Νέα

Lucy (Call-Us)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 840
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/lucy-call-us/]Lucy (Call-Us)[/url]

victor2
2006/03/08


Καλησπέρα στο club. Επιτέλους από οπαδός έγινα και μέλος. Σήμερα το πρωί είχα ένα σεσιον με την Λουκία.
ΟΙ προηγούμενες περιγραφές μπορώ να πω ότι ήταν ακριβέστατες αλλά θα καταθέσω και την δική μου οπτική γωνία.
Άργησα να φτάσω στο ξενοδοχείο λόγω της γαμημένης κίνησης το πρωί στον Κηφισό. Είχα ειδοποιήσει με sms το πρακτορείο που μου είπε ότι δεν υπήρχε πρόβλημα και με περίμενε. Έφτασα με 40 λεπτά καθυστέρηση.

Η Lucy με περίμενε με μπουρνούζι χαμογελαστή και ευγενέστατη. Όπως είπε και ο συνάδελφος που πέρασε την Δευτέρα από εκεί όπως οι φώτο χωρίς το επαγγελματικό makeup. Γενικά θυμίζει καυλιάρα μπαργούμαν με καλοκαιρινό μαύρισμα. Αρκετά hot. Χωρίς βιασύνες μου πρόσφερε καφεδάκι έκανα ντουζάκι και αρχίσαμε. Φιλάει ωραία. Σώμα ελληνίδας, πιασιματάκια στην μέση και στα μπούτια , αλλά πολύ απαλή και ωραία στην αφή επιδερμίδα. Βυζάκι ακριβώς όπως στις σχετικές φωτο, μια χαρά και ρώγα που αντιδράει. Πίπα πολύ καλή και σε κοιτάει και στα μάτια.

Η ίδια ευχαριστιέται να την γλύφουν. Παρεμπιπτόντως πεντακάθαρη.

Δύο φορές, μια νορμαλ πρόγραμμα και η δεύτερη μετά από τσιγαράκι και χαλαρή κουβέντα. Με έφτιαξε καλά με το χέρι και στόμα της και ζήτησα αυτό για το οποίο πήγα από την αρχή (κ**λο). Έβαλε λίγο κρέμα και κάθισε στα τέσσερα. Εδώ είχα το πρώτο μείον καθώς και ψηλός είμαι και μεγάλη την έχω και δεν στήνεται καλά (ψιλά την μέση) και δεν βοήθησε πολύ αλλά είναι στενή και το καταλαβαίνεις και εσύ και αυτή. Αλλαγές πίσω μπρος όσες γουστάρεις χωρίς πρόβλημα.

Το δεύτερο μείον είναι τα προφυλακτικά που είχε που είναι πολύ στενά και στεγνά για τα γούστα μου και δεν βοηθάνε πολύ.

Γενικά πέρασα καλά όμως αν και δεν έχω μέτρο σύγκρισης για αυτού του επιπέδου καταστάσεις. Πιστεύω ότι για αρχή είναι πολύ καλά και όσοι το σκέφτεστε, κάντε το.


Για 1,5 ώρα , 330€, anal inclusive.

P.S. Το πρωί πρέπει να είχε κάποιο σεμινάριο ή εκδήλωση στο ξενοδοχείο και ήταν πίτα στους μπάτσους. Απλά μην κοιτάτε κανένα, κατευθείαν στο ασανσέρ και στο δωμάτιο. Μην τα κάψουμε τα κορίτσια. Είχα σκεφτεί ότι αν με ρώταγε κανείς θα έλεγα πάω να δω μια φίλη μου από Τσεχία . Που την ξέρεις; Από το internet και άλλα τέτοια. Μην ακούσω κανένα να ρωτάει reception ή να ψαρώνει......




Paikths
2006/03/10


Καλημέρα σε όλους.
πήρα και εγώ χτες το απόγευμα τη λουκια.
δεν το ευχαριστήθηκα πολύ και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει αυτά τα χρήματα. σαν γκόμενα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο (ανάλογη με γκόμενες από αγγελία των 90 ευρώ).
περιποίηση καλή (κάνει τα πάντα και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει αλλά δεν αρκεί αυτό).
την πήρα 1μιση ώρα και πλήρωσα (330+30 το πρωκτικό).
κλαίω ακόμα τα χρήματα που έδωσα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom