Νέα

Μας αρεσει το anal rimming?Αντρες και γυναικες?ναι η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Άνοιξα αυτό το θέμα για όλους τους φαν του anal rimming (γλείψιμο κωλοτρυπίδας).

Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να μου το κάνουν μόνο οι γυναίκες το anal rimming (και όχι πολύ βαθύ).

Μου το έκανε παλιά και η γυναίκα μου, μέχρι που μια μέρα ξεχάστηκα και αερίστηκα και μετά έπαθε ένα ψυχολογικό ψιλό σόκ...και δεν δέχεται πλέον να μου το ξανακάνει..

Έτσι ελπίζω να βρω κάποια εθελόντρια εδώ μέσα... γιατί τα C.T. και οι επαγγελματίες και τα call girl που προσφέρουν anal rimming είναι πολύ σπάνια και πολύ ακριβά...


Πριν μου κάνουν το anal rimming,  μου αρέσει σαν προκαταρτικό να μου γλείφουν το στήθος-μετά τον πούτσο -και μετά τις μπάλες και μετά να πηγαίνουν για πλούσιο anal rimming. Δεν μου αρέσει όμως το βαθύ anal rimming.


Μου αρέσουν οι γυναίκες με λεπτά άκρα και με περιποιημένα και καθαρά πόδια και νύχια γιατί λίγο πριν χύσω μου αρέσει ιδιαίτερα το Footjob (ποδομαλακία).

Αυτό βέβαια (ποδομαλακία)δεν μου το στερεί η γυναίκα μου και της αρέσει αλλά δυστυχώς πλέον μου έχει κόψει εντελώς και μου στερεί να της κάνω golden shower (urolagnia), που παλιά της άρεσε πολύ. Μου είπε ότι από τότε που άρχισα το bodybuilding και τις βιταμίνες και τα συμπληρώματα διατροφής πλέον τα ούρα μου βρομάνε έντονα. Ενώ παλιά μετά το σεξ την πήγαινα στην μπανιέρα και έδειχνε να το απολαμβάνει. Ελπίζω να βρω εδώ μέσα μια εθελόντρια και σε αυτό. Τόσες ανώμαλες υπάρχουν..

Είμαι 100% υγιής και κάνω κάθε 4 μήνες  ανάλυση αίματος και αυτό το λέω για να μην ανησυχεί η κάθε υποψήφια εθελόντρια.


Ελπίζω να μην πέσω πάνω σε καμία φεμινίστρια...



 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
αμα βρεθει καμια που να ζητησει συμβολαιο ιδιοκτησιας εισαι οκ τυπε?
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
στο  λιλα  απευθηνσου  και  συ  τυπε :2funny:  ετσι  δεν  ειναι  απολυτε :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να μου το κάνουν μόνο οι γυναίκες το anal rimming (και όχι πολύ βαθύ).

Έτσι όπως το γράφεις πάντως δεν φαίνεται να είσαι και πολύ σίγουρος ότι δεν γουστάρεις να στο κάνει και άντρας...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
εμενα που δεν μου αρεσει το αναλ ριμινγκ,ουτε το γκολντεν σαουερ ουτε ο ποδοαυνανισμος ειναι φυσιολογικο η πρεπει να το κοιταξω :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
αν θελεις και επαγγελματιες γκομενες πηγαινε στο ζανοσπιτο και ζητα την ζανα η τη κυρα λενα που εχουν ειδικοτητα στο ειδος. :2funny: :rockon:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
κανα πουτσο ριχνεις?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
εμενα που δεν μου αρεσεις το ριμινγκ,ουτε το γκολντεν σαουερ ουτε ο ποδοαυνανισμος ειναι φυσιολογικο η πρεπει να το κοιταξω :grin:
εισαι αρρωστος τυπε!

ο απολυτος γιατρος προτεινει μερεντοθεραπεια 3 φορες την εβδομαδα για να στρωσεις!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
εισαι αρρωστος τυπε!

ο απολυτος γιατρος προτεινει μερεντοθεραπεια 3 φορες την εβδομαδα για να στρωσεις!
ειναι τοσο σοβαρο τελικα :think: ηξερα οτι κατι τρεχει αλλα δεν ημουν σιγουρος :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
φιλοι μπουρδελομαχοι :2funny: και μη εγω σοβαρα ψαχνω γκομενες  :tits:να μου γλυφουν τα ποδια :humpleg: και τις πατουσες
αν υπαρχει καμια  :boobies:να μου συστησεται με μεγαλους βυζους κατα προτιμηση
θα σας χρωσταω χαρη  :helpplea:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ειναι τοσο σοβαρο τελικα :think: ηξερα οτι κατι τρεχει αλλα δεν ημουν σιγουρος :grin:
αμα το προλαβουμε τωρα στην αρχη θα τη γλυτωσεις με τη μερεντοθεραπεια!

αν εχει υποτροπιασει λυπαμαι αλλα δε γλυτωνεις τα ακαποτα απο φαφουτες....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
αμα το προλαβουμε τωρα στην αρχη θα τη γλυτωσεις με τη μερεντοθεραπεια!

αν εχει υποτροπιασει λυπαμαι αλλα δε γλυτωνεις τα ακαποτα απο φαφουτες....
εντατικα γαμησια με νανα,βαλεντινα,το φρικιο που τα κανει ολα ακαποτα,και την νεα μορφη που κε κε κε κεκεκεκεκεκ διζει :rockon:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
αμα το προλαβουμε τωρα στην αρχη θα τη γλυτωσεις με τη μερεντοθεραπεια!

αν εχει υποτροπιασει λυπαμαι αλλα δε γλυτωνεις τα ακαποτα απο φαφουτες....
:new_shocked: ποτε ξρκιναμε θεραπεια γιατι φοβαμαι και το τρειτο βημα που θα ειναι φαρμακερο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom