Νέα

Υπάρχουν οίκοι ανοχής κοντά στο σταθμό Μετρό στην Ακρόπολη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ioannisath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.092
Πόντοι
2.306
τραβα να την πεσεις σε καμια τουριστρια εκει, γινεται χαμος τωρα τετοια εποχη, εχει λιγες βρωμοελληνιδες να κυκλοφορουν εκει που τις καταλαβαινεις αμεσως ποιες ειναι, κοντοχοντρες με ξυνισμενες φατσες.
Θα κάνει θραύση ο τύπος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Με αφορμή αυτή τη πρόταση έχω μια απορία. Αφού, πράργματι πολλές ελληνίδες είναι έτσι γιατί έχουν τέτοια πέραση ρε πστ μου; χαχα
Διότι αυτές είναι πιο κοντά..είναι πιο προσιτός στόχος .
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Διότι αυτές είναι πιο κοντά..είναι πιο προσιτός στόχος .
Χίλιες φορές πουτάνες και τραβέλια μια στο τόσο να πάω παρά ρε σεις να είμαι μουνοδουλίξ της κάθε μέσης μέτριας γκόμενας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Χίλιες φορές πουτάνες και τραβέλια μια στο τόσο να πάω παρά ρε σεις να είμαι μουνοδουλίξ της κάθε μέσης μέτριας γκόμενας.
Είναι και το "φαίνεσθαι"... Θα σε δουν έξω με ένα μπαζο και οι πιο πολλοί θα πουν "α,μπράβο,βρήκε γκόμενα...!"...διότι οι πιο πολλοί δεν έχουν γούστο...ενώ τα μέλη μας και όσοι γενικά σέβονται τον εαυτό τους θα πουν "μα με αυτό το μπαζο κατέληξε αυτός;"
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356
Είναι και το "φαίνεσθαι"... Θα σε δουν έξω με ένα μπαζο και οι πιο πολλοί θα πουν "α,μπράβο,βρήκε γκόμενα...!"...διότι οι πιο πολλοί δεν έχουν γούστο...ενώ τα μέλη μας και όσοι γενικά σέβονται τον εαυτό τους θα πουν "μα με αυτό το μπαζο κατέληξε αυτός;"
Έχω/είχα μπάζα που με πλησιάζανε (για μένα μπάζα) αλλά δεν μπορώ να είμαι με κάποια που δε γουστάρω σεξουαλικά.
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Στην εκκλησία δεν θα πας με βερμουδιτσα αν έχεις έναν ελάχιστο αυτοσεβασμό αλλά και σεβασμό στην περίσταση.
Δεν επιτρέπεται ο Αργυροτοξος να κυκλοφορεί σαν τον τελευταίο καγκουρα η λάθρο.
Σαν να ακούω το Γαβαλά
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.078
Πόντοι
456
Ωραία μετά τους γύφτικους συνοικισμούς και τα κατσικόνησα τώρα έχουμε και αυτόν που θέλει να πηδήξει στο κέντρο της Πρωτεύουσας.

Σε λίγα χρόνια " Πήγα με πρόγραμμα του Έλονα Μάσκα σε διαστημική βάση ". Για σελήνη παίζει τίποτα ;
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
256
Like
863
Πόντοι
81
Υπάρχουν....Λίγο ποιό πέρα είναι η Βουλή
Το πρόβλημα σε αυτό το μπουρδέλο είναι ότι έχει μόνο ένα πρόγραμμα. Προσφέρει αυστηρά και μόνο σκληρό αυταρχικό.

Υ.γ. και με εξτραδάκι εκτός προγράμματος παθητικό bukake.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2022
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Με αφορμή αυτή τη πρόταση έχω μια απορία. Αφού, πράργματι πολλές ελληνίδες είναι έτσι γιατί έχουν τέτοια πέραση ρε πστ μου; χαχα
Έχουν πράγματι πέραση; Στην εποχή μου τις είχαμε στο φτύσιμο! Βέβαια τοτε ο συναγωνισμός ήταν με τις βορειοευρωπαίες, όπου οι δικές μας απλά πάτωναν με διαφορά. Τώρα αν τις συγκρίνεις με γυφτοβαλκάνιες και άφρικα ίσως αλλάζει το πράγμα! Συμβουλή του Πυθαγόρα: Μην υπερτιμάτε τις ελεειναϊδες αξιολογείστε τες αντικειμενικά! Τουτέστιν, βάλτε τες στη θέση τους! Όπως λέγαμε στο στρατο, ο πούτσος και ο φαντάρος όταν τον χαϊδευεις σηκώνει κεφάλι! Μετά παραπονιεστε ότι το παιζουν ξυνες και ψηλομύτες! Εσεις τους δινετε το δικαίωμα!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
υπαρχουν οικοι ανοχης κοντα στον σταθμο μετρο στην ακροπολη?
Μα καλά είναι δυνατόν να ανοίγεις ένα τέτοιο θέμα?βαριέσαι δηλαδή να πάρεις τα λεωφορεία και να πας λιοσιων φυλης και μεταξουργειο?ήθελα να ήξερα δε έχετε πόδια ρε πουστη μου? τεμπέληδες.Γιαυτο και στη Αθήνα ειναι μεσα στη κινηση απο αυτοκινητα,βλέπεις τον καθένα με ένα αυτοκίνητο δύο βήματα πιο πέρα και βλεπεις τους ντελιβεραδες να πνίγονται στη δουλειά γιατί είστε τεμπέληδες βαριέστε να κάνετε 2 βήματα με τα πόδια χωρίς να πάρετε αμάξι ή να πάτε να πάρετε το σουβλάκι σας με τα πόδια 2 βήματα κατευθείαν παραγγελία τεμπεληχανεια.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Με αφορμή αυτή τη πρόταση έχω μια απορία. Αφού, πράργματι πολλές ελληνίδες είναι έτσι γιατί έχουν τέτοια πέραση ρε πστ μου; χαχα
Γιατί οι Έλληνες είναι ότι τους κάτσει είναι ντεκαυλε λαός οι Έλληνες χωρίς γούστο στις γυναίκες,ας πάει μια Ρωσία να δει τι γίνεται από μουναρες ούτε θα τις κλάνουν μετά τις Ελληνίδες που είναι και ασχημομετριες αντικειμενικά.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.580
Like
10.057
Πόντοι
3.506
Γιατί οι Έλληνες είναι ότι τους κάτσει είναι ντεκαυλε λαός οι Έλληνες χωρίς γούστο στις γυναίκες,ας πάει μια Ρωσία να δει τι γίνεται από μουναρες ούτε θα τις κλάνουν μετά τις Ελληνίδες που είναι και ασχημομετριες αντικειμενικά.
Έχεις πάει μπλοκ τυπαρα;

Ήσουν στον αρκτικό κύκλο ,μαζί με τις άλλες πολικές αρκούδες ;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
επισης ελλαδα μονο ελλεινιδες εχει..τι θα κοιταμε?τις τσεχες που δεν υπαρχουν?αναγκαστικα τις βρωμοελλεινιδες θα κοιταμε..
αν κοιτατε τις ελληνιδες λυπαμαι αλλα προκοπη μη περιμενετε ειναι γελοιες ολες μη σοβαρες και κατα κυριον ασχημομετριες.Ειναι δυνατον εν ετη 2024 κοπελα 25 χρονων να πηγαινει με μουσατο μελαμψο ελληνα κλαρινογαμπρο ή καγκουρα?απλα ντροπη οποια παει με τετοιους.Επισης αυτη η μαλακια των λοατκι εχει παραγινει βλεπεις να ουμε λεσβιες η μια να ειναι σα αγοροκοριτσο και να κανει το αγορι και η αλλη να κανει το κοριτσι να ειναι θυλικη δηλαδη καπου αηδεια μαγκες χαλαει η αισθητικη μας.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Τι γυναικες συναντατε ρε μαγκες;
Από εφηβική ηλικία και για μερικές δεκαετίες πηγαίνω αποκλειστικά με ξένες, είτε τουρίστριες είτε πουτάνες.

Η Ελληνίδες είναι μόνο για φτύσιμο! Η ενασχόληση μαζί τους είναι σπατάλη χρόνου, χρήματος και σπέρματος!
 

alex..makedon

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Από εφηβική ηλικία και για μερικές δεκαετίες πηγαίνω αποκλειστικά με ξένες, είτε τουρίστριες είτε πουτάνες.

Η Ελληνίδες είναι μόνο για φτύσιμο! Η ενασχόληση μαζί τους είναι σπατάλη χρόνου, χρήματος και σπέρματος!
Δεν παιζει ρολο εθνικοτητα φιλε ,εχω γνωρισει ελληνιδα στα σπιτακια πραγματικη κυρια .Παντρεμενος με ρωσιδα 12 χρονια μεγαλωσα το παιδι της και με παρατησε .Τωρα ζει με εναν συνταξιουχο ο γιος της ερχεται να με δει για εκεινη ουτε να ακουσει
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Δεν παιζει ρολο εθνικοτητα φιλε ,εχω γνωρισει ελληνιδα στα σπιτακια πραγματικη κυρια .Παντρεμενος με ρωσιδα 12 χρονια μεγαλωσα το παιδι της και με παρατησε .Τωρα ζει με εναν συνταξιουχο ο γιος της ερχεται να με δει για εκεινη ουτε να ακουσει
Κάθε κανόνας έχει και τις εξαιρέσεις του!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom