Νέα

Άνοιγμα οίκου ανοχής επιπέδου Γερμανίας στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostasio1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Πάμε να το δούμε σε απλά βήματα;

1) Ανοίγουμε τον browser μας και πληκτρολογούμε www . google . com (χωρίς κενά)
2) Πληκτρολογούμε "νόμος περί εκδιδόμενων προσώπων"
3) Στα αποτελέσματα, ανοίγουμε τον νόμο 4734/1999
4) Τον διαβάζουμε προσεκτικά
5) Αντιλαμβανόμαστε ότι αυτό που θέλεις να κάνεις είναι αδύνατο στην Ελλάδα, βάσει του άρθρου 4 του συγκεκριμένου νόμου
6) Αγνοούμε οτιδήποτε μας λέει κάποιος που "ξέρει, άκουσε, είδε, του είπε κάποιος"
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Στο κεντρο με τους νομους που υπαρχουν και τον ανταγωνισμο, θα φας τα μουτρα σου. Καντο στα προαστια. φροντισε να εχει τζακουζια, παρκινκ, μπαρ να ξεδιψανε οι πελατες. Τεσπα κατι ωραιο ωστε να αξιζει τον δρομο που θα κανει καποιος για να ερθει ως εκει.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Πάμε να το δούμε σε απλά βήματα;

1) Ανοίγουμε τον browser μας και πληκτρολογούμε www . google . com (χωρίς κενά)
2) Πληκτρολογούμε "νόμος περί εκδιδόμενων προσώπων"
3) Στα αποτελέσματα, ανοίγουμε τον νόμο 4734/1999
4) Τον διαβάζουμε προσεκτικά
5) Αντιλαμβανόμαστε ότι αυτό που θέλεις να κάνεις είναι αδύνατο στην Ελλάδα, βάσει του άρθρου 4 του συγκεκριμένου νόμου
6) Αγνοούμε οτιδήποτε μας λέει κάποιος που "ξέρει, άκουσε, είδε, του είπε κάποιος"
όχι ρε γαμότο, δεν μπορώ να γίνω τσατσά για άλλα 3 χρόνια. Και καμία τσατσά δεν υπάρχει σε κανένα μπουρδέλο που να είναι μικρότερη από 50 χρονών.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
όχι ρε γαμότο, δεν μπορώ να γίνω τσατσά για άλλα 3 χρόνια. Και καμία τσατσά δεν υπάρχει σε κανένα μπουρδέλο που να είναι μικρότερη από 50 χρονών.
Η ουσία είναι ότι μπορεί να εργάζεται μια κοπέλα σε κάθε βάρδια. Φυσικά και θα βρεις κάπου, κατά καιρούς, να είναι δύο ταυτόχρονα, αλλά συνήθως μετά από λίγες εβδομάδες διαβάζεις και μια είδηση του στυλ "σφραγίστηκε παράνομος οίκος ανοχής".
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
286
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Δεν είναι κακή ιδέα... NOT.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Με λίγα λόγια σε τι θα διαφέρει από ένα στούντιο πολυτελείας;
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
421
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
361
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
Φίλε, από τα γραφόμενα σου βλέπω ότι από επιχειρήσεις τέτοιου είδους δεν έχεις ιδέα!
Πρέπει να είσαι της νύχτας άνθρωπος, να έχεις τους "δικούς σου" ανθρώπους που θα σε σώσουν από διάφορες καταστάσεις της πιάτσας αλλά κι κρατικές εφόδους! Στη συνέχεια θα πρέπει οι κοπέλες που θα δουλεύουν εκεί να είναι δηλωμένες ιερόδουλες με βιβλιάριο υγείας κλπ κλπ.
Απ' ότι βλέπω - διαβάζω ειδικά από ανθρώπους της νύχτας δεν έχεις ιδέα. Καλύτερα άστο το άθλημα για άτομα του χώρου ή κάνε συνεταιρισμο με έναν που εχει τις διασυνδέσεις. Θα σε φάνε ζωντανό κι δε θα βρουν ούτε κόκκαλακι σου να θάψουν!

Η άποψη μου πάντα!!!
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.909
Πόντοι
2.046

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Τελευταία τροποποίηση:

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.909
Πόντοι
2.046

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
10
Like
2.547
Πόντοι
3.187
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
4 μόνο κοπέλες? Πολύ λίγες. Οι πελάτες χρειάζονται ανανέωση. Το συνηθισμένο είναι βαρετό.
Χρέωση ανα ώρα σύμφωνα με τις τιμές της αγοράς. Ολοι τις ξέρουμε, ολοι μας τις γνωρίζουμε.
Νομικά καλυμένος δεν πρόκειται να είσαι ποτέ. Η πορνεία είναι αδίκημα και έτσι αντιμετωπιζεται. Μάλιστα υπάρχει περίπτωση στο μέλλον τα πράγματα να σφίξουν κι άλλο (φοροδιαφυγή, δικαιώματα γυναικών κλπ κλπ). Δεν νομίζω οτι δεν υπάρχουν γραφεία που παρέχουν καλές εως πολύ καλές υπηρεσίες. Δεν ξέρω τι γίνεται στη Γερμανία γιατί δεν έχω πάει αλλά δεν μιλάμε για το ίδιο "αγοραστικό κοινό" ούτε σε ποιοτητα ούτε σε ποσότητα. Ισως στη Γερμανία τα πράγματα να μην μπορούσαν να είναι διαφορετικά. Γενικά πάντως ξέρω πολλούς που δούλευαν στη Γερμανία σε διάφορες δουλειές και έρχονται Ελλάδα με τη σκέψη να κάνουν το ίδιο που έκαναν εκεί αλλά υπολόγιζαν χωρίς το μακρύ χέρι του ελληνικού δημοσίου και το στόκο που έχει στο μυαλό του ο κολο-Ελληνας που θέλει να ψωφίσει η κατσίκα του γείτονα. Αυτά και καλές δουλειές.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
Τα μέλη του μπου θα έχουμε καμιά έκπτωση;
Άκυρο σχόλιο αφού ο μέσος μύστης του bou έχει τουλάχιστον 200 χιλιάδες καταθέσεις. Προχωρούμε στην επόμενη παρατήρηση/υπόδειξη...
Βέβαια οι κοπέλες να παρέχουν υπηρεσίες διέγερσης προστάτη επειδή υπάρχουν μεσήλικες & παππούδια με μπαγιόκα :confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
όχι ρε γαμότο, δεν μπορώ να γίνω τσατσά για άλλα 3 χρόνια. Και καμία τσατσά δεν υπάρχει σε κανένα μπουρδέλο που να είναι μικρότερη από 50 χρονών.
Μα σχεδόν κανένα μπουρδέλο στην Ελλάδα δεν είναι νόμιμο.
Ως γνήσια χώρα μπουρδέλο έχουμε ένα νομικό πλαίσιο που απλά δεν τηρείται από κανέναν.
Αυτό συμβαίνει φυσικά για να διατηρείται το κύκλωμα κλειστό, και να μην μπορούν άτομα σαν τον νηματοθέτη να ανταγωνιστούν.
Αν δεν είσαι μέσα στο κόλπο να έχεις άκρες όχι μόνο μαφιόζικες αλλά και κρατικές, θα πάρεις τον μπούλο.
Θα σε καταγγείλουν οι ανταγωνιστές αλλά και οι γείτονες και θα πας φυλακή.
Μόνη λύση είναι να ανοίξεις κρυφό μπουρδέλο αλλά και πάλι κάποια στιγμή θα σε μυριστούν και θα πας μέσα.
Όλα τα κονέ στη φυλακή γίνονται βέβαια.
Όταν πας μέσα θα γνωρίσεις άλλους νταβάδες και θα μπεις σιγά σιγά στο κύκλωμα.
Ο μόνος τρόπος για να μπεις στο κύκλωμα αυτός είναι.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Μα σχεδόν κανένα μπουρδέλο στην Ελλάδα δεν είναι νόμιμο.
Ως γνήσια χώρα μπουρδέλο έχουμε ένα νομικό πλαίσιο που απλά δεν τηρείται από κανέναν.
Αυτό συμβαίνει φυσικά για να διατηρείται το κύκλωμα κλειστό, και να μην μπορούν άτομα σαν τον νηματοθέτη να ανταγωνιστούν.
Αν δεν είσαι μέσα στο κόλπο να έχεις άκρες όχι μόνο μαφιόζικες αλλά και κρατικές, θα πάρεις τον μπούλο.
Θα σε καταγγείλουν οι ανταγωνιστές αλλά και οι γείτονες και θα πας φυλακή.
Μόνη λύση είναι να ανοίξεις κρυφό μπουρδέλο αλλά και πάλι κάποια στιγμή θα σε μυριστούν και θα πας μέσα.
Όλα τα κονέ στη φυλακή γίνονται βέβαια.
Όταν πας μέσα θα γνωρίσεις άλλους νταβάδες και θα μπεις σιγά σιγά στο κύκλωμα.
Ο μόνος τρόπος για να μπεις στο κύκλωμα αυτός είναι.
A, Γεια Σου ! Επιτέλους κάποιος που το πιάνει το νόημα!
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
Αν ανοίξει επιπέδου Γερμανίας εδώ πέρα θα δεις τσατσά καμιά φραου και θα σου παρουσιάζει την Χέλγκα γερμανικό ποιμενικό με ζαρτιερες :2funny:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
1.928
Πόντοι
216
Είμαι πολλά χρόνια στη Γερμανία, και αφού θες να το κάνεις σαν το FKK, πρέπει να βάλεις ποσό (ακόμα και με κάρτα) στην είσοδο, υποχρεωτικό ντους, και ποτά με κατηγορίες χρέωσης. Το ποσό με τη κάθε κοπέλα το διαπραγματεύεται ανάλογα με την υπηρεσία και ο πελάτης, αφού ούτως ή άλλως 'νοικιάζει' το δωμάτιο. Άρα θα δεις πόσο βγαίνει η μέση ταρίφα και κάνεις τους υπολογισμούς σου. Ο Έλληνας δεν έχει τα φράγκα του Γερμανού άρα θα είναι πιο χαμηλά το μέσο κόστος για να έρχεται. Κατ'εμέ σαν πελάτη αυτό που κάνει τη διαφορά είναι η ποικιλία, ψηλές - κοντές, λεπτές -χοντρές, ξανθιές-μελαχροινές, διάφορες φυλές, με - χωρίς τρίχες, νέες-γριές, κτλ. Σε κάποια μέρη στη Γερμανία έχει και τρανς, άντρες, γυναίκες κοκ -όλοι μαζί- για να βγάλει ο πελάτης τα πάθη του και να πληρώσει. Έχω δει 'τρελά' και 'δύσκολα' πράγματα - όχι του γούστου μου- αλλά αυτοί που τα θέλανε τα πληρώνανε χοντρά. Όλα όμως πρέπει να είναι πολύ διακριτικά κυρίως. Οι συναγωνιστές λένε για το Pascha στη Κολωνία, αλλά αυτό είχε τη φήμη του φθηνιάρικου Laufhaus. Εγώ πρόλαβα τον ΑΤΜΟ, ARTEMIS, κτλ που είχαν πιο λίγες αλλά πιο ποιοτικές παρουσίες.
<<Ο Έλληνας δεν έχει τα φράγκα του Γερμανού άρα θα είναι πιο χαμηλά το μέσο κόστος για να έρχεται.>>
Δεν έχεις υπολογίσει τα "μαύρα λεφτά"!
Μια χαρά κινείται η επαγγελματική πουτανιά εδώ στην Ελλάδα!
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
1.928
Πόντοι
216
Ολοι τα χουμε σκεφτει λιγο πολυ αυτα,ευχομαι να πετυχεις αν το κανεις,δεν διαβασα ολες τις σελιδες.Ισως καποιος ανοιξει εναν τετοιο διαφορετικο δρομο για πελατες και κοπελες.Προδιαγρεφες να υπαρχουν και απαγορευσεις για να ναι ολοι και ολες οπως θα επρεπε εδω και χρονια.Εγω ας πουμε θα θελα να ανοιξα κατι σαν το μπαντι ρατς καπως ετσι λεγοταν σε ντοκιμαντερ δεν θα με χαλουσε καθολου.Ειχα διαδικτυακι φιλη που την ηθελα κανονικα για σχεση και ειχε μπουρδελα στην ευρωπη σε χωρες εμενε Αγγλια και πηγαινε απο τις χωρες και μαζευε απλα τα εσοδα!Και μια μερα μοτυ λεει εντελως καταφατικα οτι ''μυαλο θελει''!Αλλα απο τα λεγομενα της καταλαβαινα οτι δεν ειχαν καμια σχεση οι υπηρεσιες με τις ΕΛληνικες τοσο ως υπηρεσιες αλλα και ως εργοδοσια.
Eπειδή αναφέρεσαι σε ένα διάσημο νόμιμο μπουρδέλο εκτός αστικού ιστου (λέγεται ΜούνΛάϊτ Μπάννυ Ράντζ ή Μπάννυ Ραντζ από το 1955) εκεί οι καταστάσεις σφίγγουνε οικονομικά γιατί μιλάμε για χιλιάρικα δολλάρια που μπορεί να σου κοστίσει το γαμήσι.
Αυτά τα πράγματα είναι εκτός φαντασίας για εδώ στην Ελλάδα και πιθανόν για την Ευρώπη.
Υπάρχουνε κριτικές για το εν λόγω μπουρδέλο που με το γκουγκλ τρανσλέϊτ μπορεί να διαβαστούν αρκετά καλά...
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Eπειδή αναφέρεσαι σε ένα διάσημο νόμιμο μπουρδέλο εκτός αστικού ιστου (λέγεται ΜούνΛάϊτ Μπάννυ Ράντζ ή Μπάννυ Ραντζ από το 1955) εκεί οι καταστάσεις σφίγγουνε οικονομικά γιατί μιλάμε για χιλιάρικα δολλάρια που μπορεί να σου κοστίσει το γαμήσι.
Αυτά τα πράγματα είναι εκτός φαντασίας για εδώ στην Ελλάδα και πιθανόν για την Ευρώπη.
Υπάρχουνε κριτικές για το εν λόγω μπουρδέλο που με το γκουγκλ τρανσλέϊτ μπορεί να διαβαστούν αρκετά καλά...
Απλα το ειπε να εχουμε μια βαση.Στην Ελλαδα ειναι πολυ ευκολο να ξεπεραστειτ ο επιπεδο ολων των αλλων διοτι δεν υπαρχει επιπεδο.Το θεμα θα ειναι η πελατεια γιατι να ειναι τσιμπημενες οι τιμες πρεπει να ειναι και τσιμπημνες οι υπηρεσιες και τσιμπημενος και ο χρονος υπερ των πελατων αρα θελει τρομερη προσοχη στο τι κοριτσια θα υπαρχουν για να ναι κ αυτες ευχαρηστημενες με ολες τις παροχες ωστε να αποδιδουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom