Νέα

Ζευγαρι σε τσοντοσινεμα!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggeloskalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γνωσεις συντακτικου δεν χριεαζωνται για να γαμισεις !  Εχω 16 ποντους εργαλειο και ειναι υπεραρκετο


τι να σου πω, δεν θέλω να σε λέω τετράποδο  αλλά δεν με βοηθάς.
χριεαζωνται = χρειάζονται
γαμισεις = γαμήσεις
ΥΓ: εγώ έχω 18 πόντους, τι σχέση έχει αν λέμε για τις πούτσες μας;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
τι να σου πω, δεν θέλω να σε λέω τετράποδο  αλλά δεν με βοηθάς.
χριεαζωνται = χρειάζονται
γαμισεις = γαμήσεις
ΥΓ: εγώ έχω 18 πόντους, τι σχέση έχει αν λέμε για τις πούτσες μας;


ρε εδω οι καγκουρες λενε για τα αμαξια τους και τα στινουν στα φαναρια
στο μπυρδελα.τβ δεν θα πουμε για τις πουτσες μας ?

τοση ωρα πουτσες μου λες , εσυ το αρχισες , με τις ορθογραφιες και τις βλακειες σου  
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
  16 ποντους (κατα ομολογια σου..) και πουτσαρας.....
  δεν παει,δεν νομιζεις :grin: :grin: :grin:

Θα το αλλάξει το νικ...θα το κάνει:Πουτσαράκος.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μα τι θελεις να γραψω 23 ποντους και να πλακοσουν τα πουστρακια ? :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Λίλας θα σε έχει στα υπόψιν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
να σου θυμίσω πως την ορθογραφία εσύ αρχικά την επικαλέστηκες με την ερώτηση σου αν πήγα δημοτικό.

ρε γραμματιζουμενο και καθοςπρεπει καλοπαιδο τι δουλεια εχεις στα πουτανοφορουμ βραδιατικα, αντε γαλατακι και υπνο θα φωναζει η μαμα




και ξανα λεω..........

σε αυτο το σαιτ ειμαστε οι γαμιαδες και δεν κανουμε μαθηματα συντακτικου , μονο "η γλωσσα μου" και "ανθρωπολογια" αντε τσομπανη zfuck


*ρε κοιτα κατι τυπακια που απο τοτε που βαλανε στο office  και στον firefox την ορθογραφια μας το παιζουν γραμματιζουμενοι τα γιδια  zfuck zfuck
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Θα το αλλάξει το νικ...θα το κάνει:Πουτσαράκος.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Λίλας θα σε έχει στα υπόψιν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαγκες ο πουτσαρας εχει τετραγωνισει τον κυκλο ρε ,, 18χ18 ειναι , η απολυτη γεωμετρια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ρε γραμματιζουμενο και καθοςπρεπει καλοπαιδο τι δουλεια εχεις στα πουτανοφορουμ βραδιατικα, αντε γαλατακι και υπνο θα φωναζει η μαμα




και ξανα λεω..........

σε αυτο το σαιτ ειμαστε οι γαμιαδες και δεν κανουμε μαθηματα συντακτικου , μονο "η γλωσσα μου" και "ανθρωπολογια" αντε τσομπανη zfuck


*ρε κοιτα κατι τυπακια που απο τοτε που βαλανε στο office  και στον firefox την ορθογραφια μας το παιζουν γραμματιζουμενοι τα γιδια  zfuck zfuck



τετράποδο, τράβαει ζόρια το μυαλουδάκι σου αν πρέπει να συνδυάσει δύο πράγματα;
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
τετράποδο, τράβαει ζόρια το μυαλουδάκι σου αν πρέπει να συνδυάσει δύο πράγματα;

ακομα εδω εισαι ρε χαιβανι ? αντε για υπνο μην σε παρουν πρεφα σπιτι οτι εισαι στο μπουρδελοφορουμ  :jerking: :jerking:


ψιτ ...τυπε....οχι τετραποδο , πενταποδο! εχω και την γαιδουροπουτσα
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
[move][size=20pt]Μην πειραζετε τον Πουτσαρα ειναι τσακαλακι λεμε  :rockon: :rockon: :rockon:[/size][/move]
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ρε γραμματιζουμενο και καθοςπρεπει καλοπαιδο τι δουλεια εχεις στα πουτανοφορουμ βραδιατικα, αντε γαλατακι και υπνο θα φωναζει η μαμα




και ξανα λεω..........

σε αυτο το σαιτ ειμαστε οι γαμιαδες και δεν κανουμε μαθηματα συντακτικου , μονο "η γλωσσα μου" και "ανθρωπολογια" αντε τσομπανη zfuck


*ρε κοιτα κατι τυπακια που απο τοτε που βαλανε στο office  και στον firefox την ορθογραφια μας το παιζουν γραμματιζουμενοι τα γιδια  zfuck zfuck

Βρε αδαή πεοκρούστη μπορείς να σκεφτείς αν προϋπήρχα από σένα στο site;


 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Βρε αδαή πεοκρούστη μπορείς να σκεφτείς αν προϋπήρχα από σένα στο site;


ρε βλακακονιξ ,στα παπαρια μου εαν σε γραψανε στο σαιτ μολις γενιθηκες , εγω γαμουσα πριν γενηθεις

η χωη δεν ειναι εδω ,εξω απο το παραθυρο σου ειναι η χωη , get a life looser και ασε την ορθογραφια και τον καθοπρεπισμο αυτα σε εθιξανε στην μαλακεια  :jerking: :jerking: you know μαλακεια ?? η μαλακεια ειναι αυτο  :bigdick:


ρε αγορινα αυτο το "Εγώ θα κάνω όνειρα και αληθινά μη γίνουν!" κατω απο την ηλιθια φωτογραφια που εχεις βαλει του βλακα "ξαδερφου σου " μου θυμιζει κατι κοριτσακια ρε.


μηπως το βρακακι σου ειναι με καρδουλες και τον μπαρμπα στρουμφ ? :think:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τι να σου κάνω, η δική μου ζωή δεν είναι σαν τη δική σου, μαμ σκατό και μαλακία, συμπεριλαμβάνει πολύ περισσότερα πράγματα.
Επίσης και αμοιβάδα μπορεί να καταλάβει ότι έπαψα προ καιρού να είμαι νεαρός, εσύ ούτε αυτό το μπορείς.
Επιμένεις να παραμένεις σε κατηγορία τετράποδου και μάλιστα κοπρόσκυλου με νοητική στέρηση. 
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ρε βλακακονιξ ,στα παπαρια μου εαν σε γραψανε στο σαιτ μολις γενιθηκες , εγω γαμουσα πριν γενηθεις

η χωη δεν ειναι εδω ,εξω απο το παραθυρο σου ειναι η χωη , get a life looser και ασε την ορθογραφια και τον καθοπρεπισμο αυτα σε εθιξανε στην μαλακεια  :jerking: :jerking: you know μαλακεια ?? η μαλακεια ειναι αυτο  :bigdick:


αυτό λέω τετράποδο, η πραγματική "χωη" είναι έξω. κοίτα πόσα μυνήματα ανά ημέρα σε συνδυασμό με την ημερομηνία εγγραφής στέλνω εγώ και πόσα εσύ.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Τι να σου κάνω, η δική μου ζωή δεν είναι σαν τη δική σου, μαμ σκατό και μαλακία, συμπεριλαμβάνει πολύ περισσότερα πράγματα.
Επίσης και αμοιβάδα μπορεί να καταλάβει ότι έπαψα προ καιρού να είμαι νεαρός, εσύ ούτε αυτό το μπορείς.
Επιμένεις να παραμένεις σε κατηγορία τετράποδου και μάλιστα κοπρόσκυλου με νοητική στέρηση.   

ρε μπαγασα σε ολα μεσα επεσες μπραβο , μηπως εκτος απο βλακας και κολλημενος με την ορθογραφια εισαι και μενταλιστ ??

δεν μου ειπες ρε αλανι ? το βρακακι σου εχει την στρουμφιτα και τον μπαρμπα στρουμφ να παρτουζονονται ?


Ψιτ ....εεεε.....κιτσοοοο....η αμοιβαδα ειναι μονοκυταρος οργανισμος αλλα δεν γαμιεται αφου το ονοματις τελιωνει σε "α" την γαμαω και αυτην, εσυ ομως ...........σταθερος στις αξιες σου........... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ωπος γουσταρο θα γραφω ρε γιδι
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
αυτό λέω τετράποδο, η πραγματική "χωη" είναι έξω. κοίτα πόσα μυνήματα ανά ημέρα σε συνδυασμό με την ημερομηνία εγγραφής στέλνω εγώ και πόσα εσύ.

ζουρλοπαντιερα ωραια στατιστικα βγαζεις , τραβα ρε σε καμια metron analisis πριν τις εκλογες , θα βγαλεις ενα σκασμο λεφτα και θα γαμισεις κιολλας , εαν μπορεσεις και δεν εχεις στερεψει απ την μαλακεια  :jerking: :jerking:


ρε γκασμα, το γαμισι δεν ειναι τα topic στα φορουμ , το γαμισι γινεται με γυναικα , ξυπνα χαλβα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom