Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
ψαλιδισμα και περιποιηση με νιβεα και λοσιον λιγο τριχακι χρειαζεται και στα δυο τα φυλα.λιγο οχι κανα αλσος βε'ί'κου.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγώ Μαχ 3 το απλό όμως :cheesy: :2funny:.Κάνει καλή δουλειά και σπάνια ματώνω,αν και τώρα τελευταία έχω βγάλει κάτι σπυράκια στην κοιλιά,ακριβώς πάνω από τ'αρχίδια,μιας και τις τρίχες εκεί τις παίρνω μετο ίδιο ξυραφάκι για ομοιομορφία :2funny: :tickedoff:

[size=12pt]και θες και να σου κατσει η γκομενα μετα απο αυτο [/size]   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όταν έλθει εκείνη η στιγμή, η γκόμενα θα έχει ήδη αποφασίσει να του κάτσει. Δε θα περιμένει να κάνει face control στην ευαίσθητη περιοχή του Κωστάκη για να αποφασίσει εκείνη τη στιγμή αν θα φιλοτιμηθεί να ανοίξει τα πόδια! Γίνεσαι γραφική με τέτοιες ατάκες.......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
Με το μάτι να γυαλίζει επικίνδυνα ή γκόμενα σήκωσε τά πόδια μου  :helpplea: :helpplea:

Κατόπιν άρπαξε την αυτόματη ξυριστική μηχανή, κατέπνιξε με δυσκολία τους πολεμικούς αλλαλαγμούς,
που ήθελε να βροντοφωνάξει και "επιτέθηκε" με μένος.......

Η μάχη ήταν εκ των πραγμάτων άνιση......η "θέρμη της μάχης" είχε αρχίσει
να γίνεται ιδιαιτέρως αισθησιακή...

Μετά από άρκετά λεπτά ή γκόμενα το γύρισε στο χειροκίνητο σύστημα...  :pipa1: :pipa1: :pipa1:

Προς μεγάλη μου έκπληξη έπιβίωσα της έμπειρίας άρτιμελέστατος με λίγες μόνο άμυχές , πταίσματα
να μαρτυρούν τι είχε προηγηθεί !!!!!!!!! ever !!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
[size=12pt]Με το μάτι να γυαλίζει επικίνδυνα ή γκόμενα [/size] σήκωσε τά πόδια μου  :helpplea: :helpplea:

Που πας και τις βρίσκεις βρε.....?

Προς μεγάλη μου έκπληξη [size=12pt]έπιβίωσα της έμπειρίας [/size] άρτιμελέστατος με λίγες μόνο άμυχές , πταίσματα να μαρτυρούν τι είχε προηγηθεί !!!!!!!!! ever !!!!!

Φωτογραφικό ενσταντανέ υπάρχει?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Όταν έλθει εκείνη η στιγμή, η γκόμενα θα έχει ήδη αποφασίσει να του κάτσει. Δε θα περιμένει να κάνει face control στην ευαίσθητη περιοχή του Κωστάκη για να αποφασίσει εκείνη τη στιγμή αν θα φιλοτιμηθεί να ανοίξει τα πόδια! Γίνεσαι γραφική με τέτοιες ατάκες.......

Και συ, δεν έχεις χιούμορ... :-*
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Συνήθως το αναλώνω με τα φιλαράκια, γι'αυτό είναι δυσδιάκριτο από το συνάφι σας.
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Μάθε να το αναλώνεις και στο συνάφι μας. Θα δεις είναι πολύ εποικοδομητικο και ευχάριστο. ;)
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
επ κοριτσακια και αγορακια τι παιζει εδω?αψυμαχιες?καλη φαση τσουλαει και το πρω'ι'νο μας..
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
φιλε κοριτσια ειναι εχουν το δικαιωμα να σου πουνε και κατι παραπανω,συμφωνα με τον αγραφο νομο της πιατσας.ετσι ειναι αυτα.πουτανα ζωη που σε γαμει ο κωστας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom