Νέα

Άνοιγμα οίκου ανοχής επιπέδου Γερμανίας στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostasio1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
120
Like
19.265
Πόντοι
25.186
Screenshot (150)α.png

2λεπτος.png

hellapagid-hella.gif

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Για να μην ξεχνιόμαστε χαχαχαχ
 

Συνημμένα

  • IMG_4761.jpeg
    IMG_4761.jpeg
    166 KB · Εμφανίσεις: 24

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
120
Like
19.265
Πόντοι
25.186

Συνημμένα

  • IMG_4764.jpeg
    IMG_4764.jpeg
    104,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Enter_Analman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
109
Like
1.126
Πόντοι
201
Κάθε μέρα είναι Κυριακή πλέον,λογικά όλοι έχετε άδειες
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.761
Πόντοι
8.346
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
...ρε μαγκα μου πιστευω πλακα κανεις εεε?!?!?!
Οχι για την ιδεα σου αλλα για το οτι μας ρωτας εδω γι αυτο! Η καθε παραγραφος σου - σχολιο θελει ενα κατεβατο γραψιμο για πληροφοριες, οπως κατασκευη-συντηρηση-λειτουργια χωρου, φορολογικα-εργασιακα, αδειες, ασφαλεια (νομιμη ή μη) κτλ-κτλ.
Επισης κ ο τροπος λειτουργιας του χωρου, π.χ. στην Ευρωπη που αναφερεις παιζουν διαφορα μεικτα συστηματα συνεργασιας.
Αν τα ξεκαθαρισεις ΟΛΑ αυτα, μετα θα δεις αν εχεις τελικα ωφελος απο την δουλεια.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.761
Πόντοι
8.346
....παντως το καρουδακι στην παραπανω φωτο, του παει του τυπου :cheesy::cheesy::cheesy:

(* υποθετω κ θελω να πιστευω random ο τυπος!!?!??)
 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Καλά μαλάκας είναι ο νηματοθέτης ?

Με τόσα που θα δώσει αριστερά δεξιά, οριακά ανοίγει μεσιτεία/ παροχή ενέργειας και θα χει και υπερκέρδη :confused:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.253
Πόντοι
206
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
Τύπε μπορεί να είσαι 30 χρόνια στη νύχτα αλλά από επιχειρηματικό μυαλό...κουκούτσι.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Παλικαρια.....
Ειμαι 30 χρονια στη νυχτα οποτε τα κατατοπια και τις προστασιες, ΤΙΣ ΞΕΡΩ.
Αυτο που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ειναι το τι παιζει σε αυτο τον τομεα στο εξωτερικο ωστε να μπορω να δωσω κατι αντιστοιχο.
Οι κοπελες δεχονται να δηλωθούν ως ιεροδουλες.
Και ο χωρος δεν ειναι κανα μπουρδελο, ειναι αψογη βιλα που θελω να εχω μαξ 32 πελατες τη μερα.
Είσαι μαφιόζος τύπε;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Φυλακή γουστάρεις τύπε;
Γιατί αυτά που μας έχεις γράψει μέχρι τώρα τιμωρούνται με φυλακή.
όποιος κατ’ επάγγελμα ή από κερδοσκοπία προάγει ή εξωθεί ή εξαναγκάζει άλλον στην πορνεία ή εκμεταλλεύεται τα έσοδα από την πορνεία άλλου τιμωρείται με φυλάκιση
Εσύ γιατί δε βλέπεις κανέναν να λέει τέτοια εδώ μέσα;
Χαζοί είναι;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
Υπάρχουν ήδη πολλά τέτοια μαγαζιά στημένα, απλά δεν μαθαίνονται σε ευρύ κύκλο για τους γνωστούς λόγους. Μέχρι και στη Θήβα έχει 2 3 βίλες τέτοιες..τι να λέμε.
Καμιά λεπτομέρεια ;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Κάλεσέ μας στα εγκαίνια κατευθείαν.

1. Τι σε νοιάζουν οι τιμές της Γερμανίας ρε παίκτη; Τους μισθούς της Γερμανίας παίρνουμε εδώ; Φοβάσαι ότι αν είσαι ακριβός οι πελάτες σου θα μπαίνουν στο αεροπλάνο και θα πηγαίνουν Γερμανία;
2. Είσαι 30 χρόνια στα κόλπα (σαν πελάτης;) αλλά δεν ξέρεις τι να χρεώσεις;;; Τράβα βρες κανένα ΕΣΠΑ και δήλωσέ το παραδοσιακή ταβέρνα.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
5
Like
5.407
Πόντοι
1.336
Φυλακή γουστάρεις τύπε;
Γιατί αυτά που μας έχεις γράψει μέχρι τώρα τιμωρούνται με φυλακή.

Εσύ γιατί δε βλέπεις κανέναν να λέει τέτοια εδώ μέσα;
Χαζοί είναι;
Τώρα ανοίγουμε πολύ την κουβέντα και σε μονοπάτια που λίγοι ξέρουν, αλλά από την στιγμή που υπάρχουν νόμιμοι οίκοι ανοχής (άρα τυπικά υπάρχει νομικά μια διαδικασία), πως υποτίθεται ότι δουλεύουν; Μια κοπέλα μόνο ανά οίκο (άρα δουλεύει ως ελεύθερος επαγγελματίας); Εάν μπορούν να είναι άνω των 2 ατόμων σε σχετικό οίκο, τι νομική μορφή έχει η επιχείρηση; Μπορεί ένας να είναι ο ιδιοκτήτης και οι άλλες να είναι υπάλληλοι; Εάν ναι, πως μιλάμε για εκμετάλλευση εσόδων από πορνεία αλλού; Εάν όχι, πρέπει να συμμετέχουν όλες με ίσα μερίδια στην επιχείρηση; Εάν οι κοπέλες δουλεύουν με μπλοκακι, εκείνος δεν μπορεί α διαθέτει το οίκημα (εφόσον πληρούνται τα κριτήρια);
Προφανώς και δεν μιλάμε για χωρα οργάνωσης Γερμανίας, αλλά εάν κάτι επιτρέπεται τυπικά στην Ελλάδα, με κάποια κριτήρια μπορεί να λειτουργήσει.
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.328
Κριτικές
5
Like
2.115
Πόντοι
496
Ρε φιλε εδω περιπτερο να εχεις και θελουν προστασια...εσυ θα ανοιξεις οικο ανοχης επιπεδου γερμανιας....εισαι σοβαρος τωρα η κανεις πλακα....?
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
205
Κριτικές
40
Like
1.851
Πόντοι
2.471
Παλικαρια.....
Ειμαι 30 χρονια στη νυχτα οποτε τα κατατοπια και τις προστασιες, ΤΙΣ ΞΕΡΩ.
Αυτο που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ειναι το τι παιζει σε αυτο τον τομεα στο εξωτερικο ωστε να μπορω να δωσω κατι αντιστοιχο.
Οι κοπελες δεχονται να δηλωθούν ως ιεροδουλες.
Και ο χωρος δεν ειναι κανα μπουρδελο, ειναι αψογη βιλα που θελω να εχω μαξ 32 πελατες τη μερα.
Λεβεντη αν το χεις μερακι φτιαξε ενα fkk οπως αναφερθηκε να χαρει και η δικη μας η ψυχουλα και ολα τα τριγυρω μας!! ή ενα μασαζ exlusive τυπου σπα αυτα που εχουν με τις κινεζουλες να μας πλενουν , να μασ ξυριζουν, να μας ταιζουν και να περναμε 2-3 ωρες ζαχαρη (νταξει τω πηγα μακρια αλλα λειπουν αυτα απο ελλαδα)
Στη χωρα που εισαι θεωρω αν οντως ξερεις απο και νυχτα κλπ και οταν πληρωνεις δεν νομιζω να χρειαζεσαι καμια αδεια οπως λειτουργουν ολα τα υπολοιπα μαγαζια , μπουζουκια νυχαδικα κουρεια φυσιοθεραπευτηρια και δεν ξερω αι εγω τι αλλο χωρις καμια απολυτως νομιμη αδεια.
και πολυ φιλικα το οτι εισαι 30 χρονια στην ωυχτα δεν λεει απολυτως τιποτα πλεον , δεν εχω αποψη αλλα απο οσα βλεπω στις ειδησεις μεσα στους δρομους και στις καφετεριες και εξω απο πολυκατοκιες γινετε γαζωμα κανονικο , οποτε αν ενοχλεις ή παιρνεις μεγαλο μεριδιο χρηματων απο την πιτα ενοχλεις ποιο πολυ και μετα φιλακια ρουφηχτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom