Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

Επισκέπτης
Ο Κληρουχας ο Αλιντισσας ,θαθελε και αυτος να ειχε παει διακοπες με Ρωσσιδες.
Κληρουχα Αλιντηριε ,κλωνε του Σερστεφεν ,μπες στο θρεντ για το Μινσκ και θα δεις γκομενακια ωραια που κυκλοφοραει ο Μεμοσαν.
Τραβα τωρα τις τριχες σου απο τα αρχιδακια σου τα αξυριστα ,κλωνε Αλι.
Εντάξει καύλα θα τα ξουρίσω μην φωνάζεις.. :grin:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ο Κληρουχας ο Αλιντισσας ,θαθελε και αυτος να ειχε παει διακοπες με Ρωσσιδες.
Κληρουχα Αλιντηριε ,κλωνε του Σερστεφεν ,μπες στο θρεντ για το Μινσκ και θα δεις γκομενακια ωραια που κυκλοφοραει ο Μεμοσαν.
Τραβα τωρα τις τριχες σου απο τα αρχιδακια σου τα αξυριστα ,κλωνε Αλι.
ερευνητη, εισαι κρητικος?

του μουνιου το πανηγυρι λεμε στη χερσονησσο......

τιγκα στα ολλανδεζακια τα κουκλια, αλλα μολις σκαγανε μυτη οι Ρωσσιδες, βαραγανε ολα προσοχη!!! Το τι χαζεμα φαγανε οι δικες μου που κυκλοφοραγα δε περιγραφεται!!!!
 

bbq

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο Κληρουχας ο Αλιντισσας ,θαθελε και αυτος να ειχε παει διακοπες με Ρωσσιδες.
Κληρουχα Αλιντηριε ,κλωνε του Σερστεφεν ,μπες στο θρεντ για το Μινσκ και θα δεις γκομενακια ωραια που κυκλοφοραει ο Μεμοσαν.
Τραβα τωρα τις τριχες σου απο τα αρχιδακια σου τα αξυριστα ,κλωνε Αλι.
Παιδια μην εξαπτεστε. Ας ομιλησουν οι εχοντες αρχιδια η οσοι θα επιθυμουσαν να εχουν... :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ερευνητη, εισαι κρητικος?

του μουνιου το πανηγυρι λεμε στη χερσονησσο......

τιγκα στα ολλανδεζακια τα κουκλια, αλλα μολις σκαγανε μυτη οι Ρωσσιδες, βαραγανε ολα προσοχη!!! Το τι χαζεμα φαγανε οι δικες μου που κυκλοφοραγα δε περιγραφεται!!!!
Τις πηγες στο New York ?
 

Επισκέπτης
Στο κατάλληλο θρεντ μας περιγράφεις τις διακοπές σου με τις Ρωσσίδες Μεμάκι.. :P
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οφ κορς, τα αλλα δεν αρεσουνε στις Ρωσσιδες ειναι πολυ γυφτουαρ ;)
Με εξαιρεση το Ocean ,το τελευταιο υπαιθριο κλαμπ ,στο δεξι σου χερι ,στην σειρα των κλαμπ ,με κατευθυνση το Ηρακλειο.
Εχει και Ρωσσιδα για "πορτα" .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • gyaloxarto.jpg
    gyaloxarto.jpg
    28,2 KB · Εμφανίσεις: 82
  • kladeutiri.jpg
    kladeutiri.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 64

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Με εξαιρεση το Ocean ,το τελευταιο υπαιθριο κλαμπ ,στο δεξι σου χερι ,στην σειρα των κλαμπ ,με κατευθυνση το Ηρακλειο.
Εχει και Ρωσσιδα για "πορτα" .
Γενικα στις Ρωσσιδες δεν αρεσει αυτος ο τροπος διασκεδασης. Θελουν να εχουν χωρο στο μαγαζι και να εχει πιστα για χορο!!! Και σιχαινονται αυτους που τις τραβολογανε να μπουνε μεσα στα μπαρακια.....  
Παντως παροτι κυκλοφορουσανε πολλες ωραιες γυναικες, οι Ρωσσιδες κανανε μπαμ λεμε!!! Μεγαλη διαφορα ομορφιας!
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Τι εστί λουκ ???? Εγώ μόνο λούκι λουκ ξέρω πια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά άσε τα δικά μου .... Οι δικοί σου εδώ πέρα , πέρσονας , πλέσουρας , γκαμπαντου κλπ. , πολύ κλάμα που έλειπες , όλο μες στα πόδια μας τους είχαμε ... κανένα πολιτικό σάιτ δεν λειτούργησε στην απουσία σου ....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αλλά άσε τα δικά μου .... Οι δικοί σου εδώ πέρα , πέρσονας , πλέσουρας , γκαμπαντου κλπ. , πολύ κλάμα που έλειπες , όλο μες στα πόδια μας τους είχαμε ... κανένα πολιτικό σάιτ δεν λειτούργησε στην απουσία σου ....
τι να κανουμε, εχουμε και υποχρεωσεις ;)  τωρα δε που ανοιξαμε και επιπλεον παρτιδες με εσθονια και τσεχια θα σας λειπω συχνοτερα....ελπιζω ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μεμακο; :-* :-* :-* :-* :-*
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
τι να κανουμε, εχουμε και υποχρεωσεις ;)  τωρα δε που ανοιξαμε και επιπλεον παρτιδες με εσθονια και τσεχια θα σας λειπω συχνοτερα....ελπιζω ...

Ααααπ !!! Οι τσέχες είναι η αδυναμία μου ... Καλά κάνεις , χρειαζόμαστε πρεσβευτές καλής θελήσεως για να αλλάξουμε το κλίμα στο εξωτερικό ...
 

Επισκέπτης
τι να κανουμε, εχουμε και υποχρεωσεις ;)  τωρα δε που ανοιξαμε και επιπλεον παρτιδες με εσθονια και τσεχια θα σας λειπω συχνοτερα....ελπιζω ...
Μεμάκι αν δεν τα ξαναπούμε ..καλές διακοπές με τις κοτούλες σου..κι εγώ την κάνω αύριο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom