να σου δινεται κριτηριο υγειας αποκλειστικα και μονο απο την οπτικη παρατηρηση ενος ΑΝΩΝΥΜΟΥ.
Για τοση ασχετιλα λεμε..
Εισαι εντελως ακυρος και δεν εχεις καταλαβει οτι στο φορουμ ενα μεγαλο ποσοστο ειναι απο
"παιδακια" που ΔΕΝ εχουν σωστη αντιληψη για καποια πραγματα γιαυτο αν διαβαζες κατα καιρους
θα εβλεπες ποστ με θεματα που δημιουργουνται απο αυτα και που δειχνουν ποση χαμηλη νοημοσυνη εχουν καποια
ατομα που σερφαρουν εδω ΟΛΗΜΕΡΙΣ!
Αν διαβαζες και καταλαβαινες σωστα το τι γραφεται εδω μεσα θα εβλεπες οτι υπαρχουν ατομα με πολλα ψυχολογικα
προβληματα και επηρεαζονται αμεσα απο την καθε τρομομαλακια που γραφεις καθε φορα.

Μαθε να μιλας σωστα.
Στο κλουβι σου εσυ..

 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Α εσυ εισαι ενα απο τα κομπλεξικα αρχιδια τελικα που γραφουν τις παπαριες αυτες?
Αναφερομουν σε ενα αλλο πιο προσφατο που ποσταρε στις ενημερωσεις των μπουρδελων καθημερινα αλλα its ok,ΧΩΡΑΣ και εσυ
στη νεα λιστα!
Δε βριζω κοσμακι.Στο τοπικ που αμβιβαλλω αν καταλαβες τι λεει μιλαω αποκλειστικα
"Για τους μαλακες  Jerking Off που τελευταια γραφουν για "Αρρωστες" ΑΦΟΥ τις γαμησαν"
και μετα λενε πως γλιτωσαν απο του χαρου τα δοντια και προτρεπουν να μην παει κανενας αλλος.
Επισης μιλαω για
"κατι μαλακιστηρια "μου φανηκε αρρωστη","βρωμαγε ο χωρος" και οτι αλλη μαλακια το καθε
κομπλεξικο αρχιδι λεει επειδη εκατσε να στραβογαμησει,με σκοπο να παρει την οποια "Εκδικηση" μπορει,επειδη
δεν μπορει να καταλαβει οτι ακομα και οι πουτανες δεν εχουν ορεξη να γαμιουνται σα ρομποτ ασταματητα."
Μιλαω για συγκεκριμενες περιπτωσεις που δημιουργει ενας μαλακας τη "μοδα"
και ακολουθουν τα αλλα ζωα απο πισω καθε φορα.

Ρωτας ποιος θα με παρει σοβαρα ρε γιατρε?
Με τις μαλακιες που ανοιγεις για 'ποιες ιεροδουλες ειναι επικυνδινες απο αποψη υγειας'
ΕΣΕΝΑ ποιος θα σε παρει σοβαρα?
Θελεις να εχεις και ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ για τα μπουρδελα καμμενε..
Αν σε ενδιεφερε να μην κολλησεις τιποτα,να καθεσαι σπιτι και να ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ και οχι να πας
με πουτανες που πανε με 50 πελατες τη μερα.
Γιατι οσες προφυλαξεις και να παιρνει δεν υπαρχει ουτε μια που να εχει γλιτωσει αφροδισιο.
Αυτο για να καταλαβεις ΠΟΣΟ ακυρο τοπικ ανοιγεις για θεμα υγειας τη στιγμη που ο καθενας μπορει
να εχει κολλησει κατι και να το μεταφερει ανα πασα στιγμη.
Απορω με ποια κριτηρια θελεις και ιατρικη γνωματευση και εγγυηση οτι μια πουτανα δεν εχει αρρωστια.
Με το κριτηριο ενος ΑΝΩΝΥΜΟΥ που ειδε μεσα στο ημιφως το μουνι της πουτανας και εκρινε οτι
ειναι αρρωστη επειδη οταν τη γαμουσε εβηξε η ειχε συναχι?
ΤΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ θα μου πεις γραφονται κατα καιρους με τις "αποχωρησεις"
αυτη ειναι ενα πταισμα μπροστα στη δικια σου.
Εχεις ελαφρυντικα..

Δεν εισαι μεγαλο παιδακι,ενας ασχετος,μη μου απτου, εισαι που ανοιγεις θεμα για
το κατα ποσο οι πουτανες ειναι υγιεις χωρις να εχεις καταλαβει οτι εδω υπαρχει ΑΝΩΝΥΜΙΑ οποτε η οποια
εμπεριστατομενη μαλακια γραφεται δεν εχει βαση.
Ζητας να σου δινεται κριτηριο υγειας αποκλειστικα και μονο απο την οπτικη παρατηρηση ενος ΑΝΩΝΥΜΟΥ.
Για τοση ασχετιλα λεμε..
Εισαι εντελως ακυρος και δεν εχεις καταλαβει οτι στο φορουμ ενα μεγαλο ποσοστο ειναι απο
"παιδακια" που ΔΕΝ εχουν σωστη αντιληψη για καποια πραγματα γιαυτο αν διαβαζες κατα καιρους
θα εβλεπες ποστ με θεματα που δημιουργουνται απο αυτα και που δειχνουν ποση χαμηλη νοημοσυνη εχουν καποια
ατομα που σερφαρουν εδω ΟΛΗΜΕΡΙΣ!
Αν διαβαζες και καταλαβαινες σωστα το τι γραφεται εδω μεσα θα εβλεπες οτι υπαρχουν ατομα με πολλα ψυχολογικα
προβληματα και επηρεαζονται αμεσα απο την καθε τρομομαλακια που γραφεις καθε φορα.
Στο κλουβι σου εσυ..
Σε μενα θα στεκεσαι προσοχη ακους ΡΕ?Προσεχε τα λογια σου και ξαναδιαβασε τις ασυναρτητες ΜΑΛΑΚΙΕΣ που γραφεις...Πηγες και στραβογαμησες στο Μεταξουργειο και ειπες να βγαλεις το αχτι σου ε?ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟΑΡΧΙΔΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ?Τι σχεση εχει το στραβογαμημα με τις προειδοποιησεις για την υγεια των συναγωνιστων?Με χρησιμες συμβουλες για να προσεχουν αφου επιλεγουν να γαμησουν?Και εντος και εκτος οικων ανοχης?!?...Ειπα να μη σου απαντησω αλλα μια και δε σεβεσαι τιποτα,θα σου πω αυτο και δε θα ασχοληθω αλλο μαζι σου κομπλεξικη κλανια μαιμους:Πριν γραφεις να ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗ ΣΥΝΟΧΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ και ΝΑ ΜΗΝ εισαι ΑΠΟΛΥΤΟΣ...Να ΣΕΒΕΣΑΙ αυτους που εχουν ΑΛΛΗ αποψη απο τη δικη σου...και να μιλας οπως σου μιλουν καταλαβες? :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 
OP
OP
G

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Σε μενα θα στεκεσαι προσοχη ακους ΡΕ?Προσεχε τα λογια σου και ξαναδιαβασε τις ασυναρτητες ΜΑΛΑΚΙΕΣ που γραφεις.θα σου πω αυτο και δε θα ασχοληθω αλλο μαζι σου κομπλεξικη κλανια μαιμους:Να ΣΕΒΕΣΑΙ αυτους που εχουν ΑΛΛΗ αποψη απο τη δικη σου...και να μιλας οπως σου μιλουν καταλαβες?
Κατσε ρε επεσε πολυ βαρβατιλα στο τοπικ και πρεπει να ερθει στα ισια του..
Τι σεβασμους και μαλακιες ρε λες?
Τι προειδοποιεις ρε βλακα?
Δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι στο ιντερνετ και ο καθενας μιλαει οπως θελει ΑΝΩΝΥΜΑ?
Δεν εχεις καταλαβει οτι τις μαλακιες που γραφεις οι αλλοι ΔΕΝ τις παιρνουν στα σοβαρα?
Να βαρεσω προσοχη?
Τσιμπα ενα αρχιδι προς το παρον και βλεπουμε μωρη λουγκρα που θες και υγιεινη στα μπουρδελα..

Το τοπικ δεν αναφερθηκε σε σενα καταρχας,πεταχτηκες σα την κωλοτριπιδα και ειπες οτι αναφερεται γιατι πολυ
απλα,νομιζεις οτι εχεις "θεση" στο φορουμ?
Εισαι και εσυ απο τα τυπακια που θα δηλωσουν αποχωρηση νομιζοντας οτι εχουν αναγνωριση και θεση στα τοσα μελη που ειναι εδω?

Στραβογαμησα χτες παπαρα,αλλα σημερα θα γαμησω στα ισια γιατι δεν ειμαι λουγκρα να γραφω μαλακιες για να παιρνω
εκδικηση για 15 ευρω!
Το τοπικ δεν ειναι για τη κοπελα που βιαζοταν,ειναι για ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΞΟΥΝ
την πουτανα.
Ειναι για κωλοτρυπιδες σαν εσενα που ρωτανε κατα ποσο ασφαλεια υπαρχει στην υγεια τους με κοπελες που εχουν 50 πελατες
τη μερα.
Εισαι τοσο ασχετος και πρεπει να ανοιξεις τοπικ να ποσταρει ο καθενας ΑΝΩΝΥΜΟΣ τη θεωρια του για το ποια ειναι υγιεις και ποια οχι?
Εισαι τοσο ΜΑΛΑΚΑΣ που ζητας απο εναν ΑΝΩΝΥΜΟ να βαραει προσοχη στο φρεντυκρουγκερ?
ΤΟΟΟΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ρε?

"Εισαι τη ψΩλης μου ο μεζες"
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Κατσε ρε επεσε πολυ βαρβατιλα στο τοπικ και πρεπει να ερθει στα ισια του..
Τι σεβασμους και μαλακιες ρε λες?
Τι προειδοποιεις ρε βλακα?
Δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι στο ιντερνετ και ο καθενας μιλαει οπως θελει ΑΝΩΝΥΜΑ?
Δεν εχεις καταλαβει οτι τις μαλακιες που γραφεις οι αλλοι ΔΕΝ τις παιρνουν στα σοβαρα?
Να βαρεσω προσοχη?
Τσιμπα ενα αρχιδι προς το παρον και βλεπουμε μωρη λουγκρα που θες και υγιεινη στα μπουρδελα..

Το τοπικ δεν αναφερθηκε σε σενα καταρχας,πεταχτηκες σα την κωλοτριπιδα και ειπες οτι αναφερεται γιατι πολυ
απλα,νομιζεις οτι εχεις "θεση" στο φορουμ?
Εισαι και εσυ απο τα τυπακια που θα δηλωσουν αποχωρηση νομιζοντας οτι εχουν αναγνωριση και θεση στα τοσα μελη που ειναι εδω?

Στραβογαμησα χτες παπαρα,αλλα σημερα θα γαμησω στα ισια γιατι δεν ειμαι λουγκρα να γραφω μαλακιες για να παιρνω
εκδικηση για 15 ευρω!
Το τοπικ δεν ειναι για τη κοπελα που βιαζοταν,ειναι για ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΞΟΥΝ
την πουτανα.
Ειναι για κωλοτρυπιδες σαν εσενα που ρωτανε κατα ποσο ασφαλεια υπαρχει στην υγεια τους με κοπελες που εχουν 50 πελατες
τη μερα.
Εισαι τοσο ασχετος και πρεπει να ανοιξεις τοπικ να ποσταρει ο καθενας ΑΝΩΝΥΜΟΣ τη θεωρια του για το ποια ειναι υγιεις και ποια οχι?
Εισαι τοσο ΜΑΛΑΚΑΣ που ζητας απο εναν ΑΝΩΝΥΜΟ να βαραει προσοχη στο φρεντυκρουγκερ?
ΤΟΟΟΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ρε?

"Εισαι τη ψΩλης μου ο μεζες"
Μαζεψτε τοοοοοοοοοοον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι φρουτο ειν τουτο?Τσιμπαω ρε φιλε τσιμπαω ενα αρχιδι,αλλα ειναι τοσο μικρο που ουτε με τσιμπιδακι για βλεφαριδες δε μπορω να το πιασω!!! :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Kαι εμεις εχουμε γαμησει με 15 ευρω αλλα τοσο θεμα δεν το καναμε.
Ας προσεχες πριν μπεις.
Καλο ειναι να ενημερωνουμε για να αποφυγουμε τις κακοτοπιες.
Και η φραση''Εδω ειναι Ιντερνετ''ειναι ατοπη.
Πηγες στο Μεταξι,γαμησες,δε σου αρεσε για Χ,Ψ λογους μη μας τα κανεις τσουρεκια.
 

Επισκέπτης
Να "προσεχουμε να προσεχουμε" λετε αλλα οταν καποιοι ζητανε υπηρεσιες ακαποτου οσο πιο φτηνα γινεται καιψαχνουν σαν τρελοι να το βρουν αυτο τοτε παει περιπατο η προσοχη.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
how to break up a cat fight


[youtube=425,350]YLDbGqJ2KYk[/youtube]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom