Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν ξερω το λειζερ ποσο καλο ειναι ειδικα σε τετοιες περιοχες και αν θα επαιρνα το ρισκο να το κανω....οχι οτι και το ξυραφι ειναι λυση ανα δυο-τρεις μερες συνεχεια κλπ.....οσο για τις τριχες που λες,ειναι λιγο προβλημα....κατα τα αλλα για τα τζιν τα στενα μπορει να μην κανουν καλο αλλα σκεψου οτι μετα στο σπιτι με ενα σορτς ή μια φορμα κινουνται ελευθερα.......
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
δεν ξερω το λειζερ ποσο καλο ειναι ειδικα σε τετοιες περιοχες και αν θα επαιρνα το ρισκο να το κανω....οχι οτι και το ξυραφι ειναι λυση ανα δυο-τρεις μερες συνεχεια κλπ.....οσο για τις τριχες που λες,ειναι λιγο προβλημα....κατα τα αλλα για τα τζιν τα στενα μπορει να μην κανουν καλο αλλα σκεψου οτι μετα στο σπιτι με ενα σορτς ή μια φορμα κινουνται ελευθερα.......

Ναι αλλά γενικά δεν πρέπει να τα καταπιέζετε...απο όλες τις απόψεις...!!! :booty:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Έχεις ένα δίκιο...
Δεν έχω ρωτήσει τη δερματολόγο μου αν υπάρχει πρόβλημα για εσάς τους άνδρες...
Να ρωτήσω και να σου πω αν θες...
Καλά κόψτε το τσιγαράκι πρώτα..που σας πείραξε η αποτρίχωση... :grin:
Μέχρι και τα στενά τα τζιν βλάπτουν...
Μην συγκρίνεις τις πούτσες με τις βούρτσες καλή μου. Δεν είναι ίδιο ενα τζιν με το laser.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ναι αλλά γενικά δεν πρέπει να τα καταπιέζετε...απο όλες τις απόψεις...!!! :booty:
ναι οκ να μην τα καταπιεζουμε αλλα αν με δεις να σου κατεβασω το παντελονι και δεις εναν θαμνο και σου πω ξερεις.......τα ξυριζα 1 χρονο συνεχεια και επρεπε να μην τα καταπιεζω αλλο και να τα αφησω να παρουν μια ανασα,ξυραφι συνεχεια , πως θα σου φενοτανε το θεαμα? με τι ορεξη θα μου κανες πιπα? θα σου παιρναγε απο το μυαλο οτι δεν περιποιουμαι τον ευατο μου?
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
Ξυριζει τελειως οπως τι ξυραφακι?
δεν αφηνει τιποτα φιλε μου,και ουτε ερεθισμος ουτε φαγουρα μετα,καμμια σχεση με το ξυραφι που φοβασαιμην σου ξεφυγει το χερι,η Bodygroom philips το ξυριζει απαλα.Οποιος θελει να γαμησει και να γλυψει καλυτερα το κανει
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεν αφηνει τιποτα φιλε μου,και ουτε ερεθισμος ουτε φαγουρα μετα,καμμια σχεση με το ξυραφι που φοβασαιμην σου ξεφυγει το χερι,η Bodygroom philips το ξυριζει απαλα.Οποιος θελει να γαμησει και να γλυψει καλυτερα το κανει
Και καθε ποτε ξυριζεστε κοντρα στα @@ ? , φανταζομαι πολυ συχνα γιατι μετα θα ειναι οι τριχες σα καρφακια...

τελοσπαντων να ξερετε οσοι το κανετε αυτο , οτι αυξανεται κατα παρα πολυ ο κινδυνος ΣΜΝ ειτε απο μικροτραυματισμους / μικροαιμορραγιες σ'αυτη την ευπαθη περιοχη ,γιατι οπως και να το κανουμε αφαιρειτε ενα φυσιολογικο φραγμο του σωματος.

αλλο να τα τριμμαρεις λιγο ,και αλλο να τα παιρνεις κοντρα  :kissass:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Μια φορά έκοψα λίγο το αρχίδι μου, αλλά από τότε είμαι προσεκτικός...Γενικά οι γυναίκες το θέλουν έτσι...Πρέπει να μαστε και μεις σωστοί ρε μάγκες αν θέλουμε και το μωρό να είναι με τα σέα της και τα μέα της...  :)
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
ναι οκ να μην τα καταπιεζουμε αλλα αν με δεις να σου κατεβασω το παντελονι και δεις εναν θαμνο και σου πω ξερεις.......τα ξυριζα 1 χρονο συνεχεια και επρεπε να μην τα καταπιεζω αλλο και να τα αφησω να παρουν μια ανασα,ξυραφι συνεχεια , πως θα σου φενοτανε το θεαμα? με τι ορεξη θα μου κανες πιπα? θα σου παιρναγε απο το μυαλο οτι δεν περιποιουμαι τον ευατο μου?

Τότε καλύτερα πάρε τη μηχανή που λέει ο billaras την Bodygroom philips κάτι θα ξέρει...και κατάβασέ τα μετά να τα δω....όχι πριν..

Το ξυράφι όμως είναι ότι χειρότερο και για άνδρες και για γυναίκες...Το ξυράφι και το natural... απαπα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι με την μηχανη βρε παιδια........Στο τσουρομαδαει........Με το ξυραφι το ελεγχειs πιο καλα...Δεν νοιωθειs να στο τραβαει......Ασε, δοκιμασα την μηχανη....και τραγουδησα αρια ο βαρυτονοs!!!!!!!!
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Οχι με την μηχανη βρε παιδια........Στο τσουρομαδαει........Με το ξυραφι το ελεγχειs πιο καλα...Δεν νοιωθειs να στο τραβαει......Ασε, δοκιμασα την μηχανη....και τραγουδησα αρια ο βαρυτονοs!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Οχι με την μηχανη βρε παιδια........Στο τσουρομαδαει........Με το ξυραφι το ελεγχειs πιο καλα...Δεν νοιωθειs να στο τραβαει......Ασε, δοκιμασα την μηχανη....και τραγουδησα αρια ο βαρυτονοs!!!!!!!!

Εγώ πιστεύω οτί αδυνατίζει η τρίχα με τη μηχανή. Ενώ με το ξυράφι δυναμώνει...Βεβαίως εγώ έχω  δοκιμάσει γυναικεία μηχανή...όχι αντρική...τι να σας πω...δοκιμάστε καμιά γυναικεία που είναι πιο μαλακή...τύπου silk epil της braun... :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εγώ πιστεύω οτί αδυνατίζει η τρίχα με τη μηχανή. Ενώ με το ξυράφι δυναμώνει...Βεβαίως εγώ έχω  δοκιμάσει γυναικεία μηχανή...όχι αντρική...τι να σας πω...δοκιμάστε καμιά γυναικεία που είναι πιο μαλακή...τύπου silk epil της braun... :2funny:

Σιγουρα........ομωs με τη μηχανη που προσπαθησα στα λεγομενα..."κρυφα" σημεια,  εκεινα δλδ που δεν τα βλεπειs μεσω του καθρεπτη και δεν εισαι σιγουροs η μηχανη τραβουσε το δερμα και ηταν λιγακι επωδυνο.......Το ξυραφι παλι , την δυναμωνει την τριχα την επομενη φορα , αλλα ειναι πιο ελεγξιμο και δεν ποναει καθολου,  φτανει ναναι καινουργιο.......με μεταχειρισμενο το εγδερνε..
Να παω λεs να ζητησω.......silk epil????    Δεν πιστευω να με κοιτανε ...καπωs ε?????? χαχαχαχα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
οχι με μηχανη ρε παιδια, δεν γινεται καλη δουλεια, ξυραφακι καινουργιο και οχι μπικ....
τα ξυριζω εδω και πολλα χρονια χωρις προβλημα και τα κοριτσια το λυσανε στο γλυψιμο
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Σιγουρα........ομωs με τη μηχανη που προσπαθησα στα λεγομενα..."κρυφα" σημεια,  εκεινα δλδ που δεν τα βλεπειs μεσω του καθρεπτη και δεν εισαι σιγουροs η μηχανη τραβουσε το δερμα και ηταν λιγακι επωδυνο.......Το ξυραφι παλι , την δυναμωνει την τριχα την επομενη φορα , αλλα ειναι πιο ελεγξιμο και δεν ποναει καθολου,  φτανει ναναι καινουργιο.......με μεταχειρισμενο το εγδερνε..
Να παω λεs να ζητησω.......silk epil????    Δεν πιστευω να με κοιτανε ...καπωs ε?????? χαχαχαχα

Να ζητήσεις το silk epil που έχει 2 κεφαλές, η  μία για ευαίσθητες περιοχές. Σιγά μη σε κοιτάνε περίεργα. Πες οτι είναι δώρο...και αστες να στο τυλίξουν κιόλας... :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε παιδες τί θρενταρα ειναι αυτη?Φοβερο γελιο :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παιδια νεα επανασταση στο ξυρισμα των αρχιδιων ..... σε δερματολογο - αφροδισιολογο που πηγαινω τελευταια λογω καποια καλοηθης ευτυχως ασθενειας που εχω μου ειπε να μην ξαναξυριστω με ξυραφακι το οποιο μπορει να μεταδωσει και σε αλλα σημεια την τυχον δρεματικη ασθενεια που μπορει να εχουμε σε καποιο σημειο των γεννητικων οργανων μας .... ετσι την πατησα εγω με το ξυραφακι ....

Hondos Center : αλοιφη Veet και κανεις ενα δερματακι σαν μουνακι ..... μονο λιγο προσοχη μεχρι να τη μαθετε την αλοιφη γιατι καιει λιγο .... μην την αφηνετε πολυ επανω στο δερμα σας ( το λενε και οι οδηγιες χρησης διαβαστε τες με προσοχη ) και μην την ξαναβαζετε σε σημειο που την ειχατε βαλει πιο πριν γιατι μπορει να τσουξει λιγακι .....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Hondos Center : αλοιφη Veet και κανεις ενα δερματακι σαν μουνακι ..... μονο λιγο προσοχη μεχρι να τη μαθετε την αλοιφη γιατι καιει λιγο .... μην την αφηνετε πολυ επανω στο δερμα σας ( το λενε και οι οδηγιες χρησης διαβαστε τες με προσοχη ) και μην την ξαναβαζετε σε σημειο που την ειχατε βαλει πιο πριν γιατι μπορει να τσουξει λιγακι .....

αυτο είναι που λένε καυτά @@ :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom