Νέα

2020: Έκλεισαν τα μπουρδέλα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Για υγεία προσωπικού και πελατών:
Άμεση πρόσληψη 1 νοσοκόμας ανά μπουρδελο και οι μισθοι τους να καλύπτονται από το Υπουργείο Υγείας.

Κάθε μπουρδελο να διαθέτει Σκάιπ και η τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες να γίνεται με βιντεοκλήση (σ.σ. Έτσι ο πελάτης θα ξέρει αν η τσατσά φοράει ριγκακια κτλ).
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Βαρδια 09:00-10:00
Μεταξουργείο
1. Απλο προγραμμα (09:00-09:15): €10.
2. Φουλ πρόγραμμα (09:00-09:30): €20.
3. Απλο προγραμμα με συμμετοχή της τσατσάς: €20.
4. Φουλ πρόγραμμα με συμμετοχή της τσατσάς: €40.
5. Παρατεταμενη χειραψία με την τσατσά (09:00-09:05): €10.

Μέγιστος αριθμός πελατών ημερησίως: 11.
Μέγιστη ημερήσια είσπραξη: €440.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Φυλής
Οι τιμές θα κυμαινονται από €20-€80.
Στουντελα
Οι τιμές θα κυμαίνονται από €30-€120.
Στούντιο
Οι τιμές θα κυμαίνονται από €50-€200.

Άρα ένα στούντιο θα μπορεί σε μια ημέρα να βγάλει έως και €2.200.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Για υγεία προσωπικού και πελατών:
Άμεση πρόσληψη 1 νοσοκόμας ανά μπουρδελο και οι μισθοι τους να καλύπτονται από το Υπουργείο Υγείας.

Κάθε μπουρδελο να διαθέτει Σκάιπ και η τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες να γίνεται με βιντεοκλήση (σ.σ. Έτσι ο πελάτης θα ξέρει αν η τσατσά φοράει ριγκακια κτλ).


τυπε σιγα μην κερνανε και δωρεαν φαντα για τους ακαποτους τυπους  :S :S :S
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Σε πολλούς οίκους παρατηρείται το φαινόμενο οι πο8τανες να φεύγουν αμέσως μετά το χυσιμο.
Στο city sauna πλήρωσα την Ιταλο-Κογγολεζα £30 για 15 λεπτά.
Αν και ολοκλήρωσα στο 1ο ημίχρονο (6ο λεπτό) η πο8τανα καθισε στο δωμάτιο για 15 λεπτά ακριβώς
Σύνοδος δια Κρόνου στις 21 Δεκεμβρίου. Ένας καινούργιος κόσμος ξημερώνει. Πολλά πράγματα μπορεί να βελτιωθούν και αυτό που θεωρούμε σήμερα ουτοπία το 2021 να είναι μια πραγματικότητα.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Σε πολλούς οίκους παρατηρείται το φαινόμενο οι πο8τανες να φεύγουν αμέσως μετά το χυσιμο.
Στο city sauna πλήρωσα την Ιταλο-Κογγολεζα £30 για 15 λεπτά.
Αν και ολοκλήρωσα στο 1ο ημίχρονο (6ο λεπτό) η πο8τανα καθισε στο δωμάτιο για 15 λεπτά ακριβώς
Σύνοδος δια Κρόνου στις 21 Δεκεμβρίου. Ένας καινούργιος κόσμος ξημερώνει. Πολλά πράγματα μπορεί να βελτιωθούν και αυτό που θεωρούμε σήμερα ουτοπία το 2021 να είναι μια πραγματικότητα.

μάλλον θα σε γούσταρε μια φορά δεν φτάνει για να βγάλεις συμπερασμα τι παιζει γενικα
στο σιτυ σαουν
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
μάλλον θα σε γούσταρε μια φορά δεν φτάνει για να βγάλεις συμπερασμα τι παιζει γενικα
στο σιτυ σαουν
Στις 02/01/2020 πηγα για πρώτη φορά στο συγκεκριμένο βρετανικό μπουρδελο (ώρα άφιξης 15:24).
Είχα πάει με προοπτική να την πέσω στην υπηρεσία.
Εκείνη την ώρα δουλευε μια 30αχρονη Ρουμανα. Της κράταγα το χέρι και προσπαθούσα να τελειώσω με πεπονοτρυπητη. Μετά από 5 λεπτά κατάλαβα πως ακόμα και αν βάλω τη φαντασία μου να τρέξει με την ταχύτητα του φωτός, δεν μπορώ να λειτουργήσω με νέα κοπελα. Έτσι της εμπιστεύτηκα τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό λέγοντας "the probability to finish successfully is strongly positively correlated with the age of the woman" και "I imagine to pay £5 to each lady over 70s for just a handshake. Do you think that I could do that in the UK?". Αξίζει να σημειωθεί ότι η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν κομοδινο. Παρόλα αυτά έμεινε 15 λεπτά με το ρολόι.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Τι να κανω; Σας λέω ωραίες φάσεις από το παρελθόν μου. Είμαι σε φάση "ότι θυμάμαι χαιρομαι". Από το παρόν δε με ευχαριστεί τίποτα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Προσωπικα αφου ανοιξουν θα περιμενω ενα διμηνακι για να παω. Το σιγουρο ειναι οτι τα μπουρδελα θ ανοιξουν τελευταια, οποτε υπομονη.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
By the way... όσοι πιστεύουν ότι τα ρδέλα και λοιπά "καταστήματα ανδρικής ηδονής" θα αυξήσουν τις τιμές τους, μάλλον δεν έχουν ιδέα περί του αρχαιότερου νόμου της αγοράς: της προσφοράς και της ζήτησης :grin:
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
ρε παιδια υπαρχει περιπτωση να μην ανοιξουν τα μπουρδελα ποτε ξανα ?
μπορει να ανοιξουν μετα απο χρονια?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
ρε παιδια υπαρχει περιπτωση να μην ανοιξουν τα μπουρδελα ποτε ξανα ?
μπορει να ανοιξουν μετα απο χρονια?
Ε μην απελπιζεσαι και τοσο.Η πορνεια υπαρχει απο γενεσεως του ανθρωπινου ειδους.Δεν θα χαθει ποτε.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Διευκρινηση: Οι προτάσεις μου ισχύουν μέχρι τη στιγμή που το 80% του παγκοσμιου πληθυσμου θα έχει εμβολιαστεί η θα έχει κυκλοφορήσει στην αγορα ένα φάρμακο για τον κορονοιο που θα πιάνει το 100% του πληθυσμού με αμελητέες παρενέργειες.
Για μένα η μπουρδελοτσαρκα είναι θρησκεία.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Διευκρινηση: Οι προτάσεις μου ισχύουν μέχρι τη στιγμή που το 80% του παγκοσμιου πληθυσμου θα έχει εμβολιαστεί η θα έχει κυκλοφορήσει στην αγορα ένα φάρμακο για τον κορονοιο που θα πιάνει το 100% του πληθυσμού με αμελητέες παρενέργειες.
Για μένα η μπουρδελοτσαρκα είναι θρησκεία.
Ελα ρε ομοϊδεατη. Ετσι! Μπουρδελοτσαρκα μεχρι να γερασουμε.
Οι τσατσουδες πολλες φορε λενε " Κατσε εδω" , "Βολτα θα κανεις;" κλπ κλπ . Ναι βολτα θα κανω να δω ολα τα μουνια και μετα θα επιλεξω. Οι αγαπημενες μου τσαρκες ,ηταν μετα απο νυχτερινη εξοδο που γυρναω με το αμαξι-ποδια οπου μου καβλωσει μπουρδελα,στουντιο κλπ και στο τελος επιλεγω που θα καταθεσω το υγρο πυρ.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Προσωπικα αφου ανοιξουν θα περιμενω ενα διμηνακι για να παω. Το σιγουρο ειναι οτι τα μπουρδελα θ ανοιξουν τελευταια, οποτε υπομονη.
Για μένα η άποψη μου είναι τελευταία πρέπει να ανοίξουν τα σύνορα και όχι τα μπούρδελα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Για μένα η άποψη μου είναι τελευταία πρέπει να ανοίξουν τα σύνορα και όχι τα μπούρδελα.
Ναι σιγουρα  και να κανουν και το γρηγορο τεστ , οπως αυτο της ουκρανιας, σε οποιον μπαινει Ελλαδα
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Ελα ρε ομοϊδεατη. Ετσι! Μπουρδελοτσαρκα μεχρι να γερασουμε.
Οι τσατσουδες πολλες φορε λενε " Κατσε εδω" , "Βολτα θα κανεις;" κλπ κλπ . Ναι βολτα θα κανω να δω ολα τα μουνια και μετα θα επιλεξω. Οι αγαπημενες μου τσαρκες ,ηταν μετα απο νυχτερινη εξοδο που γυρναω με το αμαξι-ποδια οπου μου καβλωσει μπουρδελα,στουντιο κλπ και στο τελος επιλεγω που θα καταθεσω το υγρο πυρ.
Στις 01/02/2020 ώρα 11:20 ξεκίνησα από το σπιτι μου για μπουρδελοτσαρκα.
Πέρασα αρχικά από το μαγαζί της αγελάδας. Εκεί δυστυχώς βρισκόταν ο αραπης, οπότε δεν μπορούσα να την πληρώσω για ηγεμονικό σάντουιτς. Έτσι λοιπόν, πηγα με τα πόδια μέχρι την πλατεία Αττικής. Στο δρόμο έκανα στάση στα μπούρδελα της Αλκαμενους και της Πιπινου και έκανα χαβαλέ.
Στις 12:20 βρέθηκα με τον Πινόκιο στο σταθμό του τρένου. Από εκεί πήραμε το μέτρο γραμμή 2 και κατεβηκαμε Μεταξουργείο. Περάσαμε πρώτα από την οδό Ακομινατου. Ο Πινόκιο ξενέρωσε με την πολυκοσμία. Έτσι περπατήσαμε παρέα μέχρι την οδό Ιωαννινων. Στο μπουρδελο της Ιωαννίνων 5 έπαθα ερωτική ταχυπαλμια. Ήταν μια άλφα καπέλο τσατσά που φορούσε ένα διαθλαστικο χρυσό βραχιολακι. Πιθανοτατα κατάγεται από κάποια χώρα του Ανατολικού Μπλοκ.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Αξίζει να σημειωθεί ότι στο συγκεκριμένο μπουρδελο αισθανθηκα σα να βρισκομουν σε σαλέ στα Ζαγοροχωρια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom